نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: عاشق دختر پرورشگاهی شدم

3260
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق دختر پرورشگاهی شدم

من یه دختری رو دوست دارم هم دختر خوبیه هم خانواده خوبی داره چون دختره رو از پرورشگاه آوردن خانوادم مخالفن ومنم نمیتونم فراموشش کنم چیکار باید کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : من ب کمک احتیاج دارم

سلام
    اگه مطمئنی که خوبه، باید خوب بودنش رو به خانوادت اثبات کنی. براشون بگی که یتیم بودن دلیل بر بد بودن نیست و این یه نقص نیست بلکه فقط یه اتفاق بد توی زندگی اون فرد هست.

اگر بهشون بگو و یادآوری کن که اگر به این دلیل بین آدمها تبعیض قائل بشیم و اون ها رو بر این اساس ارزش گذاری کنیم جواب این تفکرمون رو از خدای او دختر و روزگار خواهیم دید.
    اگه خوب تحقیق کردی و مطمئنی روی حرفت وایستا. البته این اصرارت همراه با بی احترامی نسبت به پدر و مادرت نباشه که اگر اینطور باشه آینده ای نخواهی داشت.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1109
    تشکـر
    18
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

این دوست داشتن و علاقه ی شما واقعا ستودنی است...
    آیا خانوادتون نسبت به اون خانوم شناختی دارن یا اینکه تو هوا مخالفت میکنن؟؟؟؟ آیا ایشون رو دیدن؟؟؟ باحاشون صحبت کردن؟؟؟
    اون خانوم هم حقِ زندگی کردن داره و اگر شما بهش واقعا علاقه مندید ازش حمایت کنید...
    ویرایش توسط دنیا : 12-29-2013 در ساعت 12:28 AM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

آقا احسان اگه واقعا دوستش داری . پاش بمون و به همه نشون بده که اشتباه فکر میکنن . کاری کن که دختره به دل خانوادت بشینه . با خانوادت صحبت کن .

با ارزوی هم سلامتی هم عروسی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نگین خانم دختره بچه محلمه میشناسمش نمیدونم چرا مخالفن میگن معلوم نی بچه کیه و باکی محرمه وبا کی محرم نی حرف بی منطق میزنن آخه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه حرف حساب سرخانوادم میشد ک الآن آرزو خانم همسر بنده میشد بنظر شما خودم دستشو بگیرم برم عقدش کنم بهتر نیست در این باره هم ی فکری برام بکنین خاهشن مرسی بخاطر کمکهای قبلی

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

از نظر اعتقادات مذهبی خانوادتون چطورین؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام .

آقا احسان .دختره چی .خانوادش با شما و ازدواجتون مشکلی ندارن ؟

صادقانه بگو . وضعیت مالی و کاری شما چطوره ؟که همچین تصمیمی بگیرید و دختره رو عقد کنید ؟

(میدونید که اگه برخلاف خانواده تون ازدواج کنید .مشکلات جدایی از خانواده و قهر پیش میاد و بستگی داره به خانوادت که بهت کمک مالی و... کنن یا نه . ) اینها مشکلات خانواده تو بعد از ازدواجته.

ولی مشکلات عاطفی و روحی خودت ( اگه دختره رو دوس داری و عاشقش هستی .اینو بدون که اگه با دختر دیگه ایی ازدواج کنی. هیچ وقت آرزو رو نمیتونی فراموش کنی . چون یه چیز ثابت شده س . آدم کلا نمیتونه عشق اولش رو فراموش کنه . البته اگه واقعا و قلبا عاشقش باشه و....)

به نظرمن .آقا احسان ببین میتونی از یه واسطه مثل پدربزرگ و مادربزرگ یا عمه و... استفاده کنی . برو بهشون بگو من این دخترو دوس دارمو ازش نمیگذرم . برام فکری کنید؟ وقتی میبینن به این راحتی پا پس نمیکشی و رفتی واسطه آوردی و.... یه خورده ممکنه دودل بشن و به این ازدواج رضایت بدن .البته بستگی به زرنگی و طرزبیان خودت داره .

به نظر من . کاری کن که هم خانوادت راضی بشن .وهم با آرزو خانم ایشالا ازدواج کنی و بهش برسی .

ایشالا موفق باشید .

9. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده پدریم مذهبی ولی مادریم لارژ هستن اونام مثل ما هستن نگین خانم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انشاالله مرسی آقا امین راستش من اصلازرنگ نیستم منظورم تو حرف زدنه نمیدونم چطور و از کجا شروع کنم آنه خوانوادم میگن اصلا‌ اسمشو نیار ما برات خواستگاری میریم منم تک پسرم البته. داداش کوچیکم فوت شده من موندم چ حرفی بزنم تا مامانم راضی بشه بابام حرفی نداره بخدا من دیگه کم آوردم دوس دارم چند ماهی بزنم در برم تا تنبیه بشن آخه گناه من چیه خب من زن میخام اینم دارن ازم میگیرن بخدا آقا امین
    ویرایش توسط احسان احمدی : 01-01-2014 در ساعت 06:22 PM دلیل: کمو کثر

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام اقا احسان .

نگاه کن . به نظرمن بیا تلاش کن خوب حرف زدن و قشنگ حرف زدنو یاد بگیر . برای اینکه بتونی از حق خودت دفاع کنی .

تو جامعه ما .اگه کسی طرزبیان قوی و خوب حرف زدن رو بلدنبود .فاییده نداره و روطرف نمیشه حسابی بکشی. قبول کن . بعدش اینکه با لجبازی کردن و از خونه زدن بیرون هیچی درست نمیشه .ممکنه تاثیرداشته باشه ولی راه خوبی نیس .

به نظر من .همین که رو حرفت موندی خیلی عالیه . تلاش کن به این دختر برسی .خدایی نکرده تصمیم نگیری که قیدشو بزنی . مردباش و با مردونگی پای حرفت و دختره و عشقت بمون . آدم دل داره .احساس داره .(لباس و.. خو نیس که بگه این نشد یکی دیگه و... ) اگه واقعا دوسش داری .به دلت نشیته .هیچی جلودار خودتو عشقت نیست .

ایشالا به امید خدا بهش میرسی

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

سلام
    من منظورم از این که در مورد اعتقادات پرسیدم این بود که خواستم بگم اگر مذهبی هستن، میتونید با حرف های مذهبی متقاعدشون کنید حرف های انسان دوستانه و ضد تبعیض.
    اما حالا هم من حرفهای آقا امین رو تأیید میکنم چون تجربه نشون داده که این روشی که ایشون گفتن جواب میده، (منظورم همون پادرمیونی بزرگترها و جدیت در انتخاب از طرف شماست)
    میتونید به نشانه اعتراض هرکسی رو که پیشنهاد دادن با ناراحتی رد کنید تا متوجه عمق علاقه شما به اون خانوم بشن.
    راستی توجه داشته باشین که به خاطر دلتون با پدر و مادرتون بدرفتاری نکنید. چون در اون صورت حتی اگر به عشقتون برسید بازم احساس خوشبختی نخواهین کرد.
    نکته دیگه اینکه هیچ وقت حتی یه لحظه، عشقتون نباید بوی ترحم بده، و گرنه زندگی با این حس نابود شدنی هست(البته این حس رو نمیدونم شما دارید یا نه اما محض احتیاط گفتم که یه وقت به خاطر شرایط اون خانوم، نسبت بهشون چنین حسی نداشته باشین.)

دعا هم توی این زمینه خیلی مهمه، بعد از تلاش و کمک گرفتن از بزرگترها، دعا یادتون نره.
    با آرزوی کامیابی شما

14. 2 کاربران زیر از نگین سبز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون نگین خانم ومتشکرم ازت آقا امین از راهنماییتون منم تنها آرزومه من خودمم همش دست به دعا هستم راهنماییاتون خیلی اعصابمو آروم کرد،ولی هنوز راضی نیست مامانم،رفت رو مخم دیگه آخه من زن میخام اینم گناهه ازدواج هم دارن ازم میگیرن بخدا فعلا ک دیگه بحث نکردن اگه بازم مشکلی پیش اومده مزاحمتون میشم تا از راهنماییاتون استفاده کنم مرسی ازتون

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

سلام

خواهش میکنم/ امیدوارم که اون خانوم همون طور که به نظرتون رسیده، کاملا ملاک های زندگی با شما رو اعم از ایمان، اخلاق، فرهنگ، نجابت و ... رو داشته باشن و این موضوع برای خانوادتون هم به زودی واضح و روشن بشه.

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام اقا احسان

مرسی نظرلطفتونه . خیلی خوشحال شدم .ایشالا کاملا موافقت کنن . ولی قدر زندگیتو خیلی بدون .مخصوصا پدرمادرتو و از حالا ایشالا . زن آینده تو

ایشالا بیای بگی تاریخ عقد رو انتخاب کردید

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1730
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اقای احسان خان لطفا این فکر و از ذهنت بیرون کن چون بعدها مشکل بوجود میاد سعی کن با پدرت صحبت کنی مگه نمی گی ادم مذهبیه پس با همون جلو برو مذهبش رو تحریک کن البته اگه واقعا مطمئنی می تونی دختر مورد علاقتوخوشبخت کنی و همچنین اون می تونه تورو خوشبخت کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد