نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشكل در ازدواج و ترديد

1377
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38899
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشكل در ازدواج و ترديد

سلام .من سهیل هستم 25 سال مجرد از اهواز از طوایف عرب . کارم دفتر املاک است. میخوام ازدواج کنم و دوتا مشکل داشتم یکی با خودم یکی با خانواده. اول یک بیوگرافی از خانواده خودم بگویم و بیوگرافی خودم و بعد بیوگرافی خانم مورد علاقم
    خانواده:
    1.مذهبی،
    2.ساده و خاکی 3. ارشد خانواده برادرم (تصمیم گیرنده اصلی) 4.خانوادم نباشد کسی منو ساپورت مالی نمیکند. 5.بسیار غیرتی و مخالف آزادی بیش از حد یک خانم در خانواده
    خودم: 1. مصرف الکل و دخانیات، 2.دروغ ، 3.مال برام مهمه، 4. آزادی طلب، 5.لارج ،
    بیگورافی خانم مورد علاقم که من بدست آوردم: 1.دختر هم شهریم نیست و ساکن خرم آباد، 2.خانم مطلقه است، 3.آزادی بیش از حد از خانواده، 4.مصرف دخانیات و نوشیدنی الکلی، 5.مسافرت های پی در پی خارجی و داخلی 6.بسیار رفیق باز، 7.کمی دروغگو ، 8.خانواده سر شناس و معروف ، 9. به مادیات بی اهمیته پول براش مهم نیست

من 9 ماهی است وابسته خانمی شدم که 4 سال از من بزگتر است ولی او خیال میکند که یک سال من بزگترم (بهش گفتم شناسنامم کوچیک کردم مشکلی داشتم) من به این خانم بسیار علاقه شدید دارم (به قدری که هفته ای 800 کیلومتر میرم میام) و میخواهم اون رو با خانوادم در میان بزارم دختره هم منو دوست داره. به قدری که منو به داداشش معرفی کرد ولی گفت برادر دوستم هست من حتی توی خونشون خوابیدم چند باری. با دختر هم روابط جنسی داشتم. ولی مشکل اینجاست که خانوادم بدونن مطلقه است کلا مخالف میشن . یعنی باید این ماجرای طلاق پنهان بمونه و مشکل دوم که زیاد حاد نیست سن اوست شاید خانوادم قبول نکنن من چه کار کنم.
    الان 9 ماهه من سرکار نرفتم همش توی فکرشم همیشه هم تو روابطمون دعوا میکنیم. چون دوریم . بعضی موقع ها هم میگم شاید بهم خیانت میکنه ولی میرم پیشش میبینم نه این طور نیست
    الانم شرايط گذاشته ضمن عقد
    ١.حق طلاق در صورت خيانت .اعتياد.دست بزن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : مشكل در ازدواج و ترديد

نقل قول نوشته اصلی توسط sohel44 نمایش پست ها
    سلام .من سهیل هستم 25 سال مجرد از اهواز از طوایف عرب . کارم دفتر املاک است. میخوام ازدواج کنم و دوتا مشکل داشتم یکی با خودم یکی با خانواده. اول یک بیوگرافی از خانواده خودم بگویم و بیوگرافی خودم و بعد بیوگرافی خانم مورد علاقم
    خانواده:
    1.مذهبی،
    2.ساده و خاکی 3. ارشد خانواده برادرم (تصمیم گیرنده اصلی) 4.خانوادم نباشد کسی منو ساپورت مالی نمیکند. 5.بسیار غیرتی و مخالف آزادی بیش از حد یک خانم در خانواده
    خودم: 1. مصرف الکل و دخانیات، 2.دروغ ، 3.مال برام مهمه، 4. آزادی طلب، 5.لارج ،
    بیگورافی خانم مورد علاقم که من بدست آوردم: 1.دختر هم شهریم نیست و ساکن خرم آباد، 2.خانم مطلقه است، 3.آزادی بیش از حد از خانواده، 4.مصرف دخانیات و نوشیدنی الکلی، 5.مسافرت های پی در پی خارجی و داخلی 6.بسیار رفیق باز، 7.کمی دروغگو ، 8.خانواده سر شناس و معروف ، 9. به مادیات بی اهمیته پول براش مهم نیست

من 9 ماهی است وابسته خانمی شدم که 4 سال از من بزگتر است ولی او خیال میکند که یک سال من بزگترم (بهش گفتم شناسنامم کوچیک کردم مشکلی داشتم) من به این خانم بسیار علاقه شدید دارم (به قدری که هفته ای 800 کیلومتر میرم میام) و میخواهم اون رو با خانوادم در میان بزارم دختره هم منو دوست داره. به قدری که منو به داداشش معرفی کرد ولی گفت برادر دوستم هست من حتی توی خونشون خوابیدم چند باری. با دختر هم روابط جنسی داشتم. ولی مشکل اینجاست که خانوادم بدونن مطلقه است کلا مخالف میشن . یعنی باید این ماجرای طلاق پنهان بمونه و مشکل دوم که زیاد حاد نیست سن اوست شاید خانوادم قبول نکنن من چه کار کنم.
    الان 9 ماهه من سرکار نرفتم همش توی فکرشم همیشه هم تو روابطمون دعوا میکنیم. چون دوریم . بعضی موقع ها هم میگم شاید بهم خیانت میکنه ولی میرم پیشش میبینم نه این طور نیست
    الانم شرايط گذاشته ضمن عقد
    ١.حق طلاق در صورت خيانت .اعتياد.دست بزن
    سلام دوست عزیز
    واقعیت اینه شما چون نیاز عاطفی و جنسی داشتید+ نیاز برای ارتباط با خانوم و ایشون چون تقریبا همه نیازهای شمارو برآورده میکنن، اشتباهاً به این نتیجه رسیدین که دختر رویاهاتون هستند. در صورتی که اگه انتخاب های بیشتری داشتید اصلاً سراغ ایشون نمی رفتید.
    با توجه به بافت مذهبی و سنتی این بخش از کشورمون، به احتمال زیاد رفتارها و رابطه شما دردسرساز خواهد شد.

خلاصه بهتون بگم اگه حتی یک دختر خانوم به شما ابراز علاقه کرده بودند، بسیار بعیده سراغ ایشون میرفتین. هر دو از روی استیصال هست ظاهرا.

متاسفم اینو میگم اما درگیر رابطه کاملاً غلطی شده اید که بعید میدونم فرجام خوبی داشته باشه.

3. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد