نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: علاقه مندي به شوهر خواهر سابق

13834
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37089
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه مندي به شوهر خواهر سابق

سلام
    من دخدري ٢١ساله ام ؛ كه خاهرم٣سالِ پيش به دلايلي از شوهرش جدا شد ،بعد از گذشتِ يكسال از جدايي خاهرم و شوهرش ( كه من تو جداييش از خاهرم هيچ نقشي نداشتم )من به شوهر خاهرِ سابقم علاقه پيدا كردم.
    ماالان دوساله باهميم عاشقِ هم شديم.خيلي همو دوس داريم.
    باهم رابطه ي جنسي ام داشتيم.
    اما ديگه از يواشكي دوس داشتن خسته شديم،مخصوصا وقتي حس ميكنيم شايد باهم هيچ انتهايي نداشته باشيم ،اين كلافگيِ و عصاب خورديُ هزار برابر ميشه...
    دمبالِ يِ راهِ حل ميگرديم كه بشه باهم بودنمونو روي كاغذ بياريمو رسميش كنيم...
    ولي من نميدونم اين مسئلرو چه جوري با خانوادم مطرح كنم،چون به شدت ميترسم و استرس دارم بابتِ اين موضوع.
    خاهرم از نظر عاطفي له ميشه اگه بفهمه،مادر پدرمم آدمِ نسلِ قديم هستن يِسِري افكاراي خاصِ سنشونو دارن...
    لطفا راهنماييم كنيم...🙏🏼🙏🏼
    مرسي كه هستين مهربونا❤️...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : علاقه مندي به شوهر خواهر سابق

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara tehrani نمایش پست ها
    سلام
    من دخدري ٢١ساله ام ؛ كه خاهرم٣سالِ پيش به دلايلي از شوهرش جدا شد ،بعد از گذشتِ يكسال از جدايي خاهرم و شوهرش ( كه من تو جداييش از خاهرم هيچ نقشي نداشتم )من به شوهر خاهرِ سابقم علاقه پيدا كردم.
    ماالان دوساله باهميم عاشقِ هم شديم.خيلي همو دوس داريم.
    باهم رابطه ي جنسي ام داشتيم.
    اما ديگه از يواشكي دوس داشتن خسته شديم،مخصوصا وقتي حس ميكنيم شايد باهم هيچ انتهايي نداشته باشيم ،اين كلافگيِ و عصاب خورديُ هزار برابر ميشه...
    دمبالِ يِ راهِ حل ميگرديم كه بشه باهم بودنمونو روي كاغذ بياريمو رسميش كنيم...
    ولي من نميدونم اين مسئلرو چه جوري با خانوادم مطرح كنم،چون به شدت ميترسم و استرس دارم بابتِ اين موضوع.
    خاهرم از نظر عاطفي له ميشه اگه بفهمه،مادر پدرمم آدمِ نسلِ قديم هستن يِسِري افكاراي خاصِ سنشونو دارن...
    لطفا راهنماييم كنيم...������������� �����������
    مرسي كه هستين مهربونا❤️...
    سلام عزیزم. شاید حرفی که میزنم زیاد به مذاقت خوش نیاد. اما این رابطه بنظرم کاملا اشتباهه. فردی که یک بار تجربه حضور در خانواده شمارو داشته و حرمت ها یک بار به خاطر خواهرتون و ایشون شکسته شده. (قطعا با شادی که ازهم جدا نشدن حتما حرف هایی رد وبدل شده) مطمئن باش به هیچ وجه خانواده هردوطرف دوباره قبول نخواهند کرد. من نمیدونم خواهر و شوهر خواهر شما چند سالشونه. اما توی این رابطه تنها کسی که تحقیر و از چشم خواهد افتاد شمایید. همسر سابق ایشونم بخاطر سوگ و شوکی که بی اختیار بعد از طلاقش به وجود اومده براش. به دنبال کسی بوده که این خلا عاطفی و شکستو پر کنه و این وابستگی بی اختیار به نام عشق تلقی شده.
    در ضمن عزیزم شما سنی نداری که بخوای با چنین فردی ازدواج کنی؟ به تبعاتش فکر کردی؟ آیا خواهر شما با شما بد نخواهد شد؟ آیا فکر نمیکنه که شما از قبلشم باهم رابطه داشتید؟
    آیا خونوادتون بهتون بدبین نمیشن؟ با خودت بشین و فکر کن که چه ویژگی هایی داشته ایشون که ازش خوشت اومده؟ اصلا دلیل جدایی اون دوتا چی بوده؟ عزیزم تا وارد یه ابروریزی بزرگ نشدی خودتو بکش از این باتلاق بیرون. اصلا ارزش این بدبختیارو داره؟ اومدیو بعد از چند سال باهاش به مشکل خوردی میدونی هیچ پشتیبانی نخواهی داشت؟ و باید با سرافکندگی یا ادامه بدی زندگیتو یا تنها بمونی.
    در ضمن میگی پدرو مادرم سنتین. من خیلی از جاهای دنیا زندگی و سفر کردم اما این مورد اصلا چیز جالب و پذیرفته شده ای توی هیچ جای دنیا نیست و اصلا صورت جالبی نداره چون خانواده خانوادس.
    مطمئن باش توی این سن ادم بی اختیار عاشق خیلیا میشه چون جنس مخالف براش جذابه. و مخصوصا شما رابطه هم داشتی که دیگه باعث وابستگی بیشتر شده.
    اگر به فکر عزت نفست هسی این رابطه رو تا دیر نشده قطع کن.
    مطمئن باش اگر محکم باشی موردای بهتری برات پیش خواهد اومد و چند سال دیگه از این کارت خوشحال خواهی شد.
    موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بنظر من کار شما از ابتدا اشتباه بوده..
    نباید خودتون درگیر این رابطه میکردید و دلبستگی ایجاد میشد و ادامه ش هم قطعا همه چیز بدتر میکنه.. از دست رفتپ اعتماد خانواده نسبت به شما..از دست دادن پشتوانه خانواده..قطع رابطه با خواهر...عذاب روحی که خواهرتون باید تحمل کنه..ابرو در فامیل و اینکه ایا روتون میشه بعدا با فامیل رفت و امد کنید یا کلا مجبور به قطع رابطه باهاشون میشید..و کلی مشکلات دیگر..
    ضمن اینکه دلیل جدایی ایشون از خواهرتون چی بوده.‌. اگر مشکل از ایشون بوده یا تا حدودی مقصر بودن خب از کجا معلوم که کار شما هم ب جدایی نکشه...
    ضمن اینکه شما یک دختر جوان با امکان ازدواج با مردان مجرد و موقعیت های به مراتب بهتر هستید...
    همه اینارو در نظر بگیرید و احساسات خودتون کنترل کنید..
    گاهی ما ترشح هورمون جنسی رو با عشق اشتباه میگیریم..هر علاقه ای که ناشی از هیجانات جوانی باشه اسمش عشق نیست..
    به هر حال به همه اینا خوووب فکر کنید همه چیز و همه این خطرات بسنجید و بعد تصمیم بگیرید.‌
    توصیه اخرم اینکه دنبال دردسر نگردید..
    ارزوی شادی و حل تمام نگرانی ها و اطمینان و ارامش دارم براتون...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

دلیل طلاق خواهرتون چی بود؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

اشتباهه!
    از بیخ و بن اشتباهه!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    تشکر شده 71 بار در 51 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من هم کار ی هست که اساسش اشتباهه و نباید اول انجام میشد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد