نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اضطراب کنکور و نیاز به رابطه

1030
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اضطراب کنکور و نیاز به رابطه

سلام من آرمیتاهستم18سالمه.چن ماه قبل بایه پسری که رتبه برتر بود جهت مشاوره درسی آشناشدم راستی من پشت کنکورتجربی هستم.با این اقا ارتباط داشتم از طریق پیام البته.چون گوشی اندرویدیمو خانوادم بخاطر کنکور ورداشتن.من خیلی بیشتر از خیلی!!! آدم استرسی وحساسیم.بدون دیدن ازش خوشم اومد دوسدارم بهم توجه کنه،باهام حرف بزنه.اما اون اینطور نیس حق داره کی پشت تلفن دل میده؟!!شاید بخاطر کمبود محبتیه که احساس میکنم.من تاحالابا پسری دوست نبودم.از این برنامه هاهم خوشم نمیاد.دوسدارم باکسی حرف بزنم.تلفنی یا حضوری بایه مشاور ک حرفامو بفهمه چون گاهی ک به یاد این اقا میفتم یا به نتیجه کنکورم فکر میکنم واقغا احساس تنهایی میاد سراغم.لطفا کمک کنید من کنکور دارم اوضام هیچ خوب نیس.دیگه انگیزه ندارم واسه خوندن...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ماجرای دخترپنیر

و اینکه توروخدا اگر کسی دانشجوی پزشکی میشناسه که راضی بشه کمکم کنه برا کنکور بگه.فقط این سایت بخش خصوصی نداره؟اخه گوشیم هوشمند نیس واقعا سخت میشه با سایت کار کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37682
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام گلم
    دخترا در این سن نیاز به توجه دارن سعی کن اوقات فراغتتو بیشتر با خانواده بگذرونی و اگه میبینی نیازت برطرف نمیشه میتونی با یه مشاور در میون بذاری و این یه سال و تلاش کن بعد از کنکور حسابی وقت برا نخوندن و تفریح و دوستی و این حرفا زیاده......

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37682
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میتونی از خانوادت خواهش کنی یه مشاور درسی برات بگیرن هفته ای یه بار باهاش صحبت کنی تا تلاشت بیشتر بشه و به این حال نیوفتی
    و اینکه سعی کن از اوقات درسیت بیشترین استفاده رو ببری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد