نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ایا با کسی که دوس دارم ازدواج کنم ؟

2472
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38608
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایا با کسی که دوس دارم ازدواج کنم ؟

سلام حدود یکسال که با پسری اشنا شدم در فضای مجازی که پدر و مادرشون از هم جدا شدن وقتی ایشون ۴ سالشون بوده خودشون از ۱۰ سالگی کار کردن دانشگاهگ رفتن فوق دیپلم شیمی چوب هستن در حال حاضر هم سرباز هستن من ایشون دیدم از نزدیک سه چهار بار باهم بیرون رفتیم حتی مدارک سربازی شناسنامه هم دیدم ولی ایشون درامدی به اون صورت ندارن البته خودشون میگن بعد از سربازی حتما کار مناسبی پیدا میکنن مادر ایشون هم مریضن لرزش مغز دارن ایشون به مادرشون گفتن که با من در ارتباط هستن ولی من ن به خانوادم نگفتم‌ من خودم پدرم کارمند بانک و مادرم خانه دار تقریبا وعض مالی متوسطی دادم ولی این اقا و خانوادش ضعیف هستن از نطر مالی البته به نظر من اگه خود ایشون تلاش کنن میتونن کار مناسبی پیدا کنن یا کاری شروع کنن ایشون واقعا منو دوس دار من این حس میکنم و منم نسبت بهشون همین حس دارم ولی جفتمون نمیدونیم که چطور میشه اینده باید چیکاررکنیم از طرفی من نمیخوام با مخالفت پدر و مادرم ازدواج کنم و ایشون رو هم دوس دارم نمیدونم اصلا قضیرو چطور برای پدر و مادرم بگم اصلا الان بگم یا هر وقت ایشون شرایط کارشون درس شد بگم واقعا سر در گمم از طرفی یروز ایشون پر از امید به منم امید میده یروز ن میگه امیدی نیس خدایی وجود ندار ولی حتی الان با وجود اینکه سرباز سر کار میره ولی مجبور خرج خونه بده و برای خودش چیزی نمیمونه و یه برادر بزرگتر هم دارن ایشون پدرشون در قید هستن و میگن که اگر ایشون بخوان میتونن کمکمون کنن ولی نمیخوان حتی نمیخوان بچه هاشون ببینن خانواده مادری ایشون هم خانواده موجهی هستن ولی هیچ کمکی به اینها نمیکنن به خاطر همین ایشون به شدت نا امیدن و افسرده نمیدونم چیکار کنم واقعا نمیدونم اخلاق خوبی دارن مهربون با مسئولیت با گذشت کاری فقط پول ندارن و پدرو مادرشون از هم جدا شدن واقعا نمیدونم چیکار کنم این رابطه ادامه بدم و براشون صبر کنم یا ن 😔تموم کنم و اصلا اگه بخوام تموم کنم چحوری تمومش کنم واقعا دوسشون دارم ولی نمیخوامم خانوادم مخصوصا مادرم ناراحتم کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    تشکر شده 43 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : ایا با کسی که دوس دارم ازدواج کنم ؟

سلام میشه بگید چن سالتونه ؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar 7712 نمایش پست ها
    سلام حدود یکسال که با پسری اشنا شدم در فضای مجازی که پدر و مادرشون از هم جدا شدن وقتی ایشون ۴ سالشون بوده خودشون از ۱۰ سالگی کار کردن دانشگاهگ رفتن فوق دیپلم شیمی چوب هستن در حال حاضر هم سرباز هستن من ایشون دیدم از نزدیک سه چهار بار باهم بیرون رفتیم حتی مدارک سربازی شناسنامه هم دیدم ولی ایشون درامدی به اون صورت ندارن البته خودشون میگن بعد از سربازی حتما کار مناسبی پیدا میکنن مادر ایشون هم مریضن لرزش مغز دارن ایشون به مادرشون گفتن که با من در ارتباط هستن ولی من ن به خانوادم نگفتم‌ من خودم پدرم کارمند بانک و مادرم خانه دار تقریبا وعض مالی متوسطی دادم ولی این اقا و خانوادش ضعیف هستن از نطر مالی البته به نظر من اگه خود ایشون تلاش کنن میتونن کار مناسبی پیدا کنن یا کاری شروع کنن ایشون واقعا منو دوس دار من این حس میکنم و منم نسبت بهشون همین حس دارم ولی جفتمون نمیدونیم که چطور میشه اینده باید چیکاررکنیم از طرفی من نمیخوام با مخالفت پدر و مادرم ازدواج کنم و ایشون رو هم دوس دارم نمیدونم اصلا قضیرو چطور برای پدر و مادرم بگم اصلا الان بگم یا هر وقت ایشون شرایط کارشون درس شد بگم واقعا سر در گمم از طرفی یروز ایشون پر از امید به منم امید میده یروز ن میگه امیدی نیس خدایی وجود ندار ولی حتی الان با وجود اینکه سرباز سر کار میره ولی مجبور خرج خونه بده و برای خودش چیزی نمیمونه و یه برادر بزرگتر هم دارن ایشون پدرشون در قید هستن و میگن که اگر ایشون بخوان میتونن کمکمون کنن ولی نمیخوان حتی نمیخوان بچه هاشون ببینن خانواده مادری ایشون هم خانواده موجهی هستن ولی هیچ کمکی به اینها نمیکنن به خاطر همین ایشون به شدت نا امیدن و افسرده نمیدونم چیکار کنم واقعا نمیدونم اخلاق خوبی دارن مهربون با مسئولیت با گذشت کاری فقط پول ندارن و پدرو مادرشون از هم جدا شدن واقعا نمیدونم چیکار کنم این رابطه ادامه بدم و براشون صبر کنم یا ن ������تموم کنم و اصلا اگه بخوام تموم کنم چحوری تمومش کنم واقعا دوسشون دارم ولی نمیخوامم خانوادم مخصوصا مادرم ناراحتم کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست عزیز شما میتونید بعنوان یک دوست خوب به ایشون کمک و مشاوره برسونید .
    ولی هر رابطه ای رو به ازدواج ختم نکنید .
    چون بدترین نوع ازدواج ؛ ازدواج کردن از روی دلسوزیه .
    پس بین این احساسات حتما مرزی رو قرار بدید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar 7712 نمایش پست ها
    سلام حدود یکسال که با پسری اشنا شدم در فضای مجازی که پدر و مادرشون از هم جدا شدن وقتی ایشون ۴ سالشون بوده خودشون از ۱۰ سالگی کار کردن دانشگاهگ رفتن فوق دیپلم شیمی چوب هستن در حال حاضر هم سرباز هستن من ایشون دیدم از نزدیک سه چهار بار باهم بیرون رفتیم حتی مدارک سربازی شناسنامه هم دیدم ولی ایشون درامدی به اون صورت ندارن البته خودشون میگن بعد از سربازی حتما کار مناسبی پیدا میکنن مادر ایشون هم مریضن لرزش مغز دارن ایشون به مادرشون گفتن که با من در ارتباط هستن ولی من ن به خانوادم نگفتم‌ من خودم پدرم کارمند بانک و مادرم خانه دار تقریبا وعض مالی متوسطی دادم ولی این اقا و خانوادش ضعیف هستن از نطر مالی البته به نظر من اگه خود ایشون تلاش کنن میتونن کار مناسبی پیدا کنن یا کاری شروع کنن ایشون واقعا منو دوس دار من این حس میکنم و منم نسبت بهشون همین حس دارم ولی جفتمون نمیدونیم که چطور میشه اینده باید چیکاررکنیم از طرفی من نمیخوام با مخالفت پدر و مادرم ازدواج کنم و ایشون رو هم دوس دارم نمیدونم اصلا قضیرو چطور برای پدر و مادرم بگم اصلا الان بگم یا هر وقت ایشون شرایط کارشون درس شد بگم واقعا سر در گمم از طرفی یروز ایشون پر از امید به منم امید میده یروز ن میگه امیدی نیس خدایی وجود ندار ولی حتی الان با وجود اینکه سرباز سر کار میره ولی مجبور خرج خونه بده و برای خودش چیزی نمیمونه و یه برادر بزرگتر هم دارن ایشون پدرشون در قید هستن و میگن که اگر ایشون بخوان میتونن کمکمون کنن ولی نمیخوان حتی نمیخوان بچه هاشون ببینن خانواده مادری ایشون هم خانواده موجهی هستن ولی هیچ کمکی به اینها نمیکنن به خاطر همین ایشون به شدت نا امیدن و افسرده نمیدونم چیکار کنم واقعا نمیدونم اخلاق خوبی دارن مهربون با مسئولیت با گذشت کاری فقط پول ندارن و پدرو مادرشون از هم جدا شدن واقعا نمیدونم چیکار کنم این رابطه ادامه بدم و براشون صبر کنم یا ن ������تموم کنم و اصلا اگه بخوام تموم کنم چحوری تمومش کنم واقعا دوسشون دارم ولی نمیخوامم خانوادم مخصوصا مادرم ناراحتم کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام خوبین ؟ خو نگاه تا اینجا کلی نکات مثبت داشت بنظرم ولی فقط کار نداش یا همون پول ک میگین کار میکنه و خرج خونوادشو میده ولی یه سوال تا کی قراره حرج حونوادشو بده ؟ این درسته ک ادم با مسوولیت و دلسوزیه و االانم شما کارشو تایید میکنید ولی الان شما فقط دوست دخترشید هنوز چون زنش نشدید قضیه رو از چشم یه زن نمیبینید ببخشیدا ولی واقعیته این خیلی خوبه بنظرم که داره خرج خونوادشو میده کارش عالیه ولی ولی یه سوال فردا میتونه خرج دوتا خونواده رو بده؟؟؟ اونم تو شرایطی ک میگین کار درست حسابی نداره ... خود شما فردا ک ازدواج کردید صداتون در نمیاد ک چرا داری خرج اونا رو میدی داداشت بده مثلا ؟
    یه چیزی هم بگم ببخشید اینکه تا وقتی ک اینده واستون روشن نیس حرف از ازدواج نزنید چون ک اخه ازدواج ک بچه بازی نیس پس بنظرم به خونوادتون چیزی نگید تا تکلیف روشن بشه ...خودتونم پای کسی که ایندش معلوم نیس ازبین نبرید بهتره البته اگر فقط میخاین دوس دخترش باشید عب نداره ها ولی اگه هدفتون ازدواجه نه نه نه
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-08-2018 در ساعت 07:17 AM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

6. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

به سلامتی پسرهایی که برا جیب خالیشون کناز گذاشته میشن
    اگه واقعا دوستش دالی که صبر کن امار هانشون داده ازدواج هایی که با علاقه باشه موفق تر از ازدواج های سنتی هست
    فقط جوری نباشه بعدا که ازدواج کردی به محض اینکه دعوایی ایجاد شد بزنی تو سرش و بگی خانواده من سر تر از تو بودن و تو بدبخت بودی و من میتونستم با یکی بهتر ازدواج کنم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    به سلامتی پسرهایی که برا جیب خالیشون کناز گذاشته میشن
    اگه واقعا دوستش دالی که صبر کن امار هانشون داده ازدواج هایی که با علاقه باشه موفق تر از ازدواج های سنتی هست
    فقط جوری نباشه بعدا که ازدواج کردی به محض اینکه دعوایی ایجاد شد بزنی تو سرش و بگی خانواده من سر تر از تو بودن و تو بدبخت بودی و من میتونستم با یکی بهتر ازدواج کنم
    سلام تارا حرفات درسته ها ولی خب ولی طبق همون امارها بیشتر طلاقا و مشکلات زندگی بخاطر همون مشکلات مالیه مثل بیکاری و بی پولی و نمیشه با وعده وعید ک آی کار پیدا میکنم و اینا ازدواج کرد ...اونم تازه چی خود پسره به وعده هاش ایمان نداشته باشه بعضی وقتا بگه اوضاع خوب میشه بعضی وقتا بیاد بگه ای بابا کار کو اینم شد زندگی من بدبختم و ازین حرفا ..
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39505
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من هنوز خودم نفهمیدم آدم باید با اونی که دوسش داره ازدواج کنه یا اونی که عقلش میگه خوشبختش میکنه؟من توی ازدواج فیلیا مطلبی رو میخوندم گفته بود ازدواج عشقه اینو از نظر چندتا یلسوف گفته بود ولی خودمم هنوز توی دوراهیم واقعا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)