نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تغییر رفتار من و نامزدم

1234
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38868
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تغییر رفتار من و نامزدم

سلام
    ۲۱سالم هست و ۱ساله نامزد کردم. همسرم۲۵ ساله هستن. چند سال باهم دوست بودیم و پارسال خدا قسمتمون کرد و نامزد کردیم. همه چی اوکیه ولی تقریبا یک ماهه که سر همسرم خیلی شلوغ شده و مدام سر کاره و اکثرا شبا همدیگه رو میبینیم. رابطه مون خیلی خیلی صمیمیه و تو این یک سال بیشتر از چیزی که فکر کنید وابسته ی هم شدیم. یک سری تغییر رفتار توی خودم و همسرم‌ میبینم این یک‌ ماه. دلیلش رو همسرم میگن بخاطر اینه که همش باهمیم و زیاد همدیگه رو میبینیم و ممکنه اون شور و شوق اولی که داشتیم و الان نداریم به این دلیل باشه. من همچین نظری ندارم چون من شدیدا بهشون وابسته ام و تو این یک سال دوست و همسر و هم زبونم فقط و فقط ایشون بودن و فکر میکنم بخاطر نبودنشون کنارم این تغییر ها رخ داده.
    پیشنهاد مشاوره حضوری رو دادم بهشون و تا وقتی دکتر مشاور خوب پیدا کنیم و بریم میخواستم راهنمایی بگیرم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تغییر رفتار من و نامزدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmnt نمایش پست ها
    سلام
    ۲۱سالم هست و ۱ساله نامزد کردم. همسرم۲۵ ساله هستن. چند سال باهم دوست بودیم و پارسال خدا قسمتمون کرد و نامزد کردیم. همه چی اوکیه ولی تقریبا یک ماهه که سر همسرم خیلی شلوغ شده و مدام سر کاره و اکثرا شبا همدیگه رو میبینیم. رابطه مون خیلی خیلی صمیمیه و تو این یک سال بیشتر از چیزی که فکر کنید وابسته ی هم شدیم. یک سری تغییر رفتار توی خودم و همسرم‌ میبینم این یک‌ ماه. دلیلش رو همسرم میگن بخاطر اینه که همش باهمیم و زیاد همدیگه رو میبینیم و ممکنه اون شور و شوق اولی که داشتیم و الان نداریم به این دلیل باشه. من همچین نظری ندارم چون من شدیدا بهشون وابسته ام و تو این یک سال دوست و همسر و هم زبونم فقط و فقط ایشون بودن و فکر میکنم بخاطر نبودنشون کنارم این تغییر ها رخ داده.
    پیشنهاد مشاوره حضوری رو دادم بهشون و تا وقتی دکتر مشاور خوب پیدا کنیم و بریم میخواستم راهنمایی بگیرم.

دوست عزیز اگر در دوران نامزدی باشید هنوز رابطه شما رسمی نشده و میتونه هر اتفاقی بیفته .
    چون دوران نامزدی دوران شناخته و ممکنه ایشون در حال شناخت شما و تغییر رفتارش باشه .
    اگر با هم عقد رسمی هستید پس زن و شوهر رسمی و قانونی به حساب میایت و این دو با هم تفاوت دارند .
    و باید بدونید چیزی که امروز تجربه کردید زندگی واقعی شماست .
    و قرار نیست همیشه این شور و حرارت اولیه پابرجا بمونه .
    در ضمن ایشون برای تامین هزینه های زندگی لازمه کار کنه .
    و طبیعتا" سرش شلوغ میشه و شما باید این مورد رو درک کنید .
    چون اگر ایشون در تامین هزینه های شما و زندگی دچار مشگل بشه .
    اولین کسی که نسبت به این شرایط واکنش نشون بده خود شمایید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)