نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: همسرم یا عشقم

2485
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم یا عشقم

سلام.من حدودا دوماه میشه عقد کردم همسرم روز سوم بعد از عقدمون یدونه اس ام اس تو گوشیم دید که من اونو خیلی وقت پیش به دوستم فرستاده بودم متن اس ام اس اینگونه بود (لطفا دیگه در مورد عطا و فلان تو گپمون حرف نزنین).همسرم اینو دید منم توضیحشو دادم گفتم که اون قبل تو بهم پیشنهاد داده بود حالا به این گیر داد گفت دانشگاه نمیری و فلان .دانشگاه هم شرط عقدم بود منم نمیتونستم بزارم کنار بحثمون بعد دو هفته گیر داد منو ببر گپ دانشگاهتون خیلیی گیر میداد.گوشیمو هم هروقت ببینه چک میکنه کامل.قبل عقد که همسرم اومد حرف زدیم من ازش پرسیدم سیگار میکشی دروغ گف گفت نه بعدا فهمیدم میکشه گفتم ترک کن نکرد .بعد برگشته به من میگه تو نیازامو برطرف نکنی من میرم بیرون برطرف میکنم این خیلی به من برخورد یه چند هفته بعد من از یکی شنیدم که همسرمو با یه زن دیده من به طرف کاملا اطمینان دارم از همسرم پیرینت سیم کارتشو خواستم بهونه اورد گفت نمیدم تو به من شک داری خب منم دیگه کم کم مطمعن شدم اره حتما یه چیزی هس که نمیده ولی بهش نگفتم که تورو با یه زن دیدن.الانم قرار شده طلاق بگیریم اقدام هم کردیم ولی میترسم کاره اشتباهی کرده باشم با طلاق گرفتن. من ب خدا دیگه دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکار کنم .از اون طرفم دوست پسر سابقم میگه من پشتتم طلاقم بگیری میام میگیرمت تو این دو راهی خیلی گیر کردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسرم یا عشقم

اینم بگم نامزدم هروقت که یه بحث کوچیکمون میشد زود بحث دانشگاه و پسرای دانشگاه رو میکشید جلو میگف تو بااونا رابطه داری فلان من ۲۰ سالمه و اونم ۲۷ سالشه .شهری هم زندگی میکنم محیطش کوچیکه میترسم طلاق بگیرم برا آیندم بد باشه دیگه کسی نیاد جلو یا کسایی هم که میان مردای پیر و بچه دار باشن
    .از یه طرفم نمیتونم به این نامزدم اعتماد کنم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37680
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب آدم کوته فکریه
    طلاق بگیر خودتو خلاص کن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

يه سوال همین اول بحث !

عشق شما کيه و همسر شما کیه ? مگه عشق شما همسر شما نیست ? ینی قبل نامزدی به کسی علاقه قلبی داشتين ? لطفا با خودتون رو راست باشین

رفتار هر دو تاتون متاسفانه اشتباه و بچگانه هست .

طرف مقابل شما بگیم دوست دختر داره خب . شما هم از این طرف یه نفر هم هست من نميگم دوست بده و نميگم هم خوبه . متني که نوشتین یه طرفه هست ،
    اینو میدونم کاری که هر دو تاتون میکنین خیلی بچگانه هست. از کجا معلوم اون طرفی که شما ميگين با یه نفر ديدنش باهاش رابطه داره ? از کجا معلوم یکی نمیخواد رابطه شما دو نفر رو بهم بزنه?

بهتر نیست به جای این همه شک کردن به هم پیش يه مشاور برين و موضوع رو بررسی کنين?

طرف مقابل شما هم کار خیلی اشتباه و زشتی میکنه که میگه من ميرم بیرون تا نيازام برطرف بشه . به نظرم به کارای شما اعتماد نداره .

اینو یادتون باشه : طلاق گرفتن شاید گفتنش آسون باشه ولی بعده طلاق اگه مجددا تو همین شرایط قرار بگیری که اونم امکانش خیلی زیاده دیگه رسما از لحاظ روحی ميريزي بهم و هیچکس نمیتونه کمکت کنه ،مواظب آینده ت باش و با عقل تصمیم بگیر نه با احساس .
    من هنوز منتظر سوالی هستم که همون اول بحث پرسیدم ،خیلی عجیب بود. برام

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط GrBoy نمایش پست ها
    عجب آدم کوته فکریه
    طلاق بگیر خودتو خلاص کن
    ...
    ویرایش توسط ss75 : 01-23-2018 در ساعت 09:48 AM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

هر چه سریع تر هر دو برين مشاوره .

ولی قبلش با نامزدت حرف بزن با یه لحن خوب و بهش بگو عزیزم من میخوام این مشکل رو باهم حل کنیم.
    سعی کن بیشتر درکش کني و تو شرایط مختلف خودت رو بذاری جای ایشون . به جاي تلاش برآي تلافی کردن تلاش کنین اوضاع رو بهتر کنین.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

یه جورایی هردو دارید تو یه مسیر با هم قدم برمیدارید مسیری که باعث میشه زندگیتون متلاشی بشه
    و اینکه شما گفتید شهرم کوچیکه از طلاق میترسم شهرتون کوچیکه از طلاق میترسید چجوری از ارتباط با دوست پسر سابقتون نترسیدید؟؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37680
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    ...
    جان؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من قبل ازدواجم عاشق یکی دیگه چون خونوادم مخالفت کردن گفتن خونواده اونا بده آدمای خوبی نیستن منم مجبوری تموم کردم باهاش بعدش اومدم با نامزدم عقد کردم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    يه سوال همین اول بحث !

عشق شما کيه و همسر شما کیه ? مگه عشق شما همسر شما نیست ? ینی قبل نامزدی به کسی علاقه قلبی داشتين ? لطفا با خودتون رو راست باشین

رفتار هر دو تاتون متاسفانه اشتباه و بچگانه هست .

طرف مقابل شما بگیم دوست دختر داره خب . شما هم از این طرف یه نفر هم هست من نميگم دوست بده و نميگم هم خوبه . متني که نوشتین یه طرفه هست ،
    اینو میدونم کاری که هر دو تاتون میکنین خیلی بچگانه هست. از کجا معلوم اون طرفی که شما ميگين با یه نفر ديدنش باهاش رابطه داره ? از کجا معلوم یکی نمیخواد رابطه شما دو نفر رو بهم بزنه?

بهتر نیست به جای این همه شک کردن به هم پیش يه مشاور برين و موضوع رو بررسی کنين?

طرف مقابل شما هم کار خیلی اشتباه و زشتی میکنه که میگه من ميرم بیرون تا نيازام برطرف بشه . به نظرم به کارای شما اعتماد نداره .

اینو یادتون باشه : طلاق گرفتن شاید گفتنش آسون باشه ولی بعده طلاق اگه مجددا تو همین شرایط قرار بگیری که اونم امکانش خیلی زیاده دیگه رسما از لحاظ روحی ميريزي بهم و هیچکس نمیتونه کمکت کنه ،مواظب آینده ت باش و با عقل تصمیم بگیر نه با احساس .
    من هنوز منتظر سوالی هستم که همون اول بحث پرسیدم ،خیلی عجیب بود. برام
    ن قبل ازدواجم عاشق یکی دیگه چون خونوادم مخالفت کردن گفتن خونواده اونا بده آدمای خوبی نیستن منم مجبوری تموم کردم باهاش بعدش اومدم با نامزدم عقد کردم

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بعد اینکه بحثمون شد زنگ زده بود به مامانم گفته بود این با یکی دیگه هس میرم جلو دانشگاه با اسلحه هم پسره رو میزنم هم اینو .به نظرم نامزدم مشکل روانی .اولا پدرم نمیخواست طلاق بگیریم ولی لان پدرم هم میخواد طلاق بگیریم

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme70k نمایش پست ها
    بعد اینکه بحثمون شد زنگ زده بود به مامانم گفته بود این با یکی دیگه هس میرم جلو دانشگاه با اسلحه هم پسره رو میزنم هم اینو .به نظرم نامزدم مشکل روانی .اولا پدرم نمیخواست طلاق بگیریم ولی لان پدرم هم میخواد طلاق بگیریم
    سلام دوست گرامی لطفا سن خودتون هم سرتون و اون آقا پسر رو بگید

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی لطفا سن خودتون هم سرتون و اون آقا پسر رو بگید
    من ۲۰ نامزدم ۲۷

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

من ۲۰ نامزدم ۲۷
    دوست عزیز متاسفانه شما ازدواج زودی داشتید. من همیشه میگم ازدواج های از سر لجبازی، پرکردن تنهایی، از سر نیاز جنسی و ... اغلب ازدواج های موفقی از آب در نمیاد.
    شما ابتدا باید به یک مشاور مراجعه کنید و تلاش کنید مشکلاتتون رو برطرف کنید. تاحالا به مشاور مراجعه کردید؟ هر دوی شما رفتارهای بچگانه ای دارید و اصلا توانایی مدیریت رابطه و نحوه رفتار متقابل رو بلد نیستید.
    با همسرتون حرف بزنید و ببینید منشا اصلی ناراحتیشون کجاست؟
    اگر شکاک هستند، حتما باید با مشاوره این اختلالشون حل بشه.
    در آخر اینکه دوران نامزدی باید سعی می کردید شناخت بیشتری بدست میاوردید. و اگر قراره طلاق اتفاق بیافته خیلی بهتر هست که این زمان اتفاق بیافته تا پس از چندین سال زندگی و اوردن فرزند.
    لطفا اگر رابطه نداشتید تا الان. هم چنان همین روند رو حفظ کنید تا وضعیت زندگیتون مشخص بشه. به حرف های دوست پسرتون هم زیاد اعتماد نکنید چون حرف های ایشون هم از روی خامی و بچگی به نظر میاد. هم چنین اگر خانواده مناسبی ندارند این رو بدونید که شما ممکنه سرو کارتون باخانواده ایشون هم بیافته.
    سعی کنید برید سرکار تا بتونید یک درامدی برای خودتون داشته باشید.
    در ضمن اگر خدایی ناکرده سرو کارتون با طلاق افتاد به هیچ عنوان سریع اقدام به ازدواج مجدد نکنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط ghm : 01-23-2018 در ساعت 03:53 PM

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز متاسفانه شما ازدواج زودی داشتید. من همیشه میگم ازدواج های از سر لجبازی، پرکردن تنهایی، از سر نیاز جنسی و ... اغلب ازدواج های موفقی از آب در نمیاد.
    شما ابتدا باید به یک مشاور مراجعه کنید و تلاش کنید مشکلاتتون رو برطرف کنید. تاحالا به مشاور مراجعه کردید؟ هر دوی شما رفتارهای بچگانه ای دارید و اصلا توانایی نحوه مدیریت رابطه و رفتار متقابل رو بلد نیستید.
    با همسرتون حرف بزنید و ببینید منشا اصلی ناراحتیشون کجاست؟
    اگر شکاک هستند، حتما باید با مشاوره این اختلالشون حل بشه.
    در آخر اینکه دوران نامزدی باید سعی می کردید شناخت بیشتری بدست میاوردید. و اگر قراره طلاق اتفاق بیافته خیلی بهتر هست که این زمان اتفاق بیافته تا پس از چندین سال زندگی و اوردن فرزند.
    لطفا اگر رابطه نداشتید تا الان. هم چنان همین روند رو حفظ کنید تا وضعیت زندگیتون مشخص بشه. به حرف های دوست پسرتون هم زیاد اعتماد نکنید چون حرف های ایشون هم از روی خامی و بچگی به نظر میاد.
    سعی کنید برید سرکار تا بتونید یک درامدی برای خودتون داشته باشید.
    موفق باشید
    نه به مشاور مراجعه نکردیم الان که برا طلاق اقدام کردیم برا فردا از مشاور وقت دادن .من میترسم باهاش ادامه بدم تو آینده هم این اخلاقاش تغییر نکنه و به قول شما بعد عروسی با یه بچه بدبخت بشم. خیلی شکاکه هر روز به یه سازی میزنه.از طرفی هم از فامیلاش شنیدم باباش و داداشش دست بزن دارن میترسم اینم مث اونا باشه بعدشم چون گفتم پرینت بده بهم نداد شکم دوبرابر شد بهش که نکنه یکی دیگه هس میترسه رابطش رو بشه

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

نه به مشاور مراجعه نکردیم الان که برا طلاق اقدام کردیم برا فردا از مشاور وقت دادن .من میترسم باهاش ادامه بدم تو آینده هم این اخلاقاش تغییر نکنه و به قول شما بعد عروسی با یه بچه بدبخت بشم. خیلی شکاکه هر روز به یه سازی میزنه.از طرفی هم از فامیلاش شنیدم باباش و داداشش دست بزن دارن میترسم اینم مث اونا باشه بعدشم چون گفتم پرینت بده بهم نداد شکم دوبرابر شد بهش که نکنه یکی دیگه هس میترسه رابطش رو بشه
    بله به مشاور مراجعه کنید. اگر دیدید قصد درمان ندارند الان اقدام کنید خیلی بهتره.

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله به مشاور مراجعه کنید. اگر دیدید قصد درمان ندارند الان اقدام کنید خیلی بهتره.
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون 🙏

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.من حدودا دوماه میشه عقد کردم همسرم روز سوم بعد از عقدمون یدونه اس ام اس تو گوشیم دید که من اونو خیلی وقت پیش به دوستم فرستاده بودم متن اس ام اس اینگونه بود (لطفا دیگه در مورد عطا و فلان تو گپمون حرف نزنین).همسرم اینو دید منم توضیحشو دادم گفتم که اون قبل تو بهم پیشنهاد داده بود حالا به این گیر داد گفت دانشگاه نمیری و فلان .دانشگاه هم شرط عقدم بود منم نمیتونستم بزارم کنار بحثمون بعد دو هفته گیر داد منو ببر گپ دانشگاهتون خیلیی گیر میداد.گوشیمو هم هروقت ببینه چک میکنه کامل.قبل عقد که همسرم اومد حرف زدیم من ازش پرسیدم سیگار میکشی دروغ گف گفت نه بعدا فهمیدم میکشه گفتم ترک کن نکرد .بعد برگشته به من میگه تو نیازامو برطرف نکنی من میرم بیرون برطرف میکنم این خیلی به من برخورد یه چند هفته بعد من از یکی شنیدم که همسرمو با یه زن دیده من به طرف کاملا اطمینان دارم از همسرم پیرینت سیم کارتشو خواستم بهونه اورد گفت نمیدم تو به من شک داری خب منم دیگه کم کم مطمعن شدم اره حتما یه چیزی هس که نمیده ولی بهش نگفتم که تورو با یه زن دیدن.الانم قرار شده طلاق بگیریم اقدام هم کردیم ولی میترسم کاره اشتباهی کرده باشم با طلاق گرفتن. من ب خدا دیگه دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکار کنم .از اون طرفم دوست پسر سابقم میگه من پشتتم طلاقم بگیری میام میگیرمت تو این دو راهی خیلی گیر کردم
    اینم بگم نامزدم هروقت که یه بحث کوچیکمون میشد زود بحث دانشگاه و پسرای دانشگاه رو میکشید جلو میگف تو بااونا رابطه داری فلان من ۲۰ سالمه و اونم ۲۷ سالشه .شهری هم زندگی میکنم محیطش کوچیکه میترسم طلاق بگیرم برا آیندم بد باشه دیگه کسی نیاد جلو یا کسایی هم که میان مردای پیر و بچه دار باشن
    .از یه طرفم نمیتونم به این نامزدم اعتماد کنم
    من ۲۰ نامزدم ۲۷
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, و من هنوز در عجبم که در این قرن و این دوره و زمونه چگونه خانواده ها و افرادی هستند که شرط ازدواج رو هنوز بلوغ فیزیکی میدانند نه بلوغ فکری و عقلی!!؟؟

ببین گلم با توجه به گفته های شما که اگر درست و دقیق باشه!؟ هیچ کدام از شما نه به درد همدیگر میخورید و نه به درد ازدواج با دیگری در حال حاظر و حتما باید راجب انسان و ازدواج و خانواده و عشق امروز

بیشتر بخوانید و بدانید(کتب علمی) و بهتر اینه که از یکی از همکاران حاذق ما در شهر خودتان مشورتی داشته باشید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, و من هنوز در عجبم که در این قرن و این دوره و زمونه چگونه خانواده ها و افرادی هستند که شرط ازدواج رو هنوز بلوغ فیزیکی میدانند نه بلوغ فکری و عقلی!!؟؟

ببین گلم با توجه به گفته های شما که اگر درست و دقیق باشه!؟ هیچ کدام از شما نه به درد همدیگر میخورید و نه به درد ازدواج با دیگری در حال حاظر و حتما باید راجب انسان و ازدواج و خانواده و عشق امروز

بیشتر بخوانید و بدانید(کتب علمی) و بهتر اینه که از یکی از همکاران حاذق ما در شهر خودتان مشورتی داشته باشید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    سلام.

آقای دکتر یه چیزی برای من خیلی عجیبه!

اونم اینه که شما با توجه به سابقه زیادی که در زمینه مشاوره دارین طبیعتا خیلی بهتر از سایرین به مشکلات روز جامعه آگاهین٬
    اما در بیشتر نظراتتون در این سایت اظهار تعجب میکنید از مشکل استارتر و فرهنگ و طرز فکری که در جریان ایجاد مشکلش وجود داشته!!

اینجا اروپا و آمریکا نیست که انتظار داشته باشیم زمان انجام کاری یا در برخورد با مشکلی ٬ همه رفتارشون در منطقی ترین حالت ممکن باشه!

اینجا کشوریه که درسته در حال پیشرفت هست و شکل و شمایل مدرنی پیدا کرده اما در واقع درون مایه سنتی توام با نا آگاهی خودش رو هم حفظ کرده متاسفانه!

هنوز خیلی کار داره تا به اون جامعه آرمانی که چنین مشکلاتی توش باعث تعجبه٬ تبدیل بشه!

و با ضمن احترام نظرم اینه که مشاوره های شما بیشتر برای اون جامعه آرمانی مناسبه تا جامعه حقیقی که داریم توش زندگی میکنیم!
    ویرایش توسط رامونا : 02-01-2018 در ساعت 01:50 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد