نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: مشکل گذشته دختر

4527
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    تشکر شده 93 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    11

Unhappy مشکل گذشته دختر

سلام

الان قراره ازدواج کنم بعد از ماه صفر قراره با یه دختر خانمی نامزد کنم آشنایی ما از طریق مادرم بود.... و هیچ دوستی و آشنایی قبلی در کار نبوده این دختر خانم به ظاهر خوب و خانواده داریه امروز که رفتم دیدمش و یسری صحبتا کردیم که من خواستم از گذشتش بگه برام که گفت با 4 تا پسر تا حالا دوست بوده و حتی بوسه هم بینشون ردو بدل شده من اصلا باورم نشد چون فکرشو نمیکردم و جا خوردم اما گفت بیشتر از این پیش نرفته ایشون پیش دانشگاهیی هستن و قرار گذاشتیم بعد از درساش ازدواج کنیم من الان نگرانم راستشو بخوایید با شنیدن او حرف بهش شک کردم آخه یمقدارم بد حجابه من فک میکنم رابطه جنسی هم داشته
    میخواستم بدونم آیا راهی هستش که بفهمم قبلا رابطه جنسی داشته یا نه؟هم از راه معقدی هم از راه واژن ایشون نه نماز میخونه نه روزه میگیره ولی من هم نمازمو میخونم هم روضمو میگیرم و تا بحال با هیچ دختری دوست نشدم و رابطه ایی نداشتم بجز یبار که تو چت روم به مشکل خوردم و تاوانشم دادم که تو مشاوره ترس از آبرو کمک خواستم.

من رشتم کامپیوتره تو دانشگاه پویش قم درس میخونم و رشته ایشون ریاضی و با رشته ی من مشکل داره و میگه کار نیست برای این رشته و میگه تغییر رشته بزنم کلا خیلی حرفا و مشکلات دگ.... لطفا کمکم کنید چیکار کنم

به نظر شما ازدواج با همچین دختری درسته؟چیکار کنم؟
    ویرایش توسط mostafa_1234 : 05-14-2014 در ساعت 05:07 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : چجوری بفهمم راست میگه یا ...

چرا کسی کمکم نمیکنه?

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1549
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست من
    با عرض معذرت برای رک صحبت کردنم
    این دختر خانم شایسته شما نیست
    ایشون تا بوسه و بغل پیش رفتن / این دختر عفت رو از دست دادن //// آیا واقعا فقط داشتن بکارت نشانه سلامت اخلاقی یک دختره؟؟؟؟ مسلما نه
    نه این خانم بلکه بیشتر افراد شاید اگر از ترس بکارت نباشد حتی رابطه جنسی هم داشته باشن
    این خانم نماز و روزه را به جا نمیارن و شما برعکس //این یعنی دو قطب مخالف
    تصمیم با شماست ولی اگر من مرد بودم و این شرایطم بود حتی اگر عشقی بین ما بود قید ایشون رو میزدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1239
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ببخشیداینومیگم ولی به نظرمن اصلا نباید همچین سوالی رومیپرسیدی...
    من سه ساله ازدواج کردم هیچوقت ازشوهرم همچین سوالی رو نپرسیدم چون اگه جوابش مثه جواب نامزدشما باشه حالم ازش بهم میخوره.
    به نظرم کلا مشکل دارین باهم،کسی که قبل از ازدواج میخوادتوروتغییربده یعنی برای تو،برای همونی که هستی ارزش قائل نیست.
    میتونم کاملا درکت کنم این دودلی ها نزدیک عقدخیلی طبیعیه،همه این احساسودارن.
    ولی اگه میخوای بتونی راحت تصمیم بگیری روی یه برگه یه طرف ملاک های ازدواجتو بنویس(ملاک هایی که خودت درنظرداری)و همونجااگه نامزدت اون خصلت هاروداره علامت بزن...مشاورم میگفت اگه از 10تاملاک 4-5 تاشو داشت کیس مناسبیه واست.
    اون سوالیم که پرسیدی جوابشوقبل عقدنمیتونی بفهمی مگراینکه به یکی ازدوستات بگی بادوست پسرای اون خانوم صحبت کنه واینارو بپرسه،ضمنا خیلی هم نمیشه به گفته پسرا اعتماد کردشاید دروغ بگن.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1239
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ساغر راست میگه شما ازنظر اعتقادی ام باهم فرق دارین حتی اگه برای خودتون مشکلی پیش نیاد که میاد توتربیت بچه ها دچارمشکل میشین.
    ازاونجایی که شما ازگذشته اون خانوم خبردار شدین به نظرم خیلی سخت میتونین بش اعتماد کنین.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    11

ممنونم از راهنمایی هاتونخب این حق منه از گذشته ی طرف مقابلم باخبر باشم چون قراره زندگیمو باهاش تقسیم کنم بهم گفته توبه میکنم اما بازم من پیش خودم فکر میکنم که بعد از ازدواج هم ممکنه بمن خیانت کنه چون ممکنه بعضی وقتا نتونم برم خونه و.....
    آره درسته ما به درد هم نمیخوریم این دختر خانم سفره خونه میره با دوستاش بهش میگم نرو لج میکنه و...اما اصلا به خانوادش نمیخوره همچین دختری حالا دگ...
    آخه تنها این دختر نبوده دو نفر دگ هم بودن که تفاوت اونا با ایشون این بود که اونا بجای بوسه ************ هم داشتن من بخاطر همین ایشونو ترجیح دادم من ک خودم تا حالا دس به دختر نامحرم نزدم و... این لیاقت منه??آیا دختر پاک هم وجود داره?اگه هست چرا قسمت من نمیشه?مگه خدا نگفته مردان پاک برای دختران پاک..پس کو..

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    11

دوستای دیگه چرا نظری نمیدن پس مشاوره این سایت کجاست?

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1239
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حیف پسرخوبی مثه تو که بخواد بادختری که بهش دست خورده ازدواج کنه.دخترای خوب کم ان درست مثه پسرا!به نظرم بگرد کسی رو پیداکن که مثه خودت نمازخون باشه،کسی که نماز میخونه خیلی از کارای زشتو نمیتونه انجام بده.
    این دخترلایق تونیست.تازه گفتی باهات لج ام میکنه،این یعنی دخترسازگاری نیس.توزندگی باهاش به مشکل برمی خوری.
    ازخداسرنمازت یه همسر پاک وشایسته بخواه،مطمئن باش بهت میده.درضمن به هیچ وجه در ازدواج عجله نکن.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    252
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم ساغر شما که زنی این حرفو بزنی دیگه وای به مردا ! نمیدونم چرا خانوما همیشه از پشت به هم خنجر میزنن
    الان تو این دوره زمونه همه پسرا همچین روابطیو تجربه میکنن و اکثر دخترا (منظورم در حد بوس ..) شما نمیتونی بگی کی عفت داره کی نداره
    این خانوم اگه دروغگو بود همونارم نمیگفت شاید پشیمونه یا جوونی کرده چون بالاخره جامعه اینجور شده و نمیشه گفت
    بهتره تاوقتی کسیو کامل نمیشناسیم قاطعانه نظر ندیم !!!
    به نظرم همین که ایشون صداقت داشتن خیلی خوبه ادمایی هستن که الکی جانماز آب میکشن وهمه کارم کردن اما کتمان میکنن راحت
    اگه میبینید به شما نمیخوره خب تمومش کنید
    راستی یه چیزیم تو نوشته هاتون نظرمو جلب کرد اینکه هنوز دانشجو هستی و شغلی نداری ! ایشونم محصل هستن
    به نظرتون برای ازدواج آماده هستی؟ چرا مادرتون یه محصلو انتخاب کردن؟ زندگی خیلی سخته باید طرفین به پختگی کامل برسن واماده ازدواج بشن

10. کاربران زیر از binam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    11

ممنونم از کمکتون دوست عزیز به مادرم امروز گفتم و قرار شده که تمومش کنم چون به درد هم نمیخوریم.دور از جون شما واالله نه تو دانشگام دختر خوبی دیدم نه بیرون البته به ظاهر چون هیچ رابطه ایی نداشتم اکثرا بی بندو بارن سیگار میکشن فحش هایی میدن که من نشنیدم و... حتی خانم های متاهلم هم دیدم که .... بیرونم که ماشاالله جوری میگردن که انگار دارن میرن عروسی و یسری جلف بازی های دیگه خب به این دخترا اعتماد کنم??دختر خوب من که ندیدم البته نمیگم همه دخترا بدن نه هرکس مسئول اعمال خودشه من نه بسیجیم نه بچه حزب اللهی من پایبند دینمم و عقایدم ولی از حق نگذریم دگ این جمله که خدا میگه مردای پاک برای دختران پاک تو این زمونه معنی نداره...
    دختر خوب هست اما .

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    252
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز تاوقتی پسرا تو اون خط باشن دختراییم هستن که اونجوری باشن پس نگو دخترا بگو جوونا !
    یه زمانی نجابت ملاک بود ولی الان متاسفانه برعکس شده
    وقتی شما میگی رابطه نداشتی حتما دختر اونجوری هم وجود داره ولی اگه بااین شک بری جلو هیچ وقت خوشبخت نمیشی
    بهتره همه رو به یه چشم نبینی و مدام در حال کنکاش گذشته طرف نباشی

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    11

من اتفاقا با ساغر خانم موافقم و حرف درستی زده/خداوند به انسان عقل و قدرت تصمیم گیری داده و هیچکسی ناخواسته کاری انجام نمیده..
    این دختر خانمی که من باهاش آشنا شدم زنا کرده ..اگر انسان پاک و صالحی بود هیچوقت خودشو به نامحرم نزدیک نمیکرد و اجازه ی بوسه و هم آغوشی نمیداد.درضمن من نگفتم صادق شاید بوسه و در آغوش گرفتن دوست پسراشو بمن گفته شاید رابطه جنسی هم داشته نگفته پس صادق نبوده در این صورت.شمایی که این حرفو میزنی حاظری همسر خودت با این ویژگی ها باشه؟وبگه من پشیمونم..با یکی دو تا دوس نبوده با 4 تا به قول خودش عادت کرده دلیل نمیشه که بتونه تو زندگیش وفادار باشه.
    بنده معاف از سربازی هستم و وضع مالی خوبی داریم و کار هم میکنم و آمادگی ازدواج هم دارم .

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    11

من همه رو با یه چشم نمیبینم همه رو همنجوری که هستن میبینم.من نگفتم دخترایی که لباسای ناجور میپوشن ناپاکن و چادریا پاک گفتم چیزایی که با چشمم دیدم پاک بنظر نمیرسیدن همین.
    هر کسی یه اعتقادات و اصولی برای زندگیش داره من گذشته ی طرفم برام مهمه خانواده روابط عمومیش و پوشش و ...
    منی که با این ویژگی ها هستم نمیتونم با یکی که حتی به اسم,مسلمونه زندگی کنم .پسرا تو این خطا بودن اما قبول کنیم که دخترا باعثش بودن پسر هر چقدر هم که پیله و پیگیر باشه دختر تا نخواد هیچ کاری نمیتونه بکنه پسر پس دخترا خودشون میخوان و مقصر هستن

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

اول اينكه تحقيق خوبه ولى تجسس تو زندكى كسى كه معلومم نيست باهاش ازدواج ميكنى يانه كار درستى نيست شايد خداوند اونو بخشيده باشه! دوما شما از كجا مطمئنى كه كناهى تو زندكيت مرتكب نشدى؟ معصوم كه نيستى! همه مرتكب خطا واشتباه ميشن وشما نميتونى تعيين كنى كناه كى بدتره ومال كى بدتر نيست! خيلى از اوقات خداوند انسانهاى خطاكار رو توسط انسانهاى درستكار هدايت ميكنه!

16. کاربران زیر از شادى بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    11

من نگفتم معصومم من هم گناه کارم اما گناهانی که داشتم بجز یه مورد تا این حد نبوده و کبیره نبوده گناهی نکردم که بعدا تو چشمای همسرم نتونم نگاه کنم من تجسس نکردم اونم نوعی تحقیق درباره گذشته خانم بود.
    بازم ممنون از راهنماییتون

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    نماز نخوندن دلیل بر بد بودن نیست.آدمارو نمیشه از روی ظاهر قضاوت کرد.اون دختر فقط از سر سادگی همچین موضوعی رو با شما مطرح کرده.یه چیزای مهمتری در زندگی اصله.اگه حواستگاری کسی میرفتین که با خیلیا رابطه داشت اما به شما نمیگفت چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

19. کاربران زیر از rosa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1720
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راستی شناسی کار سختی است واهل فن و حرفه خودشو میخواهد ولی برای ما افراد عادی بنظرم تا 30 درصد از سوال و پاسخهای که میگیریم میفهمیم ک بقیه انرا با چند ماهی امد ورفت و دقیق شدن در تمام اعمال ورفتار فرد برای همین است که میگن اگر رفیقت را میخواهی بشناسی با اون سفر برو اری دوست گرامی در برقراری ارتباط باید در اول دقیق باشی و به همه چیز با دقت نگاه کنی بعد تصمیم بگیری با عقل و تدبیر انتخاب کن و برو دنبال اون چیزی که در اینده باهاش ارامش داری نه بخواهی بعد درستش کنی و در اخر وقتی انتخاب عاقلانه کردی عاشقانه و دوستانه باهاش باش.

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 96 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    11

یه تاپیک دیگه هم بود که به موضوع شما نزدیک بود پیشنهاد می کنم تونم شما بخونید شاید به دردتون بخوره !
    اما به یه چیز توجه کنید اقرار کردن به همه ی روابطی که قبلا داشتن اصلا نشونه ی راستگو بودن نیست که شما میگید "
    این خانوم اگه دروغگو بود همونارم نمیگفت"
    به قول یکی از مشاورای همین جا " جز راست نباید گفت / هر راست نشاید گفت "

22. کاربران زیر از Star.Sz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1730
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

حتی اگه این سوالو ازش نمی پرسیدی و نمیدونستی با کسی بوده حالا رابطتش در همین حدی که خودش می گه پیش رفته یا نه کاری نداریم ولی اختلاف بین شما خیلی زیاده فکر نکن می تونی تغییرش بدی شاید یکم تغییر کنه به خاطر دلخوشی شما یا اینکه شمارو راضی کنه به ازدواج ولی بعدا می خواد خودش باشه راحت و ازاد و مسلاماً مشکلاتی بوجود میاد پس بهتره همین الان این رابطه رو قطع کنید حتی اگه بهش علاقمند شدید

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیز.این خانم هرچندخطاکارولی صادق بوده.اماچیزی که مهمه اینه که شمابه ایشون شک کردی و به هیچ عنوان نمیشه زندگی رو باشک اونم درموردپاکی یاناپاکی طرف شروع کردوخب واضحه که تصمیمت واسه قطع رابطه درست بوده.امامیخوام بدونم شماساکن کدوم شهرهستیدکه اینقدبی بندوباری توش زیاده؟ودخترپسرخوب کم!دختریاپسرپاک و نمازخون خیلی هم کم نیست اما توزندگی و ازدواج که فقط ملاک این نیست و صرف نمازخون بودن هم نشونه خوب بودن نیست.واین جمله مردای پاک برای دخترای پاک توهرزمانی صادقه و معنی هم داره.در ضمن سحری خانوم اینکه دخترخانوم خواستن که آقارشتش رو تغییربده نمیتونه نشونه این باشه که میخوادتغییرش بده می تونه نشونه آینده نگری خانوم باشه چون نخواسته که خصوصیت اخلاقی آقاروتغییربده.

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1730
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    کار درستی انجام دادی امیدوارم یه خانم خوب که به عقایدت بخوره پیدا کنی
    ولی یه نصیحت دوستانه الان تازه اول راهی پس به فکر ازدواج نباش اول درستو تموم کن یه شغل مناسب داشته باشی بعد به فکر ازدواج باش

26. کاربران زیر از مرجان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    11

سلام از نظرات همتون ممنونم من نگفتم کسی که نمازشو نمیخونه کافر و ناپاکه گفتم من نمازمو میخونم اما ایشون نمیخونه و به ظاهر مسلمونه.اسم این صادق بودن نیست از کجا معلومه که راست گفته باشه تمام حرفاشو..من ساکن تهران هستم البته به تازگی اومدیم تهران.و قبلا شمال کشور زندگی میکردیم بخاطر کار پدرم ایشون نه تنها به رشته ی من بلکه به ظاهر من و پوششم گیر داده گفته باید تغییر بدی من پسر ساده اییم نه موهامو ژل میزنم که مدل بدم نه لباسای جلف و پاره میپوشم و ایشون بمن گفته باید مدل موهامو عوض کنم لباسایی که اون میگه بپوشم ابرو هامو بردارم بینیمو عمل کنم و.. خب مسلمه ایشون منو واسه خودم نمیخواد من یسری اعتقاداتمو دارم اما ایشون بهشون توهین میکنه نه تنها ایشون بلکه نفرات قبلی هم همینطور .
    من دوسدارم همسرم در درجه اول پاک باشه و تن به نامحرم نداده باشه چون دیدم با چشمای خودم که زنای متاهل جایی دارن و میرن تن میفروشن و شبا میرن خونه پیش همسر و فرزندانشون و.. عذر میخوام که بیان کردم هرزگی مثل مواد مخدر میمونه نباید بری سمتش چون بری به دهنت مزه میکنه و بازم میری و اعتیاد بهش پیدا میکنی کسی که یبار بدنشو به نامحرم بسپاره بهش لذت میده و دوباره هم این کارو میکنه دقیقا مثل مواد مخدر و وقتی هم که ازدواج کنه نیاز داره نمیتونه عادت کرده وقتی همسرش خونه نیست میره با دوست پسرش و یا غریبه خیانت میکنه و من دیدم خیلی هم دیدم با چشمام خدا شاهده هم تو تهران هم تو شمال این فیلمای ماهواره هم میشینن تماشا میکنن و تحریک میشن که خیانت کنن پس من دنبال کسی هستم که گذشته ی پاک و سالمی داشته باشه البته خانواده هم مهمه تو این قسمت دوسندارم پوشش خیلی بدی داشته باشه مثل اکثر دخترا نمیگم چادری باشه چون از چادری ها هم چیزای بد دیدم پوشش حضرت زهرامونو کردن سرپوش کاراشون اگ چادریه خوبو نجیب باشه بهتره اما مانتویی هم بود قبوله اما با پوشش درست نه با کلی آرایش و بد حجابی مورد بعدی نماز و روزشو بگیره چون یه تکلیف برای مسلمونا اهل رفیق بازی نباشه نگران زندگیش باشه بیخیال نباشه تا یه بحث کوچیک پیش اومد قهر کنه و ویژگی های دگ که بنده به شخصه کسی با این ویژگی ها تا الان ندیدم چه تو خانوادم چه بیرون با ازدواج نصف بیشتر دینم کامل میشه و به گناه و خیلی چیزای دیگه کشیده نمیشم اما متاسفانه این جمله که زنان پاک برای مردان پاک برای من صدق نمیکنه دیگه نا امید شدم جامعمونو خراب کردن و متاسفانه دخترای این سرزمین تن به هرکاری میدن البته دور ازجون بعضیا که اینجوری نیستن سراغ هرکسی رفتم حداقل دوتا از این ویژگی هایی که دنبالش بودمو نداشتن ..

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    11

ممنونم مرجان خانم

من مشکل مالی ندارم تحصیلمم ضربه نمیخوره من سال دیگه از کشور خارج میشم برای گرفتن تخصصم برای همین دنبال یه دختر خوب بودم برای زندگی که با خودم ببرم و بعد از گرفتن تخصصم برگردیم ایران و زندگی کنیم چون خارج از کشور (آمریکا) محیطش زیاد خوب نیست بخاطر همین که خودم تنها نباشم و از دینم جدا نشم به یه همسر نیاز دارم یکی که شریک زندگیم باشه و..

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام به نظرم فقط برای اینکه در اونجا تنها نباشین ازدواج کردن.کار درستی نیست و ممکنه شمارو به عجله در تصمیمگیری بندازه و اگر هم فکر می کنین خارج رفتن تنهایی باعث میشه دینتون خدشه ای وارد شه نرین بهتره. البته اگر هم با معیارهای صحیح و علتهای صحیح خانم مناسبی پیدا کردید چه بهتر .
    موفق باشی.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد