نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: انحرف جنسی

8161
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

Post انحرف جنسی

حدود 7 سال است که ازدواج کردم و خانم من خوب است. ولی من متاسفانه با همسرم تحریک نمی شم و از او لذت نمی برم.
    بلکه از خانم های غریبه بیشتر تحریک میشم. مثلا خانم های در جامعه و یا اقوام و حتی خواهر خانم خودم خیلی من رو تحریک می کنند.
    ولی نسبت به همسرم سرد هستم.
    لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : انحرف جنسی

بی‌علاقگی جنسی می‌تواند اشکال مختلفی بهخود بگیرد و ممکن است زمانی رخ دهد که فرد با همسر خود احساس صمیمیت یا نزدیکی نمی‌کند.
    بی‌علاقگی جنسی ( همچنین شناخته‌شده به عنوان نفرت جنسی، غیر فعالی تمایلات جنسییا تمایلات جنسی ممنوع شده) .
    یکی از اختلالات جنسی رایج است که بر اساس تحقیقاتموسسه بین‌المللی سلامت، با پایین بودن علاقه به رابطه جنسی، مشخص می‌شود.

فردی که به بی‌علاقگی جنسی درجه یک، مبتلااست، هرگز علاقه‌ای به رابطه جنسی نداشته است.
    در صورتیکه فردی با بی‌علاقگی جنسیدرجه دو ممکن است در گذشته به رابطه جنسی، علاقه و تمایل داشته ، اما در حال حاضراینطور نیست.
    برخی افراد تمایلی به داشتن رابطه با همسر فعلی خود ندارند، درحالیکه ممکن است دسته‌ای دیگر تمایلی به هیچ گونه رابطه جنسی نداشته باشند.
    دربرخی موارد، ممکن است فرد حس کند که همسرش به رابطه جنسی علاقه ندارد، اما درحقیقت شهوت و شور جنسی آنها متفاوت باشد.

علیرغم این، محدوده تمایلات، علایق و تجربیات جنسی در انسان‌های مختلف بسیارمتفاوت است.
    برخی افراد که دارای محرک‌های جنسی کم یا پایین هستند را می‌توان غیرجنسی دانست و نباید این قضیه را مشکل دانست.
    با وجود اینکه، ممکن است محرک‌هایجنسی کم یا عدم وجود آن در برخی افراد، توسط مراکز بهداشتی و سلامتی.
    و یا همسراناین افراد، اختلال محسوب شود، ممکن است در خود این افراد حس خوبی ایجاد ‌کند.
    بااینکه ممکن است برخی افراد به دنبال درمانی برای پایین بودن محرک‌های جنسی خودبگردند.
    برخی دیگر با این قضیه کاملاً احساس راحتی کرده و نمی‌خواهند کمک بگیرند.

لغت "بی‌علاقگی" به معنای دلسردی و خستگی است، اما "بی‌علاقگی"جنسی لزوماً به معنایی دلسردی یا خستگی فرد از رابطه جنسی نیست.
    بر اساس گفته‌هایمرکز بهداشت دانشگاه مریلند،
    فاکتورهای فیزیکی و/یا روانی متعددی ازجمله موارد زیر در بی‌علاقگی جنسی نقش دارند:

• - تربیت سخت گیرانه
    • - بی‌خوابی
    • - افسردگی
    • - استرس
    • - تغییرات هورمونی
    • - برخی بیماری‌ها
    • - برخی داروها

اگر احساس می‌کنید ممکن است شما و همسرتان از نظر جنسی دچار بی‌علاقگی باشید .
    کهمنجر به اضطراب شخصی شده و یا برروی رابطه شما تاثیر می‌گذارد، شاید صحبت کردن باهمسرتان و جستجو .
    برای اقداماتی که می‌توانید به همراه یکدیگر یا به تنهایی برایفهم اتفاق در حال وقوع، انجام دهید، مفید باشد.

بسته به اوضاع شخصی، انتخاب روشی برایدرمان بی‌علاقگی جنسی می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد.
    روش‌های درمانی متعددیهمانند ورزش، روش هایی برای مقابله با استرس ، تقویت ماهیچه‌های لگنی.
    و یا درمانعلل پزشکی پنهان ، می‌تواند برای کمک به افراد دچار بی‌علاقگی جنسی مفیدباشد.
    نکاتی برای افزایش صمیمیت جنسی بین همسران در زیر آورده شده است:

• - برقراری ارتباط با همسرتان به روشی صادقانه و روشن بینانه
    • - مشاوره خواستن
    • - صرف وقت برای ایجاد صمیمیت
    • - افزودن اندکی چاشنی به زندگی جنسی خود، به زبان دیگر، انتخاب یک وضعیت جدید.
    • یکوقت متفاوت در روز و یا یک مکان تازه برای برقراری رابطه جنسی.

ممکن است شما و یا همسرتان تمایل داشتهباشید به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه کرده، با آنها مشورت کنید.
    مراکز مشاوره‌ایوجود دارد که شما و همسرتان می‌توانید به صورت انفرادی یا با هم مراجعه کنید.
    برقراری ارتباط، حمایت و درمان (بسته به اوضاع و شرایط هر فرد) می‌تواند مشخص کند .
    که آیا باید نگران بی‌علاقگی جنسی بوده و یا اینکه پیگیر مراقبت و درمان باشید.
    فهمیدن تفاوت‌ علایق و سلایق جنسی فردی ، می‌تواند به احساس راحتی بیشتر فرد بامحرک‌های جنسی خود (و همسرش) کمک کند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.gals نمایش پست ها
    حدود 7 سال است که ازدواج کردم و خانم من خوب است. ولی من متاسفانه با همسرم تحریک نمی شم و از او لذت نمی برم.
    بلکه از خانم های غریبه بیشتر تحریک میشم. مثلا خانم های در جامعه و یا اقوام و حتی خواهر خانم خودم خیلی من رو تحریک می کنند.
    ولی نسبت به همسرم سرد هستم.
    لطفا راهنمایی کنید

سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و بسیار متعجبم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

ممکنه بفرمائید شما که هیچ گونه کششی نسبت به ایشون نداشتید چرا با ایشون ازدواج کردید و 7 سال در این ازدواج مانده اید!؟

ایا فرزند و یا فرزندانی هم دارید؟

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و بسیار متعجبم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

ممکنه بفرمائید شما که هیچ گونه کششی نسبت به ایشون نداشتید چرا با ایشون ازدواج کردید و 7 سال در این ازدواج مانده اید!؟

ایا فرزند و یا فرزندانی هم دارید؟

سپاس
    دکتر
    من هم بسی متعجب شده ام

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

ان شا الله سرفرصت جواب میدهم ...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

به این لینک مراجعه کنید:
    http://forum.moshaver.co/f145/%DA%A9...81/#post273135

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من مردانی کهیه خانم غریبه بیشتر از خانوم خودشون تحریکشون می کنن به خاطر اینه که روابط یهویی و همینطور چیزای غیر قابل دسترس رو دوس دارند. به نظر شما یکم بیشتر در ظاهر خانومتون دقت کنین. ازش بخاین لباسای جذب و قشنگ توی خونه بپوشن. سعی کنی بعد از 2 .3 ماه که قراره رابطه ای داشته باشین تا جایی که می تونین دیر به سراغ اندام جنسی خانومتون برید.سعی کنین با قسمتای دیگه دسترسی به اون نقطه رو یکم دیر تر و کمتر کنین. اینطوری از رابطه ی 5 دقیقه هم در میاید. وقتی لذت این رابطه رو حس کنین نا خود آگاه علاقه مند میشد. ولی اگه هم چنان جذب زنای دیگه میشین و شرایط رفتن به مشاور رو ندارین می تونین خانومتون رو یکی از اون زنا بدونین.البته اصلا توصیه نمی کنم. چون این خیانته محضه.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

من فکر میکنم شما تعمدا نمیخواید از همسرتون لذت ببرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)