نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف مذهبي با خانواده شوهر اينده

3349
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37316
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف مذهبي با خانواده شوهر اينده

سلام شبتون بخير
    من سارا هستم ٢١ ساله و دانشجو.حدود دو سال با اقا پسري دوست هستم و قصد ازدواج هم داريم و مشكل خاصي هم نداشتيم تا الان.خانواده ها نميدونن رابطه مارا.خانواده پسر تازه خودشون يهو فهميدن.مشكل اينه كه من ادم مذهبي نيستم ولي بسيار متعهد هستم ولي خب حجاب و نماز اينا اهتقادي ندارم ولي خانواده ايشون و خودشون بسيار مذهبي هستند و مطمئنا اين مشكل ميشه و قرار بود برخلاف ميل باطنيم من خودم رو يه مقدار مذهبي نشون بدم ولي چون يهويي مطلع شدن از رابطه ما،احتمالا فهميدن كه من خيلي مذهبي نيستم.مشكل من اينه من با خود ايشون مشكلي ندارم و درك ميكنيم همو ولي خانواده ايشون نه! چه كنم به نظرتون؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : اختلاف مذهبي با خانواده شوهر اينده

سلام دوست گلم

از نظر من خانواده پسر از خود پسر مهم ترن شما اول باید با اونا ازدواج کنید بعد با پسر

هرچقدر فکر کنید اقا پسر شمارو پذیرفت تا قبل ازدواج ممکن بعد ازدواج اون چیزی که فکر میکنید نباشه چون هرچی باشه از یه خانواده مذهبی هستند

خیلی خیلی منطقی تصمیم بگیر. فرهنگ عقیده و و خیلی چیزایی دیگه خیلی مهم هستن که باید هم سطح باشید اگر یکیش کم و زیاد بشه تو روابطتتون به شدت تاثیر داره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اختلاف مذهبي با خانواده شوهر اينده

شما الان عاشقید و این احساس عمیق تا حدی تصمیمگیری منطقی را براتون سخت میکنه !

شما دارید در ایران زندگی میکنید و باید اینو قبول کنید که دارید با اون آقا و همه خانواده اش ازدواج میکنید !

همونجور که برای شما غیر قابل هضم هستش که اونا چجوری به حجاب اعتقاد دارن و چجوری خودشونو توی سختی قرار میدن (حالا پشت هر پوششی) ، برای اونها هم ، بی حجابی شما غیر قابل هضم هستش !

البته خانواده ها با هم فرق دارن ، ولی اگه به شدت مذهبی هستن ، مطمعن باشید که حتما در آینده به مشکل میخورید ! مگه اینکه قبل از شما ، عروس دیگه ای با مشخصات اعتقادی شما را توی فامیل دیده باشن و قبولش کرده باشند ! در غیر این صورت کار شما بسیار بسیار سخت خواهد بود و هر کسی نمیتونه توی این شرایط سخت دووم بیاره !

اگر هم شما به چیزی که هستید اعتقاد راسخ دارید و بخواهید یکمی با ظاهر و عقاید اونها هماهنگ بشید ، بازم در درون ممکنه احساس ناراحتی و استثمار کنید و این روی رابطتتون با همسرتون تاثیر منفی خواهد گذاشت !

یکی از دوستان نزدیک بنده درگیر چنین ازدواجی شد که بالا و پایین بسیاری داشت ، ولی خب بعد از چند سال ، خانواده داماد ، عروس را پذیرفتن ! ولی میگم، اونقدرها مذهبی نبودن ، یه نرم معمولی بودن که اکثر خانواده های ایرانی بهش معتقد هستند (حداقل در ظاهر!
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

5. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد