نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: عدم تحریک پذیری همسر

7323
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تحریک پذیری همسر

آقایی هستم 35 ساله که 7 ساله با همسرم ازدواج کردیم. قبلش سه سال با هم دوست بودیم. از سال دوم ازدواج به این طرف همسرم نسبت به رابطه جنسی بسیار سرد و میتونم بگم متنفر شده.
    ما اگر 6 ماه هم باهم رابطه نداشته باشیم اصلا احساس نیاز نمیکنه
    همیشه باید پیشنهاد از طرف من باشه و این داره حالم رو بهم میزنه به طوری که از خودم به عنوان یه مرد که باید اینقدر به زن وابسته باشه بدم میاد.

قبلا خیلی خوب بود و روابط بسیار عالی و لذت بخشی داشتیم.
    عصاره گل سرخ و ... امتحان کردم و دادم خورد اما هیچ اثری نداشت.
    همسرم الان 33 سالشه و بسیار جوانه اما مثل زن های 60 ساله شده

زمان هایی هم که رابطه ایجاد میشه میدونم که بخاطر من این کار رو میکنه و دوست داره زودتر تموم شه
    تا الان بهش خیانت نکردم اما از خودرضایی و تحمل چیزهایی که تحملش سخته دیگه خسته شدم
    گاهی فکر میکنم کاش برم خودم رو اخته کنم تا از این نیاز کثیف خلاص بشم.
    طوری شده که از داشتن این نیاز احساس بسیار بدی دارم

روابطی هم که داریم بسیار سطحی و مرغ گونه هست. اصلا علاقه ای به تحریک شدن نداره و اجازه نمیده کاری انجام بدم. با اینکه قبلا برنامه ما ساعت ها طول میکشید و کاملا راضی بود.
    بهش پیشنهاد تحریک دهانی میدم جواب میده کثیفه - بهش پیشنهاد تحریک دستی رو میدم میگه دستت میکروب داره عفونت میگیره - میگم میشورم تمیز میگه فایده نداره - اصلا راه نمیاد

صبح بهش پیشنهاد میدم میگه خوابم میاد - شب بهش پیشنهاد میدم میگه خوابم میاد خستم! ظهر پیشنهاد میدم میگه الان کلی کارای خونه مونده تو چطور میتونی همچین پیشنهادی بدی؟
    بهش میگم ناهار رو از بیرون میگیریم کارای خونه رو هم من انجام میدم میگه لازم نکرده! خودم میدونم که داره بهونه در میاره

وقتی هم که رابطه داریم مطمئنم که هیچ لذتی نمیبره و برای جلوگیری از خیانت من این کار رو میکنه و ادا در میاره که مثلا خوبه! اما من کاملا متوجه میشم.

این در حالیه که بسیار مهربون و دلسوزه
    احساس بسیار بدی از مرد بودن

مشاور محترم به نظر شما آیا راهی داره تا دوباره همسرم مثل سابق بانشاط بشه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : عدم تحریک پذیری همسرم - همه روش ها رو امتحان کردم

آیا خدای نکرده اتفاق خاصی برای بستگانش افتاده که افسردس؟ چیزی ناراحتش میکنه؟
    آیا فرزندی هم دارید؟ شاید دلش میخوات فرزندی داشته باشه؟
    چقدر باهم مسافرت و ورزش میرید؟
    کارهای رمانتیک مثله گرفتن تولد ، سالگرد ازدواج ، خریدن گل بدون مناسبت خاصل و البته بدون توقع چقدر براش انجام دادید؟
    چقدر در طول روز باهم حرف میزنید و پای دردودل هم نشستید
    خلاصه هرکدوم ازین موراد که اشاره کردم شاید دلیل سردی ایشون از زندگی شده باشه

اگر ایشون مثله سابق نیستن شاید شما هم تغییر کردین و مثل گذشته رفتار نمیکنید
    ویرایش توسط eli2 : 11-18-2017 در ساعت 10:36 AM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما بخاطر پاسخ
    یه فرزند پسر داریم که یک سالشه - البته داستانش مفصله
    در حد خلاصه میتونم بگم من مخالف بچه دار شدن بودم و اون موافق تا حدی که من رو مجبور به این کار کرد -
    حتی رابطه ای که با اون رابطه همسرم باردار شد بسیار رابطه سرد و نچسبی بود.
    ما همیشه مراقب رابطمون بودیم و تنها رابطه بدون محافظت که داشتیم همون بود که نتیجه تست بارداری مثبت شد.
    الان هم یکی از دلایلی که رابطه فرار میکنه همین بچه هست. چون معمولا از صبح علی الطلوع بچه بیداره تا پاسی از شب. در طول روز که کمی خوابش میبره به قول خودش کلی کار داره که باید انجامشون بده.
    مسافرت سالی دو سه بار میریم معمولا
    بیرون و پارک و تفریح و بازار که مورد علاقشه میریم
    در مورد خرید کادو و گل و هدیه در حد توانم این کارها رو انجام دادم و سورپرایزش کردم و میکنم
    باهم زیاد حرف میزنیم اما اون در مورد این مسائل هیچ وقت حرف نمیزنه و همیشه مسائلی از اقوام و خویشان و دوستان و ... داره که براش مهم تره و ترجیح میده مثلا نظر منو در مورد کفش کتایون همسر محمود بدونه!
    هیچ اتفاق خاصی در 5 سال گذشته برا هیچ کدوم از بستگانش رخ نداده

مشاور محترم واقعا نمیدونم باید چکار کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

اول از همه که مادر شدن حق هر کسی هست و شما نمیتونید بگین من بچه دوس ندارم. تازه اونم به خاطر شما مدت زیادی فرزند نداشتن و اگرم سنشون بالاتر میرفت ریسک تولد فرزند بیمار بالا میرفت
    در ضمن اگر فرزند نمیخاستین باید قبل از ازدواج این مسله رو حل میکردین پس سعی کنید دیگه این موضوع رو قبول کنید که شما پدر شدین و مسولیت سنگینی در قبالش دارید
    مورد بعدی اینکه به خاطر یکسری تغییرات هورمونی بعد از زایمان این حس کاملا طبیعیه که تمایل به برقراری رابطه ندارن و درضمن فرزند یکساله خیلی انرژی و خیلی وقته ادمو میگیره همون پروسه مراقبت و واکسن زدن و بیماری هاش خیلی ادمو عصبی و خسته و بیخواب میکنه اونم فرزند پسر که بسیار شیطون و تربیتش سخته. به نظرم باید بهش حق بدین و تقریبا میشه گفت تا سن دوسالگی فرزندتون یه جور مثله دوسالی هست که شما سربازی رفتین و هر مادری بدترین شرایطو تحمل میکنه. . بعد از دوسالگی کم کم که خواب فرزندتون نرمال شد و مهدکودک بردینش یکم فشارهاش کمتر میشه .
    الان خیلی راهی نداره جز اینکه درکش کنید
    امضای ایشان

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط havij نمایش پست ها
    ممنون از شما بخاطر پاسخ
    در حد خلاصه میتونم بگم من مخالف بچه دار شدن بودم و اون موافق تا حدی که من رو مجبور به این کار کرد -
    ما همیشه مراقب رابطمون بودیم و تنها رابطه بدون محافظت که داشتیم همون بود که نتیجه تست بارداری مثبت شد.
    الان هم یکی از دلایلی که رابطه فرار میکنه همین بچه هست. چون معمولا از صبح علی الطلوع بچه بیداره تا پاسی از شب. در طول روز که کمی خوابش میبره به قول خودش کلی کار داره که باید انجامشون بده.
    در مورد خرید کادو و گل و هدیه در حد توانم این کارها رو انجام دادم و سورپرایزش کردم و میکنم
    باهم زیاد حرف میزنیم اما اون در مورد این مسائل هیچ وقت حرف نمیزنه و همیشه مسائلی از اقوام و خویشان و دوستان و ... داره که براش مهم تره و ترجیح میده مثلا نظر منو در مورد کفش کتایون همسر محمود بدونه!

سلام دوست گرامی، یک سوال آیا همسرتون قبلا که رابطتتون خوب بود لذت میبردن؟ یا اینکه بیشترین لذتش برای شما بود؟ خانم ها خیلی وقتا لذت نمیبرند از رابطه و اوایل ازدواج چون خجالت میکشند حرفی نمیزنن.
    ولی بعدا یکم روشون به هم باز شد. نارضایتیشونو اذعان میکنن. از یک سری از بازی های جنسی(بازی با غذاها،نقش بازی کردن) که باعث بشه ایشون به سمت شما بیان و تحریک بشن استفاده کنید. و اینکه آیا شما موقع رابطه به نکاتی که ممکنه همسرتونو تحریک کنه دقت می کنید؟ (اغلب خانم ها به تمیزی، بوی خوب و بوی دهان حساس هستند.) این که میگید میگن کثیفه! شاید برای همین موضوع باشه.
    در ضمن خانم ها بعد از زایمان دچا افسردگی میشن و این افسردگی باید حتما جدی گرفته بشه و با رفتن به سفر حل بشه وگرنه به یک افسردگی مزمن تبدیل میشه. سعی کنید در بچه داری به همسرتون کمک کنید تا خستگی کمتری تحمل کنه.
    اگر هم اینا جواب نداد حتما با همسرتون به یک مشاوره روابط جنسی مراجعه کنید تا انشالا این مشکلشون ریشه یابی و درمان بشه...

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نکته اینکه بنده مخالف داشتن فرزند به صورت کامل نبودم بلکه مخالف فرزند داشتن در اون شرایط خاص زندگی بودم! ما اجاره نشین بودیم و شرایط زندگی اصلا پایدار نبود. کما اینکه الان پسرم رو خیلی خیلی دوست دارم و به فکر بچه بعدی هم هستم!
    در ثانی این مشکل مربوط به بچه دار شدن نیست و مشکل همسر من از چندین سال قبلتر دقیقا با همین شکل وجود داشته. نمیگم بی تاثیره مشکل اینه که حتی وقتی بچه خوابه همسر من کارهایی برای خودش دذست میکنه که انجام بده وقتی هم که هیچ کاری نداره میگه نیاز به استراحت داره
    اگر مشکل هورمونیه باید بگم این مشکل هورمونی بیشتر از 5 ساله که گریبان زندگی ما رو گرفته
    ممنون از کمکی که کردین
    ما 5 سال درک کردیم 5 سال دیگه درک میکنیم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قبلا عالی بود - همه چیز خوب بود - هم برای اون هم برای من - حرکتهایی که در حین رابطه داشت و اتفاقاتی که براش میفتاد گواهه که نقش بازی نمیکرد.
    و از زمانی که در مورد این اتفاق باهاش صحبت کردم که قبلا گرمتر بودی و الان حس میکنم خوب نیستی داره فیلم بازی میکنه
    حتی به دلیل اینکه تحریک نمیشه بهش فشار زیادی میاد و دوست داره زودتر رابطه تموم بشه
    تحریک هم خودش اجازه نمیده - از همه روشها دوری میکنه - گاهی چندساعت وقت صرف کردم اما کاملا بیهوده بود - تمام تکنیک ها رو از اینترنت خوندم و اجرا کردم اما انگار دارم با چوب خشک بازی میکنم. نمیدونم واقعا چرا اینطوری شده.

همسرم به مشاوره هیچ اعتقادی نداره
    بارها قبل از بچه دار شدن این پیشنهاد رو بهش دادم اما قبول نکرد بهم میگفت خودت برو اگه کمکت کردن به من هم بگو!!!

اتفاقا به مسائل بهداشتی و تمیزیو .. بسیار اهمیت میدم اما یه ترسی انگار تو وجودشه
    مخصوصا اینکه در آزمایشات قبل از بارداری کمی عفونت واژن داشت که با دارو رفع شد. همین موضوع باعث شده که کلا نسبت به دست بردن سمت واژن حساس بشه.

بنظرم به کلی علاقشو از دست داده - به نظر من هیچ چیزی نمیتونه تحریکش کنه چون خودش نمیخواد. شاید به بچه مربوط باشه اما ربطش اونقدر زیاد نیست چون قبلش هم اینطوری بود.
    الان به جرات میتونم بگم همسرم تحریک ناپذیر شده و در مقابل هر چیزی که حس کنه جنسیه مقاومت میکنه

یعنی وقتی بچه خوابه کلی میشینیم باهم حرف های مختلف میزنیم اما همین که یه کم بحث عوض میشه به این سمت مخالفت میکنه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

قبلا عالی بود - همه چیز خوب بود - هم برای اون هم برای من - حرکتهایی که در حین رابطه داشت و اتفاقاتی که براش میفتاد گواهه که نقش بازی نمیکرد.
    و از زمانی که در مورد این اتفاق باهاش صحبت کردم که قبلا گرمتر بودی و الان حس میکنم خوب نیستی داره فیلم بازی میکنه
    حتی به دلیل اینکه تحریک نمیشه بهش فشار زیادی میاد و دوست داره زودتر رابطه تموم بشه
    تحریک هم خودش اجازه نمیده - از همه روشها دوری میکنه - گاهی چندساعت وقت صرف کردم اما کاملا بیهوده بود - تمام تکنیک ها رو از اینترنت خوندم و اجرا کردم اما انگار دارم با چوب خشک بازی میکنم. نمیدونم واقعا چرا اینطوری شده.

بارها قبل از بچه دار شدن این پیشنهاد رو بهش دادم اما قبول نکرد بهم میگفت خودت برو اگه کمکت کردن به من هم بگو!!!

اتفاقا به مسائل بهداشتی و تمیزیو .. بسیار اهمیت میدم اما یه ترسی انگار تو وجودشه
    مخصوصا اینکه در آزمایشات قبل از بارداری کمی عفونت واژن داشت که با دارو رفع شد. همین موضوع باعث شده که کلا نسبت به دست بردن سمت واژن حساس بشه.

بنظرم به کلی علاقشو از دست داده - به نظر من هیچ چیزی نمیتونه تحریکش کنه چون خودش نمیخواد. شاید به بچه مربوط باشه اما ربطش اونقدر زیاد نیست چون قبلش هم اینطوری بود.
    الان به جرات میتونم بگم همسرم تحریک ناپذیر شده و در مقابل هر چیزی که حس کنه جنسیه مقاومت میکنه

یعنی وقتی بچه خوابه کلی میشینیم باهم حرف های مختلف میزنیم اما همین که یه کم بحث عوض میشه به این سمت مخالفت میکنه
    خوب بنظرم به مشاور مراجعه کنید و بگید که مثلا من بخاطر مشکلات خودم میخوام برم.
    و جلسه بعدیش بگید که مشاوره بخاطر مشکل من میخواد با تو مشورت کنه و ببینه چه راه حلی دارید. شاید اینطوری بیان. چون با این تفاسیر حتما باید به متخصص مراجعه کنید در غیر این صورت فک نمیکنم بشه با پرسیدن سوال بصورت اینترنتی و جستجوی توی اینترنت کاریش کرد.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش روشو ندارم که برم پیش یه نفر و این حرفها رو بزنم
    همینجا هم که دارم این حرفها رو میزنم دارم از خجالت آب میشم
    خدا بکشه منو

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام، خوش اومدید به انجمن
    من مشاور نیستم ولی نظر شخصی ام رو میگم
    به نظرم خیلی بهتر بود همون سال اول این موضوع رو ارجاع میدادین به یه مشاور
    باید ریشه یابی بشه علت یا علل عدم تمایل همسر شما در این رابطه چی هست
    و بعد با روشهایی که وجود داره این مسئله رو حل کنند

متاسفانه ما ایرانی ها نه آموزش درستی داریم که این مسائل رو برامون روشن کنن
    وقتی هم خیلی ها تو ازدواج دچار مشکل میشن یا روشون نمیشه برم مشاوره
    یا بلد نیستن چیکار کنن.

این موضوع میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه
    ما همسر شما و روحیات و شرایط ایشون رو نمیدونیم
    ولی یه مشاور تو چند جلسه خیلی خوب میتونه بشناسه و راه حل بده
    و یه مسئله ی دیگه
    همسر شما براشون مهم نیست که شما این بین اذیت میشید؟
    باهاشون حرف بزنید و ازشون بخواین دلیل این مسئله چی هست
    اگه دیدین با مشاورهای اینجا حل نشد حتما به یه مشاور مراجعه کنید.

بعد هم این مسئله توی زندگی مشترک خیلی مهم هست و میتونه کل زندگی دو نفر رو تحت تاثیر قرار بده
    درسته اول آسون نیست در موردش حرف زدن برای ادم
    ولی خجالت رو بهتره کنار بگذارید و برای مسئله ای که چند سال هست اذیتتون میکنه باید گامی بردارید.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 11-18-2017 در ساعت 12:25 PM

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بر شما
    ممنون ازتون
    به نظر من همسرم تعریف نادرستی از رابطه جنسی داره
    جتی نمیدونه که مردها مثل غذاخوردن به این قضیه هم نیاز دارن
    درک نمیکنه که نیاز اولیه انسانه!

همیشه به من تهمت میزنه که تو همش بفکر این چیزها هستی!!!
    بهم پیشنهاد میده بهش فکر نکن تا نیاز پیدا نکنی!
    فکر میکنه ایجاد رابطه جنسی یه چیز لاکچریه که میشه ازش صرفنظر کرد - البته خودش خیلی راحت ازش صرفنظر کرده و ظاهرا هیچ مشکلی هم نداره
    به نظر من اول باید این مشکل ذهنیش رو حل کنم

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

به نظر من همسرم تعریف نادرستی از رابطه جنسی داره
    جتی نمیدونه که مردها مثل غذاخوردن به این قضیه هم نیاز دارن
    درک نمیکنه که نیاز اولیه انسانه!

همیشه به من تهمت میزنه که تو همش بفکر این چیزها هستی!!!
    بهم پیشنهاد میده بهش فکر نکن تا نیاز پیدا نکنی!
    فکر میکنه ایجاد رابطه جنسی یه چیز لاکچریه که میشه ازش صرفنظر کرد - البته خودش خیلی راحت ازش صرفنظر کرده و ظاهرا هیچ مشکلی هم نداره
    به نظر من اول باید این مشکل ذهنیش رو حل کنم

آخه فرمودید اوایل ازدواج این مسئله نبوده
    یه چیزی این بین هست به هر حال
    حالا یا تغییر نگرش ایشون، یا دلایل مختلف دیگه
    متاسفانه خیلی از جوون ها شناخت و درک درست از خودشون و جنس مخالف ندارن
    وگرنه یه خانوم وقتی متاهل میشه یعنی تعهد داره در قبال همسرش و نیازهاش پاسخگو باشه
    کتاب ها و سخنرانی ها و مطالب بسیاری در این مورد هست
    توصیه میکنم به همسرتون معرفی کنید این ها رو
    براشون به مرور توضیح بدید دنیای مردها چه شکلی هست و این موضوع خیلی میتونه زندگیشون رو تحت تاثیر قرار بده
    تا جایی که کم نیستند مر هایی که حتی با وجود اینکه سال ها از سنشون گذشته میرن دنبال روابط با افراد دیگه و خیانت ها
    پس لطفا ایشون رو آگاه کنید.

حالا باز همسرتون باید خوشحال باشند شما به اون راهها کشیده نشدید
    چند وقت پیش یه وکیل از این مسائل بیان میکرد
    میگفت یه پرونده داشتم یه آقایی بوده 50 ساله ، همسرش دادگاه شاکی شده بود که بهش خیانت کرده و زن دوم گرفته بدون اطلاع ایشون
    میگفت آقاهه تو دادگاه بلند شده گفته یادت میاد آخرین باری که رابطه داشتیم چند سال پیش بوده!
    ویرایش توسط یلدا 25 : 11-18-2017 در ساعت 12:38 PM

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

ببین سوالو خودتو تا حدی جوابشو دادین ،علت ایجاد این حالت به خاطره اینه که ایشون دچار عفونت شدن و یه خاطره بد از داشتن رابطه در ذهنشون ایجاد شده یه حس ترسو انزجار که خودتون اشاره کردید
    که وقتی ایشون خودشو با شما مقایسه کرده دیده این مشکل برای خودش ایجاد شده پس یه جور حس مورد ظلم واقع شدن در خودش میبینه که متاسفانه به خاطر اینکه یکسری اصول بهداشتی رو رعایت نکردین دچار وسواسم شده .
    پس در نتجه حالا نیاز به مشاوره والبته نیاز به صبر زیاد از جانب شما داره و محبت و بدون اجبار سعی کنید اون خاطره رو در ذهنش از بین ببرید
    امضای ایشان

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    اینکه خانمتون عفونت واژن را بهونه قرار دادن اصلا درست نیست چون هر زنی بارها دچار این مشکل میشه و شاید ربطی هم به مرد نداشته باشه و به بهداشت خود فرد هم مربوط هست
    بنظر من ی مدت تو خونه سرد و افسرده خودتون را نشان بدین و تو لاک خودتون باشین و وقتی ازتون پرسید چیزی شده شما چیزی نگین و سکوت کنین تا نگران بشه و حتی اگه پیشنهاد رابطه داد قبول نکنین بگین حسش نیست و بعد از چندوقت ک حسابی نگران شد و به فکر افتاد بهش بگین زندگیمون خیلی سرد شده و میخوام ک باهم به مشاوره بریم

15. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بر شما
    راستش ما همیشه مسائل بهداشتی رو بخوبی رعایت میکردیم. وقتی هم که ماجرای عفونت پیش اومد ما خیلی باهم رابطه کمی داشتیم. شاید کمتر از ماهی 1 بار
    در مورد فیلم بازی کردن هم باید بگم بلد نیستم و اگر هم بخوام این کار رو بکنم موفق نخواهم شد

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

سلام بر شما
    راستش ما همیشه مسائل بهداشتی رو بخوبی رعایت میکردیم. وقتی هم که ماجرای عفونت پیش اومد ما خیلی باهم رابطه کمی داشتیم. شاید کمتر از ماهی 1 بار
    در مورد فیلم بازی کردن هم باید بگم بلد نیستم و اگر هم بخوام این کار رو بکنم موفق نخواهم شد
    ببینید دوست عزیز این مشکل شما باید حل بشه. اینکه دوستان هر پیشنهادی میدن شما میگید نه. راه حلش همینه که شما تشریف ببرید پیش متخصص اینم که میگید روم نمیشه. رابطه جنسی هم مثل یه بخش عادی از زندگی آدم ها محسوب میشه. و اگه به مشکل بربخوره یا دچار اختلال بشه مثل سایر بیماری ها باید به دکتر متخصصش مراجعه کرد. خوب مثل اینه که شما سرمابخوری بعدش بگی روم نمیشه برم دکتر. برای متخصص این موضوع کاملا عادیه پس نگران نباشید و حتما مراجعه کنید به دکتر

18. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم تحریک پذیری همسر

عدم تحریک پذیری همسر

برخی تحقیقات جدید نشان داده است که استفاده از داروهایناباروری مردان ممکن است، درمان اختلال های جنسی در زنان را از طریق افزایش جریانخون در اندام های جنسی و در نتیجه افزایش تحریک فیزیکی در آن ناحیه کمک کند. امااین شواهد هنوز بطور رسمی توسط مجامع علمی تایید نشده است.

تستسترون هم به عنوان یک دارو مورد بررسی قرار گرفته است.اما باز هم نتایج آنطور که باید مثبت نبوده است. در حال حاضر پزشکان بر روی حذفداروهایی که ممکن است روی انجام رابطه جنسی اثر منفی داشته باشند، متمرکز شده اند.همچنین متخصصان، در حال بررسی روش های جلوگیری از بارداری هستند، تا مطمئن شوندآیا این وسایل هم یکی از فاکتورهای تعیین کننده هستند یا خیر.
    زنانی که از خشکی واژن رنج می برند، ممکن است به استفادهاز لیز کننده ها در هنگام رابطه جنسی توصیه شوند. برخی پزشکان تمرین های خاصی راکه باعث توسعه و پیشرفت ماهیچه های بخش خارجی واژن (که در احساس لذت تاثیر بسیاریدارند) می شوند، به زنان توصیه می کنند. مشاوره های روان شناسی نیز می توانند دردرمان زنان مبتلا به مشکلات جنسی کمک فراوانی کنند. مثلا می توانند تکنیک هایتحریک و پیش نوازی جنسی را به این دسته از زنان بیاموزند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    مقالات مرتبط:
    http://forum.moshaver.co/f143/%D9%83...3%DB%8C-38011/

http://forum.moshaver.co/f143/%D8%B3...1%D9%85-36488/
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسخ ها و کمک های همه عزیزان
    امیدوارم خداوند به من و همه کسانی که مشکلی مشابه دارند عنایتی بکنه و مشکلات ما رو حل کنه
    این مفهومش این نیست که ما نباید دنبال راه حل باشیم
    اگر دنبال راه حل نبودم اینجا تاپیک باز نمیکردم
    اما ظاهر قضیه نشون میده که حتی مشاورها نمیتونن خودشون رو جای دیگری بزارن و مشکل رو از دریچه چشم اون ها ببینن
    دوستان و بزرگواران نگاهشون به این مساله مینیمال شده و به همین دلیل فکر نمیکنم این تاپیک برای بنده و امثال بنده نتیجه ای در پی داشته باشه

من فکر میکردم کسانی هستند که میتونن بصورت کاملا تخصصی نظراتی بدن که مشکلات مشکل داران رو حل کنن
    اما میبینم همه افرادی هستن که تاپیکی میبینن و میان و بدون داشتن هیچ تخصصی اظهار نظر میکنن

مسائل جنسی و مشکلات ناشی از اون نیاز به بررسی تخصصی داره
    متاسفانه لحن صحبت کردن برخی دوستان طوریه که احساس میکنم میخوان منو بزنن!
    انگار من مقصرم که مشکلی دارم یا اونو مطرح کردم

در هر صورت از همگی بابت همفکری (و نه مشاوره) تشکر میکنم

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

ممنون از پاسخ ها و کمک های همه عزیزان
    امیدوارم خداوند به من و همه کسانی که مشکلی مشابه دارند عنایتی بکنه و مشکلات ما رو حل کنه
    این مفهومش این نیست که ما نباید دنبال راه حل باشیم
    اگر دنبال راه حل نبودم اینجا تاپیک باز نمیکردم
    اما ظاهر قضیه نشون میده که حتی مشاورها نمیتونن خودشون رو جای دیگری بزارن و مشکل رو از دریچه چشم اون ها ببینن
    دوستان و بزرگواران نگاهشون به این مساله مینیمال شده و به همین دلیل فکر نمیکنم این تاپیک برای بنده و امثال بنده نتیجه ای در پی داشته باشه

من فکر میکردم کسانی هستند که میتونن بصورت کاملا تخصصی نظراتی بدن که مشکلات مشکل داران رو حل کنن
    اما میبینم همه افرادی هستن که تاپیکی میبینن و میان و بدون داشتن هیچ تخصصی اظهار نظر میکنن

مسائل جنسی و مشکلات ناشی از اون نیاز به بررسی تخصصی داره
    متاسفانه لحن صحبت کردن برخی دوستان طوریه که احساس میکنم میخوان منو بزنن!
    انگار من مقصرم که مشکلی دارم یا اونو مطرح کردم

در هر صورت از همگی بابت همفکری (و نه مشاوره) تشکر میکنم
    دوست عزیز بنده ارشد روانشناسی بالینی هستم. و اصلا قصد جسارت بهتون رو نداشتم منظورم از این حرف اینه که باید حتما دوطرف به متخصص مراجعه کنند. و متاسفانه اگه همسر شما تمایلی به ملاقات دکتر رو نداشته باشند خوب مشکلی حل نمیشه. ما بهتون یک سری پیشنهاد دادیم اما خوب گفتید که تستشون کردید و پاسخ نگرفتید. راسی همسرتون داروی خاصی مصرف نمیکنند؟همچنین اگر غذاهای سرد میخورند سعی کنید طبعتون رو به سمت غذاهای پر ادویه مثل دارچین و فلفل برای ایشون و خودتون کم ادویه سوق بدید.(این کاربرد طب سنتی هستش. البته بنده توی این طب تخصصی ندارم. متخصص طب سنتی هم مراجعه میتونید کنید.)
    ببینید مشاوره همین طور که از معنیش پیدا هستش. به معنای شور و همفکری هست. آخه همسر شما اینجا نیستند و فقط در صورتی میشه این موضوع رو حل کرد که نقطه نظر ایشون هم و دیدگاهشون و مشکلشون با این مسئله رو بشه پیدا کرد. از این نظر میگم که اینجا یک سری مسائل تخصصی رو بصورت مجازی نمیشه حل کرد.
    و اینکه چه اتفاقی افتاده که خانمتون دچار سرد مزاجی شدن بحثی هست که باید کاملا تخصصی و تحت چندین جلسه مشاوره حل بشه. و اینکه اگه افسرده شدن که باید با تشخیص پزشک قرص مصرف کنند و اگر هم مشکل دیگه ای دارند مراجعه حضوری بهترین راه حل هستش.
    امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید و به نتیجه برسید
    موفق باشید
    ویرایش توسط ghm : 11-18-2017 در ساعت 02:23 PM

22. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ممنون از شما بخاطر پاسخ

نکته اینکه بنده مخالف داشتن فرزند به صورت کامل نبودم بلکه مخالف فرزند داشتن در اون شرایط خاص زندگی بودم! ما اجاره نشین بودیم و شرایط زندگی اصلا پایدار نبود. کما اینکه الان پسرم رو خیلی خیلی دوست دارم و به فکر بچه بعدی هم هستم!
    در ثانی این مشکل مربوط به بچه دار شدن نیست و مشکل همسر من از چندین سال قبلتر دقیقا با همین شکل وجود داشته. نمیگم بی تاثیره مشکل اینه که حتی وقتی بچه خوابه همسر من کارهایی برای خودش دذست میکنه که انجام بده وقتی هم که هیچ کاری نداره میگه نیاز به استراحت داره
    اگر مشکل هورمونیه باید بگم این مشکل هورمونی بیشتر از 5 ساله که گریبان زندگی ما رو گرفته
    ممنون از کمکی که کردین
    ما 5 سال درک کردیم 5 سال دیگه درک میکنیم

آقایی هستم 35 ساله که 7 ساله با همسرم ازدواج کردیم. قبلش سه سال با هم دوست بودیم. از سال دوم ازدواج به این طرف همسرم نسبت به رابطه جنسی بسیار سرد و میتونم بگم متنفر شده.
    ما اگر 6 ماه هم باهم رابطه نداشته باشیم اصلا احساس نیاز نمیکنه
    همیشه باید پیشنهاد از طرف من باشه و این داره حالم رو بهم میزنه به طوری که از خودم به عنوان یه مرد که باید اینقدر به زن وابسته باشه بدم میاد.

قبلا خیلی خوب بود و روابط بسیار عالی و لذت بخشی داشتیم.
    عصاره گل سرخ و ... امتحان کردم و دادم خورد اما هیچ اثری نداشت.
    همسرم الان 33 سالشه و بسیار جوانه اما مثل زن های 60 ساله شده

زمان هایی هم که رابطه ایجاد میشه میدونم که بخاطر من این کار رو میکنه و دوست داره زودتر تموم شه
    تا الان بهش خیانت نکردم اما از خودرضایی و تحمل چیزهایی که تحملش سخته دیگه خسته شدم
    گاهی فکر میکنم کاش برم خودم رو اخته کنم تا از این نیاز کثیف خلاص بشم.
    طوری شده که از داشتن این نیاز احساس بسیار بدی دارم

روابطی هم که داریم بسیار سطحی و مرغ گونه هست. اصلا علاقه ای به تحریک شدن نداره و اجازه نمیده کاری انجام بدم. با اینکه قبلا برنامه ما ساعت ها طول میکشید و کاملا راضی بود.
    بهش پیشنهاد تحریک دهانی میدم جواب میده کثیفه - بهش پیشنهاد تحریک دستی رو میدم میگه دستت میکروب داره عفونت میگیره - میگم میشورم تمیز میگه فایده نداره - اصلا راه نمیاد

صبح بهش پیشنهاد میدم میگه خوابم میاد - شب بهش پیشنهاد میدم میگه خوابم میاد خستم! ظهر پیشنهاد میدم میگه الان کلی کارای خونه مونده تو چطور میتونی همچین پیشنهادی بدی؟
    بهش میگم ناهار رو از بیرون میگیریم کارای خونه رو هم من انجام میدم میگه لازم نکرده! خودم میدونم که داره بهونه در میاره

وقتی هم که رابطه داریم مطمئنم که هیچ لذتی نمیبره و برای جلوگیری از خیانت من این کار رو میکنه و ادا در میاره که مثلا خوبه! اما من کاملا متوجه میشم.

این در حالیه که بسیار مهربون و دلسوزه
    احساس بسیار بدی از مرد بودن

مشاور محترم به نظر شما آیا راهی داره تا دوباره همسرم مثل سابق بانشاط بشه؟

سلام

مطلب شما را خواندم عزیز , خانم شما احتمالا درگیر افسردگی که زایمان تجدیدش کرده و حالتهایی از وسواس شده اند!

حتما بهترین و کوتاه هترین راه مراجعه ایشان به دو متخصص (_روانشناس - و اورو لوژیست) است. که حتما بهتر اینه هر دو خانم باشند. اگر هم پهلوی همکاران مشاور نمیان بهتر اینه که خودتون مراجعه کنید و سپس همکار ما از ایشون دعوت به عمل بیاورند.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

24. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد