نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شوهرم شیشه مصرف میکنه

2519
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    37315
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم شیشه مصرف میکنه

من۲۴سالمه شوهرشیشه مصرف میکنه کتکم میزنه توهم میزنه الان نزدیک دوسال ازدواج کردم چهارماه فهمیدم شیشه مصرف میکنه روزشبم جهنمه این ازدواج رنگ ارامش ندیدم خیلی دوستش دارم خانواده ازبس ابروریزی کرده دلشون میخوادمن بمیرم پیششون نرم یک وقت طلاقم اقوام شاد نکنه راهم نمیدن بخوام طلاق بگیرم میادخانوادم اذیت میکنهخانواده خودشم دورا یکبار بردنش کمپ بعد۲۱روزخواهرس دلسوزی الکی درش اوردالانم بازدیدم توهم میزنه به هرگی بگم مهم نیست براش خوشحال زندگی خودشون خوبه دلم بچه میخوادولی بااین مردبچه بی فایده است هیچ جا ندارم ازدستش فرارکنم هرروز ارزوی مرگش میکنم دردمنوفقط فقط یک زنی که شوهرشیشه ای داره میفهمه کاش لاعقل مورچه بشم یابمیرم کاش داروی باشه ادم یک دفعه بدون دردخلاص کنه😢

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : اززندگی سیرشدم

نقل قول نوشته اصلی توسط ASO نمایش پست ها
    من۲۴سالمه شوهرشیشه مصرف میکنه کتکم میزنه توهم میزنه الان نزدیک دوسال ازدواج کردم چهارماه فهمیدم شیشه مصرف میکنه روزشبم جهنمه این ازدواج رنگ ارامش ندیدم خیلی دوستش دارم خانواده ازبس ابروریزی کرده دلشون میخوادمن بمیرم پیششون نرم یک وقت طلاقم اقوام شاد نکنه راهم نمیدن بخوام طلاق بگیرم میادخانوادم اذیت میکنهخانواده خودشم دورا یکبار بردنش کمپ بعد۲۱روزخواهرس دلسوزی الکی درش اوردالانم بازدیدم توهم میزنه به هرگی بگم مهم نیست براش خوشحال زندگی خودشون خوبه دلم بچه میخوادولی بااین مردبچه بی فایده است هیچ جا ندارم ازدستش فرارکنم هرروز ارزوی مرگش میکنم دردمنوفقط فقط یک زنی که شوهرشیشه ای داره میفهمه کاش لاعقل مورچه بشم یابمیرم کاش داروی باشه ادم یک دفعه بدون دردخلاص کنه😢
    ببین عزیزم.اشتباه شما همون زود ازدواج کردنت بوده.اما خوب بیشتر ازاین نباید اذیت بشی. یک روز که توهم زد. زنگ بزن به این مراکز ترک اعتیاد که بیان ببرنش لازم هم نیست به کسی از اعضای خونوادش بگی.در درجه دوم حتما حتماسعی کن استقلال مالی پیدا کنی.یک سری کارا هستن اگه امکان بیرون از خونه کار کردن نداری که میتونی داخل منزل انجامشون بدی.مثل عروسک سازی یا بسته بندی حبوبات و ... به کسیم نگو و پول هاتو نگهداری کن.محکم باش و اگر کسی از خونوادش اومدن از کمپ درش بیارن خیلی محترمانه اجازه نده و بگو اکه خودتون ازش مراقبت میکنین درش بیارید.من تخصصم ترک اعتیاد نیست اما میدونم یک سری مشاور و مراکز ترک اعتیاد یه بخش حمایت از زنان سرپرست خانوار دارن. با این مراکز مشورت کن و ازشون کمک بخواه.
    و در اخر اینکه خواهش میکنم به هیچ وجه تو این شرایط بچه دار نشو و زندگی یک طفل معصوم رو بخاطر ترس از تنهایی به خطر ننداز.
    موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    37315
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه دردمن یکی نیست اون حتی اجازه نمیده من دربازکنم چه برسه کارکنم چطوری ازش میترسم خیلی وحشیه چطوری بگم بیان ببرنش کجازنگ بزنم به چی چطوری من این ازدواج دوم هست شوهراولم ۱۴ازدواج کردم سراینکه خانواده عتقاد داربادرک فهم کم من تو۱۳سالگی روکنجکاوی باپسری حرف زدم مادرم روزگارم سیاه کرداینقدرمن تهدیدبه پدرم کرداخه پدرم یک نظامی خشک تندیه جزکتک چیزبلدنیست منم ازمارگ مادرم ترس پدرم ۱۴ازدواج کردم توعقدفهمیدم دوستش ندارم ولی پدرم تهدیدبه مرگم کردابرومون میره منم بافرارزنش شدم ادم خیلی خوبی بود اینده دارولی بابی عرضه گیش اذیت خانوادش هرچه سعی میکردم عاشقش بشم بیفاهیده بودازش متنفرمیشدم ۷سال زنش بودم هیچ وقت لذت جنسی نفهمیدم چطوره ازش چندشم بودولی بخاطرکه حک زنانگی بجابیارم الکی میگفتم ارضا شدم جوری شده بودم فکرمیکردم دوجنسه ام تابعدچهارسال بچه دارشدم اینقدرخانوادش اذیتم کردم خودکشی کردم تابه زورموافق طلاف شدکلی دردسرجداشدم یکسال نشده بازخانواده ام روم فشارمی اوردن باطلاقت ماروبی ابروکردی بازم همون اشتباه ازدواج مجدد مجردم بود ولی ایندفعه عاشقش شدم هنوزم باتموم که زندانیم میکنه کتکم میزنه دوستش دارم لذت جنسی ازاون فهمیدم ولی دیگه چه فاهیده جوری شده دیگه احساس نداره دیگه بهم دستم نمزنه توحال هوای دیگه هست میگه توجن توبدنته توهم حتی خانه بابام نمیبرتم خانواده ام دوست ندارن بیام چون اذیتشون میکنه فقط مردن من یااون من نجات میده

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ASO نمایش پست ها
    اخه دردمن یکی نیست اون حتی اجازه نمیده من دربازکنم چه برسه کارکنم چطوری ازش میترسم خیلی وحشیه چطوری بگم بیان ببرنش کجازنگ بزنم به چی چطوری من این ازدواج دوم هست شوهراولم ۱۴ازدواج کردم سراینکه خانواده عتقاد داربادرک فهم کم من تو۱۳سالگی روکنجکاوی باپسری حرف زدم مادرم روزگارم سیاه کرداینقدرمن تهدیدبه پدرم کرداخه پدرم یک نظامی خشک تندیه جزکتک چیزبلدنیست منم ازمارگ مادرم ترس پدرم ۱۴ازدواج کردم توعقدفهمیدم دوستش ندارم ولی پدرم تهدیدبه مرگم کردابرومون میره منم بافرارزنش شدم ادم خیلی خوبی بود اینده دارولی بابی عرضه گیش اذیت خانوادش هرچه سعی میکردم عاشقش بشم بیفاهیده بودازش متنفرمیشدم ۷سال زنش بودم هیچ وقت لذت جنسی نفهمیدم چطوره ازش چندشم بودولی بخاطرکه حک زنانگی بجابیارم الکی میگفتم ارضا شدم جوری شده بودم فکرمیکردم دوجنسه ام تابعدچهارسال بچه دارشدم اینقدرخانوادش اذیتم کردم خودکشی کردم تابه زورموافق طلاف شدکلی دردسرجداشدم یکسال نشده بازخانواده ام روم فشارمی اوردن باطلاقت ماروبی ابروکردی بازم همون اشتباه ازدواج مجدد مجردم بود ولی ایندفعه عاشقش شدم هنوزم باتموم که زندانیم میکنه کتکم میزنه دوستش دارم لذت جنسی ازاون فهمیدم ولی دیگه چه فاهیده جوری شده دیگه احساس نداره دیگه بهم دستم نمزنه توحال هوای دیگه هست میگه توجن توبدنته توهم حتی خانه بابام نمیبرتم خانواده ام دوست ندارن بیام چون اذیتشون میکنه فقط مردن من یااون من نجات میده
    عزیزم اولا که آروم باش. متن هات پر از غلط نوشتاری هست که خوندن و فهم مطالبت رو سخت میکنه. بنظر میاد افسرده هم هستی. که خودت هم نیاز به درمان داری. دوم اینکه از توی اینترنت میتونی مراکز ترک اعتیاد شهر خودت رو پیدا کنی و یک بار که همسرت نیست یا خوابه یا ... باهاشون تماس بگیری و کمک بخوای
    این در حال حاضر بهترین کاری هست که میتونی بکنی.
    این مرحله اول رو انجام بده تا مراحل بعدی رو بتونی بهش فکر کنی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد