صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 68

موضوع: چرا رفتار جنسی مردا اینطوریه؟

5835
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy چرا رفتار جنسی مردا اینطوریه؟

سلام
    یه موضوعی چند وقتیه گاهی ذهن منو درگیر خودش میکنه و دنبال پاسخی براش هستم. این بگم افکار مزاحم نمیاد تو ذهنم و وسواس هم ندارم. فقط گاهی بهش فکر میکنم حس جالبی بهم دست نمیده.

خب مشکل من با رفتار جنسی مردا موقع رابطه است. راستش وقتی میبینم موقع رابطه حالشون عوض میشه یه جورایی عین درنده میشن حسم نسبت بهشون عوض میشه. دقت کنید مشکلم رفتار شخصی پارتنر نیست، نه، همه مردا همین جورن.

اصا موقع رابطه مردا یه جورایی وحشی میشن! بوسیدن شدید، حتی گاز گرفتن، فشار دادن خودشون به ما، انداختن وزنشون رو ما، لیسیدن، ترشحاتشون، آب دهنشون، ضربه زدن و.... واقعاً فقط من حساسم یا این رفتاراشون ذاتاً یه جوریه؟
    مثلاً وقتی عین وحشیا به جون پستونا میوفتن پیش خودم میگم اینا چرا اینطورین؟

بازم تاکید میکنم نه وسواس فکری دارم نه بهداشتی. کلا وقتی به این رفتارشون فکر میکنم یه حس بدی نسبت بهشون پیدا میکنم . البته از رابطه متنفر نیستم اصا و از مرد هم همینطور. فقط اینا واسم سوال شده که بقیه هم یه جورایی حس عجیبی به این قضیه دارن یا نه.
    ویرایش توسط لیلا1373 : 06-02-2018 در ساعت 03:16 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چرا رفتار جنسی مردا اینطوریه؟

این چیزایی که شما نوشتید توی راز بقا اتفاق میفته نه رابطه دو آدم عادی که نرمال هستن

3. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا1373 نمایش پست ها
    سلام
    یه موضوعی چند وقتیه گاهی ذهن منو درگیر خودش میکنه و دنبال پاسخی براش هستم. این بگم افکار مزاحم نمیاد تو ذهنم و وسواس هم ندارم. فقط گاهی بهش فکر میکنم حس جالبی بهم دست نمیده.

خب مشکل من با رفتار جنسی مردا موقع رابطه است. راستش وقتی میبینم موقع رابطه حالشون عوض میشه یه جورایی عین درنده میشن حسم نسبت بهشون عوض میشه. دقت کنید مشکلم رفتار شخصی پارتنر نیست، نه، همه مردا همین جورن.

اصا موقع رابطه مردا یه جورایی وحشی میشن! بوسیدن شدید، حتی گاز گرفتن، فشار دادن خودشون به ما، انداختن وزنشون رو ما، لیسیدن، ترشحاتشون، آب دهنشون، ضربه زدن و.... واقعاً فقط من حساسم یا این رفتاراشون ذاتاً یه جوریه؟

بازم تاکید میکنم نه وسواس فکری دارم نه بهداشتی. کلا وقتی به این رفتارشون فکر میکنم یه حس بدی نسبت بهشون پیدا میکنم . البته از رابطه متنفر نیستم اصا و از مرد هم همینطور. فقط اینا واسم سوال شده که بقیه هم یه جورایی حس عجیبی به این قضیه دارن یا نه.
    سلام دوست گرامی
    به نظر میرسه تاکید شما بر وسواسی نبودنتان نشان از تاکید اطرافیان یا دست کم برخی افراد بر روی وسواسی بودنتان است. باید بدونید تقریباً اغلب افراد وسواسی این موضوع رو رد می کنند.

ورای مسله وسواس، عموماً رابطه یاد شده با برانگیختی و رفتارهای هیجانی همراهه که در قالب رفتارهایی چون نوازش، بوسیدن، لمس کردن، حرفای احساسی و نظیر آن خود را بروز می دهد. اگه هر دو طرف برانگیخته شوند و عامل خاصی طرفین رو محدود نکنه، عموماً چنین رفتارهایی در هر دو شریک مشاهده میشه و مختص به مرد نیست.
    بسیاری از رفتارهایی که اشاره کردین (اما نه همشون) در چارچوب همین برانگیختگی جنسی قرار می گیرند، با این حال بله به صورت کلی میشه گفت مردها موقع رابطه بر خلاف بانوان قدری خشن هستند که البته باز در مورد همه مردا صدق نمی کنه.
    اما بیش از هر چیز تصور می کنم این وسواس یا حساسیت بیش از حد هست که شمارو آزار میده.

شاد باشید.
    ویرایش توسط M.D Karimi : 06-02-2018 در ساعت 04:24 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام

سلام وقتتون بخیر
    شما چند سالتونه؟
    میزان تحصیلاتتون؟
    مجرد هستید یا متاهل؟
    تا به‌حال رابطه جنسی خارج از ازدواج داشتید؟
    شده تا حالا بطور اتفاقی صحنه تجاوز یا رابطه‌ی جنسی دیگران رو در واقعیت دیده باشید؟
    گفتید که چند وقتیه هست که این افکار رو دارید...اتفاقی افتاد که باعث این افکار شده؟
    این سوالات رو پرسیدم برای اینکه بیشتر با ذهنیت شما آشنا بشیم و بدونیم به چه حد از راهنمایی در پاسخ احتیاج دارید
    ممنون میشم پاسخ بدید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

یه نوشابه هایی هست مزه تندی میده با آب آلبالو و چیپس و ماست و بال کبابی میخورن، قبلش ازونا بخور، اونوقت شما یارو رو جر میدی
    البته حق داری، ملت حریص شدن، چون با خودشون میگن دیگه معلوم نیست کی پیش بیاد، تخته گاز میرن، یه چشم و دل سیرشو پیدا کن برید تو فاز اروتیک، رو من حساب نکن جانه تو وقتم پره
    ویرایش توسط heh_heh : 06-02-2018 در ساعت 07:30 PM

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در جواب نیما:
    بوده که گفتن اما فکر نمیکنم درست باشه

در جواب رز مریم:
    26
    مجرد
    کارشناسی ارشد
    بله اما صرفا تو روابط بلند مدت. کسانی که مدت زیادی با هم رابطه داشتیم. کلا 4 نفر بودند الان هم با نفر چهارمی به مدت بیش از 1 سال رابطه دارم.
    خیر هرگز صحنه ای که باعث آزار یا ناراحتی بشه ندیدم.
    وقتی مردا رو میبینم این شکلین یه جورایی حالم بهم میخوره.
    خیر اتفاق خاصی نیوفتاده فقط بعضی وقتا که به رفتارشون فکر میکنم همچین حسی پیدا میکنم.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

در جواب نیما:

در جواب رز مریم:
    26
    مجرد
    کارشناسی ارشد
    بله اما صرفا تو روابط بلند مدت. کسانی که مدت زیادی با هم رابطه داشتیم. کلا 4 نفر بودند الان هم با نفر چهارمی به مدت بیش از 1 سال رابطه دارم.
    خیر اتفاق خاصی نیوفتاده فقط بعضی وقتا که به رفتارشون فکر میکنم همچین حسی پیدا میکنم.
    ممنون که جواب دادی عزیزم
    اگه از کلید نقل قول که پایین سمت چپ هرپست هست استفاده کنی خیلی بهتر میشه!
    اما در جوابت باید بگم
    مردهایی که در روابطی خارج از ازدواج رابطه جنسی برقرار میکنن اکثرا کسانی هستن که نیاز جنسیشون خیلی بالا هست و امکان ارضا تو هر شرایطی رو ندارن
    برعکسِ مردهای متاهل که هر زمان بخوان میتونن برن خونه کنار همسرشون و رابطه داشته باشن!
    پس میشه گفت این دسته از مردها چون نیاز جنسی شدیدی رو تحمل میکنن و از طرفی شریک جنسیشون همسرشون نیست خیلی بی ملاحظه و با شدت این کارو انجام میدن به تلافی تمام وقت‌هایی که تحمل کردن!
    وگرنه مردی که عاشق همسرش باشه حتما مراعات همسرش رو میکنه و ملایم و لطیف برخورد میکنه! بگذریم از اون استثناهایی که به علت تربیت بد و عدم آگاهی هم نمیدونن چطور با زن رفتار کنن!
    یه حرف از چارلی چاپین هست که به دخترش میگه : هیچ مردی در رختخواب نامهربان نیست اگر تندی از مردی دیدی بدون عاشقت نیست و فقط دنبال لذتش هست!
    پس اگر مردی انقد به قول شما وحشیانه رفتار میکنه قطعا طرف مقابل و عواطفش براش اهمیتی نداره و صرفا دنبال ارضا شدن هست!
    من میشناسم مردهایی رو که حتی ازدواج کردن اما چون خانمشون ترس داشته تا مدت‌ها فقط معاشقه‌ی سطحی داشتن چون نمیخاستن همسرشون آزرده باشه یا خاطره بد داشته باشه
    باید بگم مردها خیلی هم به این نکته حساس هستند که بتونن به بهترین شکل همسرشون رو ارضا کنند
    البته این نکته رو هم اضافه کنم مردهای متاهلی هم هستن که روابط غیر دارن و بازهم رفتار خشنی دارن در رابطه بخاطر این هست که یا از طرف همسرشون بخوبی ارضا نمیشن و طرد میشن، یا اینکه همسرشون مورد پسندشون نیست و از لحاظ جنسی اونا رو برانگیخته نمیکنه
    لین استنباط من از چیزی بود که شما گفتید امیدوارم دوستان دیگر هم نظر بدن و بتونن راهنمایی خوبی داشته باشن!
    ویرایش توسط رزمریم : 06-02-2018 در ساعت 08:13 PM

9. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادی عزیزم
    اگه از کلید نقل قول که پایین سمت چپ هرپست هست استفاده کنی خیلی بهتر میشه!
    اما در جوابت باید بگم
    مردهایی که در روابطی خارج از ازدواج رابطه جنسی برقرار میکنن اکثرا کسانی هستن که نیاز جنسیشون خیلی بالا هست و امکان ارضا تو هر شرایطی رو ندارن
    برعکسِ مردهای متاهل که هر زمان بخوان میتونن برن خونه کنار همسرشون و رابطه داشته باشن!
    پس میشه گفت این دسته از مردها چون نیاز جنسی شدیدی رو تحمل میکنن و از طرفی شریک جنسیشون همسرشون نیست خیلی بی ملاحظه و با شدت این کارو انجام میدن به تلافی تمام وقت‌هایی که تحمل کردن!
    وگرنه مردی که عاشق همسرش باشه حتما مراعات همسرش رو میکنه و ملایم و لطیف برخورد میکنه! بگذریم از اون استثناهایی که به علت تربیت بد و عدم آگاهی هم نمیدونن چطور با زن رفتار کنن!
    یه حرف از چارلی چاپین هست که به دخترش میگه : هیچ مردی در رختخواب نامهربان نیست اگر تندی از مردی دیدی بدون عاشقت نیست و فقط دنبال لذتش هست!
    پس اگر مردی انقد به قول شما وحشیانه رفتار میکنه قطعا طرف مقابل و عواطفش براش اهمیتی نداره و صرفا دنبال ارضا شدن هست!
    من میشناسم مردهایی رو که حتی ازدواج کردن اما چون خانمشون ترس داشته تا مدت‌ها فقط معاشقه‌ی سطحی داشتن چون نمیخاستن همسرشون آزرده باشه یا خاطره بد داشته باشه
    باید بگم مردها خیلی هم به این نکته حساس هستند که بتونن به بهترین شکل همسرشون رو ارضا کنند
    لین استنباط من از چیزی بود که شما گفتید امیدوارم دوستان دیگر هم نظر بدن و بتونن راهنمایی خوبی داشته باشن!
    ممنون از شما

خیر تصور نمی کنم چنین باشه بعد اینکه من نگفتم رابطه خشن باهام داشتن. ذاتا اینطوری میبینمشون. با ادمای بسیار جنتل من رابطه داشتم و همین الان با شخصی رابطه دارم که بسیار هم فهمیده و احساسیه. من کلی گفتم. مثلا وقتی شروع میکنن به بوسیدن های داغ حس بدی پیدا میکنم.
    کسایی هم که رابطه داشتن اصا اینطوری نبود که شما برداشت کردین. رابطه بلند مدت شرایط هم کاملاً ریلکس
    سوال من در مورد دید بقیه نسبت به رفتارهایی بود که گفتم.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

ممنون از شما

خیر تصور نمی کنم چنین باشه بعد اینکه من نگفتم رابطه خشن باهام داشتن. ذاتا اینطوری میبینمشون. با ادمای بسیار جنتل من رابطه داشتم و همین الان با شخصی رابطه دارم که بسیار هم فهمیده و احساسیه. من کلی گفتم. مثلا وقتی شروع میکنن به بوسیدن های داغ حس بدی پیدا میکنم.
    کسایی هم که رابطه داشتن اصا اینطوری نبود که شما برداشت کردین. رابطه بلند مدت شرایط هم کاملاً ریلکس
    دوست گرامی از شواهد چنین به نظر میرسه که افکار وسواسی دارید، خصوصا وسواس جنسی بسیار رایجه.
    بیشتر مراقب خودتون باشید و ملاقات با یه روانشناس هیچ ضرری براتون نداره.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ممنون از شما

خب این مردهایی که میگید از کجا دیدید؟
    توی فیلم؟ یا واقعیت؟
    چطوری شد که متوجه این رفتارها شدید؟
    حقیقتش من متوجه نشدم
    میگید وقتی مردها رو میبینید که این شکلی هستن حالتون بد میشه اما از اونطرف هم میگید رابطه‌ی خشنی نداشتید
    خب پس چطور متوجه شدین مردها همچین رفتاری دارن؟
    اینکه با بوسه‌ی داغ حالتون بد میشه به نظر میرسه که این فقط ذهنیت شماست که نیاز به بررسی بیشتری داره!
    من به شخصه رابطه جنسی نداشتم...اما ذهنیتم به این صورتی که شما گفتید نیست
    بهرحال بوسه‌ی کسی که قرار باهاش رابطه جنسی داشته باشیم با بوسه‌ی پدر و مادر فرق میکنه!
    میشه اون حس بدی که گفتید رو بیشتر در مورد حرف بزنید؟

13. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خب وقتی مردها به شما به چشم یک وسیله رابطه نگاه کنند طبعا دوست دارن باهاتون رفتار خشن داشته باشن تا عاطفی چون یک جورایی شما را برده خودشون میدونن

ولی طبعا در روابط عاطفی اینطوری نیست

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

در جواب نیما:

در جواب رز مریم:
    26
    مجرد
    کارشناسی ارشد
    سلام
    وای خدا دارم چی میبینم
    با 4 نفر رابطه داشتی ینی دخترا انقد نیاز جنسیشون بالاعه.یه جا خونده بودما نیاز جنسی خانوما 7 برابر مرداس.ولی باورم نمیشد.الان دیگه باید باور کنم

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    سلام
    وای خدا دارم چی میبینم
    با 4 نفر رابطه داشتی ینی دخترا انقد نیاز جنسیشون بالاعه.یه جا خونده بودما نیاز جنسی خانوما 7 برابر مرداس.ولی باورم نمیشد.الان دیگه باید باور کنم
    شک نداشته باشید اگه پسرا امکانش رو داشته باشند رکوردهای 6 رقمی به جا میزارن !
    پس کسی رو سرزنش نکنیم.
    ویرایش توسط M.D Karimi : 06-03-2018 در ساعت 11:59 AM

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

سلام

مطلب شما را خواندم عزیز , و به طور کلی باید خدمت تو عزیز عرض کنم که حتما دیگرانی هستند که که مثل شما فکر میکنند و حس میکنند, ولی حتما اکثریت نبستند !!!!!و همگی دچار اختلال و یا آسیبی هستند. که بهتره ریشه یابی بشه و درمان.

پس چون پرسیدی عزیز در جوابت باید بگم بهتر اینه که برای درمان به یکی از همکاران حاذق روانشناس(خانم), رجوع کنید جهت ریشه یابی مسئله و درمان, وگرنه گلم اگر به فکر ازدواج و تاهل باشید دیر یا زود

در زندگی مشترکتان به بنبست میرسید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر

که بهتر ابن هست که ریشه
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

در جواب نیما:
    س

در جواب رز مریم:
    26
    مجرد
    کارشناسی ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    پس کسی رو سرزنش نکنیم.
    سلام
    من اینجا کسیوسرزنش نکردم.فقط یزره شگفت زده شدم همین.

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

سلام
    من اینجا کسیوسرزنش نکردم.فقط یزره شگفت زده شدم همین.
    کسانی که اینجا سوال مطرح میکنند با نگرانی ها و گاهی مشکلاتی مواجه هستند. پس دردشون رو بیشتر نکنیم...

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

خیلی از اوقات مرد ها اینکارا رو انجام می دن به خاطر اینکه فکر می کنند زن ها از اینکار لذت می برند یا به قولی می خواهند مردانیگشان را به اثبات برسانند.

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

در جواب نیما:

در جواب رز مریم:
    26
    مجرد
    کارشناسی ارشد
    پس کسی رو سرزنش نکنیم.
    کسانی که اینجا سوال مطرح میکنند با نگرانی ها و گاهی مشکلاتی مواجه هستند. پس دردشون رو بیشتر نکنیم...
    سلام
    من کسی نیستم که بخوام درد کسیو زیاد کنم.بازم بیشتر فکر کنین.من همچین کارایی نمیکنم

22. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    وای خدا دارم چی میبینم
    سلام اکثر مردای ایرانی اونقدر رو حرف خودشون تاکید دارن که حتی به مقالات علمی هم اهمیتی نمیدن و فقط چیزی که تو فکر خودشونه قبول دارن .چند وقت پیش سر تاپیک صیغه بحث داشتیم که دوستان برا خودشون نتیجه گرفتن میل جنسی زن کمتر از مرد هست در صورتی که اگر سرمون رو از لای برف بیرون بیاریم و خودمونو گول نزنیم به راحتی میبینیم که جامعه چیزای دیگه ای رو داره نشون میده.شما یه سر به فضای مجازی بزن ببین چقدر دختر حاضرن به یه پسر پول بدن و همه چیو جور کنن تا پسر باهاشون رابطه برقرار کنه.
    من پسریو حتی میشناسم که زیبایی اندام کار میکنه و از راه تن فروشی میلیونر شده.کیا به اینجور پسرا پول میدن؟
    زن میلش خیلی وقتا بیشتر از مرد هست ولی چون توی ایران فرهنگ مردسالاری برقراره و یه زن نمیتونه میل جنسیشو تو جامعه بروز بده با توجه به اینکه هزارتا برچسب هرزگی روش میخوره مجبوره نیازشو سرکوب کنه یا به روی خودش نیاره و این مسئله موجب میشه مردا ی ایرانی فکر کنن زن نیاز جنسی نداره.در صورتی که الان با برداشته شدن یکسری از عرف ها و وجود فضای مجازی مردم راحت تر میتونن ببینن زیر پوست جامعه چه خبره.
    ویرایش توسط saba95 : 06-03-2018 در ساعت 06:16 PM

24. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما اگر این مدل رابطه رو دوست ندارین سعی کنید قبل از اینکه وارد رابطه بشین این مسائل رو بینتون تفاهم کنید.به طرفتون بگید که از این مدل رابطه خوشتون نمیاد و چه رابطه ای رو دوست دارین.
    بعد هم جدا از این بحث بگم تو ایران مردا تعهد و رفتار درست و اصولی رو فقط تو ازدواج میبینن یعنی نسبت به دوست دختر یا شریک جنسیشون خارج ازدواج هیچ محدودیتی قائل نیستن که بگن طرفم گناه داره بزار مراعاتشو بکنم.
    شما خودت اگرم دوست داری رابطه داشته باشی حداقل یکیو پیدا کن شعورش برسه که فقط دنبال نیاز خودش نباشه و کاری کنه که شما هم از رابطه رضایت داشته باشین.

26. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

در جواب نیما:

در جواب رز مریم:
    26
    مجرد
    کارشناسی ارشد
    پس کسی رو سرزنش نکنیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام اکثر مردای ایرانی اونقدر رو حرف خودشون تاکید دارن که حتی به مقالات علمی هم اهمیتی نمیدن و فقط چیزی که تو فکر خودشونه قبول دارن .چند وقت پیش سر تاپیک صیغه بحث داشتیم که دوستان برا خودشون نتیجه گرفتن میل جنسی زن کمتر از مرد هست در صورتی که اگر سرمون رو از لای برف بیرون بیاریم و خودمونو گول نزنیم به راحتی میبینیم که جامعه چیزای دیگه ای رو داره نشون میده.شما یه سر به فضای مجازی بزن ببین چقدر دختر حاضرن به یه پسر پول بدن و همه چیو جور کنن تا پسر باهاشون رابطه برقرار کنه.
    من پسریو حتی میشناسم که زیبایی اندام کار میکنه و از راه تن فروشی میلیونر شده.کیا به اینجور پسرا پول میدن؟
    زن میلش خیلی وقتا بیشتر از مرد هست ولی چون توی ایران فرهنگ مردسالاری برقراره و یه زن نمیتونه میل جنسیشو تو جامعه بروز بده با توجه به اینکه هزارتا برچسب هرزگی روش میخوره مجبوره نیازشو سرکوب کنه یا به روی خودش نیاره و این مسئله موجب میشه مردا ی ایرانی فکر کنن زن نیاز جنسی نداره.در صورتی که الان با برداشته شدن یکسری از عرف ها و وجود فضای مجازی مردم راحت تر میتونن ببینن زیر پوست جامعه چه خبره.
    سلام
    خوب ادم اطمینان نداره به این مقالات.الان هر سایتی برا خودش یچی میگه .بعد این 7 برابر به نظرتون اغراق نیست.اگه 7 برابر باشه زن مردو تو خیابون دید .حتما باید کارشو بسازه

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

سلام
    خوب ادم اطمینان نداره به این مقالات.الان هر سایتی برا خودش یچی میگه .بعد این 7 برابر به نظرتون اغراق نیست.اگه 7 برابر باشه زن مردو تو خیابون دید .حتما باید کارشو بسازه
    یه چیزی رو خوب بدونید
    میل جنسی چیزی نیست که قابل سنجش باشه و اصلا و ابدا این اعداد پایه و اساسی ندارند.

29. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    خانوم لیلا 1373 موضوعی رو مطرح کردن و در واقع نظر خانوم ها رو جویا شدن در این ارتباط.
    تعجب میکنم چرا هر کسی از ظن خودش ی چیزی میگه.
    ایشون در واقع ی نظر سنجی کردن و مخاطب شون هم بیشتر خانوما بودن.
    انتظار میرفت خانوما تجربیاتشون رو در این مورد با ایشون در میون بذارن ولی در کمال ناباوری ی عده از دوستان محترم اساسا بحث رو ب سمت دیگه ای سوق دادن.
    گ اهمیتی داره ک نیاز جنسی مرد بیشتره یا زن؟؟؟
    حدأقل در این مورد اصلا مهم نیست.
    درضمن خیلیای دیگه هم از جمله خود من هستند ک در مورد ایشون نظراتی دارن ولی واقعیت اینه ک همیشه بیان نظرات شخصی کارساز نیست.
    فکر میکنم بهتره مخاطبین ایشون جواب بدن.
    امیدوارم ب کسی بر نخوره.

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    یه نوشابه هایی هست مزه تندی میده با آب آلبالو و چیپس و ماست و بال کبابی میخورن، قبلش ازونا بخور، اونوقت شما یارو رو جر میدی
    البته حق داری، ملت حریص شدن، چون با خودشون میگن دیگه معلوم نیست کی پیش بیاد، تخته گاز میرن، یه چشم و دل سیرشو پیدا کن برید تو فاز اروتیک، رو من حساب نکن جانه تو وقتم پره
    دمت گرم داداش خیلی خندیدم

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    0

سلام لیلا
    شما باید به این رفتار مردای ایرونی عادت کنی مردای ایرونی حاضرن برا تمام دخترای دنیا جونشون رو بدن و فدای تک تکشون بشن
    وقتی چنین حسی بهت میده این فکرا رو هم بکن :
    مردای ایرانی با توجه به وضعیت کشور و بسته شدن کاباره ها محدودیت زیاد دارن و اکثرن میل جنسیشون رو با خودارضایی تخلیه میکنن
    به زبون ساده بگم ندید پدیدن شما هم زیاد وارد این مسئله نشو و مثل خودشون باش و از رابطه لذت ببر

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    سلام لیلا
    شما باید به این رفتار مردای ایرونی عادت کنی مردای ایرونی حاضرن برا تمام دخترای دنیا جونشون رو بدن و فدای تک تکشون بشن
    مردای ایرانی با توجه به وضعیت کشور و بسته شدن کاباره ها محدودیت زیاد دارن و اکثرن میل جنسیشون رو با خودارضایی تخلیه میکنن
    به زبون ساده بگم ندید پدیدن شما هم زیاد وارد این مسئله نشو و مثل خودشون باش و از رابطه لذت ببر
    شما خودت مرد آمریکایی؟؟؟؟

لطفا چیزایی که اطراف خودتون میبینید به همه ی مردها نسبت ندید!

34. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    شما خودت مرد آمریکایی؟؟؟؟

لطفا چیزایی که اطراف خودتون میبینید به همه ی مردها نسبت ندید!
    بله بنده از مرد های جنتلمن مو بلوند از ایالات سانفرانسیسکو هستم

36. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

بله بنده از مرد های جنتلمن مو بلوند از ایالات سانفرانسیسکو هستم
    پس لطفا در مورد مردهای کشور خودتون نظر بدین!
    اگرچه به نظر میرسه مواردی که گفتید متاثر از همین مردهای ایالاتتون باشه

37. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام لیلا

بهتره بگی نرهای ایرانی

مردا اگه وسط واکینگ استریت پاتایا هم برن خودشونو پاک نگه میدارن

39. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام

سلام خو همه مردا ک اینطور نیستن هرکی یجوره این بنظرم دوتا علت داره یکی اینکه به اخلاق ادما هم دخترش خو هم پسرش مثلا بعضیا دوس دارن اروم اروم چیز میکنن خب بعضیا هم تند تند یا وحشی و خشن هرکی یجوره بعضی دخترا اونجوری دوس دارن بعضیاشونم مثل تو اروم خوششون میادش پسرا هم .... بعدش علت دومشم خو بنظرم بخاطر فاصله زمانیه یعنی کسی ک خو هرشب داره با کسی ک هفته ای یبار فرق داره رفتارشون مثل غذا خوردن میمونه : ) مثلا یکی دوروز هیچی نخورده باشه غذارو ببینه حمله میکنه بهش یا شیرجه میزنه وسط سفره : ) رابطه جنسی ام خو بنظرم همینطوره
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-05-2018 در ساعت 07:17 PM

41. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

چقدر قشنگ همه دارن گند میزنن به شخصیت مردای ایرانی
    از خود مردا توقع نمیرفت اینقدر به جنسیتشون و ملیتشون گند بزنن
    واقعا حبفه یه عده مردا رو در حد خودتون بیارین پایین...
    کافر همه را ز کیش خود پندارد

42. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

نه خب اینجا نه دخترا مقصرن نه پسرا چون هرکی یه اخلاقی داره مثل این میمونه بیایم خو بگیم چرا غذارو تندتند میخوری؟ یا چرا اروم ؟ هردوش خوبه ولی بعضیا دوس دارن بعضیا هم نه ولی نمیشه بگیم ک چون من دوس ندارم بده چون دوس دارم خوبه !!! بعدشم ادم باید با یکی دوس باشه ک به اخلاق خودش شبیه باشه وگرنه خو اذیت میشه
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

43. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin_EM نمایش پست ها
    نه خب اینجا نه دخترا مقصرن نه پسرا چون هرکی یه اخلاقی داره مثل این میمونه بیایم خو بگیم چرا غذارو تندتند میخوری؟ یا چه اروم ؟ هردوش خوبه ولی بعضیا دوس دارن بعضیا هم نه خب
    اقا اصلا منظور منو متوجه نشدین .صحبتای قبل من رو بخونید.
    من بحثم راجب تمایلات ادما نبود مسلما ادما با هم متفاوتن.منظورم به کامنت هایی بود که اومدن با کمال اعتماد بنفس باد به غبغب میندازن میگن مردای ایرانی فلانن مردای ایرانی برا همه دخترای دنیا میمیرن .مردای ایرانی ندید بدیدن.بحثم تمایلات ادما نبود اگر دقت کنید.
    ما خیلی داریم مردا رو بد معرفی میکنیم.. همین

44. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

اقا اصلا منظور منو متوجه نشدین .صحبتای قبل من رو بخونید.
    من بحثم راجب تمایلات ادما نبود مسلما ادما با هم متفاوتن.منظورم به کامنت هایی بود که اومدن با کمال اعتماد بنفس باد به غبغب میندازن میگن مردای ایرانی فلانن مردای ایرانی برا همه دخترای دنیا میمیرن .مردای ایرانی ندید بدیدن.بحثم تمایلات ادما نبود اگر دقت کنید.
    ما خیلی داریم مردا رو بد معرفی میکنیم.. همین
    اهان الان دیدم ببخشید
    امضای ایشان

45. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

خب حالا یه سوال که ترجیحاً خانمها جوابشو بگن.

مگه دندون گرفتن زنها یا کشیدن ناخن رو بدنشون موقع رابطه جنسی باعث اذیتشون میشه؟

منظورم انجام این موارد به شکل وحشیانه و خشن نیست.

فکر نکنم باعث اذیت بشه و ناراحتی استارتر بخاطر بولد کردن این تصورات در ذهن خودشونه.

47. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

سلام لیلا
    به ایرانی خارجی ربط ندارع ایرانی ها مگ کم رابطه دارن یا چشم و گوششون بستس؟ به اخلاق ادما ربط داره خو یکی حشن دوس داره یکی اروم یکی وحشیانه یکی تند هرکی یجورع دیگ خب
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-05-2018 در ساعت 08:01 PM
    امضای ایشان

48. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

اسمشم نزارین وسواس !! یعنی چی این حرفا ؟!!!
    امضای ایشان

50. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36480
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام

دقیقا سوال منم هس
    واقعا چرا اینطوری میکنن؟؟؟

51. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

سلام لیلا
    این مزخرفات چیه میگی؟
    کی گفته مردان ایرانی حاضرن جونشون رو واسه همه دختران دنیا بدن؟؟
    چرا باید ی مرد جونشو ب همه دختران دنیا بده؟
    مگه دخترای دنیا چ فضیلتی نسبت ب مردان ایرانی دارن؟؟؟
    مگه همه بی ظرفیتن مث تو؟
    در ضمن،مگه مرام و معرفت و تعهد و رفاقت رو تو کاباره ها آموزش میدن؟؟؟

52. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

سلام
    با اینکه در بعضی موارد باهاتون اختلاف نظر دارم ولی در این مورد باهاتون موافقم.
    واقعا بعضیا رو نباید مرد خطاب کرد.
    هر چند این گونه افراد اساسا در هر زمینه ای ک باشه سطح بااااالاای فرهنگ خودشون رو ب رخ میکشن و خیلی هم ربطی ب مسائل جنسی نداره.

53. 2 کاربران زیر از Sorena. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    تاپیک خنده داری بود حیفمان آمد انورش نکنیم!
    ایضاعا باید از بانو لیلا1373 جویا شد حضرت والا چطور کاشف به عمل آمده اید همه مردها اینطورند؟ استدلال استقرایی بود؟ یا رویه همه مردها تست کردید؟!
    عجالتا بانو خودتان با این حرفتان شان خودتان را له فرمودید
    بگزریم نگوییم دعوا میشود
    ----
    خب حالا پاسخ خودمان:
    ببینید وقتی جایی بویه گندی می آید حتما یک لاشه ایی چیزی زباله ایی خلاصه عاملی وجود دارد دیگر خب؟
    اینکه مردها اینطورند لابد زنها پذیرایش هستند وگرنه طبق نظریه داروین و پیاژه کبیر رفتارها و موجودات وقتی مورد پذیرش عام/خاص نباشند طرد میشوند و معمولا این رفتارها ترک میشوند.
    برای نمونه اگر یک نفر در خیابان "شانزلیزه" یک سگ را هو کند و لگد بزند جایش در باستیل است اما در ایران احتمالا پست و مقامی در وزارت خانه ایی خواهد گرفت.
    این هم همین است اگر زنها پذیرایه این اخلاقیات نباشند و بچه هاشان را هم طوری تربیت نکنند که اینجوری بشوند پس اصلا همچین مواردی وجود نخواهد داشت !
    پس از خودتان است که برخودتان است !
    بله!
    ضمنا حرف طراح جان و آرمین هم مورد قبول است....

55. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    تاپیک خنده داری بود حیفمان آمد انورش نکنیم!
    ایضاعا باید از بانو لیلا1373 جویا شد حضرت والا چطور کاشف به عمل آمده اید همه مردها اینطورند؟ استدلال استقرایی بود؟ یا رویه همه مردها تست کردید؟!
    عجالتا بانو خودتان با این حرفتان شان خودتان را له فرمودید
    بگزریم نگوییم دعوا میشود
    ----
    خب حالا پاسخ خودمان:
    ببینید وقتی جایی بویه گندی می آید حتما یک لاشه ایی چیزی زباله ایی خلاصه عاملی وجود دارد دیگر خب؟
    اینکه مردها اینطورند لابد زنها پذیرایش هستند وگرنه طبق نظریه داروین و پیاژه کبیر رفتارها و موجودات وقتی مورد پذیرش عام/خاص نباشند طرد میشوند و معمولا این رفتارها ترک میشوند.
    برای نمونه اگر یک نفر در خیابان "شانزلیزه" یک سگ را هو کند و لگد بزند جایش در باستیل است اما در ایران احتمالا پست و مقامی در وزارت خانه ایی خواهد گرفت.
    این هم همین است اگر زنها پذیرایه این اخلاقیات نباشند و بچه هاشان را هم طوری تربیت نکنند که اینجوری بشوند پس اصلا همچین مواردی وجود نخواهد داشت !
    پس از خودتان است که برخودتان است !
    بله!
    ضمنا حرف طراح جان و آرمین هم مورد قبول است....
    سلام به نظرم هیچ ربطی به پذیرا بودن نداره این برمیگرده به خلق و خو و ذات یکسری ادما.مگه این همه زن که مورد خشونت خانگی مرد قرار میگیرن خودشون میخواستن اینجوری باشه؟
    میل جنسی هم گاهی در ادما به حدی میرسه که ممکنه باعث یه عملکرد غیر عادی بشه ربطی به تقاضا یا پذیرا بودن نداره!شما فکر میکنی بچه هایی که مورد سواستفاده بیماران پدوفیلیا قرار میگیرن خودشون پذیرای این کارن که روز به روز تعداد این بیماران زیاد میشه؟!
    به نظرم اصلا ربطی نداره.
    یکی طبق شرایط محیطی ممکنه حالات جنسی مختلفی داشته باشه.

56. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

سلام به نظرم هیچ ربطی به پذیرا بودن نداره این برمیگرده به خلق و خو و ذات یکسری ادما.مگه این همه زن که مورد خشونت خانگی مرد قرار میگیرن خودشون میخواستن اینجوری باشه؟
    میل جنسی هم گاهی در ادما به حدی میرسه که ممکنه باعث یه عملکرد غیر عادی بشه ربطی به تقاضا یا پذیرا بودن نداره!شما فکر میکنی بچه هایی که مورد سواستفاده بیماران پدوفیلیا قرار میگیرن خودشون پذیرای این کارن که روز به روز تعداد این بیماران زیاد میشه؟!
    به نظرم اصلا ربطی نداره.
    یکی طبق شرایط محیطی ممکنه حالات جنسی مختلفی داشته باشه.
    درود
    خوبید بانو صبا؟
    خب دیگر خلق و خو و ذات آدم همه از محیطی گرفته میشود که درش زندگی میکند دیگر...مثلا در کشوری که زنان آدم درجه دو هستند همه چیزشان نصف مرد است و اینرا اکثر زنهایه همان کشور قبول دارند خواه ناخواه موجب میشود زن خودش موجود دست دوم و پست به حساب بیاید طبیعتا وقتی در قوانین همان کشور(عقاید) زدن زنان مجاز است پس چرا به آن عمل نکنند؟؟
    ایضاعا بله خودشان خواسته اند اگر همه زنان مثل شما شیر زن و طالب حقشان بودند این قوانین و شرایط دیگر نمیبود بله!
    ببینید اینکه تجاوز به بچه ها میشود درست است اینکه این کارها باعث میشود روان اشخاص بیمار بشود درست است , اما آیا همه مورد آزار قرار گرفته اند؟ خودتان ببینید دیگر آیا همه مردان بهشان تجاوز وحشیانه شده که حالا بخواهند خودشان را خالی کنند؟ خیر....
    وقتی محیط پذیرا باشد باکتری رشد میکند به همین سادگی !
    شما ببینید در کشورمان چند قانون علیه زن آزاری و کودک آزاریست ؟ هیچی...خب دیگر پس راه رشد زن ستیزی باز است!
    مقصر دست یکشان هم خود زنانند!
    عجالتا پسرها را مادر بزرگ میکند....مادر هم وقتی در گوش بچه چیزی میخواند که درش گفته زنان را بزنید همین میشود بله بله اهم اهم نگوییم دیگر!....

58. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

درود
    خوبید بانو صبا؟
    خب دیگر خلق و خو و ذات آدم همه از محیطی گرفته میشود که درش زندگی میکند دیگر...مثلا در کشوری که زنان آدم درجه دو هستند همه چیزشان نصف مرد است و اینرا اکثر زنهایه همان کشور قبول دارند خواه ناخواه موجب میشود زن خودش موجود دست دوم و پست به حساب بیاید طبیعتا وقتی در قوانین همان کشور(عقاید) زدن زنان مجاز است پس چرا به آن عمل نکنند؟؟
    ایضاعا بله خودشان خواسته اند اگر همه زنان مثل شما شیر زن و طالب حقشان بودند این قوانین و شرایط دیگر نمیبود بله!
    ببینید اینکه تجاوز به بچه ها میشود درست است اینکه این کارها باعث میشود روان اشخاص بیمار بشود درست است , اما آیا همه مورد آزار قرار گرفته اند؟ خودتان ببینید دیگر آیا همه مردان بهشان تجاوز وحشیانه شده که حالا بخواهند خودشان را خالی کنند؟ خیر....
    وقتی محیط پذیرا باشد باکتری رشد میکند به همین سادگی !
    شما ببینید در کشورمان چند قانون علیه زن آزاری و کودک آزاریست ؟ هیچی...خب دیگر پس راه رشد زن ستیزی باز است!
    مقصر دست یکشان هم خود زنانند!
    عجالتا پسرها را مادر بزرگ میکند....مادر هم وقتی در گوش بچه چیزی میخواند که درش گفته زنان را بزنید همین میشود بله بله اهم اهم نگوییم دیگر!....
    عزیزم روزه بر شما واجب نیست... شما قرصاتو بخور...

60. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

عزیزم روزه بر شما واجب نیست... شما قرصاتو بخور...
    درود
    شما متخصصید موتوری مدرکتان را قاپیده
    عنایت بفرمایید چی بخوریم
    ضمنا سفارش دادیم مگس کش بیاورند "پییس پییس"
    ویرایش توسط Aamir2121 : 06-06-2018 در ساعت 07:15 PM

61. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

درود
    شما متخصصید موتوری مدرکتان را قاپیده
    عنایت بفرمایید چی بخوریم
    ضمنا سفارش دادیم مگس کش بیاورند "پییس پییس"
    این با کی کار داره؟ بلیط اتوبوستو نگاه کن ببین درست پیاده شدی

62. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

این با کی کار داره؟ بلیط اتوبوستو نگاه کن ببین درست پیاده شدی
    درود
    عجب پس شوفر هم هستید.
    گاری را نگه دارید لطفا

63. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

درود
    عجب پس شوفر هم هستید.
    گاری را نگه دارید لطفا
    چیییییی میگی؟؟؟
    گاری رو جلو در طویله نگه میدارم، کمپرس رو میزنم کل گوسفندارو با هم پیاده میکنم... تکی پیاده ت نمیکنم، بع بع نکن

65. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

چیییییی میگی؟؟؟
    گاری رو جلو در طویله نگه میدارم، کمپرس رو میزنم کل گوسفندارو با هم پیاده میکنم... تکی پیاده ت نمیکنم، بع بع نکن
    درود
    خوب است آفرین امید است همیشه خنده رو باشید
    آدم را گوسفند بپندارند بهتر از این است که گوسفند واقعی باشد.

66. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

درود
    خوب است آفرین امید است همیشه خنده رو باشید
    آدم را گوسفند بپندارند بهتر از این است که گوسفند واقعی باشد.

بیا مدالتو بندازم گردنت گم نشی
    بس کن بچه... دوس ندارم ملتو ضایع کنم... بالاخره یه روزی تو هم به اشتباهت پی می بری... خوبیت نداره... نه از اینور بوم افتادن خوبه نه از اونور بوم... بیخیال...

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)