نمایش نتایج: از 1 به 40 از 40

موضوع: میل جنسی زیاد من و سردی همسرم

9798
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

میل جنسی زیاد من و سردی همسرم

من دختری 29 ساله هستم عقد کردم شوهرم 31 ساله و مرد خیلی خوبیه و با هم تفاهم زیادی داریم و همدیگه رو بسیار دوست داریم.
    بنده از نظر جنسی نیازم بالاست و از نظر میزان رابطه تمایل دارم هر روز چندین بار رابطه جنسی داشته باشم.نمیدونم این طبیعی هست یا نه.
    تا روزی چهار و پنج بار هم برام تحریک و ارگاسم ممکنه.
    اما مشکلی که داره اذیتم میکنه اینه که حس میکنم همسرم سرده یا اقلا به داغی من نیست.ایشون تو دوران نامزدی از من راجع به داغ بودنم سوال کردن و گفتن که خودشون ادم داغی هستن و نگران هستن که آیا منم داغ هستم و میتونم تامینشون کنم یا نه،، اما الان که عقد کردیم،متوجه شدم من از ایشون خیلی داغترم به طوریکه خیلی اوقات من میخوام و ایشون نمیخوان واین مورد نگرانم کرده.البته ما تا به حال سه بار با هم رابطه داشتیم که چون ایشون استان دیگه هستن و فاصله مون زیاده و جفتمون کارمندیم هم دیگه رو دیر به دیر میبینیم، اما هر کدام از این سه بار به مدت یک هفته من و ایشون در کنار هم بودیم.(البته اینم بگم ایشون از نظر بدنی لاغر و کمی ضعیف هستن.)هر سه هفته که ما با هم تنها شدیم ایشون شدیدا تمایل به برقراری رابطه داشتن و بلافاصله رابطه برقرار میکردن اما من طبعا چون بعد مدتها به ایشون میرسیدم تا روزی چهار پنج بار تمایل داشتم که ایشون روز اول این چهار پنج بار رو با کمی سختی انجام میدادن .اما از روز بعدش مشکل عدم نعوظ پیدا میکردن.نمیدونم ایشون مشکل دارن یا من.و من با هر روشی سعی در تحریک ایشون میکردم به سختی ایشون نعوظ پیدا میکردن و گاهی حین رابطه از نعوظ خارج میشد که ادامه رابطه غیر ممکن میشد.اوایل ایشون به من میگفتن این سختی نعوظشون به خاطر عدم دخول هست که با اصرار ایشون دخول انجام شد با دخول شرایط بهتر شد اما باز هم مثلا ظهر که ایشون میخوان استراحت کنن احساس نیاز من رو کلافه میکنه اما ایشون راحت میخوابن.و من برای فراموش کردن این احساس خودم رو به کار خونه مشغول میکنم. اما عذاب میکشم.زمانی هم که دخول انجام میدادن به سختی خودشون رو کنترل میکردن که انزال پیدا نکنن و در کل زود ارضا میشدن.که نمیدونم این امر در اوایل رابطه دخولی طبیعی هست یا نه؟!
    زمان هایی هم که از هم دوریم من تمایل دارم که رابطه نزدیکتر وراحتتری داشته باشیم و حتی راجع به نیازهامون با هم صحبت کنیم و گاهی براشون یه استیکری میدم که کمی بار جنسی داره از من میخوان که اینکارو نکنم چون از من دور هستن تحریک میشن و چون من کنارشون نیستم اینکار عصبیشون میکنه در حالیکه اوایل ایشون اصرار به صحبت جنسی داشتن و استیکرهای آنچنانی اما الان از من میخوان که رعایت کنم.وقتی علت تغییرشون رو جویا شدم میگن اخیرا تمایلاتشون بیشتر شده و اینکارها چون به من دسترسی ندارن براشون عذاب اور هست.
    باید اضافه کنم ما به مدت طولانی نامزد بودیم تحقیقات و همه چی انجام دادیم و از انتخاب هم کاملا مطمئنیم تنها مساله ای که من رو نگران کرده این موضوع هست اگرچه ایشون از این بابت خیلی احساس شادی و خوشبختی میکنه چون هر زمان که نیاز داشته باشن من امتناع نمیکنم.
    در کل ایشون روزی یک بار قادر به برقراری رابطه جنسی هستن اما من چهار بار،میخوام بدونم اگر اشکال از من هست درمانش کنم و اگر ایراد از ایشون هست آیا قابل حل شدن هست یا نه.مثلا اگر وزنشون رو به حد نرمال برسونن و تقویت بشن تاثیری داره؟چقدر این مساله میتونه مشکلساز باشه؟
    چه راهکاری پیشنهاد میدید؟
    و سوال مهم دیگه م اینه که آیا ایشون سرد مزاج محسوب میشن یا خیر؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : میل جنسی زیاد من و سردی همسرم

سلام

به عنوان مرد میگم که طبیعی هست ایشون روز دوم اصلا نعوظ نداشته باشه

خب ببینید حالا چون شما اویل زندگیتون هست و از همدیگه هم دور هستید ممکنه که آقا بتونه روز اول سه بار نعوظ و انزال داشته باشه ولی دیگه اینکه فرداش هم 4 بار نعوظ و انزال داشته باشه و پس فرداش هم به همین شکل که خیلی سخته واسه مرد...اصلا کلا نیاز جنسیش کم میشه و فروکش میکنه تا یکی دو روز که دوباره ریکاوری بشه

انزال زودرس هم میتونه قابل توجیه باشه چون اوایل هست و اینکه از هم دور هستید در ضمن به راحتی قابل درمان هست و نگرانی نداره

3. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

بهتره مرحله اول و دوم یا هر چند مرحله که شما میخواین ارگاسم و ارضای شما رو با دست یا دهانی انجام بدن و خودشون رو نگه دارن و ارضا نشن تا وقتی که شما حس کنید که دیگه سیر شدید اونوقت دور بعدی دخول رو انجام بدن.

اینجوری هم شما چندین بار ارضا میشین و هم ایشون موقع دخول نعوظ بهتری خواهند داشت.

هر چقد شوهرتون کمتر ارضا بشن براتون بهتره چون اینجوری برا ارضا کردن شما حریصتر خواهند بود.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

عرض سلام و احترام
    از اونجاییکه سوال کردین بزارین واضح و مستقیم بهتون بگم : در اینکه شما توی این قضیه زیاده روی میکنین و بیش از حد گرم
    و غیرطبیعی هستین کوچکترین شکی نیست.اگه ایشون میگن هم میخوان که روزی یکبار رابطه داشته باشن و هم تواناییش رو
    دارن پس ایشون حتی از حد نرمال و معمولی هم گرمتر هستند...ولی از این طرف شما دیگه بیش از حد گرم هستید...
    پس تمام فکر و ذکرتون رو در طول روز به نیاز جنسی ندید و اسیرش نشید..سعی کنید با ورزش و انجام کارهای مختلف
    توانایی فیزیکیتون رو بالاتر ببرید و قدرت کنترل این نیاز رو به دست بگیرید...تا حداقل بتونید به همون روزی یکبار برسونیدش.
    شما باید فکر و نگاهتون رو فراتر از همین یکی دو روزِ اول زندگی بزارید.چون همون روزی یکبار هم در آینده سخت خواهد شد
    حتی اگر فرض کنیم شوهر شما کاملا از نظر فیزیکی و ذهنی تواناییش رو داشته باشن که روزی 4 یا 5 بار اینکار رو کنن این
    چیزی نیست که بشه تا آخر عمر حفظش کرد...غیر ممکنه که بشه یه عمر این روش رو هر روز عملی کرد..بنده خدا کی بخوابه؟
    کی به خورد و خوراکش برسه؟کی به ورزشش برسه ؟( که با همچین روندی اگه ورزش رو توی برنامه زندگیش نداشته باشه به
    40 نرسیده کارش تمومه و آسیبهای زیادی میبینه از لحاظ فیزیکی) کی به کارش و بقیه مشکلاتش برسه ؟ اصلا امکان نداره
    و بزودی زندگی دچار تغییرات زیادی خواهد شد..شاید فرزند..شاید مشکلات اقتصادی شاید بیماری خدای نکرده مشکل فیزیکی
    یا دوریه اجباری و هزارتا مشکل دیگه...روزی 4 یا 5 بار ارضای این نیاز وقت و انرژیه بسیار زیادی از ایشون و خود شما میگیره
    پس هنوز دیر نشده این نیاز رو کنترل و مدیریت کنید و سعی کنید حداقل به روزی یکبار یا یکروز در میان برسونیدش...
    دقت کنید که به هیچ عنوان از سردی حرف نمیزنم...از همدیگه سرد نشید به هیچ عنوان فقط مدیریتش کنید و بجاش عواطفتون
    رو چندبرابر قویتر کنید در رابطه...هردو باید به نیازها و محدودیتهای همدیگه احترام بزارید و از خود گذشتگی داشته باشید...
    امیدوارم که این صحبتها مفید واقع بشه...شاد و سلامت و سربلند باشید.
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 01-27-2018 در ساعت 04:46 PM

6. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظرم اون اقا طبیعیه رفتارشون و شما احتمالا این حالتت زود گذره چون الان خیلی هیجانی هستین و هورمونای بدنتون به هم ریخته.
    پس نباید فکر کنید هر جوری که الان هستید ادامه دار میشه و درواقع اصلا طبیعی نیست
    ارگاسم تا هفته ای سه بار طبیعیه
    به نظرم با دکتر مشورت کنید شاید اگه تنظیم هورمونای بدنتون درست شه مشکلتون حل بشه
    با داروهای گیاهی بهتره این کارو بکنید
    و اینکه سعی کنید از تمایلاتتون کم کنید و کنترلش کنید به فک میکنم هیجان زیادی دارید که اجازه تصمیمای درستو بهتون نمیده
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 01-27-2018 در ساعت 05:10 PM

8. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

من یه مشکلی که زیاد دیدم تو زوج های جوان!
    این هستش که معمولا آقایون از حرفا و به قول خانم استیکرهای جنسی استفاده میکنن و خوشایندشون هم هست!
    اما وقتی خانم‌ها این رفتارها رو داشته باشن متاسفانه پس زده میشن به عناوین مختلف که مثلا الان وقتش نیست، الان گرفتارم، الان ذهنم مشغوله و و و و و...
    در واقع این شعله رو هروقت خودشون میخان روشن میکنن! اما وقتی خانم ها نیاز دارن با توجه به برنامه خودشون پاسخ میدن!
    انگار که فقط نیاز خودشون، وقت خودشون و تایمی که خودشون نیاز دارن مهم هست!
    اما در جواب این خانم باید بگم که به نظر میرسه هر دوی شما طبیعی هستین!
    و نمیشه گفت اشکال در کدومه!
    فقط باید به فراخور تایم و موقعی که کنار هم هستید یا مشغولیت کمتری دارید به این مسئله بپردازید
    ضمن اینکه ارگاسم پیاپی در خانم ها امری رایج هست که اغلب آقایون امکانش رو ندارن و با همون بار اول انرژی زیادی مصرف میکنن در حالیکه برای خانم ها اولین ارگاسم میتونه تازه شروع برانگیختگی باشه
    در این مورد میتونید از یک روانشناس که در حیطه س‌ک‌س تراپی فعال باشن کمک بگیرید و همچنین مطالعات خودتون رو افرایش بدید
    موفق و موید باشید

10. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    من یه مشکلی که زیاد دیدم تو زوج های جوان!
    این هستش که معمولا آقایون از حرفا و به قول خانم استیکرهای جنسی استفاده میکنن و خوشایندشون هم هست!
    اما وقتی خانم‌ها این رفتارها رو داشته باشن متاسفانه پس زده میشن به عناوین مختلف که مثلا الان وقتش نیست، الان گرفتارم، الان ذهنم مشغوله و و و و و...
    در واقع این شعله رو هروقت خودشون میخان روشن میکنن! اما وقتی خانم ها نیاز دارن با توجه به برنامه خودشون پاسخ میدن!
    انگار که فقط نیاز خودشون، وقت خودشون و تایمی که خودشون نیاز دارن مهم هست!
    اما در جواب این خانم باید بگم که به نظر میرسه هر دوی شما طبیعی هستین!
    و نمیشه گفت اشکال در کدومه!
    فقط باید به فراخور تایم و موقعی که کنار هم هستید یا مشغولیت کمتری دارید به این مسئله بپردازید
    ضمن اینکه ارگاسم پیاپی در خانم ها امری رایج هست که اغلب آقایون امکانش رو ندارن و با همون بار اول انرژی زیادی مصرف میکنن در حالیکه برای خانم ها اولین ارگاسم میتونه تازه شروع برانگیختگی باشه
    در این مورد میتونید از یک روانشناس که در حیطه س‌ک‌س تراپی فعال باشن کمک بگیرید و همچنین مطالعات خودتون رو افرایش بدید
    موفق و موید باشید
    دوست عزیز خیلی ممنونم از راهنماییتون.این مشکل واقعا آزار دهنده ست و من واقعا سعیم اینه که بفهمم ما چقدر تطابق جنسی داریم
    من از مشاوره استقبال میکنم اما چون خودش گاهی متوجه ناامیدی من شده و بهم گفته که در مقابل من کم میاره، نگرانم اعتماد به نفس جنسیش رو از دست بده،واقعا دوسش دارم و نمیدونم چطور مطرحش کنم.
    ویرایش توسط ستاره باران : 01-27-2018 در ساعت 09:13 PM دلیل: ب

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره باران نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ممنونم از راهنماییتون.این مشکل واقعا آزار دهنده ست و من واقعا سعیم اینه که بفهمم ما چقدر تطابق جنسی داریم چون تا 29 سالگی صبر کردم تا بتونم فقط با همسرم با کسی که دوستش دارم رابطه جنسی پر حرارت و عاشقانه ای داشته باشم.من از نظر عاطفی هم به شدت ادم احساساتی و خونگرمی هستم.
    از نظر ظاهر به گفته سایرین واقعا زیبا هستم.نه اضافه وزنی دارم.نه عیب و ایرادی.همیشه به نظافت و زیباییم میرسم.لباس هایی که دوس داره میپوشم.حتی توی رابطه جنسیمون کارهایی رو که واقعا علاقه ای به انجامشون نداشتم اما ایشون میپسندید رو انجام میدم و حتی شاید خنده دار باشه اما اینقدر دوستش دارم و براش احترام قائلم که در خودم نسبت به این علایقشون ایجاد علاقه کردم،واقعا از زمان عقد هیچی برای ایشون کم نمیذارم جوری که هر روز خدا رو شکر میکنه و واقعا احساس خوشبختی میکنه.وقتایی که نیاز دارم سعی میکنم تحریکش کنم اما غیر از یک بار در روز دیگه نمیشه.من نمیگم واقعا روزی پنج بار از ایشون رابطه جنسی میخوام.منظورم از بیان این دفعات روشن کردن تفاوت جنسی میان من و ایشون هست.من نگران هستم بعد از ازدواج که عطش اولیه هردومون فروکش میکنه و متعادلتر میشه،من به طور مثال شبی یک بار بخوام و ایشون مثلا هفته ای یک بار!بحث من اینه که میخوام میزان تطابق جنسیمون رو بفهمم.و اگر این وسط جای نگرانی هست و درمانی وجود نداره یه فکر اساسی بکنیم.چون واضحه که چقدر احساس پوچی و افسردگی میکنم،وقتی با تمیزترین وزیباترین ظاهر و جذابترین لباس و لوندی و دلبری... در مقابلش ظاهر میشم و ایشون فقط ابراز احساسات کلامی میکنه اما بهم دست نمیزنه....

من از مشاوره استقبال میکنم اما چون خودش گاهی متوجه ناامیدی من شده و بهم گفته که در مقابل من کم میاره، نگرانم اعتماد به نفس جنسیش رو از دست بده،واقعا دوسش دارم و نمیدونم چطور مطرحش کنم.
    خدا رو شکر که خانم فهمیده و عاقلی هستید!
    این مسائلی که مطریح کردید با چنبار پست نوشتن و مطلب خوندن درست نمیشه
    و بهتر همون هست که به مشاور حضوری مراجعه کنین!
    شما روحیات و خلق و خوی ایشون رو بهتر میشناسید
    پس با کلمات و لحن مناسبی این مسئله رو مطرح کنید که به مشاور مراجعه کنید
    مثلا نگید که این "مشکل" رو حل کنیم
    بگید که بریم مشاوره برای اینکه بهتر و آگاهانه تر باهم رفتار کنیم! تا زندگی بهتری داشته باشیم!
    البته پر واضح هم هست که همه ما از همه چیز آگاهی نداریم و همیشه به مشورت احتیاج داریم
    ان شاءالله که بتونید راضیشون کنین و حتما به مشاور مراجعه کنین

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

این رو هم اضافه کنم اگر همسرتون راضی نشدن مشاوره بیان شما خودتون تنها برید!
    اگر لازم شد مشاور ایشون رو دعوت میکنن

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

منظورم از بیان این دفعات روشن کردن تفاوت جنسی میان من و ایشون هست.من نگران هستم بعد از ازدواج که عطش اولیه هردومون فروکش میکنه و متعادلتر میشه،من به طور مثال شبی یک بار بخوام و ایشون مثلا هفته ای یک بار!بحث من اینه که میخوام میزان تطابق جنسیمون رو بفهمم.و اگر این وسط جای نگرانی هست و درمانی وجود نداره یه فکر اساسی بکنیم.

اگه میخواین میل جنسی هردوتون متعادل و شبیه هم باشه، بهتر هست به یک پزشک طب سنتی ماهر مراجعه کنید تا با دادن اصول تغذیه مناسب، نیازهاتونو یکسان کنه.

چیزی که شما میخواین فقط از طب سنتی برمیاد.

یعنی طب سنتی میتونه میل کم رو زیاد و میل زیاد رو کم کنه.
    ویرایش توسط Experience : 01-27-2018 در ساعت 09:29 PM

15. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    عرض سلام و احترام
    از اونجاییکه سوال کردین بزارین واضح و مستقیم بهتون بگم : در اینکه شما توی این قضیه زیاده روی میکنین و بیش از حد گرم
    و غیرطبیعی هستین کوچکترین شکی نیست.اگه ایشون میگن هم میخوان که روزی یکبار رابطه داشته باشن و هم تواناییش رو
    دارن پس ایشون حتی از حد نرمال و معمولی هم گرمتر هستند...ولی از این طرف شما دیگه بیش از حد گرم هستید...
    پس تمام فکر و ذکرتون رو در طول روز به نیاز جنسی ندید و اسیرش نشید..سعی کنید با ورزش و انجام کارهای مختلف
    توانایی فیزیکیتون رو بالاتر ببرید و قدرت کنترل این نیاز رو به دست بگیرید...تا حداقل بتونید به همون روزی یکبار برسونیدش.
    شما باید فکر و نگاهتون رو فراتر از همین یکی دو روزِ اول زندگی بزارید.چون همون روزی یکبار هم در آینده سخت خواهد شد
    حتی اگر فرض کنیم شوهر شما کاملا از نظر فیزیکی و ذهنی تواناییش رو داشته باشن که روزی 4 یا 5 بار اینکار رو کنن این
    چیزی نیست که بشه تا آخر عمر حفظش کرد...غیر ممکنه که بشه یه عمر این روش رو هر روز عملی کرد..بنده خدا کی بخوابه؟
    کی به خورد و خوراکش برسه؟کی به ورزشش برسه ؟( که با همچین روندی اگه ورزش رو توی برنامه زندگیش نداشته باشه به
    40 نرسیده کارش تمومه و آسیبهای زیادی میبینه از لحاظ فیزیکی) کی به کارش و بقیه مشکلاتش برسه ؟ اصلا امکان نداره
    و بزودی زندگی دچار تغییرات زیادی خواهد شد..شاید فرزند..شاید مشکلات اقتصادی شاید بیماری خدای نکرده مشکل فیزیکی
    یا دوریه اجباری و هزارتا مشکل دیگه...روزی 4 یا 5 بار ارضای این نیاز وقت و انرژیه بسیار زیادی از ایشون و خود شما میگیره
    پس هنوز دیر نشده این نیاز رو کنترل و مدیریت کنید و سعی کنید حداقل به روزی یکبار یا یکروز در میان برسونیدش...
    دقت کنید که به هیچ عنوان از سردی حرف نمیزنم...از همدیگه سرد نشید به هیچ عنوان فقط مدیریتش کنید و بجاش عواطفتون
    رو چندبرابر قویتر کنید در رابطه...هردو باید به نیازها و محدودیتهای همدیگه احترام بزارید و از خود گذشتگی داشته باشید...
    امیدوارم که این صحبتها مفید واقع بشه...شاد و سلامت و سربلند باشید.
    دوست عزیز خیلی ممنونم از راهنماییتون.این مشکل واقعا آزار دهنده ست و من واقعا سعیم اینه که بفهمم ما چقدر تطابق جنسی داریم.
    بله من نیاز بالایی دارم چون تا 29 سالگی صبر کردم که بتونم نیازم رو از راه درستش برطرف کنم و حالا که با این شرایط رو به رو شدم کلافه ام..من به دلایلی نتونستم زودتر ازدواج کنم و تمام این سالها عذاب کشیدم.29سال کم نیست برای سرکوب کردن طبیعی ترین نیازت!و واضحه که الان عطش دارم و نمیتونم با فعالیت های جانبی روی فوران نیازم درپوش بذارم.ضمنا من شاغل هستم و اینجوری نیست که آدم بیکاری باشم و چون از بیکاری به رابطه جنسی فکر میکنم اینقدر درگیرش شده باشم.من بدنم رو میشناسم.تمام طول روز این نیاز رو حس میکنم و از وقتی نامزد کردم چون دوستش دارم حتی با دیدن پیامک محبت آمیزش از راه دور تحریک میشم.حتی با شنیدن صداش . اینکه دوست دارم باهمسرم رابطه جنسی بیشتری داشته باشم فقط به خاطر بعد جنسیش نیست از نظر عاطفی هم به شدت بهش احتیاج دارم.س. ک.س برای من حکم رفع نیاز نداره زیباترین حالت عشق بازیه!
    این همه سال صبر کردم تا بتونم با همسرم با کسی که دوستش دارم رابطه جنسی پر حرارت و عاشقانه ای داشته باشم.من از نظر عاطفی هم به شدت ادم احساساتی و خونگرمی هستم.
    از نظر ظاهر به گفته سایرین واقعا زیبا هستم.نه اضافه وزنی دارم.نه عیب و ایرادی.همیشه به نظافت و زیباییم میرسم.لباس هایی که دوس داره میپوشم.حتی توی رابطه جنسیمون کارهایی رو که واقعا علاقه ای به انجامشون نداشتم اما ایشون میپسندید رو انجام میدم و حتی شاید خنده دار باشه اما اینقدر دوستش دارم و براش احترام قائلم که در خودم نسبت به این علایقشون ایجاد علاقه کردم،واقعا از زمان عقد هیچی برای ایشون کم نمیذارم جوری که هر روز خدا رو شکر میکنه و واقعا احساس خوشبختی میکنه.وقتایی که نیاز دارم سعی میکنم تحریکش کنم اما غیر از یک بار در روز دیگه نمیشه.من نمیگم واقعا روزی پنج بار از ایشون رابطه جنسی میخوام.منظورم از بیان این دفعات روشن کردن تفاوت جنسی میان من و ایشون هست.من نگران هستم بعد از ازدواج که عطش اولیه هردومون فروکش میکنه و متعادلتر میشه،من به طور مثال شبی یک بار بخوام و ایشون مثلا هفته ای یک بار!بحث من اینه که میخوام میزان تطابق جنسیمون رو بفهمم.و اگر این وسط جای نگرانی هست و درمانی وجود نداره یه فکر اساسی بکنیم.چون واضحه که چقدر احساس پوچی و افسردگی میکنم،وقتی با تمیزترین وزیباترین ظاهر و جذابترین لباس و لوندی و دلبری... در مقابلش ظاهر میشم و ایشون فقط ابراز احساسات کلامی میکنه اما بهم دست نمیزنه....
    ویرایش توسط ستاره باران : 01-27-2018 در ساعت 09:29 PM

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من خیلی مطالعه کردم و دیدم خیلی از روانشناس ها اظهار کردند که مساله تطابق جنسی خیلی مهمه و یکی از شایع ترین علل طلاق این مشکل هست.
    من خواستگار زیاد داشتم ،اما با این وجود میدیدم که به سختی کسی پیدا میشه که با آدم تفاهم داشته باشه و از نظر فرهنگی خانوادگی و مذهبی باهات هم کفو باشه.ایشون رو با وسواس زیاد انتخاب کردم چون واقعا ازدواج برام تصمیم مهمیه.واقعا از همه نظر مرد خوبیه اما نمیفهمم آیا واقعا سر مساله عدم تطابق جنسی باید در تصمیم برای ازدواج تجدیدنظر کرد؟؟
    آیا اصلا مشکل ما عدم تطابق جنسی محسوب میشه؟؟
    و ممکنه در آینده زندگیمون سر این مساله به بن بست بخوره؟!!
    ویرایش توسط ستاره باران : 01-27-2018 در ساعت 09:52 PM

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

من خیلی مطالعه کردم و دیدم خیلی از روانشناس ها اظهار کردند که مساله تطابق جنسی خیلی مهمه و یکی از شایع ترین علل طلاق این مشکل هست.
    من خواستگار زیاد داشتم ،اما با این وجود میدیدم که به سختی کسی پیدا میشه که با آدم تفاهم داشته باشه و از نظر فرهنگی خانوادگی و مذهبی باهات هم کفو باشه.ایشون رو با وسواس زیاد انتخاب کردم چون واقعا ازدواج برام تصمیم مهمیه.واقعا از همه نظر مرد خوبیه اما نمیفهمم آیا واقعا سر مساله عدم تطابق جنسی باید در تصمیم برای ازدواج تجدیدنظر کرد؟؟
    آیا اصلا مشکل ما عدم تطابق جنسی محسوب میشه؟؟
    و ممکنه در آینده زندگیمون سر این مساله به بن بست بخوره؟!!
    خب ببینید اینکه یه مرد بخواهد روزی سه چهار بار انزال و نعوظ داشته باشه اصلا از نظر فیزیولوژیکی مقدور نیست...نه تنها نامزد شما بلکه هیچ مردی شاید جوابگو نباشه...شاید بهتر باشه دخول صورت نگیره و از طریق عشق بازی به نیازتون پاسخ بده

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    خب ببینید اینکه یه مرد بخواهد روزی سه چهار بار انزال و نعوظ داشته باشه اصلا از نظر فیزیولوژیکی مقدور نیست...نه تنها نامزد شما بلکه هیچ مردی شاید جوابگو نباشه...شاید بهتر باشه دخول صورت نگیره و از طریق عشق بازی به نیازتون پاسخ بده
    منظورم از بیان اون تعداد دفعات که تو پست اول ذکر کردم روشن کردن تفاوت جنسی میان من و ایشون بود.من نگران هستم بعد از ازدواج که عطش اولیه هردومون فروکش میکنه و متعادلتر میشه،من به طور مثال شبی یک بار بخوام و ایشون مثلا هفته ای یک بار!بحث من اینه که میخوام میزان تطابق جنسیمون رو بفهمم.و اگر این وسط جای نگرانی هست و درمانی وجود نداره یه فکر اساسی بکنیم

20. کاربران زیر از ستاره باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

من دختری 29 ساله هستم عقد کردم شوهرم 31 ساله و مرد خیلی خوبیه و با هم تفاهم زیادی داریم و همدیگه رو بسیار دوست داریم.
    سلام بانو

اول از همه به شما تبریک میگم. و ازتون خواهش میکنم زیاد وسواس به خرج ندین. شما صاحب نعمت هستید نه مشکل. اما این نعمت عشق و علاقه رو باید تحت نظر یک روان شناس حاذق و البته آگاه به مسائل جنسی، به طرز صحیح ازش بهره برد. از من میشنوید اینقدر اول زندگی، اونهم به این قشنگی، دهنتون رو مشغول نکنید. مطمعا باشید پزشکان و مشاوران حاذق به شما کمک خواهند کرد. شما همدیگر رو دوست دارید، مسایل را باهم و با کمک مشاور حل خواهید کرد. اطمینان داشته باشید.
    با دید تحقیر یا حاد بودن مشکل، مسله را با شوهرتان مطرح نکنید. بلکه با این دید که می خواهید بیشتر از رابطه های زناشوییتان لذت ببرید. همه ی ما نیاز به توصیه های مشاوران داریم آن هم در همه ی زمینه ها. پس با مراجعه به روانشناس حاذق و البته بدون استرس بی دلیل یا عصبانیت، مشکلات را در فضایی صمیمی با شوهرتان مطرح و حل کنید. شک نکنید که حل خواهند شد.
    در نظر داشته باشید همیشه کمی گذشت نیز در زندگی لازم است. حیف این لحظات شیرین نیست که آن را با در گیری در آینده - به جای مطرح کردن با مشاور و شوهرتان- تلخ می کنید.

22. 2 کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

از سایر دوستان خواهش میکنم نظراتشون رو بگن و بنده رو راهنمایی کنن.
    چون همسرم گفته بودن به علت دور بودنمون از جملات و استیکرهای تحریک آمیز استفاده نکنم،به حرفشون عمل کردم و کاملا این مورد ،و کنترل کردم جوری که خودشون هنوز یکی دو روز بیشتر نگذشته متوجه تغییرات شد مثلا در مقابل جملات تحریک آمیزی که خودش به کار برد تو این چند روز من مقاومت کردم و بحث رو هر دفعه عوض کردم و پا به پاشون پیش نرفتم.ایشون هم معترض شد و علت رو جویا شد و با ملایمت براشون توضیح دادم که نمیخوام اذیت بشن و تحت الشعاع این مشکل ارتباط تلفنی و پیامکیمون کم یا برامون ناخوشایند بشه.
    که کاملا حس کردم با عقب نشینی من ایشون موضعشون یه جورایی تغییر کرد و گفت حالا دیگه انقدر هم نمیخواد رعایت کنی و شیطنت های قدیمتت رو دوست داشتم.اما من تصمیم دارم این روند رو ادامه بدم تابه معنای واقعی تفاوت حس بشه و خودشون مصر بشن در تغییر وضعیت.البته هنوزم رابطه م باهاش کاملا صمیمانه و محبت آمیزه و فقط بحث های تحریک آمیز جنسی رو حذف کردم.و به صحبت های جنسی ایشون حتی در حد شوخی و خنده هم بی توجهی میکنم.

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    سلام بانو

اول از همه به شما تبریک میگم. و ازتون خواهش میکنم زیاد وسواس به خرج ندین. شما صاحب نعمت هستید نه مشکل. اما این نعمت عشق و علاقه رو باید تحت نظر یک روان شناس حاذق و البته آگاه به مسائل جنسی، به طرز صحیح ازش بهره برد. از من میشنوید اینقدر اول زندگی، اونهم به این قشنگی، دهنتون رو مشغول نکنید. مطمعا باشید پزشکان و مشاوران حاذق به شما کمک خواهند کرد. شما همدیگر رو دوست دارید، مسایل را باهم و با کمک مشاور حل خواهید کرد. اطمینان داشته باشید.
    با دید تحقیر یا حاد بودن مشکل، مسله را با شوهرتان مطرح نکنید. بلکه با این دید که می خواهید بیشتر از رابطه های زناشوییتان لذت ببرید. همه ی ما نیاز به توصیه های مشاوران داریم آن هم در همه ی زمینه ها. پس با مراجعه به روانشناس حاذق و البته بدون استرس بی دلیل یا عصبانیت، مشکلات را در فضایی صمیمی با شوهرتان مطرح و حل کنید. شک نکنید که حل خواهند شد.
    در نظر داشته باشید همیشه کمی گذشت نیز در زندگی لازم است. حیف این لحظات شیرین نیست که آن را با در گیری در آینده - به جای مطرح کردن با مشاور و شوهرتان- تلخ می کنید.
    سپاسگزارم از شما دوست گرامی که وقت گذاشتید
    از دید مثبتتون به این مشکل خیلی حال بهتری پیدا کردم.واقعا ممنونم
    من این مشکل رو هیچ وقت به روی همسرم نیاوردم چون واقعا مطمئن نبودم مشکل از کدوممون هست.
    حواسم هست که تو رابطه عاطفیمون تاثیری نذاره.فقط فکرم مشغول اینه که بعد ازدواج و زمانی که عطش اولیه جفتمون فروکش کرد تمایل من مثلا بشه روزی یکبار و ایشون بشه هفته ای یکبار.یعنی نمیدونم این اختلافی که الان بین میزان تمایل ما هست بعد از ازدواج و متعادلتر شدن نیازهامون هم ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر؟

25. کاربران زیر از ستاره باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

از سایر دوستان خواهش میکنم نظراتشون رو بگن و بنده رو راهنمایی کنن.
    چون همسرم گفته بودن به علت دور بودنمون از جملات و استیکرهای تحریک آمیز استفاده نکنم،به حرفشون عمل کردم و کاملا این مورد ،و کنترل کردم جوری که خودشون هنوز یکی دو روز بیشتر نگذشته متوجه تغییرات شد مثلا در مقابل جملات تحریک آمیزی که خودش به کار برد تو این چند روز من مقاومت کردم و بحث رو هر دفعه عوض کردم و پا به پاشون پیش نرفتم.ایشون هم معترض شد و علت رو جویا شد و با ملایمت براشون توضیح دادم که نمیخوام اذیت بشن و تحت الشعاع این مشکل ارتباط تلفنی و پیامکیمون کم یا برامون ناخوشایند بشه.
    که کاملا حس کردم با عقب نشینی من ایشون موضعشون یه جورایی تغییر کرد و گفت حالا دیگه انقدر هم نمیخواد رعایت کنی و شیطنت های قدیمتت رو دوست داشتم.اما من تصمیم دارم این روند رو ادامه بدم تابه معنای واقعی تفاوت حس بشه و خودشون مصر بشن در تغییر وضعیت.البته هنوزم رابطه م باهاش کاملا صمیمانه و محبت آمیزه و فقط بحث های تحریک آمیز جنسی رو حذف کردم.و به صحبت های جنسی ایشون حتی در حد شوخی و خنده هم بی توجهی میکنم.
    این روش خوبیه وقتی تشنه باشن حریصتر میشن

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام با وجود اینکخ می فرمایید که کارمند هستین و به هر حال سرتون شلوغه اما باز نیاز جنسی بالایی دارید، دیگه نمیشه گفت با ورزش کردنو بشه کنترلش کرد من با حرفای Yashin موافقم فک کنم شما زیادی داغ هستین

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

این نسخه ورزش برا کاهش میل جنسی رو کی پیچیده و همه میان تکرارش میکنن؟

ورزش کردن که خودش بیشتر باعث افزایش میل جنسی میشه

اونقدرا هم داغ نیستن فقط اگه شوهرشون کمی خویشنتداری کنن و رابطه رو با معاشقه پیش ببرن این مشکل براحتی حل میشه
    ویرایش توسط Experience : 01-28-2018 در ساعت 10:42 PM

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام عزیزم
    میگن رابطه اگر حداقل دوروز در هفته باشه مشکلی نیست و هیچکدام سردمزاج نیستن
    ولی خب روزی چندبارو هرکسی از پسش برنمیاد بنظرم غذاهایی بخور که میلت رو کم کنه و فیلمهای تحریک کننده و حتی استیکرهای تحریک کننده نداشته باش خیلی کمکت میکنه
    زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی طبیعیه اوایل رابطه و اصلا نگران این نباش وقتی رابطه به حد معمول برسه بهتر میشه کنترلش کرد
    بعدا ان شالله بهتر همدیگرو درک میکنین و میتونین زمان بندی کنید رابط داشتن رو
    بعد از ازدواج اگر این مشکلات هنوز وجود داشت میتونی بری کلینیک س ک س ل و ژی اصلا نگران نباش

یه نکته دیگه اینکه حالا چون بشما گفت استیکرهای تحریک کننده نفرست شما ناراحت نشو شاید محل کارش یا جایی بوده که تحمل نداشته و عصبی شده
    سعی نکن قعطش کنی چون مردا شیطونی رو دوست دارن
    اگر زیاد باشه دلو میزنه
    اگر نباشه موجب سردی رابطه میشه
    سعی کن تناسب و رعایت کنی تو همچی

حتی این نکترم بدون که مثلا هروزو هر ثانیه نباید لباسای تحریک امیز بپوشیو دلبری کنه یوقتایی ام که بی حوصله ای تمیزو مرتب باش اما زیاد تحریک امیز نه
    بزار تفاوت احساس بشه
    ویرایش توسط فرشته مهربان : 01-29-2018 در ساعت 04:09 PM
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

30. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

من ازدواج نکردم اما وقتی خودارضایی میکنم تا ۳ الی ۴ روزش اصلا دیگه تحریک نمیشم و از هرچی فیلم و عکس تحریک کننده هست بدم میاد اما بعد از یه هفته دوباره نیاز جنسیم به اوج خودش میرسه
    البته این وقفه یه هفته برای ارگاسم و نعوظ هست بغل کردن و در اغوش گرفتن که همیشه میتونه انجام بشه
    آلت مرد وقتی مدت زیادی ارضا نشده باشه به شدت نعوظ پیدا میکنه و دیرتر ارضا میشه اینو من تجربه کردم که میگم البته با خودارضایی
    یه چیزی هم اضافه کنم امیدوارم ناراحت نشین
    آلت جنسی خانم های ایرانی تو ذوق میزنه همینطور بدنشون
    خارجی ها آلت کوچیک و صورتی و با لبه های تو رفته دارن و بدنی صاف با سینه های برآمده دارن البته ببخشید اینجوری رک حرف میزنم
    ولی اکثر خانم های ایرانی آلتی با لبه های بیرون امده و بزرگ و رنگ سیاه دارن سینه های افتاده و بدنی پر از مو و و پوست زبر و ...
    اینا هم میتونه تو ذوق مرد بزنه
    چون آلت جنسی زن چیزی نیست که مرد بخواد تو خواستگاری مطرح کنه خجالت میکشه
    من نظرات خودمو گفتم امیدوارم به کسی برنخوره

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    37765
    تشکـر
    33
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ناراحتم نمایش پست ها
    من ازدواج نکردم اما ...
    اینها چیه نوشتی بیا پاک کن. برای خودت تاپیک بزن هر چی دوس داشتی بنویس.

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

من ازدواج نکردم اما وقتی خودارضایی میکنم تا ۳ الی ۴ روزش اصلا دیگه تحریک نمیشم و از هرچی فیلم و عکس تحریک کننده هست بدم میاد اما بعد از یه هفته دوباره نیاز جنسیم به اوج خودش میرسه
    البته این وقفه یه هفته برای ارگاسم و نعوظ هست بغل کردن و در اغوش گرفتن که همیشه میتونه انجام بشه
    آلت مرد وقتی مدت زیادی ارضا نشده باشه به شدت نعوظ پیدا میکنه و دیرتر ارضا میشه اینو من تجربه کردم که میگم البته با خودارضایی
    خارجی ها آلت کوچیک و صورتی و با لبه های تو رفته دارن و بدنی صاف با سینه های برآمده دارن البته ببخشید اینجوری رک حرف میزنم
    ولی اکثر خانم های ایرانی آلتی با لبه های بیرون امده و بزرگ و رنگ سیاه دارن سینه های افتاده و بدنی پر از مو و و پوست زبر و ...
    طوری حرف میزنید انگار همه زنهای ایرانی رو تجربه کردین البته قصد جسارت ندارم شاید تجربه کردین..
    اگرم بر فرض تجربه کردین حتما تو دوره ناصر الدین شاه بودین و با سوگولی های اونا رابطه داشتین چون من که دخترم و همجنسامو با لباس باز دیدم همچین صفات وحشتناک و اغراق امیز (که به احتمال زیاد این اغراق حاصل عقده های درونی شماست)رو ندیدم والا
    بعد این حرفا چه ربطی دقیقا به تاپیک داشت؟؟!!!
    ویرایش توسط saba95 : 01-29-2018 در ساعت 11:33 PM

34. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

یه چیزی برام خیلی جالبه هر چند وقت یکبار یه نفر پیدا میشه که ضد خانمها حرف میزنه و خلاصه یه سری ویژگی های اخلاقی یکسانی دارند این افراد،مثل قیامت،نارحتم و..این کاملا اتفاقیه؟!

36. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    یه چیزی برام خیلی جالبه هر چند وقت یکبار یه نفر پیدا میشه که ضد خانمها حرف میزنه و خلاصه یه سری ویژگی های اخلاقی یکسانی دارند این افراد،مثل قیامت،نارحتم و..این کاملا اتفاقیه؟!
    ایشون یه نفرن...با کاربری های مختلف ما رو مستفیض میکنن

38. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

عزیزم اینا یه نفرم هی اقای فرخ کاربریشو میبنده دوباره میباد
    اشکان
    من خوب نیستم
    قیامت
    ناراحتم
    و خیلی دیگه که یادم نیست نمیتونه نیاد باید بیاد این حرفهای رکیک و به گوش جهانیان برسونه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

40. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

دقیقا تو از اون شخصیتایی هستی که به مرغ همسایه و گربه ماده محل هم نظر داری

یعنی به مرحله ای رسیدی که اگه تو خیابون جلو عروسک فروشی رد بشی عروسک باربی ببینی به اونم نظر داری
    ویرایش توسط sam127 : 01-31-2018 در ساعت 10:39 AM

42. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    عزیزم اینا یه نفرم هی اقای فرخ کاربریشو میبنده دوباره میباد
    اشکان
    من خوب نیستم
    قیامت
    ناراحتم
    و خیلی دیگه که یادم نیست نمیتونه نیاد باید بیاد این حرفهای رکیک و به گوش جهانیان برسونه
    اشکان نبود
    پژمان بود
    حرفای رکیک من عین واقعیته

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

برو ببین دختر بیلگیتس با کی ازدواج کرده
    دختره خوشگل و میلیاردر هست رفته با یه مرد مصری که قیافه چندانی هم نداره ازدواج کرده برو عکساشو ببین چجوری بغلش کرده
    دخترای ایرانی رو هم مقایسه کن باهاش
    با اون قیافه های حال بهم زنشون چه توقعاتی دارن

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    طوری حرف میزنید انگار همه زنهای ایرانی رو تجربه کردین البته قصد جسارت ندارم شاید تجربه کردین..
    اگرم بر فرض تجربه کردین حتما تو دوره ناصر الدین شاه بودین و با سوگولی های اونا رابطه داشتین چون من که دخترم و همجنسامو با لباس باز دیدم همچین صفات وحشتناک و اغراق امیز (که به احتمال زیاد این اغراق حاصل عقده های درونی شماست)رو ندیدم والا
    بعد این حرفا چه ربطی دقیقا به تاپیک داشت؟؟!!!
    ربطش این بود شاید مشکل از آلت یا بدن خانم باشه که مرد تمایلی برای برقراری ارتباط نداره
    بعد اینم بگم من کسیو تجربه نکردم خداروشکر تا الان پاک پاکم اما تو بعضی سایتا که قبلا میرفتم عکس الت خانم های ایرانی رو به اتفاق دیدم که میدونم کار اشتباهی کردم اما با مقایسه ای که انجام دادم دیدم اصلا حس شهوت ادم وقتی عکسای ایرانی رو نگاه میکنه کم میشه اما برعکس عکسای خارجی تحریک کننده بود

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ربطش این بود شاید مشکل از آلت یا بدن خانم باشه که مرد تمایلی برای برقراری ارتباط نداره
    بعد اینم بگم من کسیو تجربه نکردم خداروشکر تا الان پاک پاکم اما تو بعضی سایتا که قبلا میرفتم عکس الت خانم های ایرانی رو به اتفاق دیدم که میدونم کار اشتباهی کردم اما با مقایسه ای که انجام دادم دیدم اصلا حس شهوت ادم وقتی عکسای ایرانی رو نگاه میکنه کم میشه اما برعکس عکسای خارجی تحریک کننده بود
    استدلالتون یعنی اینه کسی که پوستش تیره هست حق لذت بردن از زندگی براش منع میشه؟اینه نحوه راهنمایی دادنتون؟
    بعد اونوقت اومدیمو خدا همه زنها رو سفید خلق میکرد که از نظر شما بدبختی عالم ریشه کن بشه اونوقت این زنها چجور به بدن مردای سبزه نگاه کنن و حالشون بهم نخوره؟پس با این استدلال نسل تیره پوستا از نظر شما باید منقرض بشه؟
    نمیدونم چندسال دارید خودتون چه شکلی هستین ولی حس میکنم سنتون کمه.

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

استدلالتون یعنی اینه کسی که پوستش تیره هست حق لذت بردن از زندگی براش منع میشه؟اینه نحوه راهنمایی دادنتون؟
    بعد اونوقت اومدیمو خدا همه زنها رو سفید خلق میکرد که از نظر شما بدبختی عالم ریشه کن بشه اونوقت این زنها چجور به بدن مردای سبزه نگاه کنن و حالشون بهم نخوره؟پس با این استدلال نسل تیره پوستا از نظر شما باید منقرض بشه؟
    نمیدونم چندسال دارید خودتون چه شکلی هستین ولی حس میکنم سنتون کمه.
    من ۲۸ سالمه
    به هر حال این مشکلی هست که منم کاملا گیج کرده
    من تمایل زیادی به بدن اروپایی ها دارم اما نمیخوام دخترای ایرانی رو بخاطر بدنشون سرزنش کنم چون دست خودشون نبوده که
    خود منم چندان خوشگل و اروپایی نیستم ولی خب هرجا صحبت از زیبایی و خوشگلی میشه همه میگن مثل اروپایی هاست
    خب من یه مردهایی مثل من چه گناهی کردیم که به فرم بدن خانم های سبزه و پژمرده ایرانی علاقه نداریم
    من قصد کردم یا ازدواج نکنم یا اگر هم ازدواج کردم با یکی که فرم بدنش رو دوست دارم ازدواج کنم

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

برو ببین دختر بیلگیتس با کی ازدواج کرده
    دختره خوشگل و میلیاردر هست رفته با یه مرد مصری که قیافه چندانی هم نداره ازدواج کرده برو عکساشو ببین چجوری بغلش کرده
    دخترای ایرانی رو هم مقایسه کن باهاش
    با اون قیافه های حال بهم زنشون چه توقعاتی دارن
    ببین بیل گیتس با یه مرد ازدواج کرده
    مرد با نر خیلی فرق داره شما این توقعات را نداشته باش

49. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

من ۲۸ سالمه
    من تمایل زیادی به بدن اروپایی ها دارم اما نمیخوام دخترای ایرانی رو بخاطر بدنشون سرزنش کنم چون دست خودشون نبوده که
    خود منم چندان خوشگل و اروپایی نیستم ولی خب هرجا صحبت از زیبایی و خوشگلی میشه همه میگن مثل اروپایی هاست
    خب من یه مردهایی مثل من چه گناهی کردیم که به فرم بدن خانم های سبزه و پژمرده ایرانی علاقه نداریم
    من قصد کردم یا ازدواج نکنم یا اگر هم ازدواج کردم با یکی که فرم بدنش رو دوست دارم ازدواج کنم
    لازمه بیایین سلایقتون رو جار ببزنید ؟اینکه شما میایین رنگ پوست ادما رو مورد تحقیر قرار میدین نه تنها باعث نمیشه که ملت بیان واستون دل بسوزونن و یه زن اروپایی پیدا کنن بلکه باعث میشه عده ای دچار ناراحتی و از صحبتاتون متنفر بشن.
    دلیل نمیشه چون شما از این تیپ بدت میاد مردای دیگم بدشون بیاد توی همون امریکا شما یه سرچ راجب معیار زیبایی بزن تا بفهمی رنگ پوست ملاک زیبایی نیست واسه بقیه و این نظر شخصی شماس که داری به همه تعمیم میدی.
    دلیل اینم که تو ایران تیپ سفید طرفدار داره اینه که اکثر ایرانی ها تیره پوستن و پوست سفید براشون یه مورد خاص و کمیاب هست شما برو امریکا که همه سفیدن ببین تیپ برنزه چقدر طرفدار داره.
    کسی هم شما رو مجبور نکرده حتما زن سبزه بگیرین.شما اول ببین اصلن دختری حاضره با شما ازدواج کنه بعد بیا ظاهرشو انتخاب کن.من خودم حتی اگر زشت بودم یا حتی اگر سبزه بودم هم نمیتونستم با مردی با این طرز فکر کودکانه سپری کنم حالا جدا از اینکه مسائل دیگم مهمه.

50. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

من ۲۸ سالمه
    خانمهای ایرانی پژمرده هستن؟

فک کنم تو فامیل و همسایه پیرزن زیاد داریدا

فیلم خارجی زیاد دیدی رو سلیقت تاثیر گذاشته، بنظرم بهتره چنتا فیلم ایرانی که تاریخ تولیدش قبل از سال 57 هست رو ببینی
    ویرایش توسط Experience : 01-31-2018 در ساعت 06:06 PM

52. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

لازمه بیایین سلایقتون رو جار ببزنید ؟اینکه شما میایین رنگ پوست ادما رو مورد تحقیر قرار میدین نه تنها باعث نمیشه که ملت بیان واستون دل بسوزونن و یه زن اروپایی پیدا کنن بلکه باعث میشه عده ای دچار ناراحتی و از صحبتاتون متنفر بشن.
    دلیل نمیشه چون شما از این تیپ بدت میاد مردای دیگم بدشون بیاد توی همون امریکا شما یه سرچ راجب معیار زیبایی بزن تا بفهمی رنگ پوست ملاک زیبایی نیست واسه بقیه و این نظر شخصی شماس که داری به همه تعمیم میدی.
    دلیل اینم که تو ایران تیپ سفید طرفدار داره اینه که اکثر ایرانی ها تیره پوستن و پوست سفید براشون یه مورد خاص و کمیاب هست شما برو امریکا که همه سفیدن ببین تیپ برنزه چقدر طرفدار داره.
    کسی هم شما رو مجبور نکرده حتما زن سبزه بگیرین.شما اول ببین اصلن دختری حاضره با شما ازدواج کنه بعد بیا ظاهرشو انتخاب کن.من خودم حتی اگر زشت بودم یا حتی اگر سبزه بودم هم نمیتونستم با مردی با این طرز فکر کودکانه سپری کنم حالا جدا از اینکه مسائل دیگم مهمه.
    همین سختگیری باعث میشه افسرده باشیم واز ازدواج نا امید
    اینکه زن سفید و اندام خوشگل میخوام فکر کودکانس؟

53. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

همین سختگیری باعث میشه افسرده باشیم واز ازدواج نا امید
    اینکه زن سفید و اندام خوشگل میخوام فکر کودکانس؟
    نه تخریبایی که میکنید کودکانه هست.

54. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38143
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ظاهرا این مشکلات هماهنگ نبودن میل جنسی زن و شوهر کم نیست
    بنده هم همین مشکل را سالهاست که دارم و از این موضوع بسیار رنج می برم و متاسفانه من هر روز تمابل دارم ولی همسرم هفته ای دو بار هم برایش زیادی است
    مخصوصا این ایام که حقوق زن در محافل بیشتر مطرح شده یه جورایی باعث شده که من درخواستمو کمتر کنم و در برخی موارد حتی با درخواستم بدلیل خستگی یا تمایل نداشتن موافقت نمیشه حتی برخی موارد که همسرم می گوید من نمیخواهم و انتظار نداشته باش من لذتی ببرم ولی اگر تو میخواهی بیا ...
    من هم شاید در روز تمایل به برقراری بیش از دوبار را داشته باشم ولی متاسفانه نمیشود
    به پزشک و مشاور هم به توصیه همسرم مراجعه کردم که در درجه اول من را از خوردن غذاهای تند و خصوصا مصرف فلفل سیاه که بسیار علاقه دارم منع کردند و به خوردن ماست و ورزش ترغیبم کردند و برعکس میل جتسی ام بیشتر شده
    البته خدا را شکر اصلا به پزشک مراجعه نمی کنم و چون خدا را شکر اصلا مریض نمیشوم یا خیلی خیلی به ندرت و همچنین اعتقادی هم به درمان با داروهای شیمیایی یا حتی ویتامینهای غیر طبیعی مثل قرصها و کپسولها ندارم توصیه پزشک یا دوستان برای کاستن میل جنسی با استفاده از داروهای شیمیایی را انجام نمیدهم
    بعد از سالها تجربه در باره موضوع به نظر من طبع هر کسی منحصر به خودش است و برخلاف نظر حتی متخصصین این میل جنسی طبیعی بیماری نیست و فرد باید در همان ابتدا تکلیفش را روشن
    کند که واقعا به لحاظ تمایلات جنسی چقدر با هم فاصله دارند و آیا با وجود این فاصله زیاد ادامه صحیح است یا خیر ؟
    من با توجه به اینکه فکر میکرد م در طول زمان فاصله میل جنسیمان کم میشود ادامه دادم و البته ملاحظات روحی عاطفی اجتماعی و خانوادگی هم مهمترین نقش را در ادامه داشت
    اما برای ما نزدیک شدن این فاصله میل جنسی در برخی از ایام اتفاق میافتد ولی مقطعی است و به هر حال بالاخره در برطرف شدن یکطرفه نیاز مرد با عرض معذرت راههایی غیر دخول هم هست و خدا را شکر مورد استفاده فراوان هم دارد در حال حاضر ولی باز هم مشکل اصلی حل نشده چرا که من به عنوان مرد تمایل دارم که همسرم هم لذت ببرد و از اینکه فقط خودم ارضا بشوم واقعا احساس خوبی ندارم
    من فکر میکنم که این خانم محترم هم با وجود همه ملاحظات ضمن مشورت با مشاور و پزشک بدنبال بهترین راه برای حل این مشکل واقعا اساسی باشند

55. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط مرد گرم نمایش پست ها
    سلام
    ظاهرا این مشکلات هماهنگ نبودن میل جنسی زن و شوهر کم نیست
    بنده هم همین مشکل را سالهاست که دارم و از این موضوع بسیار رنج می برم و متاسفانه من هر روز تمابل دارم ولی همسرم هفته ای دو بار هم برایش زیادی است
    مخصوصا این ایام که حقوق زن در محافل بیشتر مطرح شده یه جورایی باعث شده که من درخواستمو کمتر کنم و در برخی موارد حتی با درخواستم بدلیل خستگی یا تمایل نداشتن موافقت نمیشه حتی برخی موارد که همسرم می گوید من نمیخواهم و انتظار نداشته باش من لذتی ببرم ولی اگر تو میخواهی بیا ...
    من هم شاید در روز تمایل به برقراری بیش از دوبار را داشته باشم ولی متاسفانه نمیشود
    به پزشک و مشاور هم به توصیه همسرم مراجعه کردم که در درجه اول من را از خوردن غذاهای تند و خصوصا مصرف فلفل سیاه که بسیار علاقه دارم منع کردند و به خوردن ماست و ورزش ترغیبم کردند و برعکس میل جتسی ام بیشتر شده
    البته خدا را شکر اصلا به پزشک مراجعه نمی کنم و چون خدا را شکر اصلا مریض نمیشوم یا خیلی خیلی به ندرت و همچنین اعتقادی هم به درمان با داروهای شیمیایی یا حتی ویتامینهای غیر طبیعی مثل قرصها و کپسولها ندارم توصیه پزشک یا دوستان برای کاستن میل جنسی با استفاده از داروهای شیمیایی را انجام نمیدهم
    بعد از سالها تجربه در باره موضوع به نظر من طبع هر کسی منحصر به خودش است و برخلاف نظر حتی متخصصین این میل جنسی طبیعی بیماری نیست و فرد باید در همان ابتدا تکلیفش را روشن
    کند که واقعا به لحاظ تمایلات جنسی چقدر با هم فاصله دارند و آیا با وجود این فاصله زیاد ادامه صحیح است یا خیر ؟
    من با توجه به اینکه فکر میکرد م در طول زمان فاصله میل جنسیمان کم میشود ادامه دادم و البته ملاحظات روحی عاطفی اجتماعی و خانوادگی هم مهمترین نقش را در ادامه داشت
    اما برای ما نزدیک شدن این فاصله میل جنسی در برخی از ایام اتفاق میافتد ولی مقطعی است و به هر حال بالاخره در برطرف شدن یکطرفه نیاز مرد با عرض معذرت راههایی غیر دخول هم هست و خدا را شکر مورد استفاده فراوان هم دارد در حال حاضر ولی باز هم مشکل اصلی حل نشده چرا که من به عنوان مرد تمایل دارم که همسرم هم لذت ببرد و از اینکه فقط خودم ارضا بشوم واقعا احساس خوبی ندارم
    من فکر میکنم که این خانم محترم هم با وجود همه ملاحظات ضمن مشورت با مشاور و پزشک بدنبال بهترین راه برای حل این مشکل واقعا اساسی باشند
    سلام

میل جنسی زیاد میتونه از سردی هم باشه و با توضیحاتی که شما دادین احتمال سرد بودنتون زیاده و باید غذاهای مزاج گرم بخورید و حجامت کنید تا میل جنسیتون نرمال بشه و به حد همون 2 - 3 بار در هفته برسه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)