نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عدم رضایت از خود و سردرگمی

1251
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    999
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم رضایت از خود و سردرگمی

سلام دوستان

وقتی می بینم همه چیز رو از دست دادم دوس دارم خودمم از دست بدم دوس دارم بمیرم و تمام.

اجازه بدین بیشتر در مورد خودم توضیح بدم تا شما هم راحتر کمکم کنید.
    .................................................. .................................................. ................
    من چند سال پیش رشته ای رو انتخاب کردم که اصلا با روحیات من سازگار نبود و تا مقطع کارشناسی بالا اومدم ولی با بی میلی. مشکل اینجاس که هر کاری کردم رشته خودم رو دوس داشته باشم نتونستم چون تو ذهنم یه چیز دیگه بود. رشتم کامپیوتره اما من ذوق هنری دارم و طی 4 سال تحصیل در دانشگاه بهم ثابت شده و دوستام و معلمای دوران هنرستان بهم گفتن برو دنبال چیزی که توش استعداد داری اما من نمی تونستم چون امکانش نبود. علاقه من به هنر سه بعدیه و دوس دارم این هنر رو به عنوان حرفه انتخاب کنم و در اون پیشرفت کنم.

حالا که مدرکمو از یه موسسه گرفتم خیلی برام دردناکه، درسته تقصیر خودمه خودم خوب نخوندم و به همین دلیل تو یه موسسه قبول شدم، تنبلی نکردم فقط وقتی درس میخوندم حواسم به علاقه خودم بود و رو دفترم طرح های 3 بعدی می کشیدم و همیشه تمرکزم به هم میریخت حالم از بعضی درسای دانشگاه به هم میخورد و خیلیاشونو با نمره پایین پاس کردم. با معدل 14.5 فارغ التحصیل شدم . و وقتی به گذشته خودم نگاه می کنم میبینم همش شکست و ناکامی بوده. الان 23 سالمه و میترسم علاقه هامو دنبال کنم ولی موفق نشم.

از یه طرف حالم از خودم بهم میخوره که مدرک مهندسی دارم ولی هیچی بلد نیستم.

بزرگترین مشکل من تو زندگی کمال گرا بودنمه. خیلی اذیتم می کنه، پیش مشاور هم رفتم ولی نتیجه نگرفتم.

کمکم کنید
    خواهش می کنم.
    پسر هستم و 23 سالمه.

خیلی چیزا هست ولی نمی تونم بگم انقدر زیاده که اگه توضیح بدم که چقدر مشکل روانی دارم شاید 3-4 ساعت طول بکشه و وقت شما گرفته شه.
    حالا چیکار کنم برم پیش مشاور و هزینه کنم و آخرشم هیچی؟

خیلی دردناکه لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از خودم و گذشتم بیزارم. کمکم کنید

وااااااااااااااااای دقیقا مشکل منو داری
    من دارم برق میخونم و به زور تحمل میکنم
    اصلا درست نمیدونم چی دوست دارم .همش میگم کارشناسیمو بگیرم و برم سراغ یه کاری که دوست دارم اونم دقیقا از یه موسسه ی مزخرف
    انقدر دلم میخواد بمیرم راحت شم که نمیتونی تصور کنی
    شما که کارشناسیم گرفتی و میدونی چی دوست داری
    خب برو دنبالش دیگه
    مشکل کجاست پس؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : از خودم و گذشتم بیزارم. کمکم کنید

سلام به نظر منم علاقتو دنبال کن ولی برای موفق شدن باید خیلی پشتکار داشته باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم رضایت از خود و سردرگمی

نقل قول نوشته اصلی توسط OpenWorld نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی می بینم همه چیز رو از دست دادم دوس دارم خودمم از دست بدم دوس دارم بمیرم و تمام.
    اجازه بدین بیشتر در مورد خودم توضیح بدم تا شما هم راحتر کمکم کنید.
    .................................................. .................................................. .............
    من چند سال پیش رشته ای رو انتخاب کردم که اصلا با روحیات من سازگار نبود و تا مقطع کارشناسی بالا اومدم ولی با بی میلی. مشکل اینجاس که هر کاری کردم رشته خودم رو دوس داشته باشم نتونستم چون تو ذهنم یه چیز دیگه بود. رشتم کامپیوتره اما من ذوق هنری دارم و طی 4 سال تحصیل در دانشگاه بهم ثابت شده و دوستام و معلمای دوران هنرستان بهم گفتن برو دنبال چیزی که توش استعداد داری اما من نمی تونستم چون امکانش نبود. علاقه من به هنر سه بعدیه و دوس دارم این هنر رو به عنوان حرفه انتخاب کنم و در اون پیشرفت کنم.
    حالا که مدرکمو از یه موسسه گرفتم خیلی برام دردناکه، درسته تقصیر خودمه خودم خوب نخوندم و به همین دلیل تو یه موسسه قبول شدم، تنبلی نکردم فقط وقتی درس میخوندم حواسم به علاقه خودم بود و رو دفترم طرح های 3 بعدی می کشیدم و همیشه تمرکزم به هم میریخت حالم از بعضی درسای دانشگاه به هم میخورد و خیلیاشونو با نمره پایین پاس کردم. با معدل 14.5 فارغ التحصیل شدم . و وقتی به گذشته خودم نگاه می کنم میبینم همش شکست و ناکامی بوده. الان 23 سالمه و میترسم علاقه هامو دنبال کنم ولی موفق نشم.
    از یه طرف حالم از خودم بهم میخوره که مدرک مهندسی دارم ولی هیچی بلد نیستم.
    بزرگترین مشکل من تو زندگی کمال گرا بودنمه. خیلی اذیتم می کنه، پیش مشاور هم رفتم ولی نتیجه نگرفتم.
    کمکم کنیدخواهش می کنم.پسر هستم و 23 سالمه.
    خیلی چیزا هست ولی نمی تونم بگم انقدر زیاده که اگه توضیح بدم که چقدر مشکل روانی دارم شاید 3-4 ساعت طول بکشه و وقت شما گرفته شه.حالا چیکار کنم برم پیش مشاور و هزینه کنم و آخرشم هیچی؟
    خیلی دردناکه لطفا کمکم کنید
    خب اینطور که شما به زندگی نگاه میکنید و از همه چیز تنفر دارید باید هم این حال و احوال رو داشته باشید

شما تازه 23 سال دارید و میتونید خیلی راحت در چیزی که عاقه دارید تلاش کنید

ولی با این روحیه همون اشتباه گذشته رو دارید انجام میدید ...

در این مورد فقط خودتون میتونید به خودتون کمک کنید و بس
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)