نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تهمت و دعوا در محیط کار

2904
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37119
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تهمت و دعوا در محیط کار

سلام و خسته نباشید خدمت شما
    ممنون میشم جواب سوال منو بدید
    ما توی محیط کارمون ی همکار خانم متاهل داریم ک کاملا معلوم هست مشکل روانی داره و دلش میخواد ب همه دستور بده و همه رو کوچیک کنه و بگه خودش از همه بهتره ، ی بار سر همین موضوع من غیر مستقیم گفتم همکارا درست نیست کار بقیه رو ببرید زیر سوال
    خلاصه از همین حرف خانم از ما ب دل گرفت و با ما بد شد و مرکز اطلاع داد و چون کارمند رسمی هست و شرکتی و البته پارتی دار، خودشو کرد مسیول امروز اداری و ب ورود و خروج ما و پاس ها و خلاصه همه چی گیرای الکی میداد و ما کنار میامدین.
    توی محیط کار ما اکثرا دختر و پسر مجرد هستیم، یکی از پسرا دوست بردار من هستن و رفت و آمد داریم ولی من همیشه ایشون رو ب فامیل صدا میکردم ، توی محیط کار هم این آقا با همه شوخی میکرد و کلا پسر شوخ و بذله گویی بود ولی خب با من صمیمی تر بود ولی هیچوقت کمتر از خانم و آقا همدیگه رو خطاب نکردیم و هیچوقت هم نشد دوتایی تنها توی اتاق بمونیم... ولی بعد اون دعوا این خانم ب ما تهمت زد و از اونجایی ک پارتی داشت نامه زده بود و بدون این ک حراست مارو بخواد میخواستن ماهارو جابجا کنن ( توی مراکز دیگه) ، ولی از اونجایی مادر این آقا هم همکار ما در ی لول بالاتر هستن خبرها ب گوششون رسید و ما رفتیم پیش رییس معاونت و همه چیز رو توضیح دادیم و ایشون نتونست کاری بکنه و البته هی ب بقیه میگفت من دلم ب رحم اومده با اینا کاری ندارم ، همکار آقام گفتن بریم اعاده حیثیت کنیم ولی مسیول واحد من گفتن نه و بیخیال شو ، و البته ک من نمیخواستم حرفای الکی محیط کار ب خونه برسه ب و البته ک این خانم هم برای حرفاش هیچ شاهد و مدرکی نداشت ولی میگفتن چنتا از همکارای دیگه ک با این خانم دوست هستن رفتن شهادت دروغ دادن( میگم دروغ چون بین من و این آقا هیچ رابطه ای نیست و البته ک جفتمون مجرد هستیم) ، ک ما گفتیم بیان دست بزارن روی قرآن..... خلاصه در ظاهر همه چی حل شده بود تا هفته گذشته ک خبر انتقالی این خانم اومد و ما از خوشحالی زد ب سرمون و با دو تا از همکارای خانم با کارتابل عکس گرفتیم و یکی از همکارام گذاشتن اینستاگرام ، منتها هیچ اسم و فامیل و یا عنوان از این خانم نبود و عکس کارتابل هم مات بود ،
    صبح شنبه این خانم با همسرشون ک ایشون هم از همکارای ما هستن با اسکرین شات پرینت گرفته شده از صفحه اینستاگرام همکارم اومدن توی اتاق ما سه تا دختر و درو بستن و گوشی هارو ب زور گرفتن و تهدید و فحاشی و دست منم کردن لای در و رفتن و توی سالن بلند بلند تهمت های قبلی رو گفتن ، منم گفتم آقایون فلانی و فلانی شاهد باشید داره ب من تهمت میزنه میرم ازش شکایت میکنم.... خلاصه دردسرتون ندم این خانم سریع رفت حراست و اون همکارم رو اخراج کردن ولی با ما کاری نداشتن ، ب من گفتن بیا شکایت کن گلی از اونجایی ک رییس حراست دوست این خانم هست و ایشون رسمی و من شرکتی صرف نظر کردم و ماها جابجا شدیم ، البته با دایره حقوقی و معاونت صحبت کردم و همه گفتن برو شکایت و نگران نباش کاری باهات نداره ولی خب من نرفتم ، تا اینکه چهارشنبه از شماره همین خانم و دوست دیگشون چنتا پیام تهدید آمیز مبنی بر اینکه میام دم خونتون تکلیفت رو روشن میکنیم و توی مرکز (ببخشید ک این لغت رو مینویسم) کثافت کاری کردی و میریم پیش رییس حراست و شاهد میاریم (همون شاهد دروغین) ، منم سریع رفتم مرکز و ب مسئولین گفتم و پیگیر شدن.... و رییس شرکت مثلا صلح و صفا داد ولی من هنوز توی دلم آشوب هست ، البته ک من مدرک دارم منو تهدید کردن حالا نمیدونم با همه اینا این خانم بازم میتونه با پارتی کاری بکنه یا نه ؟ و آیا باید برم از این خانم شکایت کنم یا نه ؟ من نمیخوام کارمو از دست بدم و رییس شرکت ک البته طرفدار این خانم هستن گفت اگه باز پیگیری کنید و دردسر درست کنید خودم اخراجتون میکنم (اون خانم رسمی هستن و کسی باهاشون کاری ندارن) ، و اینکه ب من گفتن تا ی مدت تماس ها و پیام ها و تلگرام و اینستاگرامم چک میسه ، آیا اصلا حراست محل کار اجازه همچین کارهایی داره؟ و البته ک من مورد تهدید واقع شدم نه اون خانم و الان واقعا میترسم از گوشیم استفاده کنم... و چند نفر از همکارای ک این خانم رو میشناختن هم گفتن ممکنه بخواد گوشیمو بدزده... حالا من باید چکار کنم ؟خیلی زیاد ناراحتم و تحمل این همه استرس و فشار روانی رو ندارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تهمت و دعوا در محیط کار

دوست عزیز وقتی خودتون میدونید کاری از دستتون ساخته نیست پس چرا هر روز با رفتارتون گره ای به مشکلاتتون اضافه میکنید

به نظر من خود شما و همکاراتون با رفتارتون ایشون رو تحریک و حساس کردید و به این مرحله رسوندید

وقتی از بخش شما منتقل شده دلیلی برای چنین خوشحالی و فرستادنش روی شبکه اجتماعی نبود و تبعاتش رو باید بپذیرید

در این محلهای کاری باید بتونید با چنین افرادی با مصالمت رفتار کنید و گرنه باید راه دیگه ای رو در پیش بگیرید و محل کارتون رو تغییر بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : تهمت و دعوا در محیط کار

سلام
    یادمه مادربزرگم بهم می گفت کسی که بار شیشه داره هیچوقت به دیوونه سنگ نمی زنه
    شما میگی که مدیر طرف اونه پارتی هم داره رسمیه و شما شرکتی چن تا از همکارا هم طرف اونن قبلا هم به شما گیر داده بعد شما میام عکس اینستاگرام می ذاری که طرف از بخشتون رفته؟ خب معلومه اونم می خواد یه جوری تلافی کنه. خود شما هم تو تحریکش مقصر بودید. به نظرم شما باید طرز رفتارتون رو با توجه به شخصیت اون خانوم و شرایط موجود تغییر بدید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)