نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ارتباط همسر با شخص مذکر

2418
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35820
    تشکـر
    27
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط همسر با شخص مذکر

باسلام و خسته نباشید
    من 6 ماه هستش که با همسرم عقد هستم .
    ایشون قبلا به من گفته بودن که یک اقایی از یک شهر دیگه هستند که دوست ایشون هستند و خیلی راهنمایی و کمک کردند به خانم بنده و متقابلا خانم بنده هم راهنمایی میکنند به ایشون .
    هر 2 قبلا خب مجرد بودند و قبل از عقد خاننم این مساله را به من گفتند که ایشون راهنماییشون کردند و خیلی کمکشون کردند و خب من هم مشکلی با این قضیه نداشتم و قبول کردم .
    فقط مساله ای که الان هست و یکم برای من ازار دهنده هستش ، اینه که چندین بار شده که همچنان میبینم همسر بنده با ایشون در ارتباط هستند ، خیلی از صبح ها دیدم که ایشون به خانم بنده پیام صبح بخیر و پیام های تبرییک و اینها ارسال میکنند ، هفته ای حداقل 2 بار این اتفاق میفته ، خانم بنده هم خب خیلی گرم میگیرند و پیام میدن و تشکر میکنند و گاها باهم صحبت و چت و .. هم میکنند .
    البته چیزی که میدونم این شخص قصد ازدواج دارند و همسر بنده یکجورایی ایشون را راهنمایی میکنه .

مساله ای که هست و نیمدونم بخاطر حساسیت من یا نه ، اینه که همسر بنده هیچ حرفی در خصوص ارتباط با این شخص نمیزنند ، مشاور هم نیستند و این مساله برای من ازار دهنده هستش که ارتباط بین خانمم با این شخص وجود داره .

به نظر شما این وجود این ارتباط درسته ؟ ایا حساسیت زیادی من دارم روی این قضیه ؟ اگه درست نیست ، به نظر شما من چطوری به همسرم بگم که ارتباطش قطع کنه ؟

ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : راهنمایی جهت ارتباط همسر با شخص مذکر دیگر

سلام

من به شما حق میدم که ناراحت باشید از این موضوع اما همسرتان هم صادقانه از روز اول قضیه رو برای شما گفته...آیا ناراحتی خودتون رو از این موضوع به همسرتان گفته اید؟؟ ...لطفا سن و سالتان را هم بفرمایید

3. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2005 نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید
    ایشون قبلا به من گفته بودن که یک اقایی از یک شهر دیگه هستند که دوست ایشون هستند و خیلی راهنمایی و کمک کردند به خانم بنده و متقابلا خانم بنده هم راهنمایی میکنند به ایشون .
    هر 2 قبلا خب مجرد بودند و قبل از عقد خاننم این مساله را به من گفتند که ایشون راهنماییشون کردند و خیلی کمکشون کردند و خب من هم مشکلی با این قضیه نداشتم و قبول کردم .
    فقط مساله ای که الان هست و یکم برای من ازار دهنده هستش ، اینه که چندین بار شده که همچنان میبینم همسر بنده با ایشون در ارتباط هستند ، خیلی از صبح ها دیدم که ایشون به خانم بنده پیام صبح بخیر و پیام های تبرییک و اینها ارسال میکنند ، هفته ای حداقل 2 بار این اتفاق میفته ، خانم بنده هم خب خیلی گرم میگیرند و پیام میدن و تشکر میکنند و گاها باهم صحبت و چت و .. هم میکنند .
    البته چیزی که میدونم این شخص قصد ازدواج دارند و همسر بنده یکجورایی ایشون را راهنمایی میکنه .

مساله ای که هست و نیمدونم بخاطر حساسیت من یا نه ، اینه که همسر بنده هیچ حرفی در خصوص ارتباط با این شخص نمیزنند ، مشاور هم نیستند و این مساله برای من ازار دهنده هستش که ارتباط بین خانمم با این شخص وجود داره .

به نظر شما این وجود این ارتباط درسته ؟ ایا حساسیت زیادی من دارم روی این قضیه ؟ اگه درست نیست ، به نظر شما من چطوری به همسرم بگم که ارتباطش قطع کنه ؟

ممنون
    سلام دوست عزیز، متاسفانه مشکلی که توی جامعه ما وجود داره. این شکاف عمیقی هست که از بچگی، دخترا و پسرهای مارو از هم جدا میکنه. و این باعث میشه این موضوع برای خیلی افراد تا حتی بعد از ازدواج هم جذاب بمونه. از حرفاتون مشخصه که همسرتون به شما نشون میده پیام های اون فرد رو. اینکه فهمیدید که چه مدل پیام هایی میده پس فکر نمیکنم مشکل خاصی جود داشته باشه. هم چنین هم که میگید اقا از شهر دیگه ای هستند. عدم توضیحشونم شاید به این علته که بنظرشون مهم ن یست اونقدرا. در ضمن هر شخصی یه حریم خصوصی باید داشته باشه و ازدواج به معنای از بین رفتن تمام حوزه خصوص های افراد نیست. به حریم یک دیگر احترام بگذارید و وقتی همسرتون درمورد اون اقا براتون توضیح داده. پس فلا اقدام خاصی بنظرم لازم نیست کنید.
    اگر اوضاع حاد شد میتونید باهم صحبت کنید و درمورد نگرانیتون با ارامش صحبت کنید حرف های ایشون رو بشنوید و باهم یک تصمیم خوب برای زندگیتون بگیرید.
    موفق باشید.

5. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35820
    تشکـر
    27
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، متاسفانه مشکلی که توی جامعه ما وجود داره. این شکاف عمیقی هست که از بچگی، دخترا و پسرهای مارو از هم جدا میکنه. و این باعث میشه این موضوع برای خیلی افراد تا حتی بعد از ازدواج هم جذاب بمونه. از حرفاتون مشخصه که همسرتون به شما نشون میده پیام های اون فرد رو. اینکه فهمیدید که چه مدل پیام هایی میده پس فکر نمیکنم مشکل خاصی جود داشته باشه. هم چنین هم که میگید اقا از شهر دیگه ای هستند. عدم توضیحشونم شاید به این علته که بنظرشون مهم ن یست اونقدرا. در ضمن هر شخصی یه حریم خصوصی باید داشته باشه و ازدواج به معنای از بین رفتن تمام حوزه خصوص های افراد نیست. به حریم یک دیگر احترام بگذارید و وقتی همسرتون درمورد اون اقا براتون توضیح داده. پس فلا اقدام خاصی بنظرم لازم نیست کنید.
    اگر اوضاع حاد شد میتونید باهم صحبت کنید و درمورد نگرانیتون با ارامش صحبت کنید حرف های ایشون رو بشنوید و باهم یک تصمیم خوب برای زندگیتون بگیرید.
    موفق باشید.
    ممنون از پاسخ شما
    راستش من تا دیشب اصلا از این قضیه اطلاع نداشتم ، یعنی فکر میکردم تا قبل از عقدم باهم در ارتباط بودند و صحبت میکردند . دیشب به صورت ناخوداگاه در تلگرام ایشون دیدم که هنوز در ارتباط هسنتد و پیام رد و بدل میشه ولی از موقع عقد تا الان که 6 ماه گذشته ، همسرم دیگه هیچ هیچ حرفی در این خصوص نزدند و همین که من و ناراحت کرده .
    ایا با این وجود من بیخیال بشم و حرفی نزنم ؟ ایا اصلا اینکار درسته ؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35820
    تشکـر
    27
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

من به شما حق میدم که ناراحت باشید از این موضوع اما همسرتان هم صادقانه از روز اول قضیه رو برای شما گفته...آیا ناراحتی خودتون رو از این موضوع به همسرتان گفته اید؟؟ ...لطفا سن و سالتان را هم بفرمایید
    مرسی از پیام شما
    بنده و خانمم هردو 27 ساله هستیم .
    بله قبل از عقد به من گفتند که با ایشون در ارتباط بودند و خیلی به هم دیگه کمک کردند ولی طی این 6 ماه با اینکه در ارتباط بودند هیچ حرفی به بنده نزدند و همین من و ناراحت میکنه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ارتباط همسر با شخص مذکر

باسلام و خسته نباشید

ممنون

اگر روی رفتار ایشون حساس هستید پس گفتگو کنید ... و در مورد حستون صحبت کنید

اگر به ایشون اعتماد دارید بحث دیگری هست و بهتره در کنار ایشون باشید و یا فرصتی بدید تا در زمانی مناسب آرام این رابطه رو کاهش بده

به هر حال طرف مقابل در حال ازدواجه و اگر ایشون هم ازدواج کنه همسرش اجازه این ارتباط رو نخواهد داد ...پس بهتره در این مشاوره دادن همسرتون در کنارش باشید

چون در نهایت نفعش به خود شما هم خواهد رسید ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

باسلام و خسته نباشید

ممنون
    سلام
    به نظر من فرصت بدید تا این آقا ازدواج کنن بعد ببینید چه اتفاقی میفته، به نظر منم از نظر خانمتون کاری که انجام میده مهم نیست و نیازی به توضیح دادن به شما نمی بینه، بهشون فرصت بدین خودتون متوجه میشید که کجا دیگه لازمه مساله رو علنی کنید

11. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما یک لحظه هم صبر نکن ایشون گفتن در گذشته الان از شما پنهون کردن شما اون اقارو سریع تهدید کن تکلیف همسر تو روشن کن شما با گذشتی که اول ازدواجتون کردین به همسرتون چراغ سبز نشون دادیم که ادامه داده و شما رو در جریان نگذاشته خانم شما متهم به پنهان کاری هستن شدیدا جلوشونو بگیرین اینکه میگم شدیدا نه با خشونت چون خشونت و عصبانیت صورت داستان رو پاک میکنه

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام381 نمایش پست ها
    شما یک لحظه هم صبر نکن ایشون گفتن در گذشته الان از شما پنهون کردن شما اون اقارو سریع تهدید کن تکلیف همسر تو روشن کن شما با گذشتی که اول ازدواجتون کردین به همسرتون چراغ سبز نشون دادیم که ادامه داده و شما رو در جریان نگذاشته خانم شما متهم به پنهان کاری هستن شدیدا جلوشونو بگیرین اینکه میگم شدیدا نه با خشونت چون خشونت و عصبانیت صورت داستان رو پاک میکنه
    الان مثلا به استارتر کمک کردی و احساس میکنی چه راهنمایی مفیدی کردی لابد!!

تاپیک مال دو سال پیشه!

میدونم بچه محصلی و هنوز تاریخ میلادی یادتون ندادن
    اما اینو لااقل بفهم تاپیکی که تو لیست تاپیکهای بروز نیستش یعنی احتمالا قدیمی باشه

اگه خیلی شور و شوق داری ملت رو راهنمایی کنی بیزحمت پای تاپیکهای جدید درافشانی کن!
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد