نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: اختلاف مذهبی

8415
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف مذهبی

سلام من دخترم و 20 سالمه.چند وقتیه که با پسری آشنا و علاقه مند شدم.من و ایشون همکلاسی هستیم.از مدت آشنایی ما زیاد نمیگذره و من خیلی دقیق ایشونو نمیشناسم.مشکل اینه که این آقا فردی فوق مذهبی در ظاهر هستند.منظورم در ظاهر اینه که از اعتقادات قلبی اون ب هرحال خبر ندارم.من دختر مذهبی نیستم ولی اهل نماز چرا و این آقا هم اطلاع دارن.ولی از لحاظ ظاهر کاملا غیر مذهبی دیده میشم جوری که کسی باورش نمیشه نماز بخونم.حالا سوال من اینه که آیا چنین پسری واقعا ممکنه به من علاقه داشته باشه یا همش ممکنه یه هوس یا بازی باشه.یا تاحالا اصلا پسر مذهبی رو دیدید که عاشق دختری متفاوت باشه. در ضمن قصد هم در آخر ازدواجه نه چیز دیگه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : اختلاف مذهبی

مذهبی بودن رو از روی رفتارش میشه حدس زد و حتی ازش درمورد پوششتون سوال کنید که حجاب مدنظرش چیه و چجور پوششی رو میپسندن
    و درنهایت اگر از عقیدتون و رفتار شما خوشش بیاد باید مرحله شناخت رو زیر نظر خانواده ها پیش ببره و مسله خاستگاری رو مطرح میکنه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط baran.mm نمایش پست ها
    سلام من دخترم و 20 سالمه.چند وقتیه که با پسری آشنا و علاقه مند شدم.من و ایشون همکلاسی هستیم.از مدت آشنایی ما زیاد نمیگذره و من خیلی دقیق ایشونو نمیشناسم.مشکل اینه که این آقا فردی فوق مذهبی در ظاهر هستند.منظورم در ظاهر اینه که از اعتقادات قلبی اون ب هرحال خبر ندارم.من دختر مذهبی نیستم ولی اهل نماز چرا و این آقا هم اطلاع دارن.ولی از لحاظ ظاهر کاملا غیر مذهبی دیده میشم جوری که کسی باورش نمیشه نماز بخونم.حالا سوال من اینه که آیا چنین پسری واقعا ممکنه به من علاقه داشته باشه یا همش ممکنه یه هوس یا بازی باشه.یا تاحالا اصلا پسر مذهبی رو دیدید که عاشق دختری متفاوت باشه. در ضمن قصد هم در آخر ازدواجه نه چیز دیگه.

تو این مملکت من همه جور آدم دیدم اینکه میگم همه جور نه از روی اغراق یا چیز دیگه هر جور که فکر کنی آدم دیدم

بگذریم
    دخترا تا با یکی دوست میشن سریع تریپ ازدواج برمیدارن اما برا پسرا اینطوری نیست
    شاید چون پسرا دیر به بلوغ عقلی میرسن و فکر ازدواج دیر میاد سراغشون و وقتی هم که فکر بیاد تو ذهنشون همون موقع معیار سنجی می کنن و تصمیم می گیرن که اونجا ممکنه دوست دخترشون مناسبشون نباشه

یه پسر ممکنه به کسی علاقه داشته باشه اما نخواد با اون شخص ازدواج کنه

اگه می خواین از نیت واقعی ایشون مطلع بشید می تونید بعد از مدت مثلا سه ماه بگین به خواستگاریتون بیان تا رابطه رسمی بشه و ددر ضمن نامزد باشین (عقد محضری نکنین) و اگه مسئله آبرو براتون مهمه و احتمال میدین رابطه به نتیجه نرسه طوری رفتار کنین که فقط خانواده خودتون مطلع باشن

در مورد اختلاف مذهبی واختلاف عقیده در حجاب در ازدواج هم تحقیق کنین برای خیلیها تبدیل به مشکلات بزرگی شده
    ویرایش توسط آرش67 : 10-21-2017 در ساعت 03:40 AM
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    مذهبی بودن رو از روی رفتارش میشه حدس زد و حتی ازش درمورد پوششتون سوال کنید که حجاب مدنظرش چیه و چجور پوششی رو میپسندن
    و درنهایت اگر از عقیدتون و رفتار شما خوشش بیاد باید مرحله شناخت رو زیر نظر خانواده ها پیش ببره و مسله خاستگاری رو مطرح میکنه
    ممنون از راهنماییتون.متاسفانه من اینقدر به ایشون علاقه دارم که اصلا از گفتن واقعیت میترسم.دلم نمیخواد اخرش چیزی جز رسیدن ما به هم پیش بیاد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    تو این مملکت من همه جور آدم دیدم اینکه میگم همه جور نه از روی اغراق یا چیز دیگه هر جور که فکر کنی آدم دیدم

بگذریم
    دخترا تا با یکی دوست میشن سریع تریپ ازدواج برمیدارن اما برا پسرا اینطوری نیست
    شاید چون پسرا دیر به بلوغ عقلی میرسن و فکر ازدواج دیر میاد سراغشون و وقتی هم که فکر بیاد تو ذهنشون همون موقع معیار سنجی می کنن و تصمیم می گیرن که اونجا ممکنه دوست دخترشون مناسبشون نباشه

یه پسر ممکنه به کسی علاقه داشته باشه اما نخواد با اون شخص ازدواج کنه

اگه می خواین از نیت واقعی ایشون مطلع بشید می تونید بعد از مدت مثلا سه ماه بگین به خواستگاریتون بیان تا رابطه رسمی بشه و ددر ضمن نامزد باشین (عقد محضری نکنین) و اگه مسئله آبرو براتون مهمه و احتمال میدین رابطه به نتیجه نرسه طوری رفتار کنین که فقط خانواده خودتون مطلع باشن

در مورد اختلاف مذهبی واختلاف عقیده در حجاب در ازدواج هم تحقیق کنین برای خیلیها تبدیل به مشکلات بزرگی شده
    مرسی از جوابتون.از نظر تریپ ازدواج که گفتید باید بگم که ایشون اصلا اهل دوستی و این حرفا نیستن بعد من و اون باهم دوست نیستیم فقط در مرحله آشنایی هستیم.و منم گفتم که اهل دوستی نیستم و اونم در جواب گفته که اصلا قصدش دوستی نیست. از خانواده هم مادرم در جریانند و معتقدن که ما به درد هم نمیخوریم. دوستامم که کاملا مخالف این موضوعن که اینم ناراحتم کرده.دلیلشم اینه که من از این آقا از هر لحاظ خیلی سرترم.البته خودم اینجور فکر نمیکنم.

7. کاربران زیر از baran.mm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    شما هیچ شناختی از ایشون ندارین و دلباخته اش شدین
    شما گفتین با اون پسر همکلاسی هسین ینی اون پسر هم تو رنج سنی شما هستن پس به ازدواج فکر نکنید چون الان ایشون تو سنی هستن ک به ثبات عقلی نرسیدن و مطمینا نظر الانشون از روی عقل و منطق نیس و فقط جو دانشگاه هست
    اینکه ظاهر مذهبی دارن شاید بخاطره محیط خانوادگی باشه ک رشد کرده و نمیشه باتوجه به ظاهرش گفت چه شخصیتی هستن.
    دختر خوب اینده ات را نابود نکن.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

بگذارید وقت بگذره و گذشت زمان همه چی رو مشخص می کنه، البته اگه فک میکنید زود وابسته می شید این کارو نکنید

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    شما هیچ شناختی از ایشون ندارین و دلباخته اش شدین
    شما گفتین با اون پسر همکلاسی هسین ینی اون پسر هم تو رنج سنی شما هستن پس به ازدواج فکر نکنید چون الان ایشون تو سنی هستن ک به ثبات عقلی نرسیدن و مطمینا نظر الانشون از روی عقل و منطق نیس و فقط جو دانشگاه هست
    اینکه ظاهر مذهبی دارن شاید بخاطره محیط خانوادگی باشه ک رشد کرده و نمیشه باتوجه به ظاهرش گفت چه شخصیتی هستن.
    دختر خوب اینده ات را نابود نکن.
    ممنون ازجوابتون. بله درست میگید خودمم میگم شاید بعد چندسال نظرش عوض شه.البته فکر نمیکنم جو دانشگاه باشه چون ما تقریبا سه ساله دانشجوییم. این که دلباختش شدم فقط بخاطر رفتارش بود که فوق‌العاده نجیب هستن وگرنه من تاحالا از این تیپ آدم خوشم نمیومد.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

ممنون ازجوابتون. بله درست میگید خودمم میگم شاید بعد چندسال نظرش عوض شه.البته فکر نمیکنم جو دانشگاه باشه چون ما تقریبا سه ساله دانشجوییم. این که دلباختش شدم فقط بخاطر رفتارش بود که فوق‌العاده نجیب هستن وگرنه من تاحالا از این تیپ آدم خوشم نمیومد.
    از روی احساس اینده تان را نابود نکنید
    ظاهر هرکس نشانگر با طن اون فرد نیست
    هنوز برای اون پسر زوده ک به ازدواج فکر کنه
    چون نه هنوز به بلوغ فکری رسیده و نه هنوز به ثبات رسیده.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

فیلم دلشکسته شهاب حسینی را برو ببین به جوابت میرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد