نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشاوره عقلی!!!!!!

792
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1634
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره عقلی!!!!!!

سلام
    تا چند وقت پیش خیلی بی اهمیت بودم نسبت به اطرافم. ولی از حدود 2-3 سال پیش یه جور اختلال تو رفتارم پیدا کردم.بیش از حد به اطرافم اهمیت میدم.مثلا درباره انتخاب رشته دانشگاه همش فکر میکنم که اگه رشته a رو انتخاب کنم فلان فامیلمون چی میگه؟یا اگه b رو انتخاب کنم فلان دوستم نظرش چیه؟!شاید باور نکنید ولی مثلا وقتی پیاده روی میکنم،به خودم میگم اگه اینجوری راه برم فلان کس چی فکر میکنه درباره ام!اگه اونجوری راه برم چی؟!وقتی سوار اتوبوس میشم فکر میکنم اگه سریع سوار شم بقیه چی فک میکنن؟ اگه آروم سوار شم چی؟!!!حتی درباره نگاه هم میگم که اگه من به شیشه اتوبوس نگاه کنم فلان مسافر چی فکر میکنه درباره من...اگه به راننده نگاه کنم چطور؟!!!!!!!
    اینا فقط چندتا مثال بود از چیزایی که چند ماهه درگیرشم!
    باور کنید خسته شدم...اعصابمو و ذهنمو به کل گرفته...زندگیم به خاطر همچین چیزایی مختل شده....بارها خواستم ذهنمو کنترل کنم ولی آخرش به اول برگشتم...
    میخواستم بدونم این یه جور بیماری حساب میشه؟نمیشه؟چیکار باید کرد؟
    ممنون میشم جواب بدید
    درباره سابقه هم من قبلا وقتی راهنمایی یه سال جهشی خوندم،سالای بعدش به خاطر اینکه یه سال کوچکتر بودم مسخره و به تبعش منزوی شدم ولی دوست و اینا هم کم نداشتم.
    ویرایش توسط aslan : 12-30-2013 در ساعت 11:56 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشاوره عقلی!!!!!!

احتمالا حرفهايي از ديكران شنيديد كه شمارو تحت تاثير قرار داده مثلا اونجورى كه نبوديد شمارو وصف كردن و از اون به بعد به نظراتشون حساس شدى بهتره باخودت تمرين كنى واسه خودت زندكى كنى وحتى وقتى حرفاى ديكران درست نبود اهميت ندى. مردم به خوب وبد بودن تو كارى ندارن واسه صحبت هميشه بهانه دارن!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره عقلی!!!!!!

به نظرم میتونه وسواس باشه
    احتمالا وقتی استرس داری بیشتر اینجوری هستی
    به نظر من باید بیشتر سعی کنی ذهن ارومی داشته باشی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد