نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: دوستی قبل از ازدواج

2180
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی قبل از ازدواج

سلام راستش یه مشکل برای یکی از دوستانم پیش امده که خواسته مطرحش کنم خواهشا بدون نصیحت درباره درست بودن اینگونه روابط پاسخ دهید چون خیلی ب کمکتون نیاز داره بصورت اصولی
    دوست من با یکی از همکلاسی هایش حدود 1 سال هست که دوست هست و از ابتدا پسر گفته بوده که نیتش اینه ک تا اخرش باشن باهم و خیلی باهاش خوب بوده بهش احترام میذاشته تو کلی از مشکلاتش کمکش کرده براش کادو جواهرات و همه چی میخره هرجا میره براش سوغاتی میاره میخوام بگم بهش اهمیت میده ولی دوستم یه سری مشکلات تحصیلی و خانوادگی داره که باعث شده خیلی وقتا ناراحت باشه خیلی وقتا بترسه از این ک رابطه ب سرانجام نرسه و با پسر بحث کرده خب اون اوایل همش دلداریش میداد و باهاش اروم برخورد میکرد ولی نگرانیای دوستم ک تمومی نداشت تا اینکه کار بجایی رسید که توی یه بازه یه ماهه باهم کات کردند ب خواست دوستم .شرایطی که دوستم باهاش کات کرد باعث ضربه بدی ب پسر شد ولی دوستمم بعد چند روز گفت اگه خونواده هامونو در جریان بذاریم حاضرم باهم باشیم که پسر گفت من اعتماد و حسم راجب تو خراب شده باید بیای از نو خودت درستش کنی و شرایط جور نیس. ک بعد یک ماه دوستم تصمیم میگیره برگرده پسرم قبول میکنه اصلا ب روی دوستم نمیاره اما تو این مدت هروقت بحثی پیش میاد پسر سریع بدجور بهم میریزه و به دوستم میگه توهمش غمگینی همش استرس داری نمیدونی میخوای چیکار کنی نمیتونی رو تصمیمات وایسی خیلی حساسی ب حرفات فکر نمیکنی میای میگی ب من و اینجور بحثا. این اتفاق هروقت که دوستم از چیزی ناراحت میشه و میاد بگه بدونی که کامل ب حرفاش گوش کنه میفته و همیشه دوستم محکوم میشه و پشیمون از این که ناراحت شده و گفته و خودش باید پسرو اروم کنه این اخریا دوستم از پسر خواست که راجب برنامش برا اینده بگه(همیشه نگران ایندس بخاطر خونوادش) و پسرم باز از کوره در رفته که اگه فک میکنی بی برنامم میتونی بری و من دیگه نمیتونم خسته شدم نمیکشم دوست من میخواسته بدونه باید تا کجا صبر کنه و شرایط مهیا ینی چی که با برخورد شدید مواجه شده و اخر سر هم ازش خواسته چند روز باهم حرف نزنن
    سوال اینجاس که دوستم اشتباه کرد که همچین سوالی پرسیده؟
    و علت این پرخاشگریا چیه؟ میشه کسیو دوست داشت هرچقدرم که از نگران بودناش و بحث کردناش خسته شده باشه بعد تا یه بحثی پیش میاد کلی طرفشو محکوم کنه و بشکنتش؟ یعنی میگم کار اون رابطه تمومه یا میشه درسش کرد؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دوستی قبل از ازدواج

به نظر می رسه پسره تو این بحث به "دوست" شما کاملا بی اعتماد شده و یا ازش دلگيره. گفتين "دوست" شما کات کردن رو شروع کرده ، هر پسری جاي ایشون بود هم همین کار رو میکرد . دید ابزاری رو بزارين کنار ،هر آدمی احساس داره ، کات کردن به پسرا به همون منزله توهین هست و بعده توهین کردن نباید انتظار بیهوده داشت .
    بعده یه بار کات کردن حس پسرا عوض میشه ،نمیدونم با چه حسابی دخترا فکر تصور میکنن یه پسر باید انرژيش رو صرف یه رابطه ای بکنه که اون رابطه به شکست دو طرفه منجر شده .دید شما ها اصلا منطقی نیست ،دختره باید سعی کنه پسره رو بیشتر بفهمه درکش کنه و اعتمادش رو بدست بیاره .همینجوری نیست که کات کنی بعد روز بعدش بگی عزیزم من برگشتم و میدونم تو هنوزم منو مثل قبل دوست داری ! نخیر . این تصور شماست .اعتماد قبلی باید دوباره بدست بیاد،اونم با گذشت زمان ،"دوسستون"
    باید با گذشت زمان دوباره اعتماد. طرف رو جلب کنه و دوباره بحث رو به وقتش مطرح کنه .

"طرفش رو محکوم میکنه" این جمله شما در کل ارزشی نداره ،شما گفتين که "دوست" شما نگرانی هاش تموم نمیشن.
    اگه یه پسری تو این وضعیت قرار بگیره که طرف مقابلش هر دفعه نگران یه چیز بشه ،اوایل براش مهمه ولی بعده تکراری شدن و آزار دهنده بودن قضیه دیگه مثل قبل نمیشه و یا بی تفاوت میشه و یا کلا حالت تدافعی میگیره .به نظرم 99% مشکل از "دوست" شماست .یه بار دیگه برگردین همین تايپيک رو از نو بخونین خودتون متوجه ميشين.با چند بار خوندن متن میشه مشکل رو فهمید چیه
    ویرایش توسط ss75 : 01-12-2018 در ساعت 08:14 AM

3. 2 کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

خود شما هم که نوشتین: "ولی نگرانیای دوستم ک تمومی نداشت تا اینکه کار بجایی رسید که توی یه بازه یه ماهه باهم کات کردند ب خواست دوستم .شرایطی که دوستم باهاش کات کرد باعث ضربه بدی ب پسر شد "

:/ :/ :/

ضمنا مطمئن بشین طرف مقابل دوستتون خواستار دوستی بوده یا ازدواج ،اکثر ما پسرا برای دوستی با دختر ها دوست میشیم ولی دختر ها اکثرا آخرش برای ازدواج هدف گذاری کردن ،در کل مطمئن بشین خواسته دو طرف در تضاد نباشه ،ینی یکي شاید برای ازدواج بخواد اون يکي فقط برای دوستی . به نظرم دلیل این که پسر این بحث خانواده رو در جریان نميذاره همينه،شاید فقط قصد دوستی داره ،اونم دوستی بلند مدت
    ویرایش توسط ss75 : 01-12-2018 در ساعت 08:08 AM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

من نمیدونم چرا شما دخترا فک میکنید ما پسرا عروسک کوکی هستیم که هروقت عشقتون کشید رابطه برقرار کنید و هروقت دوست داشتید کات کنید

من حق را به پسر میدم چون حس میکنم ایشون هدفش ازدواج بوده به دلیل اینکه تو این دوره زمونه یه پسر اگه دختری را واقعا دوست نداشته باشه هیچوقت نمیاد واسش اینقدر خرج کنه ولی دوست شما بی معرفتی کرده و رابطشو کات کرده و یعنی بی احترامی به پسر

خب مشخصه وقتی دوباره برگرده پسره هزار جور فکر میکنه و دیگه مثل سابق نیست

6. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

دخترای این سرزمین ،نه زن زندگین نه مرد زندگی...این چسناله هایی هم ک میکنن برای تبرعه کردن خودشونه.

دیگه حناتون رنگی نداره و الکی برای ما فاز غصه و زندگی سخت نیاید.

کم محلی کردن یه حرکت خیلی سخته اکثر کسایی که میخوان از این ترفند استفاده کنن چون مدل و مقدار و زمانشو بلد نیستن گه میزنن تو رابطه وبدترش میکنن

الان جوریه که دختری که دوستداره نمیره تو کم محلی چون همه جایگزین دارن اون دختر دورش شلوغه

البته ادم اویزون به سختی میتونه تغییر کنه و خیلی سخت ولی اگر همین اویزون تصمیم به رفتن بگیره بد تصمیمی هست

چه بسا پسرای شاسکولی که مثه خودم،با دختر یک رابطه طولانی شروع میکنن برای ازدواج ولی دختر بعد از پیدا کردن کیس بهتر ول میکنه میره بعدم ک بگایی داد باز برمیگده ک باید ولش کنی.و ولش کردم

تو رابطه کسی ک گفت من میرم تا تو بهتر فکرکنی، این رابطه از قبل هیچ ثمری نداشته، و بعدشم نداره

نکته: از پسرایی هم که خصلت دخترانه دارند باید فرار کرد....
    ویرایش توسط amir1370 : 01-12-2018 در ساعت 10:23 AM
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

8. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    سلام

دخترای این سرزمین ،نه زن زندگین نه مرد زندگی...این چسناله هایی هم ک میکنن برای تبرعه کردن خودشونه.

دیگه حناتون رنگی نداره و الکی برای ما فاز غصه و زندگی سخت نیاید.

کم محلی کردن یه حرکت خیلی سخته اکثر کسایی که میخوان از این ترفند استفاده کنن چون مدل و مقدار و زمانشو بلد نیستن گه میزنن تو رابطه وبدترش میکنن

الان جوریه که دختری که دوستداره نمیره تو کم محلی چون همه جایگزین دارن اون دختر دورش شلوغه

البته ادم اویزون به سختی میتونه تغییر کنه و خیلی سخت ولی اگر همین اویزون تصمیم به رفتن بگیره بد تصمیمی هست

چه بسا پسرای شاسکولی که مثه خودم،با دختر یک رابطه طولانی شروع میکنن برای ازدواج ولی دختر بعد از پیدا کردن کیس بهتر ول میکنه میره بعدم ک بگایی داد باز برمیگده ک باید ولش کنی.و ولش کردم

تو رابطه کسی ک گفت من میرم تا تو بهتر فکرکنی، این رابطه از قبل هیچ ثمری نداشته، و بعدشم نداره

نکته: از پسرایی هم که خصلت دخترانه دارند باید فرار کرد....
    والا منم انکار نکردم که دوستم پسره رو اذیت کرده دوستمم خوشحال نیستش که اذیتش میکنه خودشم خیلی اذیت میشه و مشکلات داره اره تو یه بازه یه ماهه باهاش کات کرد ولی کات نکرد که بره با کس دیگه که ادم همیشه خوب نیس بعضی وقتا یه مشکلایی پیش میاد که نیازه تنها باشی با خودت که خودتو پیدا کنی شما همیشه خوبی؟ تو رابطتون همیشه خوب بودین؟ خب دوست منم بعدش نتونس و برگشت الانم خواسته که بدونه برنامه پسره چیه تا کی باید منتظرش باشه ادم حق. نداره بدونه باید تا کی منتظر باشه ؟ من نمیگم همه دخترا ولی خیلی از ما دخترا واقعا سختمونه این مدت طولانی با پنهون کاری تو رابطه باشیم ما منتظر میمونیم بعدش حق نداریم بدونیم باید منتظر باشیم تا چی بشه شرایط مهیایی که همیشه میگین نیست چیه؟ شما اقایونی که انقد بد گفتین و دلتون پره منم خوب میدونم پسره احساس داره ولی دختره هم داره اینهمه سال درگیرش میکنین افتخار میکنین که رابطه رو طولانی میخواین برای ازدواج ولی خب یکم تلاش نمیکنین که بفهمین باید چیکار کنین که بتونین پاپیش بذارین شما اگه اون دخترایی که میگینو واقعا میخواستین منتظر نمیموندین که همه شرایط درست بشه چون همه شرایط باهم درست نمیشه هیچکس همون اول همه چی باهم نداشته و شما فقط برا کم کردن عذاب وجدان خودتون اسم ازدواجو میارین وگرن اونی که کسیو بخاد تلاششو میکنه تا زودتر بتونه باهاش باشه و همه فکرشم اینه ... زن زندگی میخوای اول خودت مرد زندگی باش ....

10. کاربران زیر از Setare7777 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من یه پاسخ روانشناسی شده برای حل مشکل این دو نفر میخواستم اینجا روانشناسی نیست که کمک کنه ؟

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    به نظر می رسه پسره تو این بحث به "دوست" شما کاملا بی اعتماد شده و یا ازش دلگيره. گفتين "دوست" شما کات کردن رو شروع کرده ، هر پسری جاي ایشون بود هم همین کار رو میکرد . دید ابزاری رو بزارين کنار ،هر آدمی احساس داره ، کات کردن به پسرا به همون منزله توهین هست و بعده توهین کردن نباید انتظار بیهوده داشت .
    بعده یه بار کات کردن حس پسرا عوض میشه ،نمیدونم با چه حسابی دخترا فکر تصور میکنن یه پسر باید انرژيش رو صرف یه رابطه ای بکنه که اون رابطه به شکست دو طرفه منجر شده .دید شما ها اصلا منطقی نیست ،دختره باید سعی کنه پسره رو بیشتر بفهمه درکش کنه و اعتمادش رو بدست بیاره .همینجوری نیست که کات کنی بعد روز بعدش بگی عزیزم من برگشتم و میدونم تو هنوزم منو مثل قبل دوست داری ! نخیر . این تصور شماست .اعتماد قبلی باید دوباره بدست بیاد،اونم با گذشت زمان ،"دوسستون"
    باید با گذشت زمان دوباره اعتماد. طرف رو جلب کنه و دوباره بحث رو به وقتش مطرح کنه .

"طرفش رو محکوم میکنه" این جمله شما در کل ارزشی نداره ،شما گفتين که "دوست" شما نگرانی هاش تموم نمیشن.
    اگه یه پسری تو این وضعیت قرار بگیره که طرف مقابلش هر دفعه نگران یه چیز بشه ،اوایل براش مهمه ولی بعده تکراری شدن و آزار دهنده بودن قضیه دیگه مثل قبل نمیشه و یا بی تفاوت میشه و یا کلا حالت تدافعی میگیره .به نظرم 99% مشکل از "دوست" شماست .یه بار دیگه برگردین همین تايپيک رو از نو بخونین خودتون متوجه ميشين.با چند بار خوندن متن میشه مشکل رو فهمید چیه
    البته با حرفای شما موافقم. دوستم خواسته بدونه برنامه پسر چیه باید صبر کنه که چه شرایطی مهیا بشه و شاید دوستم از طرفی بخاطر رفتارای قبلش حق نداشته همچین چیزی بپرسه و باید وقتشوصرف جلب دوباره اعتماد پسر میکرده ولی خب از یه طرفم دوستم منتظر ایشونه ب هرحال و فک کرده که شاید حداقل همین قدر حق داره که بدونه باید تا کی منتظر باشه و بنظر من اگر پسر میتونست جواب این سوال دوستمو بده یعنی واقعا هدفش ازدواج بوده ولی الان که جوابشو نداده و از دوستم خواسته یه مدت باهاش حرف نزنه این قضیه دوستمو نگران کرده که علت این حرکت پسر و اعصاب خردیش چی بوده .

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Setare7777 نمایش پست ها
    والا منم انکار نکردم که دوستم پسره رو اذیت کرده دوستمم خوشحال نیستش که اذیتش میکنه خودشم خیلی اذیت میشه و مشکلات داره اره تو یه بازه یه ماهه باهاش کات کرد ولی کات نکرد که بره با کس دیگه که ادم همیشه خوب نیس بعضی وقتا یه مشکلایی پیش میاد که نیازه تنها باشی با خودت که خودتو پیدا کنی شما همیشه خوبی؟ تو رابطتون همیشه خوب بودین؟ خب دوست منم بعدش نتونس و برگشت الانم خواسته که بدونه برنامه پسره چیه تا کی باید منتظرش باشه ادم حق. نداره بدونه باید تا کی منتظر باشه ؟ من نمیگم همه دخترا ولی خیلی از ما دخترا واقعا سختمونه این مدت طولانی با پنهون کاری تو رابطه باشیم ما منتظر میمونیم بعدش حق نداریم بدونیم باید منتظر باشیم تا چی بشه شرایط مهیایی که همیشه میگین نیست چیه؟ شما اقایونی که انقد بد گفتین و دلتون پره منم خوب میدونم پسره احساس داره ولی دختره هم داره اینهمه سال درگیرش میکنین افتخار میکنین که رابطه رو طولانی میخواین برای ازدواج ولی خب یکم تلاش نمیکنین که بفهمین باید چیکار کنین که بتونین پاپیش بذارین شما اگه اون دخترایی که میگینو واقعا میخواستین منتظر نمیموندین که همه شرایط درست بشه چون همه شرایط باهم درست نمیشه هیچکس همون اول همه چی باهم نداشته و شما فقط برا کم کردن عذاب وجدان خودتون اسم ازدواجو میارین وگرن اونی که کسیو بخاد تلاششو میکنه تا زودتر بتونه باهاش باشه و همه فکرشم اینه ... زن زندگی میخوای اول خودت مرد زندگی باش ....
    سلام خواهر گلم.

ممنون ک منطقی پاسخ دادی!!! ولی میدونی چیه، دوست های ما از مشکلاتشون فقط قسمت هایی را میگن ک خودشون باعث بوجود امدن این مشکل نبودن و سوییچ میکنن روی سختی هایی ک از جانب دیگران کشیدن.
    نه ایده ال گرام نه اینکه تو رابطه با کسی ک بودم مثل چیز ندیده ها باشم،سعی کردم احساسم رو متوسط خرج کنم ک نه ب ضرر ایشون باشه نه خودم.
    اوایل رابطه خوب بود ولی بعدش بدون دلیل احساس گناه میکرد و بلاک میکرد یا با یک متن هایی مانند تو همیشه کنارم بودی و تو باعث شدی کمتر عصبی بشم و تو ارومم کردی،من خب میدونستم کسی ک میخواد بره دیگه میره و اگر خودمم بکشم باز میره،خب باز بعد چند روز می امد و باز همین بساط بود و ببین ما رابطه را سمت لاو و رخت و خواب نبردیم گرچه اون بدش نمی امد ولی من نذاشتم چون میدونستم خود همین موضوع وابستگی میاره و مغز درست جوابگو رابطه درست و غلط نیست.
    ببین بحث اینه هروقت مشکلات داشتی اول تنها باش بعد فکر کن بعد دلت برود سمت پسر یا دختر این مشکل بزرگ ما جوان های ایرانی فکر میکنیم ایجاد رابطه سالم یا غیر سالم راهی درست و کافی برای حل مشکلات فردی و اجتماعی هست.
    من یا شما نمیدونیم دلیل اینکه پسر در ازدواج صبور هست یا دختر کم صبر چیه!باید دوطرف را روبرو هم نشوند و ازشون سوال کرد وگرنه فردی سوال کنی هر طرف به نفع خودش جواب میده
    ما پسرها یا مرد ها شرایط سخت را میبینیم و با کمی حوصله سعی میکنیم حلش کنیم شما دختر ها نه میگید باید همون موقع حل بشه.
    نمونش تلگرام دخترا تا دیدن فیلتر شد رفتن واتس اپز و ایمو و بعد در به در دنبال قند شکن بودن ما پسرا نه از قبل قندون اماده داشتیم و حتی اگرم کار نمیداد تونت گشتیم و پیدا کردیم..پسر تو شرایط سخت دنبال راه حل میگرده و دختر تو شرایط سخت دنبال راه حل اسان برای جایگرین شرایط سخت هست.

در اخر یک مردکنار یک خانم کامل میشه و میشه مرد زندگی و این حرف شما ک گفتید اگر دنبال زن زندگی میگردید باید خودتون مرد باشید، مولفه ازدواج را هنوز متوجه نشدید...

و من الله توفیق
    ویرایش توسط amir1370 : 01-12-2018 در ساعت 05:06 PM
    امضای ایشان

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    سلام خواهر گلم.

ممنون ک منطقی پاسخ دادی!!! ولی میدونی چیه، دوست های ما از مشکلاتشون فقط قسمت هایی را میگن ک خودشون باعث بوجود امدن این مشکل نبودن و سوییچ میکنن روی سختی هایی ک از جانب دیگران کشیدن.
    نه ایده ال گرام نه اینکه تو رابطه با کسی ک بودم مثل چیز ندیده ها باشم،سعی کردم احساسم رو متوسط خرج کنم ک نه ب ضرر ایشون باشه نه خودم.
    اوایل رابطه خوب بود ولی بعدش بدون دلیل احساس گناه میکرد و بلاک میکرد یا با یک متن هایی مانند تو همیشه کنارم بودی و تو باعث شدی کمتر عصبی بشم و تو ارومم کردی،من خب میدونستم کسی ک میخواد بره دیگه میره و اگر خودمم بکشم باز میره،خب باز بعد چند روز می امد و باز همین بساط بود و ببین ما رابطه را سمت لاو و رخت و خواب نبردیم گرچه اون بدش نمی امد ولی من نذاشتم چون میدونستم خود همین موضوع وابستگی میاره و مغز درست جوابگو رابطه درست و غلط نیست.
    ببین بحث اینه هروقت مشکلات داشتی اول تنها باش بعد فکر کن بعد دلت برود سمت پسر یا دختر این مشکل بزرگ ما جوان های ایرانی فکر میکنیم ایجاد رابطه سالم یا غیر سالم راهی درست و کافی برای حل مشکلات فردی و اجتماعی هست.
    من یا شما نمیدونیم دلیل اینکه پسر در ازدواج صبور هست یا دختر کم صبر چیه!باید دوطرف را روبرو هم نشوند و ازشون سوال کرد وگرنه فردی سوال کنی هر طرف به نفع خودش جواب میده
    ما پسرها یا مرد ها شرایط سخت را میبینیم و با کمی حوصله سعی میکنیم حلش کنیم شما دختر ها نه میگید باید همون موقع حل بشه.
    نمونش تلگرام دخترا تا دیدن فیلتر شد رفتن واتس اپز و ایمو و بعد در به در دنبال قند شکن بودن ما پسرا نه از قبل قندون اماده داشتیم و حتی اگرم کار نمیداد تونت گشتیم و پیدا کردیم..پسر تو شرایط سخت دنبال راه حل میگرده و دختر تو شرایط سخت دنبال راه حل اسان برای جایگرین شرایط سخت هست.

در اخر یک مردکنار یک خانم کامل میشه و میشه مرد زندگی و این حرف شما ک گفتید اگر دنبال زن زندگی میگردید باید خودتون مرد باشید، مولفه ازدواج را هنوز متوجه نشدید...

و من الله توفیق
    حرف شما متین قصد زیاده گویی ندارم ولی مشکل اینجاس شما یک نسخه رو برای بقیه دختر ها میپیچی چون در یک نفر خاص اونرو دیدین ولی بحث دختر پسر نیست مثال نقضش شاید خود منم که من هم از قبل فیلتر شکن داشتم و جواب نمیداد الان 3 تا فیلتر شکن دان کردم البته ک فیلتر شکن کاری نداره و ملاک نیست جهت نقض حرفای شما عرض کردم و این که من نمونه های مختلفی دیدم از پسری که کارو هدف مشخصی نداره و ن تکلیف خودش و ن دخترو مشخص میکنه 30 سالشه و همچنین پسری که در سن کم تر سر کار میره و برای بودن با دختر معتل نمیکنه و الانم راضین از زندگیشون!این روز ها مرد سختکوش و زن سخت کوش بی معنیه و بحث انسان سخت کوش هست . من ب شخصه اگر برام مهم باشه که یه پسر زودتر اقدام کنه چون نمیخوام بدون اطلاع خونواده چنین رابطه پنهونو انقدر کشش بدم و اینکه نمیخوام رابطه از چارچوبش خارج بشه هیچکس رابطه ناسالم نمیخواهد و طولانی شدن روابط در این مرحله از نظر من البته درست نیست
    و گاها حاظر میشیم برای طرف مقابلمون صبر کنیم چون حس میکنیم ارزششو داره پس مقداریم حق داریم که بدونیم چقد برای طرف باید صبر کنیم ن اینکه مجبورش کنیم ک هرچه زودتر مشخصش کنه ولی حدود معینی برامون میتونه تعریف کنه !!!

15. کاربران زیر از Setare7777 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

حرف شما متین قصد زیاده گویی ندارم ولی مشکل اینجاس شما یک نسخه رو برای بقیه دختر ها میپیچی چون در یک نفر خاص اونرو دیدین ولی بحث دختر پسر نیست مثال نقضش شاید خود منم که من هم از قبل فیلتر شکن داشتم و جواب نمیداد الان 3 تا فیلتر شکن دان کردم البته ک فیلتر شکن کاری نداره و ملاک نیست جهت نقض حرفای شما عرض کردم و این که من نمونه های مختلفی دیدم از پسری که کارو هدف مشخصی نداره و ن تکلیف خودش و ن دخترو مشخص میکنه 30 سالشه و همچنین پسری که در سن کم تر سر کار میره و برای بودن با دختر معتل نمیکنه و الانم راضین از زندگیشون!این روز ها مرد سختکوش و زن سخت کوش بی معنیه و بحث انسان سخت کوش هست . من ب شخصه اگر برام مهم باشه که یه پسر زودتر اقدام کنه چون نمیخوام بدون اطلاع خونواده چنین رابطه پنهونو انقدر کشش بدم و اینکه نمیخوام رابطه از چارچوبش خارج بشه هیچکس رابطه ناسالم نمیخواهد و طولانی شدن روابط در این مرحله از نظر من البته درست نیست
    و گاها حاظر میشیم برای طرف مقابلمون صبر کنیم چون حس میکنیم ارزششو داره پس مقداریم حق داریم که بدونیم چقد برای طرف باید صبر کنیم ن اینکه مجبورش کنیم ک هرچه زودتر مشخصش کنه ولی حدود معینی برامون میتونه تعریف کنه !!!
    ایول..چیزی ک میخواستم شد

نسخه ای بود ک من و چهار تا از رفقام تجربه کردیم ولی هرکدوم به نوعی ولی خروجی ها یکسان بود...
    ببین خواهر گلم تو پسر یادختر ادم خوب و بد هست ولی جامعه ما جوری شده هرکسی که بدباشه انگار خیلی لاکچری تره...
    من سعی کردم تو مراحل زندگیم 100یا نهایت 60درصد مشکلاتم را خودم حل کنم و نیاز مالی ب خانواده را به حداقل برسونم و یا گاهی وقتا من کمک خرج بودم و نوکرشونم هستم ولی پسر مایه داری نیستم.
    همین ک میگی سه تا فیلتر شکن دارم از قبل اگر خودت گرفتی یعنی یکی اینکه اینده نگری یکی اینکه وقتی ب مشکل میخوری سعی میکنی خودت حل کنی.
    پسرای الان یادخترای الان هدف ندارند ، چون افسرده هستن ، از روی تیپ نمیشه دیگه به باطن رسید مردم خیلی پیچیده شدن.
    پسر الان یادختر الان تفکرش مدرنیته هست ولی رفتار و کردارش سنتی هست یابالعکس ، بین اخلاق و رفتار نقض بوجود امده.
    همین ک دوست نداری رابطه زیاد کش داره بشه یا بنوعی دنبال رابطه ناسالم نیستی این عالیه...ببین من تبرو برنمیدارم همه را بزنم وقتی حرف درستی زده بشه تایید یا حرف اشتباهی زده بشه رد میکنم البته یک بار با خشرویی یک بار با جدی و نچسبی

گاهی وقت ها به این دختر و پسرهایی که از یک رابطه خراب میان بیرون و شروع به رابطه جدید میکنن حسادت میکنم،من رابطه ای توش خوش نگذشت را گذاشتمش کنار و دیگم دنبال ی رابطه نمیرم چون نه دیگه حوصله دارم نه دیگه حس رو.

بعدشم اینقدر علامت تعجب نزار،من علامت تعجب زیاد گذاشتم که بدونی واقعا منطقی حرف زدی..

در اخرم بگم شاید مشکل شما و دوستتون مانند هم باشه ولی تفکر شما شاید در یک جزیی یکسان باشه و در بقیه موارد تفاوت داشته باشه.

در اخر گول ظاهر زندگی مردم را نخور، وقتی به زندگیشون وارد بشی خسته میشی.میفهمی وانمود میکنن که راضین...
    ویرایش توسط amir1370 : 01-12-2018 در ساعت 06:22 PM
    امضای ایشان

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز لطفا بفرمایید سن دوستتون و سن اقا پسر چند سال هستش؟
    جالبه که همه نادانسته به این موضوع کلی راه و حل و نظر ارائه دادند. در حالی که در این متن بوی خامی و ناپختگی میاد

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا بفرمایید سن دوستتون و سن اقا پسر چند سال هستش؟
    جالبه که همه نادانسته به این موضوع کلی راه و حل و نظر ارائه دادند. در حالی که در این متن بوی خامی و ناپختگی میاد
    سلام واقعا حرف دلمو زدید من برای راه حل اومدم پرسیدم اما همه جبه گیری کردند
    دختر 22 پسر 23

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام واقعا حرف دلمو زدید من برای راه حل اومدم پرسیدم اما همه جبه گیری کردند
    دختر 22 پسر 23
    عزیزم هم دوستتون هم آقا پسر توی سنی نیستن که بتونن منطقی تصمیم بگیرند. بنده ازدواجم به هیچ وجه سنتی نبوده ولی به شدت مخالف دوستی های بی پایه و اساس و دوستی هایی که طرفین با سن کم می خوان برای آینده تصمیم بگیرند! یک اینکه توی این سن باید حواستون به درس باشه و اگر هم با کسی دوستی می کنید نباید به امید ازدواج باشید.
    من خودم هم تجربه شو داشتم و هم سایر همکلاسی هام، دوستی های دوران دانشگاه و قبل از دانشگاه به ندرت به یک ازدواج موفق منتهی شده.
    به آقا پسر بگید فعلا که چیزی بینشون نیست دلیلی نداره هدیه های گرون قیمت بخرن تا اینا بشه بهانه ای برای سرکوفت.
    دوست شما هم هنوز تکلیفشون با خودشون مشخص نیست صرفا چون یک سری کلیشه مثل ترشیده شدن دختر، احتمال به وجود نیامدن موقعیت به این اندازه خوب و ... میخوان این آقارو از دست ندهند.
    بگید اگر واقعا قصدشون ازدواج هست با فعالیت هاشون به هم دیگر این موضوع رو اثبات کنند. در حال حاضر این ازدواج سختی های زیادی در پی خواهد داشت: 1. فرهنگ متفاوت خانواده 2. راضی کردن دو خانواده 3. سربازی نرفتن آقا پسر و دانشجو بودنشون
    از دوستتون بپرسید تحمل دارند که حداقل چند سال دیگه با این شرایط کنار بیان یا خیر؟

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    عزیزم هم دوستتون هم آقا پسر توی سنی نیستن که بتونن منطقی تصمیم بگیرند. بنده ازدواجم به هیچ وجه سنتی نبوده ولی به شدت مخالف دوستی های بی پایه و اساس و دوستی هایی که طرفین با سن کم می خوان برای آینده تصمیم بگیرند! یک اینکه توی این سن باید حواستون به درس باشه و اگر هم با کسی دوستی می کنید نباید به امید ازدواج باشید.
    من خودم هم تجربه شو داشتم و هم سایر همکلاسی هام، دوستی های دوران دانشگاه و قبل از دانشگاه به ندرت به یک ازدواج موفق منتهی شده.
    به آقا پسر بگید فعلا که چیزی بینشون نیست دلیلی نداره هدیه های گرون قیمت بخرن تا اینا بشه بهانه ای برای سرکوفت.
    دوست شما هم هنوز تکلیفشون با خودشون مشخص نیست صرفا چون یک سری کلیشه مثل ترشیده شدن دختر، احتمال به وجود نیامدن موقعیت به این اندازه خوب و ... میخوان این آقارو از دست ندهند.
    بگید اگر واقعا قصدشون ازدواج هست با فعالیت هاشون به هم دیگر این موضوع رو اثبات کنند. در حال حاضر این ازدواج سختی های زیادی در پی خواهد داشت: 1. فرهنگ متفاوت خانواده 2. راضی کردن دو خانواده 3. سربازی نرفتن آقا پسر و دانشجو بودنشون
    از دوستتون بپرسید تحمل دارند که حداقل چند سال دیگه با این شرایط کنار بیان یا خیر؟
    والا چی بگم پسره که مثل که سربازی معاف شده دوستم میگفت ب لحاظ فرهنگ خانوادگی خیلی مثل همیم والا چی بگم زندگی همش ریسکه بنظر من

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)