نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: میل غیرطبیعی و بیش از حد نامزدم

1987
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میل غیرطبیعی و بیش از حد نامزدم

سلام.من ۱۹ سالمه.مدتی با یه آقایی هم سن خودم آشنا شدم و وارد رابطه شدیم.خیلی دوسش دارم و تصمیمون برای ازدواج قطعیه.فقط یه مشکلی هست که منو مردد میکنه در انتخاب ایشون‌.پسر بسیار باشعور بااخلاق صبور و مهربونیه...ولی خواسته ها و تمایلات غیر طبیعی و خارج از عرف داره و این منو آزار میده.از بیان کردن ************ محارم به شدت لذت میبره و از من میخواد راجب بدن و هیکل مادرم و حتی دوستام براش تعریف کنم تا لذت ببره و در همون حین خودارضایی میکنه...خودش میگه در حد حرفه و من ناموس پرستم.حتی قول داده قبل از ازدواج و عقد دست بمن نمیزنه.ولی میل جنسیش به شدت بالاس ...تقریبا هرروز این حرف ها بین ما رد و بدل میشه و خودارضایی میکنه و من هم گاهی اوقات مجبور به اینکار میکنه...هم بهش حق میدم هم میترسم از آینده...
    اینم بگم من خانواده م به شدت مذهبی و حساس هستن مخصوصا در زمینه ی این جور مسائل و روابط...
    واقعا گیجم..خیلی دوسش دارم و بهش ایمان دارم که بخاطر هوس منو نمیخواد...ولی این رفتاراش منو میترسونه...
    من تاحالا با هیچکس رابطه نداشتم و حتی دس نامحرم از رو عمد بهم نخورده..و دلیل انتخاب این آقا این بود که شخصیت موقرو آروم و صبوری دارن...خیلی هم بامحبت هستن...
    اما....
    خواهشا کمکم کنید....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : میل غیرطبیعی و بیش از حد نامزدم

سلام
    اکثر ادمای مذهبی(بخصوص مردای مذهبی)بیمارجنسی و فکری هستن من در این مورد به قطعیت رسیدم.اینا آلت متحرکن.
    این اقا هم فانتزی جنسیش ************ با محارم هست و وقتی کسی با این تصور ارضا میشه شک نکن تو واقعیت هم بدش نمیاد تجربه اش کنه منتها بخاطر عرف جامعه وضدانسانی بودن اینکار از به عمل رسوندنش واهمه داره .
    نظر من اینه بیخیالش بشی چون ظاهرا ادای ادمای انسانو باشعور رو درمیاره ولی در باطن بویی از انسان بودن نبرده و بعدا که باهات وارد زندگی میشه تمایلاتش و عقایدش تو رو عذاب میده.

3. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

شما خواهر دارید؟

و اینکه سن مادرتون؟

یا دوست صمیمی که بعد ازدواج هم باهاش در ارتباط خواهید بود؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Saba95
    ممنون عزیزم.بله منم همیشه مث شما فکر میکردم و میکنم..اما حقیقتش هزاربار امتحانش کردم...بارها گفتم برو.‌اصن من سرد مزاجم با تو آبم تو یه جوب نمیره به مشکل میخوریم‌..هرکاری کردم گف نه من میخوامت...شده بیام به پات میفتم که زنم شی اینکارو میکنم...تو مال منی و ازینجور حرفا...خیلی درگیر شدیم حتی فوشش دادم...ولی به شدت وابستمه ...و اینکه تنها جوابش بهم اینه که آدم باید خودشو با عشقش خالی کنه‌..
    میدونی...حس میکنم دس خودش نیس...
    بعدم این که من یه شکست عشقی سنگین چندسال پیش خوردم که زندگیمو بدجور بهم ریخت...اینباز نمیخوام از دستش بدم‌..واقعا گیج و سر در گمم...

Sam127:
    نه خواهر ندارم.
    مادرم ۵۶سالشون هست.
    بله دوست صمیمی دارم دوسه تایی

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم عزیزم
    پایان دادن به هر رابطه ای مسلما به خاطر بار عاطفی که داره یکم مشکل هست ولی زمان که بگذره وضع فرق میکنه یه انتخاب اشتباه میتونه یه عمر زندگیتو جوانیتو خراب کنه.بخصوص تو که یه تجربه ناموفق داشتی باید انتخابی بکنی که اون تجربه رو جبران کنه نه اینکه بشه قوز بالا قوز.
    پس فردا فکر کن چقد عذاب وجدان میگیری که برای ارضا کردن این مرد مریض باید شان و حرمت مادرتو زیرسوال ببری چرا باید اینا رو تحمل کنی؟!تو نباید تو رابطه ای باشی که تحمل کنی باید تو رابطه ای باشی که لذت ببری این حق توئه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله صباجون درست میگین..ولی مسئله ای که هست اینه که اولا به گفته خودش عاشقمه...شکستن غرور و قلب یه مرد خیلی ظلم بزرگیه...بعدم اتفاقا بهش گفتم چندبار...که مرد حسابی مادره من ناموسمه...نمیزارم کسی بهش چپ نگاه کنه ..بخدا ساعت ها باهاش حرف زدم که بفهمه من رو این چیزا حساسم...گفت من که هیچ وقت چنین کاری نمیکنم منم معتقدم شعور و اخلاق سرم میشه...ولی چه کنم...با این حرفا تحریک و ارضا میشم...اما ترس من از همین چیزیه که شما گفتی...که نکنه در آینده به سرش بیفته که این فکرا رو عملی کنه...
    بارها بهش گفتم من از همسرم توجه ، صداقت ، پاکی و محبت میخوام‌..اینا از رابطه جنسی خیلی مهم تره...ولی هم در حرفش قسم خورده که همینجوری ک من میخوامه هم در عمل داره نشونم میده...‌خیلی آروم و بی حاشیس،دوس داشتنیه...اینو بگم که منم ظاهر جذاب و فوق العاده یا ثروت آنچنانی ندارم که بگیم بخاطره اون منو میخواد...تقریبا جفتمون هم سطحیم....منتهی نمیخوام سر این مسئله ترکش کنم و پا رو احساسم و احساسش بزارم...شاید اگ سنش بره بالاتر و مشغول به کار شه یکم عوض شه...بخدا آدم با خانواده ایه...فکرش ازدواجه...ولی این گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجی بیش از حد منو عذاب میده...بخدا موندم چیکار کنم‌..بمونم یه جور نمونم یه جور...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa.f نمایش پست ها
    بله صباجون درست میگین..ولی مسئله ای که هست اینه که اولا به گفته خودش عاشقمه...شکستن غرور و قلب یه مرد خیلی ظلم بزرگیه...بعدم اتفاقا بهش گفتم چندبار...که مرد حسابی مادره من ناموسمه...نمیزارم کسی بهش چپ نگاه کنه ..بخدا ساعت ها باهاش حرف زدم که بفهمه من رو این چیزا حساسم...گفت من که هیچ وقت چنین کاری نمیکنم منم معتقدم شعور و اخلاق سرم میشه...ولی چه کنم...با این حرفا تحریک و ارضا میشم...اما ترس من از همین چیزیه که شما گفتی...که نکنه در آینده به سرش بیفته که این فکرا رو عملی کنه...
    بارها بهش گفتم من از همسرم توجه ، صداقت ، پاکی و محبت میخوام‌..اینا از رابطه جنسی خیلی مهم تره...ولی هم در حرفش قسم خورده که همینجوری ک من میخوامه هم در عمل داره نشونم میده...‌خیلی آروم و بی حاشیس،دوس داشتنیه...اینو بگم که منم ظاهر جذاب و فوق العاده یا ثروت آنچنانی ندارم که بگیم بخاطره اون منو میخواد...تقریبا جفتمون هم سطحیم....منتهی نمیخوام سر این مسئله ترکش کنم و پا رو احساسم و احساسش بزارم...شاید اگ سنش بره بالاتر و مشغول به کار شه یکم عوض شه...بخدا آدم با خانواده ایه...فکرش ازدواجه...ولی این گرم مزاجی بیش از حد منو عذاب میده...بخدا موندم چیکار کنم‌..بمونم یه جور نمونم یه جور...
    سلام عزیزم
    متاسفانه این دوست پسر یا نامزد شما دچار پارافیلیا یا انحراف جنسی هستند و قطعا تا زمانی که خودشون قبول نکنن که دچار انحراف هستند شما و یا هیچ کس دیگه ای نمیتونید درستشون کنید. پس فکر نکنید می تونید ایشون رو تغییر بدید. برای ازدواج همیشه میگن باید فکر کنی ایشون بهتر که نمیشه هیچ بدتر هم میشه. پس زندگیتون رو روی سراب و علاقه کودکانه بنا نکنید چون با بالا رفتن سن قطعا نگرش شما به زندگی تغییر خواهد کرد.
    درضمن سن شما خیلی برای ازدواج کم هستش و نمیدونم چرا فکر میکنید باید توی این سن ازدواج کنید؟؟؟ قطعا تا چند سال اینده حتما موردهای بهتر و سالم تری خواهید داشت پس اینده خودتون رو به خاطر یک علاقه جنسی به خطر نندازید.
    درمورد شکست عشقی خیلی بد گذشتتون هم با توجه به سن کنونی تون تشخیص میدم که یک عاشقی دوران نوجوانی بوده که همه یک بار تجربش کردند واصلا چیز عجیب یا بدی نیست. پس لطفا عاقل باشید و قبل از اینکه بلایی سر خودتون و ابروی خانوادتون بیارید این ارتباط رو بدون هیچ توضیحی قطع کنید. برای انجام این کار اصلا ارائه توضیح لازم نیست. خیلی راحت شمارتونو عوض کنید و دیگه پاسخشون رو ندید.
    موفق باشید

9. 5 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    متاسفانه این دوست پسر یا نامزد شما دچار پارافیلیا یا انحراف جنسی هستند و قطعا تا زمانی که خودشون قبول نکنن که دچار انحراف هستند شما و یا هیچ کس دیگه ای نمیتونید درستشون کنید. پس فکر نکنید می تونید ایشون رو تغییر بدید. برای ازدواج همیشه میگن باید فکر کنی ایشون بهتر که نمیشه هیچ بدتر هم میشه. پس زندگیتون رو روی سراب و علاقه کودکانه بنا نکنید چون با بالا رفتن سن قطعا نگرش شما به زندگی تغییر خواهد کرد.
    درضمن سن شما خیلی برای ازدواج کم هستش و نمیدونم چرا فکر میکنید باید توی این سن ازدواج کنید؟؟؟ قطعا تا چند سال اینده حتما موردهای بهتر و سالم تری خواهید داشت پس اینده خودتون رو به خاطر یک علاقه جنسی به خطر نندازید.
    درمورد شکست عشقی خیلی بد گذشتتون هم با توجه به سن کنونی تون تشخیص میدم که یک عاشقی دوران نوجوانی بوده که همه یک بار تجربش کردند واصلا چیز عجیب یا بدی نیست. پس لطفا عاقل باشید و قبل از اینکه بلایی سر خودتون و ابروی خانوادتون بیارید این ارتباط رو بدون هیچ توضیحی قطع کنید. برای انجام این کار اصلا ارائه توضیح لازم نیست. خیلی راحت شمارتونو عوض کنید و دیگه پاسخشون رو ندید.
    موفق باشید

سلام.نه نه الان که ازدواج و اینا خیلی زوده...هنوز خیلی کار داریم.من باید درس بخونم و کار پیدا کنم‌.کمه کمش شیش هفت سال دیگه...اما خب ایشون خودش اومد سمتم...منم خیلی پسش زدم ولی باز موند...شما درست میگی همه حرفاتونو قبول دارم...ولی بخدا دلم میسوزه..چجوری ولش کنم...
    😭

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ایشون دارای مشکل جنسی هستند و در آینده اگه تو اقوامتون دختر دایی دختر خاله دختر عمه عمو داشته باشید میتونن باعث خیانت بشن

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

1. در اینکه ایشون دچار انحراف جنسی هستند تقریباً شکی نیست.
    2. اما مسئله اصلی و مهم تر اینه که شما الان در دوران به شدت احساسی به سر می برید که به شدت غیر واقع بین هستید، در این دوران شما واقعیت هارو نمیبینید و بیشتر رابطه تون بر پایه خیال بافی است تا واقعیت. همونطور که جناب ghm فرمودن، الان سن ازدواج شما نیست. پس دست از خیال بافی و اعتماد بی مورد بکشید. صرفا به عنوان رابطه دختر پسری بهش نگاه کنید و در همین حد نگه دارید.

با توجه به واقعیت های تقریباً انکار ناپذیر رابطه شما، صرفاً به دید رابطه بهش نگاه کنید و دست از خیال بافی هایی چون ازدواج برارید. در این صورت کمی واقعیت ها رو هم خواهید دید.

13. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ایشون دارای مشکل جنسی هستند و در آینده اگه تو اقوامتون دختر دایی دختر خاله دختر عمه عمو داشته باشید میتونن باعث خیانت بشن

بله خودمم به همین فک میکنم😭

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    1. در اینکه ایشون دچار انحراف جنسی هستند تقریباً شکی نیست.
    2. اما مسئله اصلی و مهم تر اینه که شما الان در دوران به شدت احساسی به سر می برید که به شدت غیر واقع بین هستید، در این دوران شما واقعیت هارو نمیبینید و بیشتر رابطه تون بر پایه خیال بافی است تا واقعیت. همونطور که جناب ghm فرمودن، الان سن ازدواج شما نیست. پس دست از خیال بافی و اعتماد بی مورد بکشید. صرفا به عنوان رابطه دختر پسری بهش نگاه کنید و در همین حد نگه دارید.

با توجه به واقعیت های تقریباً انکار ناپذیر رابطه شما، صرفاً به دید رابطه بهش نگاه کنید و دست از خیال بافی هایی چون ازدواج برارید. در این صورت کمی واقعیت ها رو هم خواهید دید.

ممنون از راهنماییتون 😔

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما فقط یک لحظه به این فکر کنید دختردار شده اید
    آیا میتونید دخترتون رو با همسرتون که این آقا هستند تنها بگذارید؟
    اینهمه آمار تجاوز به دختر یا نزدیکان تو قصه ها نیست واقعیت هاییه که ما حاضرنیستیم بپذیریم و هشدارها رو نادیده میگیریم
    ویرایش توسط siavash_en : 07-08-2018 در ساعت 01:03 AM

17. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    شما فقط یک لحظه به این فکر کنید دختردار شده اید
    آیا میتونید دخترتون رو با همسرتون که این آقا هستند تنها بگذارید؟
    اینهمه آمار تجاوز به دختر یا نزدیکان تو قصه ها نیست واقعیت هاییه که ما حاضرنیستیم بپذیریم و هشدارها رو نادیده میگیریم
    بله من واقعا ازین قضیه میترسم...😔

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)