نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سوء رفتار جنسی شریکم

1545
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    171
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سوء رفتار جنسی شریکم

سلام من 30سالمه حدود15سال پیش باشخصيت آشناشدم به اسم امیراین شخص39سالشه من اول بااین شخص رفیق شدم بعدایشون کارگاه رنگ کاری مبل راه انداخت من رفتم پیشش که کاربکنم اول خوب بودبعد یه رابطه جنسی بین مااتفاق افتادکه اون شروعش کردمن بارهاازش خواستم تمومش کنیم اماهرباریه طوری دوباره انجام شدتاالان.
    من میگم که تمومش کنیم اون میگه هنوز وقتش نشده وهروقت وقتش بشه من خودم میگم واین به صلاحت وتوواسه موفق شدن نیازبه انجام اینکارداری وهمش به من میگه زمانش که برسه خودش تموم ميشه و به من میگه هرکس که جای تو بودازخداش بودوتومریضی ومشکل داری که این کاررودوست نداری وهم سنهای توازخداشونه وغیره درضمن من بااین شخص یه رابطه کاری هم دارم یعنی ایشون بامن30درصدشریکه من خودم کارگاه رنگکاری زدم ایشون جمع کردبعدورشکست شدواومدپیش من وه مدت ازبغل من کارهای ورق طلا وغیره انجام دادبعدمن پیشنهاد دادم که مبل خام بخریم رنگ کنیم ورویه کوبی وبفروشیم ایشون رویه کوبی کرد من رنگ بعدایشون گفت من70وتو30وبرداشت نبایدداشته باشی تااخرسال البته مقداری برداشت دارم اما کم پیشنهاد ازمن مشتری ازمن آخرش من30درصدوقتی هم که من گفتم نه زمانی بودکه گفت30درصدکه4میلیون حساب من گیربودوایشون گفت من حساب کردم رواین کاروحرف تووتاآخرسال بایداینکارروبکنی این شخص بارها برای من زمانی که به مشکل خوردم راهنمایی ارائه داده وقتی مشتریم رفته کمکم کرده مشتری بگیرم ویه جورایی راهنمایی های زیادی به من داده بعضی هاش درست بعضی هاش هم غلط اماهربار که به مشکل میخورم وازش راهنمایی میخوام میگه اگه میخوای مشکلاتت حل بشه باید این رابطه جنسی روانجام بدی و بامیل و رغبت وقتی من میگم چه ربطی داره میگه به نفعته ونمیتونم دلیلش روتوضیح بدم یکی2بارهم من انجام دادم وگفتم حالا که انجام دادم دیگه بسته و تمومش کن گفت نه تواگه بامیل اینکارروانجام میدادی نمیگفتی تمومش کن و دوباره ازنو شروع کن وواسه خاطر خودت این کارروانجام بده حالا سوال من از شما اینه که یک درمورداین رابطه واین شخص وحرفهاش چیکارکنم میدونیدمن تقریبا مطمینم که حق بامنه که این رابطه غلطه و باید تموم بشه ولی بخدا انقدربهم گفته که شک کردم که آیا واقعا من مریضم یگانه؟ 2درموردکار من تصمیم گرفتم که بعدازعیدازمنطقه ای که ایشون هم هستن برم ودوربشم ازایشون اماهمش میترسم چون تقریبا توهمه کارهام ایشون راهنمای من بوده وهروقت خودم خواستم کاری روانجام بدم گفته نمیتونی ومن درتونمیبینم واشتباه میکنی وتهش شکست میخوری وغیره ومغزت فندقی ه وفکرنکن خراب میکنی ومن خودم حلش میکنم که بخدا دیگه اصلا فکرکردن یادم رفته اصلادیگه نمیتونم فکرکنم ترخداتوروقرآن هرچه زودترجوابم رابدیدوکمکم کنید من خیلی میترسم از این که شکست بخورم وپیشرفت نکنم هرچندتاالان هم باتمام راهنمایی های این شخص هم پیشرفتی نداشتم وبا30سال سن3میلیون پس اندازندارم الان هم که بهش گفتم میخوام کارگاهم روبعدازعیدجمع کنم که یه زمینه سازی کنم واسه دورشدن ازش همش میگه اشتباه وجمع کنی چیکارکنی واین حرفهاش هم دوباره داره میترسونتم که نکنه برم وشکست بخورم و سرشکسته بشم ونتونم ازپس کارگاه وکاروزندگیم بیام
    ببخشید اگه طولانی شدلطفاراهنمایی کنیدخواهش میکنم مرسی
    .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    تشکر شده 69 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کمکم کنید لطفا

In the name of god

سلام

اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم
    نظر:
    اون مرد باورهای شمارو هدف قرار داده نمی دونم ازاین کار چی بدست میاره ولی میدونم که داره به شماضرر جبران نشدنی میرسونه.
    اگه ایشون صلاح شما رو میخواستن باشماهمون اول ازدواج میکردن.نه که چند سال با شما رابطه نامشروع برقرارکنن.پس رهاش کنید
    شما که میدونید باید این رابطه بد جنسی رو قطع کنیدچرا هر چه زودتر انجامش نمیدین؟
    به نظر میرسه شمابه خدااعتقاد دارین خب پس وقتی به (لاحول ولا قوۀ الا باالله العلی العظیم)
    ایمان دارین پس ترسی جز ترس از ارتکاب گناه دربرابر خداوندوجودنداره.
    شما هر چه زودتر مسیر درست رو درپیش بگیرید.وعده خداونداست که(خداوند ازبندگان باایمانش دفاع میکند)
    انشاالله که مسئله شما حل میشه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    11

In the name of god

سلام

نظر:
    اون مرد باورهای شمارو هدف قرار داده نمی دونم ازاین کار چی بدست میاره ولی میدونم که داره به شماضرر جبران نشدنی میرسونه.
    اگه ایشون صلاح شما رو میخواستن باشماهمون اول ازدواج میکردن.نه که چند سال با شما رابطه نامشروع برقرارکنن.پس رهاش کنید
    به نظر میرسه شمابه خدااعتقاد دارین خب پس وقتی به (لاحول ولا قوۀ الا باالله العلی العظیم)
    شما هر چه زودتر مسیر درست رو درپیش بگیرید.وعده خداونداست که(خداوند ازبندگان باایمانش دفاع میکند)

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    171
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشیدمثل که اشتباه متوجه شدیدازدواج چی اون مرد هست منم مرداین یک2میشه بگیدباترسهام وبیخیال نبودن نسبت به پیشرفتهای مردم وترس ازشکستهای خودم چطورکناربیام و به این موضوع غلبه کنم مرسی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    11

In the name of god

سلام

نظر:

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    11

ببخشید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    به نظر بنده اون آقا، برای ارضای نیازهای جنسی خودشون و در واقع تحت سلطه قرار دادن شما، یک عملیات روانی رو شروع کردن
    1. با انجام این رابطه جنسی بین شما، گرچه ممکن است که در ابتدا دوست نداشته باشید اما ممکن است کم کم براتون عادی بشه و یا حتی به این عمل عادت کنین.
    2. قطعا هر گناهی تأثیر بد روانی، جسمی و اجتماعی داره بنابراین اگه به این رابطه ادامه بدین باید منتظر ایجاد اختلالات روحی و جسمی در خودتون باشید.
    3. حرفایی که می زنند و میگن شما نمی تونی و بی عرضه و کم عقل هستی همه جنبه تلقین روانی داره، دارن به شما تلقین میکنن تا اعتماد به نفس شما تحلیل بره و برای همیشه محتاج و وابسه به او باشین
    برادرم موفقیت شغلی ای که ممکن است در کنار ایشون بدست بیارید به قیمت از دست دادن دنیا و آخرتتون هست
    اگر این مسئله برای بقیه هم آشکار بشه نه روان دارید نه جسم و نه آبرو . اون وقت پول و شغل چه دردی را دوا میکنه؟؟؟؟؟؟؟

در پناه حق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)