نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عدم فراموش خاطره بد

1397
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37951
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم فراموش خاطره بد

با عرض سلام و خسته نباشد ..... اول از همه از محضر شما عذر مي خوام واقعاًً شرمندم كه اين موضوع رو شرح ميدم ولي چون حق زندگي دارم و روحيه و سلامت روان خيلي مهمه مي خواستم اين اتفاقو شرح بدم تا با توكل به خدا و ياري شرح مشكلم حل شود ... من زماني كه ١٤-١٥ سال داشتم و دختري مغرور و جاافتاده اي اون زمان بودم فكرم از يك رويدادي مشغول بودم معذرت مي خوام كه تو اون سن روبهرو شدن برام سخت وغير قابل هضم بوداحساس دفع ادرار داشتم ولي غرق در افكارم حوصله رفتن را نداشتم تا زماني كه فشار خيلي زيادي به من غلبه كرد كه حتي توان بلند شدن را پيدا نكردم زماني كه بلند شدم برا اجابت مزاج اختيار خودمو كامل از دست دادم اصلاً برام قابل حضم نبود و دو سال بعد دوباره شرايطي مشابه برام پيش اومد كه عذر مي خوام در حد چند قطره بود اونم به خاطر نگه داشتن بيش از حد بود ولي مرا ناراحت كرد مشكلي از نظر سلامتي ندارم ولي وسواس پيدا كردم از لباسايي كه اون موقع پيشيده بودم و كتابي در دست داشتم بدم مياد و نزديكشون نميرم چون يادآور اون موضوع برام ميشن ولي من دختر خيلي قوي اي از نظر اطرافيانم هستم و همين طور وسواسي تو هيچ مواردي نيستم ولي اين موضوع خيلي اذيتم ميكنه واقعاً نميدونم چرا شايد خيلي شرمگينم باتوجه به اين كه نزديك به ١٠سال از اون موضوع ميگذره و تو گذشته هم كلي موفقيت و خاطره هاي خوب دارم لطفاً راهنماييم كنيد با تشكر فراوان 🙏🙏

و اين كه يه زندايي دارم خيلي اهل دعا جادو هستش كه يه دفعه نصف شب سراغ كشو لباسام رفت و لا به لاي لباسام ي پيراهني بو هاي مختلف و عطرهاي گوناگون داشت توكشوم گذاشت وقتي ديد كه من متوجه شدم خيلي ترسيد چند دفعه ديگه هم از اين قبيل كارها كرده من اعتقادي به اون صورت به به اين جورچيزا نداشتم ولي برا بعضي هاتعريف كردم ي پيشنهادايي جلو روم ميزارن كه باعث آزارم ميشه تو رو خدا كمكم كنيد ببخشيد كه طولانيم شد با سپاس فراوان خدا خيرتون بده 🙏🙏🙏لطفاًمشاورهبه صورت محرمانه باشه 🙏🙏🙏

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37890
    تشکـر
    95
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وسواس

درود بر شما
    این مشکل شما باید حتما با رفتن حضوری به مشاوره حل بشه مطمئن باشین مشاورا محرم اسرار دیگران هستن و میتونین با خیال راحت مسائلتون رو بهشون بگین
    برا چنین موردی رفتن به مشاور خانم پیشنهاد میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

وسواس داشتن
    در مورد مشاوره خصوصی شماره های سایت برای شما ارسال شد .
    ولی در مورد وسواس شما باید گفت که برای هر کسی اینت اتفاق میفته .
    گاهی شل بودن ماهیچه های مثانه از عوامل این بی اختیاری ادرار هست .
    که تمرینات ورزشی خاصی برای رفع این مشکل وجود داره .
    در مورد کتاب و لباسی که گفتید .
    حتما باید از این وسایل استفاده کنید تا این حس تنفر شما از طریق مقابله با عامل از بین بره .
    در مورد جادو و ... اگر کسی قدرتشو داشته باشه میتونه تاثیر گذار باشه.
    ولی روی کسی که با یاد خدا زندگی میکنه چنین اثری غیر قابل تصوره .
    در این مورد به زن دایی خودتون تذکر بدید .
    قرآن بخوانید و رابطه معنوی خودتون رو با خدا بیشتر کنید .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

مطلب شما را خواندم عزیز البته نفرمودید چند سالتونه ولی احنمالا 24 -25 سالی دارید. بگذریم. ببینیدگلم شما اگر مشکل عصبی-مغزی نداشته باشید (که احتمالا ندارید) .اشکال درتربیت دوران کودکی شماست و اموزشهای دفع دوران طفولیت!!؟؟

بهتر اینه که حضورا به یکی از همکاران روانشناس ما در شهر خود رجوع کنید, چون این مسئله خیلی آسون میشه با چند جلسه حل بشه والا در آینده میتونه اختلالات روانی و یا جسمی دیگه ای رو برای شما به همراه بیاره.!؟!

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37951
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خيلي ممنون از راهنماييتون 🙏 ولي معذرت مي خوام مشكل دفع كه نداشتم همچين بچه هم نبودم از اين جهت برام قبولش سخته ... اون موقع ها كسي مكرراً ابراز علاقه ميكرد پيشنهاد ازدواج ميداد هم نظرش و خود شخص برام موجه نبودن غرق اين فكر بودم كه اين اتفاق افتاد و برام قابل قبول بود ... و در خودم ميبينم كه به خودم كمك كنم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37951
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

يعني دوست دارم با مشاوره غيرحضوري حل شه ... و هم نمي تونم و نمي خوام اين موضوع حضوري عنوان شه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد