نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تردید در ازدواج

2503
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39047
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید در ازدواج

سلام خستە نباشید. من دختری 21 سالە هستم، دانشجو معلم. نزدیک دو سال با یک آقایی در رابطه هستم، ایشون خیلی آدم احساسی هستن و به شدت به عشق اعتقاد دارن ولی من خیلی آدم احساسی نیستم به نظرم مشکلات میتونه عشق رو نابود کنه. در مدت این دو سال ما دعواهای زیادی داشتیم سر کوچکترین موضوعی دچار اختلاف میشیم. ایشون هشت سال از من بزرگترن و من خیلی از تفاوت سنی میترسم. کارشون کار آزاد هست که درامدشم خوبه ولی من بعضی وقتا دودل میشم که آیا بعدن پشیمون نشم. علاوه بر اینها ایشون سیکل دارن و من احتمال زیادی داره که بعدن هم ادامه تحصیل بدم و چون ایشون دانشگاه نرفتن خیلی میترسم که به مشکل بر بخوریم. تک پسر هستن و مجبورن همیشه کنار خواهرها و مادرشون زندگی کنن. من از طرفی خیلی دوسش دارم و از نظر خانوادگی به هم نزدیکیم ولی از مشکلات زندگی با خانوده ی شوهر و بقیه ی مسایل میترسم. این رو هم بگم که در مدت این دو سال ایشون خیلی از گذشته من خبردار شدن و چون خودشون با کسی نبودن حس میکنم من رو ناپاک میدونن و به خودشون افتخار میکنن. خواهش میکنم کمکم کنید. الان از هم جدا شدیم ولی من هنوز دودلم و بعضی وقتا پشیمون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تردید در ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط fatime نمایش پست ها
    سلام خستە نباشید. من دختری 21 سالە هستم، دانشجو معلم. نزدیک دو سال با یک آقایی در رابطه هستم، ایشون خیلی آدم احساسی هستن و به شدت به عشق اعتقاد دارن ولی من خیلی آدم احساسی نیستم به نظرم مشکلات میتونه عشق رو نابود کنه. در مدت این دو سال ما دعواهای زیادی داشتیم سر کوچکترین موضوعی دچار اختلاف میشیم. ایشون هشت سال از من بزرگترن و من خیلی از تفاوت سنی میترسم. کارشون کار آزاد هست که درامدشم خوبه ولی من بعضی وقتا دودل میشم که آیا بعدن پشیمون نشم. علاوه بر اینها ایشون سیکل دارن و من احتمال زیادی داره که بعدن هم ادامه تحصیل بدم و چون ایشون دانشگاه نرفتن خیلی میترسم که به مشکل بر بخوریم. تک پسر هستن و مجبورن همیشه کنار خواهرها و مادرشون زندگی کنن. من از طرفی خیلی دوسش دارم و از نظر خانوادگی به هم نزدیکیم ولی از مشکلات زندگی با خانوده ی شوهر و بقیه ی مسایل میترسم. این رو هم بگم که در مدت این دو سال ایشون خیلی از گذشته من خبردار شدن و چون خودشون با کسی نبودن حس میکنم من رو ناپاک میدونن و به خودشون افتخار میکنن. خواهش میکنم کمکم کنید. الان از هم جدا شدیم ولی من هنوز دودلم و بعضی وقتا پشیمون

دوست عزیز شما بین 21 تا 25 سالگی به بلوغ عاطفی خواهید رسید.
    در زندگی خودتون روی معیارهای ازدواج بیشتر دقت کنید .
    خصوصا به اختلافات فرهنگی و تحصیلی دقت کنید .
    چون همه این موارد میتونه در آینده ایجاد تنش کنه .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تردید در ازدواج

سلام تردید در ازدواج درست نیست ادم باید از عقلش استفاده کنه و با امید به خدا ازدواج کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد