نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: توهين در رابطه قبل از ازدواج

930
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37155
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

توهين در رابطه قبل از ازدواج

سلام من مدتي هست با پسري دوست شدم حدودا ٣ ساله تو اين مدت بحث زياد داشتيم ولي اواخر تا ميگم فلان كارت اشتباه بود ميگرده و ميگه توام كردي اين كار و اصلا جرعت ندارم ديگه حرفي بزنم اگه چيزيم بگم انقدر حرف ميزنه كه پشيمون ميم مثلا ٣،٤ساعت بي وقفه حرف ميزنه با اين چيزاشم تا الان ساختم بعضي اوقات هم سعي كرده كمتر بگه ولي خب بازم اين مشكل بوده به علاوه اين كه جديدا بهم توهينم كرد و گفت كه گم بشم بعدش قول داد كه ديگه اصلا تكرار نميشه و نبايد بشه ولي من اصلا دلم صاف نميشه ميترسم واسه ازدواج با اين آدم نميدونم بايد ببخشم يا اين آدم به درد ازدواج نميخوره هركسي ام يه چيزي ميگه يكي ميگه حالا عصباني بود يه چيزي گفته يكي ام ميگه وقتي تو دوستي با كمترين فشار اين كار و كرده تو زندگي مشترك خيلي بد تره و نبايد جديش گرفت خيلي گيج شدم ميخوام بهترين تصميم و بگيرم بدون احساساتي شدن تا بعدا پشيمون نشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : توهين در رابطه قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط nihan نمایش پست ها
    سلام من مدتي هست با پسري دوست شدم حدودا ٣ ساله تو اين مدت بحث زياد داشتيم ولي اواخر تا ميگم فلان كارت اشتباه بود ميگرده و ميگه توام كردي اين كار و اصلا جرعت ندارم ديگه حرفي بزنم اگه چيزيم بگم انقدر حرف ميزنه كه پشيمون ميم مثلا ٣،٤ساعت بي وقفه حرف ميزنه با اين چيزاشم تا الان ساختم بعضي اوقات هم سعي كرده كمتر بگه ولي خب بازم اين مشكل بوده به علاوه اين كه جديدا بهم توهينم كرد و گفت كه گم بشم بعدش قول داد كه ديگه اصلا تكرار نميشه و نبايد بشه ولي من اصلا دلم صاف نميشه ميترسم واسه ازدواج با اين آدم نميدونم بايد ببخشم يا اين آدم به درد ازدواج نميخوره هركسي ام يه چيزي ميگه يكي ميگه حالا عصباني بود يه چيزي گفته يكي ام ميگه وقتي تو دوستي با كمترين فشار اين كار و كرده تو زندگي مشترك خيلي بد تره و نبايد جديش گرفت خيلي گيج شدم ميخوام بهترين تصميم و بگيرم بدون احساساتي شدن تا بعدا پشيمون نشم

خود شما بهتر از هر کسی میدونید این رابطه به تنها جایی که نمیرسه ارامشه و نتیجه ای نخواهد داشت

پس بهتره کمی چشماتونو باز کنید و برای اینده به دور از این روابط بچگانه انتخاب کنید تا در آینده هم باز دچار چنین مشکلاتی نشده باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)