نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مخالفت شدید خانوادم

1515
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت شدید خانوادم

باسلام دختری هستم ۲۶ ساله دانشجوی ارشد ۲.۵ نیمه با آقایی آشنا شدم از همه لحاظ با هم تفاهم داریم و البته علاقه، ایشون بعد از چند ماه رابطه خانوادشو در جریان گذاشتن و خوشبختانه هیچ مخالفتی نداشتن بلکه خوشحال هم شدن من از اونجایی ک حس میکردم مخالفت خانوادم بخاطر تحصیلاتشون رو دارم ازشون خواستم دانشگاه برن اینکارم کردن در حال حاضر هم مالک شرکت نرم افزاری هستن ولی متاسفانه اشتباه بزرگ من این بود که بعد از دوسال خانوادم رو در جریان گذاشتم و این اونارو بدبین کرد.وقتی من و خانواده نامزدم ازشون اجازه خاستگاری خواستیم با چیزی مواجه شدم و روزایی دیدم ک به عمرم تو خونمون ندیده بودم در حدی ک از دانشگاه رفتن من ممانعت شد و مرخصی تحصیلی گرفتم حتی گوشی موبایل از من گرفته شد طوری ک با وجود شاغل بودن زندگی برام سخت شد راه حل برای ما چیه ما ۵ ماه صبر کردیم آروم بشن این اتفاق تقریبا افتاده خیلی اوضاع بهتره ولی اینبار برای اقدام کردن چطور باید رفتار کرد ک شرایط خوب پیش بره خیلی ممنون میشم نظر و کمکای مفیدتون رو بخونم 🌹

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مخالفت شدید خانوادم

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا۲۱۰۷۰ نمایش پست ها
    باسلام دختری هستم ۲۶ ساله دانشجوی ارشد ۲.۵ نیمه با آقایی آشنا شدم از همه لحاظ با هم تفاهم داریم و البته علاقه، ایشون بعد از چند ماه رابطه خانوادشو در جریان گذاشتن و خوشبختانه هیچ مخالفتی نداشتن بلکه خوشحال هم شدن من از اونجایی ک حس میکردم مخالفت خانوادم بخاطر تحصیلاتشون رو دارم ازشون خواستم دانشگاه برن اینکارم کردن در حال حاضر هم مالک شرکت نرم افزاری هستن ولی متاسفانه اشتباه بزرگ من این بود که بعد از دوسال خانوادم رو در جریان گذاشتم و این اونارو بدبین کرد.وقتی من و خانواده نامزدم ازشون اجازه خاستگاری خواستیم با چیزی مواجه شدم و روزایی دیدم ک به عمرم تو خونمون ندیده بودم در حدی ک از دانشگاه رفتن من ممانعت شد و مرخصی تحصیلی گرفتم حتی گوشی موبایل از من گرفته شد طوری ک با وجود شاغل بودن زندگی برام سخت شد راه حل برای ما چیه ما ۵ ماه صبر کردیم آروم بشن این اتفاق تقریبا افتاده خیلی اوضاع بهتره ولی اینبار برای اقدام کردن چطور باید رفتار کرد ک شرایط خوب پیش بره خیلی ممنون میشم نظر و کمکای مفیدتون رو بخونم ������
    باسلام
    لطفا سن ایشون و میزان تحصیلاتشون و میزان تحصیلات خودتون رو بفرمایید و بگید آیا تفاوت فرهنگی دارید؟
    دلیل مخالفت خانوادتون چی بود؟ و شما چطوری موضوع رو مطرح کردید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام در حال حاضر باید صبر کنیدو تا اوجا که میتونید اعتماد خانوادتون رو بدست بیاریدو
    بهشون بگید که ارتباطتتون چیزی جز اشنا شدن به قصد ازدواج نبوده و قبول کنید که اشتباه کردید در جریانشون نزاشتید
    و ازشون بخواید شمارو ببخشن
    درکشون کنید یه خورده و بزارید یه کم ارومتر بشن مطمن هستم اگه هردوتون صبر کنید ارومتر میشن و موافقت میکنن
    ارومتر که شدند از مادر خاستگارتون بخواید تنها با مادرتون صحبت کنن و وقتی اعتمادشون جلب شد با پدرهاهم صحبت کنن
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

۲۶ سالشونه فقط چند روز فاصله سنی داریم و دانشجوی مدیریت هستن من هم دانشجوی ترم آخر ارشد تهران، من همه واقعیت ها رو گفتم و حداقل توقع اعتماد داشتم ولی خوب رابطه ما اینترنتی شروع شده بود و بزرگترین مشکلشون ۲ سال بی خبریشون و اطلاع خانواده پسر و بی اطلاعی اونا بود

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون واقعا ولی راستش اولین صحبتا بین مادرامون انجام شد و مادر من بعد صحبت کردن باشون از این رو ب این رو شد سریع به پدرم گفت تا جلومون رو بگیره و میگفتن ک مادرشون ظاهرن زیاد سرزبون ندارن لهجه دارن وقتی فارسی حرف میزنن و واسه تو بهتر از این بوده و هست و... البته مادرم خیلی خوب با مادرشون رفتار کرده بود حالا با این شرایط بازم صحبت مادرا درسته؟ نظرتون چیه از طرف پدرا اقدام کنیم؟
    من هرچی سعی میکنم کوتاه باشه طولانی میشه خیلی خیلی ممنونم که وقتتون رو میزارید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تفاوت فرهنگی نداریم همشهری هستیم ولی در حال حاضر بخاطر مهاجرت خانوادشون شهر دیگه ای ساکنن

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا۲۱۰۷۰ نمایش پست ها
    تفاوت فرهنگی نداریم همشهری هستیم ولی در حال حاضر بخاطر مهاجرت خانوادشون شهر دیگه ای ساکنن
    نمیدونم منظور مادرتون از لهجه چی بوده؟ آیا ترک هستند و شما فارس؟ دوست عزیز همه ی پاسخ هارو توی یک پست بگذارید. مشکلی نیست اگر طولانی بشه.
    یک اینکه این بی سیاستی شما بوده که گفتید دوسال هست که با ایشون در ارتباط بودید. این باعث شده که خانواده تون به شما بی اعتماد بشند.
    من نمیدونم میزان رابطه تون باهم چگونه بوده.اما این بار باید به خانواده تون بگید که ایشون مصر بودند که با شما ازدواج کنند و بگید که رابطه تون رسمی بوده و اینا
    با مادرتون صحبت کنید و ببینید دلیلشون چی هستش. و نگرانی هاشون رو بدون قهر و دعوا برطرف کنید. به مادر بگید که می خوایید کاملا منطقی صحبت کنید.
    هم چنین اگر پدر مخالفت کمتری دارند. با پدر صحبت کنید و بخوایید که با مادرتون حرف بزنند و اجازه بدند که خانواده آقا پسر یک بار بیان و صحبت کنند و توی اون جلسه دیگه خانواده پسر باید خودشونو توی دل مادرتون جا کنند.
    اگر این ها جواب نداد و شما همه جوانب رو سنجیدید و میدونید که ایشون فرد مناسبی هستند. از یکی از آشنایان بخوایید که با خانواده تون صحبت کنند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد