نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: علاقه به یک آقا

1855
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37538
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به یک آقا

سلام روز بخیر
    از الان عذرخواهی میکنم به خاطر طولانی بودن مطلب.
    من یه دختر ۲۴ ساله هستم که تا الان به کسی رابطه نداشتم و تمام پیشنهاد های رابطه رو رد میکردم. تا اینکه دو ماه پیش یه آقایی رو دیدم که هم دانشگاهی من هستن با رشته متفاوت و از ایشون خیلی خوشم اومد و توی دنیای مجازی با هم صحبت کردیم و ایشون پیشنهاد دادن که با هم بریم کافه و صحبت کنیم و منم که راه دیگه ای برای بیشتر آشنا شدن با ایشون به نظرم نمیرسید قبول کردم و رفتیم و صحبت کردیم. ایشون دانشجوی پرستاری هستن و من دانشجوی پزشکی.فیلد کاری رشته دانشگاهیمون توی یه زمینه هست اولش یکم تعریف کردیم از بیمارای جالبی که دیده بودیم و بعد راجع به موضوع های دیگه که تقریبا در تمام مواردی که صحبت کردیم هم رای بودیم به علاوه من از منش ایشون و رفتارشون خیلی خیلی خوشم اومد. بعد از اون هم مجازی یه سری مطالب تو زمینه هایی که با هم صحبت کرده بودیم برای من میفرستادن و باز بیشتر صحبت میکردیم ولی این صحبت ها خیلی معمول بود. ایشون برنامه شونو به من اصلاع دادن و از برنامه بیمارستان رفتن و امتحانای من پرسیدن ولی خیلی عادی و من احساس میکردم چت های ما زیاد طول میکشید. دوستم که در جریان بودمیگفت به نظرش ایشونم به من علاقه داره و باید صبر کنم که این علاقه و درخواست آشنایی از طرف آقا باشه ولی خب هرچقدر صبر کردم خبری نشد. الان مشکل اینجاست که من خیلی به ایشون علاقه دادم و فکر میکنم باید به ایشون بگم چون بالاخره اون بنده خدا از کجا بدونه من دوسش دارم و از طرفی شاید فکر میکنه که از نظر من ایشون همسطح من نیست و حتی اگر به من علاقه داشته باشه هیچ وقت مطرح نکنه.ولی دوستام میگن "حیا کن"!! با توجه به اینکه ایشون داره درسشون تموم میشه و برمیگردن شهر خودشون و این موضوع خیلی ذهن منو مشغول و آشفته کرده و خیلی غمگینم.میخواستم شما منو راهنمایی کنید که باید چیکار کنم؟ آیا به ایشون بگم که بشون علاقه دارم و میخوام بیشتر باشون آشنا بشم یا کلا فراموشش کنم؟

2. کاربران زیر از drfm93 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : علاقه به یک آقا

سلام دکتر عزیز
    خب شما با این آقا حرفاتون زدید ولی این حرفا در مورد درس بوده فقط؟
    هیچ حرفی هم در مورد آینده آشناییتون و اینکه قراره تا چقد پیش بره به شما گفته؟
    بهتون گفته این آشنایی در چه حدی هست و فقط دوستیه یا رابطه‌ی هدفمند؟
    وضعیت شغلی و زندگیشون رو براتون شرح دادن یا فقط وضعیت دانشگاهی؟
    اگه هیچکدوم از اینا گفته نشده شاید قصد ایشون فقط یه دوستی ساده بوده!
    یا اینکه بخوان در جلسات بعدی مطرح کنن
    اینطور که من برداشت کردم شما با عنوان یه آشنایی ساده به دیدار ایشون رفتین و مسئله‌ی دیگه ای مطرح نبوده
    و بهتر بود ابتدا محدوده رو برا خودتون مشخص میکردین بعد دلبسته میشدین
    شاید این آقا واقعا همچین قصدی نداشته باشن و وقتی شما مطرح کنین با تعجب ایشون مواجه بشید و عواطف شما سرخورده بشه
    پس بهتره صبر کنین تا قرار بعدی آشنایی
    اگه ایشون تقاضای دیدار دوباره داشتن این دفعه محدوده خودتون رو مشخص کنین
    خیلی واضح و روشن بگید که دنبال روابط بی هدف نیستین و اگه مباحث دانشگاهی هست بهتره تو همون محدوده دانشگاه مطرح بشه نه بیرون
    چون ممکنه ناخواسته آدمو وارد فاز عاطفی کنه یا حتی یه عادت که بعدها آدمو درگیر کنه
    پس خودتون تکلیفو روشن کنین قبل از اینکه دیگران براتون تصمیمی بگیرن

4. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37538
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید من وسطاش گفتم. ایشون اون روز عصر که رفتیم کافه از خانواده شون صحبت کردن. گفتن چندتا خواهر برادرن ،گفتن خواهرشون یه دختر داره و کلی راجع به اون صحبت کردن گفتن برادرشون سال پیش ازدواج کرده و کمی از خلقیات پدرشون گفتن!! دو روز بعدش برنامه شونو برای من گفتن که کی کدوم بیمارستان کشیک دارن و برنامه منو پرسیدن. از برنامه آینده شون گفتن بم گفتن اینجا بشون پیشنهاد کار شده که میخوان بش فکر کنن. خب از نظر من اینا به یه دوست معمولی ربطی نداره!
    به علاوه علاقه من شدن من به ایشون یا به قول شما دلبستگی قبل از این بود که باشون صحبت کنم و مربوط میشه به اتفاقی که برای من افتاد و ایشون توش نقشی ایفا کردن و همون طور که گفتم ایشون اولین آقایی هستن که من نظرم بشون جلب شده و واقعا از کنترل من خارج بود.من به هیچ عنوان توی برنامه آینده م نبود که اینجا ازدواج کنم ولی خب خیلی ناگهانی همه چیز زیر و رو شد

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط drfm93 نمایش پست ها
    ببینید من وسطاش گفتم. ایشون اون روز عصر که رفتیم کافه از خانواده شون صحبت کردن. گفتن چندتا خواهر برادرن ،گفتن خواهرشون یه دختر داره و کلی راجع به اون صحبت کردن گفتن برادرشون سال پیش ازدواج کرده و کمی از خلقیات پدرشون گفتن!! دو روز بعدش برنامه شونو برای من گفتن که کی کدوم بیمارستان کشیک دارن و برنامه منو پرسیدن. از برنامه آینده شون گفتن بم گفتن اینجا بشون پیشنهاد کار شده که میخوان بش فکر کنن. خب از نظر من اینا به یه دوست معمولی ربطی نداره!
    به علاوه علاقه من شدن من به ایشون یا به قول شما دلبستگی قبل از این بود که باشون صحبت کنم و مربوط میشه به اتفاقی که برای من افتاد و ایشون توش نقشی ایفا کردن و همون طور که گفتم ایشون اولین آقایی هستن که من نظرم بشون جلب شده و واقعا از کنترل من خارج بود.من به هیچ عنوان توی برنامه آینده م نبود که اینجا ازدواج کنم ولی خب خیلی ناگهانی همه چیز زیر و رو شد
    سلام
    به هر حال شما باید موضعتان را مشخص کنید امتداد رابطه بدون هدف خاص که موجب علاقه بیشتر شما به آن شخص میشود نظر من این هست که به او بگویید که احساس می کنم با توجه به رفتارهایتان به من علاقه دارید میخواستم بدانم این تصور من درست هست یا نه.
    به هر حال باید یک جا این علامت سوال برای همیشه تمام شود شما هم تکلیف خودتان را خواهید دانست

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37538
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا باید به ایشون بگم که فکر میکنم ایشون به من علاقه دارن؟ یه طوری حس خودشیفته بودن رو منتقل میکنه و من از این میترسم که این آقا چیز بدی به من بگه و من وقتی بام بد صحبت میشه خیلی روم تاثیر داره یکی از دلایلی که این مبحث رو ۲ ماه به تعویق انداختم همین ترس بوده.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بنظر من نگید و سعی کن سر خودتو با درسات و کارهای دیگه گرم کنی خیلی بهش فک نکنی و خیلی دلبسته نشی و این که یه مدت باهاش عالی برخورد کن وقتی پیام میدین یا همو میبینین و یجوری بهش بفهمون ک بنظرت پزشک و پرستار هردو باارزشن و هم سطحن بعدش ک حس کردی خوش اخلاقیو خاکی بودنت بهش ثابت شده و چیزی نگفت کلا چندروز نباش یا اگ پیام داد بگو فک کلا دیگه نیستم تو فضا مجازی و بهش بفهمون داری رابطتو باهاش کم میکنی اگر که بخواد واقعا سکوتی ک میکنی جواب میده و میادو بهت میگه اینو از روی کتاب روانشناسی خیلی معروف خوندم امیدوارم کمک کنه بهت.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37538
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنماییتون🙏🙏

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط drfm93 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون��������� ��
    دوست عزیز هرگز بهشون نگید که آیا از شما خوششون میاد یا نه.
    پسرا گاهی دنبال دختری هستن که بتونن مثل پسرا باهاش دردودل کنند من این رو به وفور توی پسرها دیدم. پس شاید ایشون تعداد خواهر و برادرو ... رو صرفا بدون منظور گفته. شما سریع به این فکر نکنید که ایشون میخواد بیاد خواستگاری و شان خودتونم زیر سوال نبرید.
    سرتون رو گرم کنید و زیاد به ایشون پیام ندید تا تکلیف بین دوست عادی و یک دوستی فراتر مشخص بشه و شما آدم آویزون یا بی جنبه ای به نظر نیاید. اگر با چند بار پیام ندادن شما، ایشون پیگیر شدن و احساسشون رو گفتن شما هم بگید در غیر این صورت، تکلیف این رابطه مشخص هستش و بهتره در همون حد عادی باقی بمونه.
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد