نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: میخوام خواستگار اولی برگرده

1378
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1593
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میخوام خواستگار اولی برگرده

سلام برای اولین با ر بعد از 25 سال با یه پسر به قصد ازدواج شرو ع به رفت وامد وصحبت شدم بعد یه مدت فهمیدم که عصبیه اما فوق العاده احساسیه تا اینکه بعد 3 ماه با خانواده اومدن جلو ولی مادرش گفت حالا بازم برینو بیاین تا همو بشناسین با وجودی که خیلی دوسش داشتم و دارم وقتی اینجوری شد جواب رد دادم ولی الان اوضاع روحیم افتضاحه نمی تونم فراموشش کنم از طرف دیگه یه خواستگار دارم که کاملا همونیه که می خوام ولی از نظر روحی امادگیشو ندارم چند بار باهاش حرف زدم ولی حس بدی پیدا می کنم ومنتظر برگشت کیس قبلیم .خاوادم اصلا قبولش ندارن و دومیو تایید میکنن ولی منم نمی تونم فراموشش کم ضمن انکه من دوستام به شهر دیگهای رفتن و من تنهام و دوسی ندارم و درسمم تموم شده و بیشتر اوقات خونه ا م و همین بیشتر افسردم میکنه .خواستگار دومم همونیه که می خوا م ولی هیچ حسی برای شرو ع ندارم و هش اولی میاد تو ذهنم .نمی دونم چکار کنم لطفا راهاییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    367
    تشکـر
    3
    تشکر شده 31 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج

عزیزم عشق واقعی بعد از ازدواج به وجود میاد شاید این یه جمله کلیشه ایی باشه اما واقعیتیه که هزارات بار تجربه شده! عشق یه چیزه!!! زندگی یه چیز دیگه!!!اختلاف و تایید نشدن از طرف خانوادت یه چیز دیگ!!!!
    به حرف خانوادت اعتماد کن اونا بزرگترین آرزوشون خوشبختیته اگه تاییدش نمیکنن مظمئن باش تو گیجه یه دوست داشتن شدی که شاید واقعی باشه اما میگذره شاید سخت باشه اما بالاخرهه میگذره.....اونی رو انتخاب کن که تورو خوشبخت میکنه....به خودت یه فرصت بده و با خواستگار جدیدت فرصت بده خودشو نشونت بده مطمئن باش اونی که به ایده آل هات نزدیکتره تورو خوشبختتر میکنه عشق همیشه تظمین خوشبختی نیست...خیلی از عشقارو دیدیم که تو فراز و نشیبهای زندگی به دست فراموشی سپرده میشند...اصلا شاید ماله شما عشق نباشه.
    به عقیده ی من 95% آدمایی که میبینیم دوروبرمون حتی خودمون که ادعا میکنیم عاشقیم!!!اصصصصلا عاشق نیستیم.... عشق این نیست ...این یه دوست داشتنه که خودتم میگی...میگذره.

3. کاربران زیر از راحیل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج

صرفا به خاطر احساساتى بودن اولى رو دوس دارى؟همه مردا احساسات دارن ولى مطمئن باش وقتى مردى بيش ازحد احساساتى باشه تحملش سخت تره! مخصوصا كه عصبى هم باشه!! بهتر نيست انتخاب عاقلانه اى داشته باشى تا يك عمر استرس و ناراحتى نداشته باشى؟!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد