نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عدم رضایت از زندگی زناشویی

1271
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37105
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم رضایت از زندگی زناشویی

سلام من دو تا پسر ۷ و ۱ ساله دارم وضع مالی خوبی نداریم شوهرم کارمنده و شب برمیگرده معمولا رابطه جنسی ۱ سال هست که نداریم من اصلا کشش به سمتش ندارم اصلا تحمل رابطه جنسیو ندارم ی مدت هست که خیای عصبی و بی حوصله ام چندین بار مشاور رفتم تاثیری نداشته وقتی پسرم حرفم رو گوش نمیده یا کار بد میکنه بینهایت عصبانی میشم سرش دادو بیداد میکنم نمیتونم خودمو کنترل کنم بعدش پشیمون میشم اصلا از صبح هیچ انرژی ندارم همش کمردرد پادرد خستگی روحی و جسمی نمیدونم چیکار کنم ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : عصبی بودن

سلام
    چطور یک سال رابطه ندارین
    همسرتون اعتراضی نداره
    خانمی روابط جنسی برای آرامش و روح بسیار مفید هست
    بهتره با همسرتون بیشتر وقت بگذرانید و بیشتر محیط خونه را شاد و پرآرامش کنید
    به خودتون برسین و گاهی باهمسرتون برین قدم بزنید و صحبت کنید
    درمورد خودتون و خواسته هاتون و عروسی و نامزدی و اوایل ازدواجتون بگین و بخندین.
    روح شما خسته و بیمار هست و نیاز به مراقبت و درمان دارد.پس به دادش برسین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عصبی بودن

عصبی بودن:اگر همین الان فهرستی از چیزهایی تهیه کنیم که مانع خوشی ما هستند، در آن همه چیز پیدا می‌شود؛ از بی ­پولی، بدشانسی، اوضاع بد کار و کاسبی، مشکلات ­خانوادگی و همسر تا ترافیک­ شهری، گرانی و خلاصه خیلی چیزهای دیگر. در هر صورت همه­ این­ موارد دو حالت دارند: یا واقعی هستند یا زاییده­ ذهن­ند.

اگر موانع متعلق به ­دسته­ دوم­ند، باید با بررسی همه جانبه آنها را ریشه­‌یابی­ کنیم و منطقی­‌ترین کار این است که به­ آن‌ها فکر نکنیم اما، اگر جزو گروه اول­ هستند باز به­ دو دسته تقسیم می‌­شوند: مشکلاتی که می‌­توانیم حل کنیم و مشکلاتی که نمی‌­توانیم حل کنیم.

اگر از عهده­ حل کردن­شان برمی­آییم، «خوب یکی نیست به­ ما بگوید که آدم حسابی چرا نشستی که مشکلا­ت، لذت زندگی­ را از تو بگیرد. بلند شو و راه­ حلی پیداکن». ولی اگر متعلق به دسته دوم هستند و بواقع، هیچ راه­ حلی برای­شان وجود ندارد، وضعیت­مان مثل یک آدم تشنه در کویر با کوزه­‌ای آب است.

اگر در کویر بی‌­آب و علف، آدم تشنه با کمی آب، مرتب داد و بی­داد کند و به خودش و زمین و زمان ناسزا بگوید، نتیجه­ می‌­گیرد؟
    بهترین کار این است که آرامش خود را حفظ کرده، حوصله به­ خرج دهیم و مدارا کنیم.
    اگر دنیا را از دید موجودی ضعیف و ناتوان نگاه کنیم، مثل این است که در ظرف سوراخی­ آب بریزیم.
    به ­­سادگی می‌­توان در برخورد با هر پدیده­‌ای به ­­قسمت­های منفی و سیاه آن نگاه کرد و یا بخش­های مثبت و نیروزای آن­ را دید.
    در این رابطه، افرادی که در کنار ما هستند، نیز از تفکرات و حالات درونی ما تأثیر میپذیرند. هر اندازه می‌­توانیم باید به ­خوشحالی، موفقیت و سلامتی فکر کنیم.
    با چنین طرز تفکری دیگران هم مشتاق یاری ­ما می‌­شوند؛ آن­‌ها از امواج مثبتی که ساطع می‌­کنیم لذت ­برده و سرشار می‌شوند
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)