نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل ارتباط با دوستان

967
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

مشکل ارتباط با دوستان

با سلام خدمت دوستان وقت بخیر.

من یه مشکلی داشتم ولی قبلش خواستم یه چیزی رو همین اول بگم.

من شخصیت مهر طلب دارم ولی حدودش رو نمیدونم. ولی الان تو اوج خودش هستش.

بحث اصلی اینه که من کم کم دارم دوستای قدیمیم رو پیدا میکنم و دارم کم کم ارتباطم رو با همسنای خودم تو فامیل و دوستای دوران مدرسه و اینا بیشتر میکنم این خوبه ولی مشکلاتی هم دارم که فکر کردن به این قضیه بهم انرژی منفی میده.

بحثی که هست اینه که تقریبا همیشه من شروع کننده گفت و گو ها و اس ام اس ها و زنگ زدن ها و مکالمه ها ... هستم.

ینی مثلا نمیدونم دیگه اگه از کسی یادی نکنم ازم یادی نمیکنه. نمیدونم چرا. بعضی وقتا میگم من خیلی مغرورم کسی جرات نمیکنه بهم نزدیک بشه و تو واقعیت کمی اینطوری هست. ینی مغرورم یجوری به نظر میرسم که انگار از نظر بقیه حرف زدن باهام استرس اوره و سخته و میترسن-من اکثرا رسمی صحبت میکنم.

"""""""خلاصه نمیدونم مشکل از چیه. الان من مثلا دوستی دارم که پسر هست باهم درس میخونیم البته ارتباطم با این شخص مجازی هست. پسر خیلی خوبی هست خیلی مواقع که حالم خوب نبوده کمکم کرده ارزش وقت و هزینه رو داره کاملا.""""""""""""""""""""

ولی مشکلی که هست اینه که بعضی مواقع شاده زیاد پیام میده در حد 6-7 تا بعضی وقتا هم اصلا پیام نمیده من مثلا یه 10-15 تا پیام میدم ولی ازش خبری نیست.
    به خودش هم گفتم ولی جواب مشخصی نگرفتم.

بقیه دوستام هم همینطورن. تا من ازشون یادی نکنم یاد نمیکنن. الان هم من مهر طلبی رسیده به اوج خخخ و به شدت نظرم به این سمت جلب میشه که من شروع کننده نباشم بذارم اونا شروع کنن.

ولی تا یادی نکنم یاد نمیکنن.

بعضی وقتا میگم همشون رو از زندگیم بن کنم. ولی میگم شاید خیلی سرشون شلوغه و فرصت میدم ولی همینطور تا الان ادامه پیدا کرده.... به جز کلاس های درسی که میرم (اونجا این مسایل نیست راضی ام)

خلاصه الان خیلی از این بابت عصبانی ام ولی نمیخوام تصمیم عجولانه بگیرم. اگه بحث احساسات بود همه رو از زندگیم حذف میکردم میذاشتم کنار چون بود و نبود من یا اونا برای هیچ طرفی ارزش نداره.

من چیکار کنم به نظرتون؟ هر راهی که به نظرتون خوبه بگین تا انجام بدم.

اون بخش قرمز مهم ترین چیزی هست که الان فکرم بهش درگیره. با این دوستم چیکار کنم؟ اون قدر از دستش عصبانی هستم که میگم بیخیالش بشم ولی بعدش به خودم میگم خاک تو سرت. از بهترین دوستایی هست که میتونی داشته باشی و اینو بهت ثابت کرده با کارهاش. ولی اونقدر دور و برم پر ادم منفی بود که حذف یه نفر الان برام از همه چی اسونه و یجورایی بیمار حذف کردن ادم ها از زندگیم شدم میگم اینم حذفه اونم حذفه اون یکی هم حذفه
    ویرایش توسط ss75 : 04-09-2018 در ساعت 12:58 AM
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل ارتباط با دوستان

دوست عزیز اگر قراره با آرامش زندگی کنید .
    هیچ توقعی از دیگران نداشته باشید .
    اینکه چرا فلانی به شما سر نمیزنه و یا تماسی نمیگیره ...
    مشکلی حل نمیکنه.
    چون هر کسی مشکلات خاص خودش رو داره .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل ارتباط با دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان وقت بخیر.

من یه مشکلی داشتم ولی قبلش خواستم یه چیزی رو همین اول بگم.

من شخصیت مهر طلب دارم ولی حدودش رو نمیدونم. ولی الان تو اوج خودش هستش.

بحث اصلی اینه که من کم کم دارم دوستای قدیمیم رو پیدا میکنم و دارم کم کم ارتباطم رو با همسنای خودم تو فامیل و دوستای دوران مدرسه و اینا بیشتر میکنم این خوبه ولی مشکلاتی هم دارم که فکر کردن به این قضیه بهم انرژی منفی میده.

بحثی که هست اینه که تقریبا همیشه من شروع کننده گفت و گو ها و اس ام اس ها و زنگ زدن ها و مکالمه ها ... هستم.

ینی مثلا نمیدونم دیگه اگه از کسی یادی نکنم ازم یادی نمیکنه. نمیدونم چرا. بعضی وقتا میگم من خیلی مغرورم کسی جرات نمیکنه بهم نزدیک بشه و تو واقعیت کمی اینطوری هست. ینی مغرورم یجوری به نظر میرسم که انگار از نظر بقیه حرف زدن باهام استرس اوره و سخته و میترسن-من اکثرا رسمی صحبت میکنم.

"""""""خلاصه نمیدونم مشکل از چیه. الان من مثلا دوستی دارم که پسر هست باهم درس میخونیم البته ارتباطم با این شخص مجازی هست. پسر خیلی خوبی هست خیلی مواقع که حالم خوب نبوده کمکم کرده ارزش وقت و هزینه رو داره کاملا.""""""""""""""""""""

ولی مشکلی که هست اینه که بعضی مواقع شاده زیاد پیام میده در حد 6-7 تا بعضی وقتا هم اصلا پیام نمیده من مثلا یه 10-15 تا پیام میدم ولی ازش خبری نیست.
    به خودش هم گفتم ولی جواب مشخصی نگرفتم.

بقیه دوستام هم همینطورن. تا من ازشون یادی نکنم یاد نمیکنن. الان هم من مهر طلبی رسیده به اوج خخخ و به شدت نظرم به این سمت جلب میشه که من شروع کننده نباشم بذارم اونا شروع کنن.

ولی تا یادی نکنم یاد نمیکنن.

بعضی وقتا میگم همشون رو از زندگیم بن کنم. ولی میگم شاید خیلی سرشون شلوغه و فرصت میدم ولی همینطور تا الان ادامه پیدا کرده.... به جز کلاس های درسی که میرم (اونجا این مسایل نیست راضی ام)

خلاصه الان خیلی از این بابت عصبانی ام ولی نمیخوام تصمیم عجولانه بگیرم. اگه بحث احساسات بود همه رو از زندگیم حذف میکردم میذاشتم کنار چون بود و نبود من یا اونا برای هیچ طرفی ارزش نداره.

من چیکار کنم به نظرتون؟ هر راهی که به نظرتون خوبه بگین تا انجام بدم.

اون بخش قرمز مهم ترین چیزی هست که الان فکرم بهش درگیره. با این دوستم چیکار کنم؟ اون قدر از دستش عصبانی هستم که میگم بیخیالش بشم ولی بعدش به خودم میگم خاک تو سرت. از بهترین دوستایی هست که میتونی داشته باشی و اینو بهت ثابت کرده با کارهاش. ولی اونقدر دور و برم پر ادم منفی بود که حذف یه نفر الان برام از همه چی اسونه و یجورایی بیمار حذف کردن ادم ها از زندگیم شدم میگم اینم حذفه اونم حذفه اون یکی هم حذفه
    سلام عزیزم
    اینو بدون که همه مشکلات خودشونو دارند. و انتظار نداشته باش همه همیشه حاضر و اماده باشند تا بهت پاسخ بدن.
    من خودم خیلی وقت ها میخوام به دوستی پیام بدم اما وقت نمیکنم انقدر سرم شلوغه و فکرم مشغول هستش.
    بیخیال باش. همون طور که تو وقت نداری خیلی از مواقع جواب افرادو بدی بقیم ممکنه نتونن جواب بدن همون موقه.
    بعدم فعلا دم کنکورت هست بهتره این افکارو بریزی دور... و بعد از کنکور و توی دانشگاه مطمئن باش انقدر دوست و رفیق پیدا میکنی که خودت حوصلت سر بره.
    موفق باشی

5. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)