نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ازدواج پسر مجرد با یک زن بزرگتر مطلقه بچه دار

16717
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38302
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج پسر مجرد با یک زن بزرگتر مطلقه بچه دار

سلام.پسری 22 ساله و مجرد هستم.شغلم معلم تربیت بدنی هستش. یک دختر 24 ساله مطلقه که یک بچه 1 ساله داره هست که خیلی به من وابسته شده و دوستم داره.بخاطر اعتیاد و خیانت همسرش جدا شده.خیلی دختر خوبیه.
    الکی نمیگم که دوسم داره.میدونم که واقعا داره.اگه بگیم واسه پولم یا موقعیتم هست همچین چیزی نیست.چون وضعم زیاد خوب نیس نه موقعیتم.اتفاقا وضع مالی اون و خانوادش از من بهتره.کلی کادو برام میگیره و....در ضمن کادو ندیده هم نیستم یا چیز دیگ.فقط میخام بگم ظاهری چیزی ندارم که بخاد انقدر دوسم داشته باشه یا بقول زنای دیگه گولم زده.راستیتش منم دوستش دارم و اونم خیلی منو میخاد منم میخامش...خیلی بهم وابسته شده.واقعیتا نمیدونم چیکار کنم.با خانواده چجوری کنار بیام.هم ازم بزرگتره هم مطلقس هم بچه داره.خیلی خیلی کمک میخام..ممنون میشم کمک کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج پسر مجرد با یک زن بزرگتر مطلقه بچه دار

دوست عزیز در این مورد باید مشاوره ای حضوری داشته باشید .
    اول از همه باید با این موضوع کنار بیایی.
    پذیرش خانواده ات، همسر اینده و فرزندش یک طرف قضیه است و پذیرش خودت طرف دیگر قضیه.
    باید خیلی منطقی در مورد تصمیمت فکر کنی.
    هر دختر و پسری اگر از روی هیجان و احساس به تنهایی تصمیم بگیرند.
    کار اشتباهی کرده اند اما در مورد تو این اشتباه بیشتر و پررنگ تر است.
    اگر شخصیت، تجربیات و ویژگی های این خانم و مهم تر از همه علاقه تو به او به گونه ای است.
    که شرایط متفاوت زندگی با او را برایت امکان پذیر می کند.
    باید ببینی که آیا مدتی بعد از شروع زندگی مشترک هم همین حس را خواهی داشت یا نه.
    چون چند وقت بعد، زمانی که وارد یک خانه شدید.
    باید فرزند او را هم همان قدر بپذیری که اگر خودت فرزندی داشتی.
    اوایل آشنایی و زندگی مشترک، اکثر زوج ها با مشکلاتی روبه رو هستند.
    سال های اول ازدواج، روزهای شناخت از هم و کنار آمدن با تفاوت هاست.
    در این سال ها همه زوج ها بیشترین تنش ها را با هم دارند.
    و در واقع یک سال اول زندگی، پرتلاطم ترین سال است.
    اول باید درک کنی که این تلاطم ها برای شما در هر صورت وجود دارد.
    و نباید آن را به شرایط خاص همسرت و وجود فرزند او ربط دهی.
    اما در کنار آن باید بپذیری که شرایط تو قدری با دیگران متفاوت است.
    تو می خواهی در زندگی بروی که به یکباره پرت می شود .
    در سال چندم آن و حضور یک فرزند که رابطه شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

امان از این دخترای کادو بگیر ... زن داداش منم دوسال از داداشم بزرگتره و از نظر ظاهری زیبا نیست و سطح فرهنگی و خانوادگیشون هم خیلی از ما پایینترن و هنوزم که یکی دوسال از عقدشون میگذره هر کی به ما میرسه میگه این عروستونه ! و میگن ما فکر میکردیم کیو واسه پسرتون بگیرین و همه شوکه شدن با این انتخاب ضعیف . ولی نمیدونن که مجبور شدیم چون دختره ۴ سال اونقدر واسه داداشم کادو خرید و غذا پخت و دسر فرستاد که کاملا مخ داداشمو زد ! پسرای این دوره زمونه دنبال زن نیستن دنبال کسی هستن که واسشون مادری کنه و ساپورت مالیشون کنه و واسشون کادو بخره . هر کی میخواد مخ یه پسرو بزنه همین کارا رو کنه چون جواب میده 😂😂😂

5. کاربران زیر از seyaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط danial2028 نمایش پست ها
    سلام.پسری 22 ساله و مجرد هستم.شغلم معلم تربیت بدنی هستش. یک دختر 24 ساله مطلقه که یک بچه 1 ساله داره هست که خیلی به من وابسته شده و دوستم داره.بخاطر اعتیاد و خیانت همسرش جدا شده.خیلی دختر خوبیه.
    الکی نمیگم که دوسم داره.میدونم که واقعا داره.اگه بگیم واسه پولم یا موقعیتم هست همچین چیزی نیست.چون وضعم زیاد خوب نیس نه موقعیتم.اتفاقا وضع مالی اون و خانوادش از من بهتره.کلی کادو برام میگیره و....در ضمن کادو ندیده هم نیستم یا چیز دیگ.فقط میخام بگم ظاهری چیزی ندارم که بخاد انقدر دوسم داشته باشه یا بقول زنای دیگه گولم زده.راستیتش منم دوستش دارم و اونم خیلی منو میخاد منم میخامش...خیلی بهم وابسته شده.واقعیتا نمیدونم چیکار کنم.با خانواده چجوری کنار بیام.هم ازم بزرگتره هم مطلقس هم بچه داره.خیلی خیلی کمک میخام..ممنون میشم کمک کنید
    باسلام
    این مسئله کاملا باید توسط خانواده هاتون پذیرش بشه... در آرامش خانوادتون رو در جریان بذارید و احساساتتون رو کنترل کنید
    امضای ایشان

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

باسلام
    seyanehجان اگر برادرتون با همسری که انتخاب کردند خوشبختند چرا حرف اینو اون باید مهم باشه؟خیلی از ازدواج ها صد در صد هم کف نیستند و در بعضی موارد یکی بالاتر یکی پایین تره دلیل نمیشه اصطلاح انتخاب ضعیف بکار برد!!!! نداشتن ظاهر زیبا هم عیب نیس... هرکس زیبایی های خودشو داره و مهم به دل نشستنه
    امضای ایشان

8. 3 کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط seyaneh نمایش پست ها
    امان از این دخترای کادو بگیر ... زن داداش منم دوسال از داداشم بزرگتره و از نظر ظاهری زیبا نیست و سطح فرهنگی و خانوادگیشون هم خیلی از ما پایینترن و هنوزم که یکی دوسال از عقدشون میگذره هر کی به ما میرسه میگه این عروستونه ! و میگن ما فکر میکردیم کیو واسه پسرتون بگیرین و همه شوکه شدن با این انتخاب ضعیف . ولی نمیدونن که مجبور شدیم چون دختره ۴ سال اونقدر واسه داداشم کادو خرید و غذا پخت و دسر فرستاد که کاملا مخ داداشمو زد ! پسرای این دوره زمونه دنبال زن نیستن دنبال کسی هستن که واسشون مادری کنه و ساپورت مالیشون کنه و واسشون کادو بخره . هر کی میخواد مخ یه پسرو بزنه همین کارا رو کنه چون جواب میده
    به نظر من این میزان از عقده و حرص و تنفری که نسبت به زن داداش دارید، نیازمند درمان هست. شما باید به مشاوره مراجعه کنید. در واقع زن داداشتون ادم خوب و درستیه. شما که با این نگاه از بالا به پایین به طرف نگاه میکنید باید درمان بشید

ضمنا ظاهر ادما اصلا اهمیتی نداره. چه بسا ایشون از شما زشت تر باشه ولی درونش از شما زیباتر باشه و احتمالا همین هم هست که برادرتون عاشق ایشون شدن. خوشبخت باشن. شما هم تشریف ببرید دکتر برای درمان افکار بیمارتون.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط danial2028 نمایش پست ها

مطلقه بودن ایشون مهم نیست. هر انسانی ممکنه در زندگیش شکست بخوره. صددرصد حق شروع زندگی جدید رو داره. منتها در مورد این که دو سال از شما بزرگترن بیشتر فکر کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)