نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: تحریک جنسی

2948
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38569
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تحریک جنسی

سلام .من یه دختر 20 ساله هستم.مدتی هست که موضوعی منو عذاب میده و من واقعا نمیدونم مشکل من چیه.. تقریبا یکسال هست که حس میکنم الت تناسلیم دائما در حال تحریک شدنه..به طوریکه من دائما سعی میکنم اونو منقبض کنم تا با این حس مقابله کنم اما متاسفانه مشکل بدتر هم شده..اوایل بیشتر وقتی از یه چیزی عصبانی میشدم یا وقتی خیلی اضطراب داشتم اینجوری میشدم اما الان مدتیه که دائما یعنی تتقریببا 99 درصد اوقات اینجوریم و موقع اضطراب و نگرانی شدید تر میشه.اینم بگم که اصلا باعث تحریکش نمیشم اما خود این مسئله باعث میشه گاهی اوقات تحریک بشم و به مسائل جنسی فکر کنم.این موضوع واقعا داره اذیتم میکنه و به حدی به من فشار میاره که تمام تمرکز منو میگیره و من نمیتونم آروم باشمو درس بخونم اصلا ارامش ندارم...ممنون میشم بهم کمک کنید چون واقعا رفتن پیش دکتر و روانشناس برام مقدور نیست.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تحریک

این پست رو خانما باید جواب بدن...
    از روغن زیتون میتونی استفاده کنی... یه ژله های بهداشتی هم هست که داروخونه ها دارن... نمی دونم اسمش چیه یا کدوم مدلش رو باید استفاده کنی... از داروخونه بپرس... اگر درست نشد برو دکتر زنان معاینه کنه...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Saina0077 نمایش پست ها
    سلام .من یه دختر 20 ساله هستم.مدتی هست که موضوعی منو عذاب میده و من واقعا نمیدونم مشکل من چیه.. تقریبا یکسال هست که حس میکنم الت تناسلیم دائما در حال تحریک شدنه..به طوریکه من دائما سعی میکنم اونو منقبض کنم تا با این حس مقابله کنم اما متاسفانه مشکل بدتر هم شده..اوایل بیشتر وقتی از یه چیزی عصبانی میشدم یا وقتی خیلی اضطراب داشتم اینجوری میشدم اما الان مدتیه که دائما یعنی تتقریببا 99 درصد اوقات اینجوریم و موقع اضطراب و نگرانی شدید تر میشه.اینم بگم که اصلا باعث تحریکش نمیشم اما خود این مسئله باعث میشه گاهی اوقات تحریک بشم و به مسائل جنسی فکر کنم.این موضوع واقعا داره اذیتم میکنه و به حدی به من فشار میاره که تمام تمرکز منو میگیره و من نمیتونم آروم باشمو درس بخونم اصلا ارامش ندارم...ممنون میشم بهم کمک کنید چون واقعا رفتن پیش دکتر و روانشناس برام مقدور نیست.
    سلام دوست گرامی
    پیش از هر چیز یک سری نکات را رعایت کنید شاید از شدت این مسئله کاسته بشه:
    1. لباس نرم و غیر چسبناک بپوشید
    2. اصلاح به موقع داشته باشید
    3. اگه احساس غیر معمولی چون سوزش/خارش/قرمزی دارید به پزشک یا ماما مراجعه کنید.
    4. مواجه با چیزایی که باعث تشدید این احساس میشه تا جای ممکن کاهش بدین اما از مواجه با اون هم نترسید.

اما از اینها که بگذریم، تحریک شدن موقع عصبانیت و بروز خشم میتونه حاصل فعال شدن یک مکانزیم دفاع روانی باشد که به بررسی روان شناختی نیاز داره. برای نمونه ممکن است شما میل جنسی خود را با افکاری چون گناه سرکوب کرده باشید که به ناخودآگاه شما منتقل شده و خودتون متوجه اش نیستید اما الان اذیتتون میکنه. مقابله و مقاومت شما در برابر احساس طبیعی که دارید صرفا باعث بدتر شدنش میشه. بهش اجازه بدین خودشو بروز بده و جلوشو نگیرید. اگر چیز خاصی باعث تشدید این احساستون میشه اما ازش پرهیز میکنید، یکبار با آن روبرو شوید و این بار جلوی خودتان را نگیرید.بگذارید تخلیه هیجانی شوید.

اگر احساساتی چون گناه نسبت به میل جنسیتون دارید یا از چیزی در گذشته احساس گناه میکنید بهتره حلش کنید. این یک میل طبیعیه که باید اونو بپذیرید اما هم زمان کنترلش کنید. هرچند بر طبق آموزه های دینی این یک گناه محسوب میشه، اما خویش ارضایی میتونه در کاستن از فشار اونم به طرز بسیار کم ریسکی مفید باشه اما به شرطی که حالت جبری به خودش نگیره و در انجامش بی اختیار شوید..

همچنین ممکن است یک مکانیزم روانی باعث شده باشد تعارضات شما خود را به فرم جسمی در اندام جنسی نشان دهد. برای رهایی از این مشکل که به گفته خودتون زندگیتون رو مختل کرده، همین فردا یک روانشناس بالینی خانوم پیدا کنید، اصلا از ابرازش احساس شرم نداشته باشید چون مسئله بسیار قابل فهمی است و خودتان هیچ نقشی در بروز آن ندارید. بسیاری از ما و اطرافیانمان به نوعی با چنین مسایلی درگیر هستیم و اصا چیزی نیست که به خاطرش احساس شرمندگی بکنیم. مراقب خودتون باشید و بیشتر به سلامت جسم و روانتون اهمیت بدین.
    ویرایش توسط M.D Karimi : 06-02-2018 در ساعت 10:01 PM

4. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    این پست رو خانما باید جواب بدن...
    از روغن زیتون میتونی استفاده کنی... یه ژله های بهداشتی هم هست که داروخونه ها دارن... نمی دونم اسمش چیه یا کدوم مدلش رو باید استفاده کنی... از داروخونه بپرس... اگر درست نشد برو دکتر زنان معاینه کنه...
    درود دوست عزیزم
    در اینکه شما حسن نیت و قصد راهنمایی دارید شکی نیست، اما لطفاً مواقعی که مطمئن نیستید از ابراز نظر خودداری کنید. گاهی چیزی نگیم بهتر از گفتن چیزیه که هیچ اطمینان نداریم.
    محض اطلاع خودتون و برای اینکه بر اندوخته تجربیاتتون افزوده بشه، موقعی که حالت فیزیکی در واکنش به یک عامل روانی چون استرس، نگرانی، خشم و امثال آن بروز پیدا می کند، باید ریشه را در روان جست...

6. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام دوست عزیز
    به سایت مشاور خوش اومدید
    میشه بگید چه مدت هست که این حالت رو دارید؟
    قبل از این اتفاقی افتاد که باعث این حالت بشه؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38569
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تقریبا یکسالی میشه که این مشکلو دارم از،زمانی که برای کنکور میخوندم خودم فکر میکردم به خاطر استرس و فشار زیاد کنکور هست و بعد از کنکور حل میشه اما نشد.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    درود دوست عزیزم
    در اینکه شما حسن نیت و قصد راهنمایی دارید شکی نیست، اما لطفاً مواقعی که مطمئن نیستید از ابراز نظر خودداری کنید. گاهی چیزی نگیم بهتر از گفتن چیزیه که هیچ اطمینان نداریم.
    محض اطلاع خودتون و برای اینکه بر اندوخته تجربیاتتون افزوده بشه، موقعی که حالت فیزیکی در واکنش به یک عامل روانی چون استرس، نگرانی، خشم و امثال آن بروز پیدا می کند، باید ریشه را در روان جست...
    چیز بدی نگفتم که... اتفاقا خیلی هم برای بهداشت خودش مفیده... مثل آدامس جویدن می مونه... بجوی خوبه نجوی هم اتفاقی نمی افته... عوارض نداره که...

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38569
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تقریبا یکسالی میشه که این مشکلو دارم از،زمانی که برای کنکور میخوندم خودم فکر میکردم به خاطر استرس و فشار زیاد کنکور هست و بعد از کنکور حل میشه اما نشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به سایت مشاور خوش اومدید
    میشه بگید چه مدت هست که این حالت رو دارید؟
    قبل از این اتفاقی افتاد که باعث این حالت بشه؟

تقریبا یکسالی میشه که این مشکلو دارم.از زمانی که برای کنکور میخوندم.خودم فکر میکردم به خاطر استرس وفشار زیاد کنکور هست و بعد از کنکور حل میشه اما نشد.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

تقریبا یکسالی میشه که این مشکلو دارم.از زمانی که برای کنکور میخوندم.خودم فکر میکردم به خاطر استرس وفشار زیاد کنکور هست و بعد از کنکور حل میشه اما نشد.
    تا جایی که من اطلاع دارم و با توجه به چیزی که شما بیان کردید
    این علائم شما میتونه به اختلال برانگیختگی تناسلی مداوم یا سندرم بی قراری تناسلی مربوط بشه که در خانم‌ها هم شایع‌تر هستش!
    بیشتر به اعصاب برمیگرده و تنش‌هایی که فرد داره
    پس باید سعی کنین فکر و احساس خودتون رو کنترل کنید
    اگر‌ میخواید اساسی درمانش کنید به یک روانشناس بالینی مجرب و البته خانم مراجعه کنید!
    حقیقتش اینکه با خوندن مقاله و به صورت مجازی کار زیادی پیش نمیبرید مگر اینکه واقعا سراغ رواندرمانی برید!
    دوست عزیز بهتر هستش که مراجعه کنید به یک مرکز و یک تست اضطراب بدید و در کنارش هم به یک متخصص زنان مراجعه کنید و یه تست هم برای سلامت اعصاب و غددتون بدید
    اینجوری با حدس و گمان نمیشه کاری کرد...اگر هم بشه خیلی کیفیتش کمتر از زمانی هست که دقیق و با آزمایش مشخص بشه اساس مشکل شما چی هست!
    لزومی هم نداره به دیگران توضیح بدید چرا دکتر میرید!
    تاکید من به پزشک هست چون ممکنه حتی بخاطر عفونت هم باشه
    پس تا علتش مشخص نباشه نمیشه درمان مشخصی هم براش گفت
    احتمالا به خاطر همون سطح اضطراب بالای شماست که بهتر هس با رواندرمانی حلش کنید

12. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

نیاز جنسی شما فعال و زیاد شده برای همین اعصاب اون قسمت حساستر شدن.

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

این سندرم ربطی به شهوت و نیاز جنسی نداره!
    و حتی فرد بعد از ارگاسم هم حالت تحریک رو داره!
    برای آقایون ممکنه پیش بیاد اما در خانم‌ها بیشتر هست
    با اینکه ممکنه فرد برای رفع این حالت دست به ارضای خودش بزنه اما این آرامش موقتی هست و دوباره حالت تحریک برمیگرده!
    بهترین حالت این هستش که تست بدن و تحت درمان قرار بگیرن.

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

این سندرم ربطی به شهوت و نیاز جنسی نداره!
    و حتی فرد بعد از ارگاسم هم حالت تحریک رو داره!
    برای آقایون ممکنه پیش بیاد اما در خانم‌ها بیشتر هست
    با اینکه ممکنه فرد برای رفع این حالت دست به ارضای خودش بزنه اما این آرامش موقتی هست و دوباره حالت تحریک برمیگرده!
    بهترین حالت این هستش که تست بدن و تحت درمان قرار بگیرن.
    بنظر من که همون زیاد بودن میل جنسی دلیلشه چون بهش مقاومت نشون میدن.

اگه تست دادن و همینی که شما گفتید بود، درمانش چیه؟

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

بنظر من که همون زیاد بودن میل جنسی دلیلشه چون بهش مقاومت نشون میدن.

اگه تست دادن و همینی که شما گفتید بود، درمانش چیه؟
    اگه در مورد این سندرم بخونید متوجه میشید که میل جنسی درش دخیل نیست با اینکه خیلی‌ها فکر میکنن بخاطر ازدیاد شهوت هست!
    درمانش میتونه رواندرمانی برای کاهش استرس و اضطراب و کنترل بر افکار باشه
    و در مواردی که خیلی حاد باشه دارو هم میتونه کمک کننده باشه
    البته بهتر هست که به متخصص زنان هم مراجعه کنن و علاوه بر تست‌های روانسنجی، آزمایشات جسمی رو هم انجام بدن شاید به علت عفونت یا عوامل دیگری هم باشه که باز هم دارو میتونه بهشون کمک کنه

17. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اگه در مورد این سندرم بخونید متوجه میشید که میل جنسی درش دخیل نیست با اینکه خیلی‌ها فکر میکنن بخاطر ازدیاد شهوت هست!
    درمانش میتونه رواندرمانی برای کاهش استرس و اضطراب و کنترل بر افکار باشه
    و در مواردی که خیلی حاد باشه دارو هم میتونه کمک کننده باشه
    البته بهتر هست که به متخصص زنان هم مراجعه کنن و علاوه بر تست‌های روانسنجی، آزمایشات جسمی رو هم انجام بدن شاید به علت عفونت یا عوامل دیگری هم باشه که باز هم دارو میتونه بهشون کمک کنه

اگه یه همچین فردی ازدواج کنه و با شوهرش رابطه جنسی کامل داشته باشه بعد از ارضا شدن، باز هم تحریک برمیگرده؟

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

اگه یه همچین فردی ازدواج کنه و با شوهرش رابطه جنسی کامل داشته باشه بعد از ارضا شدن، باز هم تحریک برمیگرده؟
    بله احتمالش هست
    چون فرد از لحاظ روانی آرامش لازم رو نداره! و حتی اضطراب کوچیک هم ممکنه باعث این حالت بشه
    این حالت تحریک فقط از لحاظ جسمی شبیه حالت تحریک هست اما از نظر روانی شباهتی به حالت تحریک اصلی نداره!
    در اصل یه جور حالت بیقراری هست
    ظاهرا هنوز علل اصلیش مشخص نشده و نیاز به بررسی‌های بیشتر و تحقیق در این زمینه هس
    بعضی علتش رو روحی میدونن بعضی جسمی

20. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

بله احتمالش هست
    چون فرد از لحاظ روانی آرامش لازم رو نداره! و حتی اضطراب کوچیک هم ممکنه باعث این حالت بشه
    این حالت تحریک فقط از لحاظ جسمی شبیه حالت تحریک هست اما از نظر روانی شباهتی به حالت تحریک اصلی نداره!
    در اصل یه جور حالت بیقراری هست
    ظاهرا هنوز علل اصلیش مشخص نشده و نیاز به بررسی‌های بیشتر و تحقیق در این زمینه هس
    بعضی علتش رو روحی میدونن بعضی جسمی
    خب دلیلش که همون استرس هست کاملا مشخصه.

استرس خیلی مشکلات در بدن پیش میاره، جسمی و روحی.

البته در افراد مختلف این مشکلات متفاوت پیش میاد.

خیلی ها دچار مشکلات گوارشی و افسردگی میشن.

اما زیاد شدن میل جنسی هم از همون استرسه.

اگه علتش معلوم نیست پس چطور براش دارو تجویز میشه؟

چیزایی که شما دانشگاهیها میگید علتش معلوم نیست رو طب سنتی خیلی بهتر میتونه کنترلش کنه یا کلا درمان کنه.
    ویرایش توسط Experience : 06-03-2018 در ساعت 01:33 AM

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

خب دلیلش که همون استرس هست کاملا مشخصه.

استرس خیلی مشکلات در بدن پیش میاره، جسمی و روحی.

البته در افراد مختلف این مشکلات متفاوت پیش میاد.

خیلی ها دچار مشکلات گوارشی و افسردگی میشن.

اما زیاد شدن میل جنسی هم از همون استرسه.

اگه علتش معلوم نیست پس چطور براش دارو تجویز میشه؟

چیزایی که شما دانشگاهیها میگید علتش معلوم نیست رو طب سنتی خیلی بهتر میتونه کنترلش کنه یا کلا درمان کنه.
    منظور از اینکه علتش معلوم نیست این هست که نمیشه خیلی دقیق و واضح انگشت گذاشت رو یه مورد و گفت مثلا فقط بخاطر استرس ایشون این مشکل رو دارن!
    بلکه باید دکتر تشریف ببرن و آزمایش انجام بدن تا علتش مشخص بشه! و از روی همین آزمایشات انجام شده داروی مورد نیاز تجویز میشه!
    فکر میکنید طب سنتی از دانشگاه جداست؟
    طب سنتی هم اگر از لحاظ علمی ثابت نشه نمیتونه موثر واقع بشه!
    در همین طب سنتی هم تا فرد رو بررسی نکنن نمیتونن بهش دارو بدن!
    و قطعا طب سنتی یکی از رشته‌های علمی در حال پیشرفت هست و از علم و دانشگاه مجزا نیست.

23. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

منظور از اینکه علتش معلوم نیست این هست که نمیشه خیلی دقیق و واضح انگشت گذاشت رو یه مورد و گفت مثلا فقط بخاطر استرس ایشون این مشکل رو دارن!
    بلکه باید دکتر تشریف ببرن و آزمایش انجام بدن تا علتش مشخص بشه! و از روی همین آزمایشات انجام شده داروی مورد نیاز تجویز میشه!
    و قطعا طب سنتی یکی از رشته‌های علمی در حال پیشرفت هست و از علم و دانشگاه مجزا نیست.
    طب سنتی خیلی قویتر از طب مدرن هست و نیازی به تایید شدن از طرف اون نداره هیچ، خیلی از روشهای طب مدرن رو اصلا قبول نداره چون عوارض دارن و همین آزمایشگاهی که میگید اگه نباشه دکترهای طب مدرن الاف میمونن در حالیکه دکترهای طب سنتی بدون آزمایشگاه براحتی کارشونو انجام میدن و به نتیجه میرسن.

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

البته استرس خودش میتونه بخشی از این مشکلات باشه و باید دید چه چیزی در بدن بهم ریخته که باعث چندین مشکل شده؟

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

طب سنتی خیلی قویتر از طب مدرن هست و نیازی به تایید شدن از طرف اون نداره هیچ، خیلی از روشهای طب مدرن رو اصلا قبول نداره چون عوارض دارن و همین آزمایشگاهی که میگید اگه نباشه دکترهای طب مدرن الاف میمونن در حالیکه دکترهای طب سنتی بدون آزمایشگاه براحتی کارشونو انجام میدن و به نتیجه میرسن.
    یکی از درس‌های ما دارودرمانی هستش و درباره عوارض کلی داروها چه شیمیایی چه گیاهی صحبت شده
    هرکدوم عوارض خودش رو داره
    مثلا گل‌گاو زبان رو اگه به مدت شش ماه مصرف کنید کلیه‌هاتون رو از کار میندازه
    یا زعفرون رو اگر به مقدار زیاد مصرف بشه باعث افتادگی رحم و سکته قلبی میشه
    پس نمیشه گفت کدوم بهتر کدوم بدتر
    هرکدوم رو باید پیش متخصصش رفت

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

البته استرس خودش میتونه بخشی از این مشکلات باشه و باید دید چه چیزی در بدن بهم ریخته که باعث چندین مشکل شده؟
    گاهی در بدن...و گاهی در فکر

28. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

گاهی در بدن...و گاهی در فکر
    مشکلی که پیش میاد معمولاً یه طرفش جسمیه و یه طرفش روحی. مثلا سردرد، ناراحتیهای گوارشی، میل جنسی زیاد، خشکی مفاصل در جسم و استرس و افسردگی در روح بوجود میاد. البته نه اینکه یه نفر همه اینا رو داشته باشه اما بهرحال یکیشو در جسم و یکیشو در روح خواهد داشت.

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

و هنوز این پرسش بی جواب مونده چرا انقد اصرار دارید چیزایی که به آن باور دارید را به دیگران هم سرایت بدین...
    با عرض پوزش حرفاتون برای آدم بالغی که تو سال 1397 زندگی میکنه و به اینترنت دسترسی داره شوکه کننده است.

امیدوارم هرگز سابقه جراحی و مصرف دارو و استامینوفن و ژلوفن و آنتی هیستامین و داروی ضد اسهال و واکسن و پودر بچه و ld و.. .... نداشته باشید. قطعاً نباید از صابون و شامپو و مایع دستشویی هم استفاده کنید چون دقیقاً این حاصل همین مدرن هست.

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

سلام

اونی که 20 25 سال درس خونده و دکتری گرفته جرات نمیکنه با قاطعیت شما نظر بده!

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تحریک جنسی

مشاوره روانشناسي تلگرامي:

http://t.me/kanonmoshaveran_bot
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

و هنوز این پرسش بی جواب مونده چرا انقد اصرار دارید چیزایی که به آن باور دارید را به دیگران هم سرایت بدین...
    با عرض پوزش حرفاتون برای آدم بالغی که تو سال 1397 زندگی میکنه و به اینترنت دسترسی داره شوکه کننده است.

امیدوارم هرگز سابقه جراحی و مصرف دارو و استامینوفن و ژلوفن و آنتی هیستامین و داروی ضد اسهال و واکسن و پودر بچه و ld و.. .... نداشته باشید. قطعاً نباید از صابون و شامپو و مایع دستشویی هم استفاده کنید چون دقیقاً این حاصل همین مدرن هست.
    خب شما چیزیو که درست میدونیو میگی(هر چند که اشتباهه و خودت آگاه نیستی)، پس چه دلیلی داره من هم چیزیو که درست میدونمو نگم؟

اگه خوشت نمیاد مجبور نیستی حرفای منو بخونی و اگه روش بهتری بلدی که مشکل استارترو حل کنه بفرما بگو.

من چیزایی رو میگم که کاربرا بتونن براحتی مشکلشونو حل کنن.

فرقی که در دانسته های من و شما وجود داره اینه که دانسته های من تعادل رو به انسانها برمیگردونه و باعث میشه با روشهای ساده و طبیعی سلامت روحی و جسمیشون رو پیدا کنن، اما دانسته های شما در جهت تامین منافع خودتونه و ضررهای مالی و جانی میزنه.

معلومه که هیچکدوم از این مواد(غیر از شامپو و مایع دستشویی که اونا رو هم زود میشورم) رو استفاده نمیکنم. مثلا خمیردندون از فلوراید ساخته میشه و فلوراید رو از زباله های هسته ای میسازن. فلوراید باعث پوسیدگی دندانها میشه(کلیپشو توی آپارات سرچ کن ببین که یه پروفسور خانم هندی در موردش تحقیق کرده). بجای خمیردندون میشه از نمک دریا برا مسواک زدن دندونا استفاده کرد که کاملا طبیعیه و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه و باعث سفیدی دندونا میشه.

حالا با دونستن این موارد چرا نباید روشی که بدون هیچ عوارضی آدمو به نتیجه میرسونه رو به بقیه بگم؟

باید همه مردم آگاه بشن تا هم جانشون و هم مالشون حفظ بشه.

شما خودت اگه دوس داری مواد شیمیایی مصرف کن و فست فود بخور و با فلوراید مسواک بزن ولی بقول خودت به دیگران سرایتشون نده.
    ویرایش توسط Experience : 06-03-2018 در ساعت 01:18 PM

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اونی که 20 25 سال درس خونده و دکتری گرفته جرات نمیکنه با قاطعیت شما نظر بده!
    عمرشو تلف کرده.

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

خب شما چیزیو که درست میدونیو میگی(هر چند که اشتباهه و خودت آگاه نیستی)، پس چه دلیلی داره من هم چیزیو که درست میدونمو نگم؟

اگه خوشت نمیاد مجبور نیستی حرفای منو بخونی و اگه روش بهتری بلدی که مشکل استارترو حل کنه بفرما بگو.

من چیزایی رو میگم که کاربرا بتونن براحتی مشکلشونو حل کنن.

فرقی که در دانسته های من و شما وجود داره اینه که دانسته های من تعادل رو به انسانها برمیگردونه و باعث میشه با روشهای ساده و طبیعی سلامت روحی و جسمیشون رو پیدا کنن، اما دانسته های شما در جهت تامین منافع خودتونه و ضررهای مالی و جانی میزنه.

معلومه که هیچکدوم از این مواد(غیر از شامپو و مایع دستشویی که اونا رو هم زود میشورم) رو استفاده نمیکنم. مثلا خمیردندون از فلوراید ساخته میشه و فلوراید رو از زباله های هسته ای میسازن. فلوراید باعث پوسیدگی دندانها میشه(کلیپشو توی آپارات سرچ کن ببین که یه پروفسور خانم هندی در موردش تحقیق کرده). بجای خمیردندون میشه از نمک دریا برا مسواک زدن دندونا استفاده کرد که کاملا طبیعیه و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه و باعث سفیدی دندونا میشه.

حالا با دونستن این موارد چرا نباید روشی که بدون هیچ عوارضی آدمو به نتیجه میرسونه رو به بقیه بگم؟

باید همه مردم آگاه بشن تا هم جانشون و هم مالشون حفظ بشه.

شما خودت اگه دوس داری مواد شیمیایی مصرف کن و فست فود بخور و با فلوراید مسواک بزن ولی بقول خودت به دیگران سرایتشون نده.
    نادانی بزرگ ترین دشمن آدمه....

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نادانی بزرگ ترین دشمن آدمه....
    خوبه که متوجه این قضیه هستی اما بدتر از نادانی لجبازیه که نمیذاره از راه اشتباهی که داری میری برگردی.

الان خود غربیها طب سنتی رو قبول کردن انجامش میدن و شماها دست از افکار اشتباهتون برنمیدارید و به خودتون و بقیه ضرر میزنید و فقط به فکر پول هستید نه سلامتی و درمان شدن بیماران.

کلیپ نظر ون دام(فرانکی) در مورد تغذیه سنتی اسلامی و پیامبر(ص):
    https://www.aparat.com/v/mqj1M/%D9%8...84%DB%8C%D9%87
    ویرایش توسط Experience : 06-03-2018 در ساعت 11:05 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)