نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: بکارت و ترس

3900
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37705
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بکارت و ترس

سلام‌. ۲۰ ساله هستم . دقیقا یادم‌نیست ۱۲ سالم بود یا ۱۳ سال . از طریق خود ارضایی پردم رو از دست دادم.. از نداشتن پرده مطمئن هستم چون هم بعدش خون ریزی داشتم هم درد . و این خود ارضایی چند باری بعدش تکرار شد.. اون موقع اونقدری بچه بودم که از اهمیتش اطلاع نداشتم.. وقتی میدیدم همولاسیام راحت با دوست مسراشون رابطه دارن از نظرم اینکه خودم انگشتنو وارد کنم چیزی نبود ولی وقتی فهمیدم انگار دنیا رو سرم خراب شد. نزدیک ۶ساله که حتی یک روز هم نمیشه فراموش کنم. ترسی که تو وجودم نشسته و یک لحظه نمیزاره ارامش داشته باشم‌. میترسم از دوست داشتن و دوست داشته شدن.. نمیتونم به هیچ وجه به خانوادم بگم..هیچ رابطه ای هم نداشتم و دست هیچ نامحرمی بهم نخورده . همیشه حواسم بوده تا اگه روزی عاشق شدم و خواستم باهاش در میون بزارم بتونم قسم بخورم که پاکه پاکم . ولی همیشه هم میترسم از واکنشی که ببینم . از اینکه اون شخص چجوری باهام رفتار کنه ؟ از اینکه کف دست خانوادم نزاره . از اینکه بزاره و بره. چند تا نوقعیت خوب دارم ولی از اونجایی که سنم کمه از الان میترسم ولی با دیدنشون مدام با خودم میگم خدایا چکار کنم؟ امکان جراحی و اینا هم ندارم . در حدی میترسم که الان چند ماهه به شدت مشکل پریودی دارم و بعضی ماها به جای پریودی فقط لک های تیره میبینم ولی حتی از ترس اینکه برم دکتر و معاینم کنه میترسم چون مادرم همیشه باهام همراهه . کمکم کنین حس میکنم از دنیا بریدم. خسته شدم از این همه ترس. از ترس فردا و اینده مدام قلبم محکم میکوبه و نفسمو بند میاره ‌. دلم میخواد یواشکی یه دکتر زنان و زایمان برم ولی نمیدونم چجوری بگم . میترسم‌حتی از واکنش یه دکتر .میترسم از اینکه برای دکتر بگم و ازش بخوام حتی اگه با مادرم رفتم واکنشی نشون نده ولی اون دکتر هم راز دارم‌نباشه. واقعا نمیدونم چکار کنم من موندم و کلی ترس .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بکارت و ترس

نقل قول نوشته اصلی توسط آلا ۹۸ نمایش پست ها
    سلام‌. ۲۰ ساله هستم . دقیقا یادم‌نیست ۱۲ سالم بود یا ۱۳ سال . از طریق خود ارضایی پردم رو از دست دادم.. از نداشتن پرده مطمئن هستم چون هم بعدش خون ریزی داشتم هم درد . و این خود ارضایی چند باری بعدش تکرار شد.. اون موقع اونقدری بچه بودم که از اهمیتش اطلاع نداشتم.. وقتی میدیدم همولاسیام راحت با دوست مسراشون رابطه دارن از نظرم اینکه خودم انگشتنو وارد کنم چیزی نبود ولی وقتی فهمیدم انگار دنیا رو سرم خراب شد. نزدیک ۶ساله که حتی یک روز هم نمیشه فراموش کنم. ترسی که تو وجودم نشسته و یک لحظه نمیزاره ارامش داشته باشم‌. میترسم از دوست داشتن و دوست داشته شدن.. نمیتونم به هیچ وجه به خانوادم بگم..هیچ رابطه ای هم نداشتم و دست هیچ نامحرمی بهم نخورده . همیشه حواسم بوده تا اگه روزی عاشق شدم و خواستم باهاش در میون بزارم بتونم قسم بخورم که پاکه پاکم . ولی همیشه هم میترسم از واکنشی که ببینم . از اینکه اون شخص چجوری باهام رفتار کنه ؟ از اینکه کف دست خانوادم نزاره . از اینکه بزاره و بره. چند تا نوقعیت خوب دارم ولی از اونجایی که سنم کمه از الان میترسم ولی با دیدنشون مدام با خودم میگم خدایا چکار کنم؟ امکان جراحی و اینا هم ندارم . در حدی میترسم که الان چند ماهه به شدت مشکل پریودی دارم و بعضی ماها به جای پریودی فقط لک های تیره میبینم ولی حتی از ترس اینکه برم دکتر و معاینم کنه میترسم چون مادرم همیشه باهام همراهه . کمکم کنین حس میکنم از دنیا بریدم. خسته شدم از این همه ترس. از ترس فردا و اینده مدام قلبم محکم میکوبه و نفسمو بند میاره ‌. دلم میخواد یواشکی یه دکتر زنان و زایمان برم ولی نمیدونم چجوری بگم . میترسم‌حتی از واکنش یه دکتر .میترسم از اینکه برای دکتر بگم و ازش بخوام حتی اگه با مادرم رفتم واکنشی نشون نده ولی اون دکتر هم راز دارم‌نباشه. واقعا نمیدونم چکار کنم من موندم و کلی ترس .
    سلام عزیزم
    نگران نباشید، شما میتونید به دکتر مراجعه بفرمایید و دکتر و متخصص زنان هیچ وقت حق قضاوت یا شماتت شما را نخواهد داشت. اگر از رفتن به همراه مادرتون واهمه دارید بهتره اقلا یک بار خودتون به دکتر برید و از پارگی یا ... با خبر بشید. ممکنه پردتون آسیب دیده باشه و آسیب دیدگی های جزئی ممکنه پس از گذر زمان ترمیم شده باشه. هم چنین این لکه بینی زمان قاعدگی تون رو هم جدی بگیرید زیرا ممکنه کیست و یا مشکلات رحمی داشته باشید که هیچ ربطی به پرده نداره. حتما به پزشک بدون ترس مراجعه کنید و از وسواس این مورد در بیاید تا خدایی نکرده اگر مشکلی هست سریعا بشه از پیشرفتش جلوگیری کرد.
    من معتقدم خانم هایی که خودشون بسیار ترس از باکرگی دارند، با این مشکل هنگام ازدواج رو به رو می شن. یعنی دقیقا افرادی براشون پیدا میشن که بسیار حساس هستند.
    نگران ازدواجتون هم نباشید دیگه توی این زمانه خیلی از پسرها هستند که براشون اصلا باکره یا باکره نبودن همسرشون مهم نیست.
    هم چنین اصلا از این سن به ازدواج فکر نکنید و اجازه بدید سنتون بالاتر بره، ازدواج های توی این سن به علت ناپختگی طرفین احتمال شکستش بسیار بالا هستش.
    موفق باشید

3. 2 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

اولا توی این دوره زمونه بکارت اهمیت سابق رو نداره و دوما باکره نبودن شما نمیتونه عشق طرف مقابلتون رو نابود کنه. من فک میکنم اگه قراره کسی فقط و فقط بخاطر باکره نبودن شما رو نخواست همون بهتر که زودتر بره. برو دکتر، دکترها همیشه درک میکنن و رازدار هستن. ضمنا پارگی پرده اگه از طریقی غیر از دخول آلت تناسلی باشه قابل تشخیصه و حتی پزشکی قانونی میتونه اینو تایید کنه. نگران نباش به هیچ وجه...خدا بزرگتر از همه ی مشکلات ماهاس...

5. کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

ضمن عرض سلام و احترام
    در مورد مشکل شما بالاتر راهنمایی و کمک شد و مطمئنا مفید واقع میشه.اما در مورد ترس و دلهره ای که برای آینده دارین.خواستم یه نکته ای رو خطاب به تمام جامعه بگم :
    بارها گفتم و بازهم میگم این مطلب بسیار مهم رو که : حتی برای یک لحظه هم که شده سعی کنیم طرز فکر و به نوعی پارو فراتر از بحث دختر و پسر یا بکارت بزاریم...
    در برخورد یا قضاوت یا انتخاب هر انسانی ( اعم از مرد یا زن ) همیشه و همه جا اولین و مهمترین نکته باید ترکیب و محتوای این 3 کلمه باشه : (( انسانیت , اخلاق و معرفت ))
    خواستم خیلی خلاصه کنم چون بطور کلی تمامی ویژگیهای خوب انسانی در همین 3 کلمه خلاصه میشه..این مهمترین اصل و محور باید باشه.گذشته از اینکه واقعا هست.باید هم همینطور باشه.
    اگر فرض کنیم شما کلا برای همسر ایده آلتون 10 ویژگی و اولویت در نظر گرفتین : اون 3 کلمه ای که گفتم باید اصل و اولویت اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم ... و تا بیستمه شما باشه
    بعد که از اون مطمئن شدید اونوقت از 20 به بعد میتونین برین سراغه اولویت و ویژگیهای فرعیه دیگه که در نظر گرفتین...خواستم اینطوری اهمیت قضیه رو بیشتر برای عزیزان روشن کنم...
    سخن آخر اینکه اونقدر مسائل و چیزهای مهمتری هست که بعد از اونها تازه ما از انسان بودن رد میشیم و به بخش مرد یا زن میرسیم و حالا بعد از اون به مسائلی مانند بکارت و غیره...
    امیدوارم عزیزان اینطور برداشت نکنن که موضوع بکارت اصلا مهم نیست.خیر به هیچ عنوان.اول باید متوجه بشیم که مسائل بسیار مهمتر از اون هست.و بعد از اون هم چیزیکه از بکارت داشتن یا نداشتن
    یک شخص مهمتر هست اینه که اگر اون ویژگی رو از دست داده باید ببینین که چطوری از دست داده.داستانش رو کامل بشنوین و بهش پی ببرین و ببینین واقعا کی اونجا مقصر بوده و نبوده.آیا با فریب بوده؟
    آیا عشق بوده؟ آیا خواسته خود طرف بوده؟ آیا تجاوز بوده؟ آیا اتفاق بوده و هزاران آیای دیگه که فقط بعد از دونستن کامل قضایا میشه در مقام قضاوت قرار گرفت.که حتی باز هم با دونستن این قضایا هیچوقت
    مبحث بکارت به درجه ی اهمیت مسائلی که در بالاتر اشاره کردم نمیرسه.این نظر شخصی بنده نبود بلکه واقعیت مطلق و محض هم هست و هرچقدر هم که بخوایم انکارش کنیم تغییری درش ایجاد نمیشه
    امیدوارم که به اندازه ی کافی واضح و روشن بیان کرده باشم...شاد و سلامت و سربلند باشید.

7. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نترس الان اکثر پسرا باکره نیستن همه اینام که نباید یه دختر باکره گیرشون بیاد .تازه تو فرقت اینه رابطه نداشتی ولی اونا داشتن.پس نگران نباش.
    حتما به پزشک مراجعه کن تا از وضع فعلیت مطلع بشی و اگرم بکارتت از دست رفته بوده هیچ وقت خودتتو سرزنش نکن و به همسرت دلیل از دست رفتنشو بگو همین که خودت وجدانت راحته که دروغ نگفتی کافیه واست مهم نباشه کی درموردت چه فکری میکنه.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام عزیزم

یکبار بدون حضور مادرت برو دکتر ، بزار معاینت کنه شاید خونریزی بخاطر عفونت بوده یا دلیل دیگه ای داشته
    انقدر خودخوری نکن و دنیاتو بخاطر این موضوع بهم نریز

اگر بدون مادرت به هیچ عنوان امکانش برات نیست ، به مادرت بگو احساس درد داری و احتمال میدی عفونت داشته باشی
    وقتی مراجعه کردید قضه خونریزی رو بگو و از دکتر بخواه معاینت کنه اونموقع مادرت که تو اتاق معاینه نیست

نگران نباش من فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    خانم بنده و چند تا دیگه حس میکنیم شما در انجمن داری ضد پسرا و مردا فعالیت میکنی !
    نمیدونم چه تجربه ای داشتی یا چه بلایی سرت اومده که اینطور از مردا متنفری و هرکس جوابت رو بده نادان خطابش میکنی
    چون نه جای شما بودم و نه تجربه داشتم و در شرایط شما قرار نگرفتم و به عقایدتون کاملا احترام میزارم
    ولی اینو بدونین :
    مردا همشون بد نیستن و پسر و مرد خوب هم پیدا میشه
    من هیچ تجربه بدی نداشتم حرفامم از روی سند و مدرکه اگر جاییش واستون شبیه داره بگید توضیح میدم.اینکه یسری دخترا عین خیالشون نیس و نصبت به تبعیضا و ظلمایی که در حق زنها تو ایران میشه واکنشی نشون نمیدن دلیل بر این نیس من ضد مرد شناخته بشم!!
    من کسی که باهام درست صحبت کنه واسش احترام قائلم و اگرم کسی رو نادان خطاب کردم دلیلش این بوده که توهین کلامی کرده نه چیز دیگه!
    شکی نیست مرد خوب هم هست حتی تو همین انجمن .مخاطب من هم این دسته نیستن.
    جدا از اینا میخوام ببینم تو این انجمن کدوم دخترا اومدن راجب تبعیض های جنسیتی از جمله حجاب اجباری(که اسلامم قبولش نداره) و..حرفی زدن یا کلا بحث کردن جز منو دختر عموم و کاربر پریماه ؟
    تازه جالبه تو همون تاپیکا هم فقط تعداد کمی از دخترا اومدن نظر دادن و بیشتر اقایون نظر داده بودن.
    این باعث میشه شبهه ایجاد بشه که من ضد مرد هسم چرا چون دارم میگم جامعه ایران یه جامعه مردسالار و پر از تبعیضه که عین واقعیته و نمیشه انکارش کرد.و شما فک میکنی چرا از بین این همه دختر فقط تو میگی مرد سالاره پس حتما تو مشکل داری و ضد مردی یا اینکه یه مرد بد توکاسه ات گذاشته و هزاران تحلیل اشتباه راجب من.
    ویرایش توسط saba95 : 01-22-2018 در ساعت 04:49 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام هیچ ترسی نداره .خود ارضایی بخشی از زندگی جوونای الان شده چه خوشمون بیاد چه بدمون بیاد.و اینکه ما پسرا واسمون پاکی دختر مهمه پاکی فکری که قطعا به پاکی جسمی هم منجر میشه ولی پسری که 2 گرم گوشت واسش مهم باشه را باید قرنطینه کرد چون حیوون خطرناکیه

پس این همه دختر که ناخواسته بکارتشون را از دست دادن باید برن بمیرن یا تا آخر عمر مجرد بمونن؟؟؟

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37705
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلامی دوباره.. اول از همه باید تشکر کنم از هنه ی شما عزیزان کا این جرئت و روحیه رو به من دادین که پیش دکتر برم.. ممنونم از همتون.انروز پیش متخصص رفتم و با یه معاینه گفتن که پرده و بکارت من سالمه و خونریزیه بعد از اون اتفاق شاید برای این بودی که کمی خراش برداشه ولی الان مشکلی نیست و این بازی ای که من فکر میکردم به خاطر نداشتن بکارته یه چیزه طبیعیه و مرده بعد از اون قرار میگیره.. واقعا از تک تکتون ممنونم امرور انقدر حس خوبی دارم که حتی نمیتونم به تمام این چند سال و و فکر و خیالایی که میکردم فک کنم.ممنونم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلامی دوباره.. اول از همه باید تشکر کنم از هنه ی شما عزیزان کا این جرئت و روحیه رو به من دادین که پیش دکتر برم.. ممنونم از همتون.انروز پیش متخصص رفتم و با یه معاینه گفتن که پرده و بکارت من سالمه و خونریزیه بعد از اون اتفاق شاید برای این بودی که کمی خراش برداشه ولی الان مشکلی نیست و این بازی ای که من فکر میکردم به خاطر نداشتن بکارته یه چیزه طبیعیه و مرده بعد از اون قرار میگیره.. واقعا از تک تکتون ممنونم امرور انقدر حس خوبی دارم که حتی نمیتونم به تمام این چند سال و و فکر و خیالایی که میکردم فک کنم.ممنونم
    سلام
    خدا رو شکر
    برات خوشحالم عزیزم
    اینجوری خیلی بهتره...حس اطمینان رو نمیشه با دنیای شک و تردید مقایسه کرد
    دیگه خیلی بیشتر از گذشته مواظب خودت باش

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خداروشکر خوشحالم واستون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد