نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: افزایش لذت شریک جنسی

6713
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37597
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

افزایش لذت شریک جنسی

سلام.من یک سوال داشتم.من برای افزایش لذت شریک جنسی تمایل دارم از ژل ماساژ و ژل ضد عفونی کننده الت تناسلی زنانه استفاده کنم
    حال سوال من اینه اگر کل بدن شریک جنسی خودم رو ژل بمالم و ماساژ بدم ایا خوردن بدن شریک جنسی ممکن هست و عوارض نداره؟ چون ژل مالیده شده
    همچنین خوردن الت تناسلی زنانه که برای ضدعفونی کردن و خوشبو کردن ژل مالیدم ایا میتونم بخورم؟مشکل نیس؟
    در زمینه ژل ماساژ و ضدعفونی کننده الت چه مارکی خوب هست؟ ایا لینک خریدی دارید تا بخرم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : افزایش لذت شریک جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mirak نمایش پست ها
    سلام.من یک سوال داشتم.من برای افزایش لذت شریک جنسی تمایل دارم از ژل ماساژ و ژل ضد عفونی کننده الت تناسلی زنانه استفاده کنم
    حال سوال من اینه اگر کل بدن شریک جنسی خودم رو ژل بمالم و ماساژ بدم ایا خوردن بدن شریک جنسی ممکن هست و عوارض نداره؟ چون ژل مالیده شده
    همچنین خوردن الت تناسلی زنانه که برای ضدعفونی کردن و خوشبو کردن ژل مالیدم ایا میتونم بخورم؟مشکل نیس؟
    در زمینه ژل ماساژ و ضدعفونی کننده الت چه مارکی خوب هست؟ ایا لینک خریدی دارید تا بخرم؟

فزایش لذت شریک جنسی

دوست عزیز ارگاسم در زنان به این صورت است که برخی از زنان با تحریک ناحیه کلیتوریس و برخی دیگر با تحریک ناحیه واژینال به مرحله ارگاسم می رسند.
    اما در هر حال ارگاسم در هر دو دسته این زنان یک مفهوم دارد.
    حتی برخی معتقدند این ارتباط میان ناحیه واژینال و کلیتورال باعث شده که ناحیه کلیتورال پایه ای برای ارگاسم زنان به شمار آید.
    کلیتوریس که در قسمت بیرونی دستگاه تناسلی زن قرار دارد، نقطه بسیار حساسی است.
    علت این حساسیت تمرکز بیش از ۸۰۰۰ پایانه عصبی در این قسمت است.
    از این رو تحریک این نقطه به یکی از انواع ارگاسم یعنی ارگاسم کلیتوریس منجر می شود.
    اگر عمل تحریک مستقیما از این نقطه از اندام جنسی زن شروع شود سبب می شود تا او حداقل احساس لذت ارگاسم کلیتوریس را تجربه کند.
    از این رو برای دستیابی به حداکثر لذت این ارگاسم باید قبل از رفتن به سراغ نقطه حساس اصلی یعنی کلیتوریس.
    سایر قسمت های بدن و اندام تناسلی زن به خوبی مورد لمس، نوازش و ماساژ قرار گیرد تا به خوبی برای رسیدن به اوج لذت این ارگاسم تحریک شده باشد.
    به همین خاطر اگر از سلامت شریک جنسیتون بااطلاع باشید نباید نگران چنین سوالاتی هم بود.
    در مورد سوالتون وقتی اینکارو انجام میدید به هر حال این ژل روی بدن هست ولی مشخص نیست خوردن ژل عوارضی داشته باشه یا خیر ؟
    معمولا بیشتر ژل ها بر پایه آب هستند و روی بسته در این مورد توضیحاتی وجود داره .
    که میتونید از داروسازداروخانه در این مورد سوال کنید. و یا بروشور داخلی رو مطالعه نمایید.
    در مورد مارک ژل مارکی رو معرفی نمیکنیم چون بسته به نوع حساسیت بدن زن میتونه متفاوت باشه.
    که در این مورد اگر عوارض حساسیت نمایان شد با متخصص زنان باید مشورت شود.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

ژل رو بیخیال بشید چون معلوم نیست از چی ساخته شده و چه عوارضی ممکنه داشته باشه.

بجاش از روغنهای طبیعی تصفیه نشده مثل روغن زیتون یا روغن کنجد یا روغن سیاهدانه یا روغن بادام استفاده کنید و از عطاریها بخرید تا از طبیعی بودنشون اطمینان داشته باشید.

روغنهای طبیعی عوارض ندارن بلکه برای بدن و پوست مفید هستند و خوردنشونم هیچ عوارضی براتون پیش نمیاره حتی اگه از رو بدن شریک جنسیتون بخوریدشون.

5. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37597
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی دوستان عزیز.
    پس همون روغن طبیعی رو بخرم. بنظرم حرف درستی زدین.معلوم نیست این ژل ها چطور هستند
    ولی در کل ژل رو من برای ضد عفونی کردن الت تناسلی هم میخاستم ولی چون بعدش نمیشه خورد مشکل سازه

7. کاربران زیر از mirak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

ممنون از راهنمایی دوستان عزیز.
    پس همون روغن طبیعی رو بخرم. بنظرم حرف درستی زدین.معلوم نیست این ژل ها چطور هستند
    ولی در کل ژل رو من برای ضد عفونی کردن الت تناسلی هم میخاستم ولی چون بعدش نمیشه خورد مشکل سازه
    برا ضد عفونی میشه از سرکه های طبیعی استفاده کرد.

تاکید میکنم این چیزایی که میگم رو از عطاریها بگیرین که مطمئن باشین طبیعی هستن و روش استفادشو میتونید ازشون بپرسید.

فک کنم یه چیزیو بهتر باشه اینجا بگم: موقع ژیلت زدن اگه مخلوط سرکه طبیعی و شامپو رو به قسمت موهای زبر بزنید، پوست دچار خارشهای بعد از ژیلت زدن نمیشه، البته ژیلت هم باید مخصوص موهای زبر باشه.

سرکه خودش سرده و ممکنه باعث سردی اندام جنسی بشه، البته بعدش با زدن روغن زیتون میشه این مشکلو حل کرد چون روغنهای طبیعی گرم هستن.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37756
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

این مقاله رو بخونید بد نیست

حرف‌ زدن در حین رابطه جنسی می‌تواند، به تحریک بیشتر خانم‌ها کمک کند. او را نوازش کرده و از او تعریف کنید، کاری کنید که احساس کند جذاب و خواستنی است و مطمئن باشید که حتی اگر از نظر کارایی در حد معمول نباشید، می‌توانید او را به اوج لذت جنسی برسانید. ۱- اگر در حین رابطه جنسی عرق می‌کنید، نگران نباشید، مردانی که زیاد عرق می‌کنند، سرشار از توستسترون هستند و این امر برای زنان تحریک کننده است.

۲- در طول رابطه جنسی اتاق را گرم نگه دارید. مثلا دستگاه تهویه (کولر) را خاموش کنید یا آن را روی حداقل تنظیم کنید. گرما باعث انبساط رگ‌ها، برجستگی بیشتر آلت تناسلی و گلگون شدن پوست بدن می‌شود. به‌ عبارت دیگر گرما باعث می‌شود تا پوست شما در حین رابطه جنسی سرخ و سفید شود.

۳- اگر سعی در بچه دار شدن دارید، حتما باید همسر خود را به اوج لذت جنسی برسانید. چراکه انقباض عضلات لگنی در طول مدت ارگاسم باعث می‌شود تا اسپرم‌ها به سرعت از کانال واژن بالا رفته و تخمک‌ها را بارور کنند.

۴- اگر همسرتان سردرد دارد، سعی کنید با رساندن او به اوج لذت جنسی سردرد او را تسکین دهید. رابطه جنسی می‌تواند با آزادکردن اندورفین در مغز انسان، سردرد او را درمان کند.
    ۵- پیش‌نوازی (فورپلی) برای رساندن همسرتان به اوج لذت جنسی حیاتی است. گاهی نوازش ملایم، مکیدن و یا لیس زدن نوک سینه‌ها، ران‌ها، شرمگاه و یا کلیتوریس همسرتان برای شروع یک ارگاسم کافی اند. عمل اصلی را به آخر سر موکول کنید.
    ۶- سعی کنید کلیتوریس را با نوازش ملایم، تحریک کنید. بخاطر داشته باشید که بیشترین تعداد اعصاب حسی در منطقه اطراف کلیتوریس و لبه جلویی منطقه شرمگاهی جمع شده است.
    ۷-
    نقطه جی را پیداکنید –تحریک این نقطه می‌تواند باعث رسیدن زنان به اوج لذت جنسی شود. نقطه جی معمولا در منطقه جلویی دیواره واژن بین ورودی و گلوگاه آن قرار دارد. شما می‌توانید از انگشتان خود برای تحریک منطقه جلویی واژن استفاده کنید و در حین رابطه جنسی بهترین راه برای تحریک نقطه جی وارد کردن آلت تناسلی از پشت می‌باشد. اگر نقطه جی‌ و کلیتوریس همزمان با هم تحریک شوند، همسر شما حتما به اوج لذت جنسی خواهد رسید.

۸- اگر شب‌ها معمولا خسته اید می‌توانید صبح زود و بعد از بیدار شدن از خواب رابطه جنسی داشته باشید. با این کار می‌توانید از توستسترون اضافی که صبح زود و بعد از خواب در بدن شما ترشح می‌شود ، استفاده کنید. توستسترون موجود در خون یک مرد قبل از طلوع آفتاب به حداکثر خود (۴۰% بالاتر از بعدازظهرها) می‌رسد.
    ۹- تناسب اندام خود را مخصوصا در منطقه کفل حفظ کنید. چرا که این منطقه بیشتر مورد توجه خانم‌ها قرار می‌گیرد.
    ۱۰- سن در آقایان به اندازه خانم‌ها بر فعالیت جنسی تاثیر ندارد. مطالعات نشان داده‌ است که حتی اگر شما بیش از ۷۰ سال سن داشته باشید احتمال داشتن قوای جنسی (باروری) برای شما بیش از ۷۳% است. مثلا بازیگر معروف آنتونی کوئین در سن ۸۱ سالگی بچه دار شد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)