نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عمل بکارت

2289
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39163
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عمل بکارت

سلام وقت بخیر. من یه اشتباهی تو زندگیم کردم باشخصی دوست بودم وباهاش رابطه کامل داشتم چندوقت. البته قبلش رفتم دکتر زنان وگفت پردم ازنوع حلقوی ارتجاعی هست. منتها الان میخوام با پسرداییم ازدواج کنم که ازهرنطرمناسبه. اما باید وحتما خونریزی داشته باشم چون رسم قدیمی دستمال نشون دادن رو هم داریم. چون اصالتا کرد هستیم.میخوام عمل دوختن بکارت انجام بدم.تهران هستم. نمیدونم کجا و پیش چه دکتری برم. کاملا پشیمونم. ترخداکمکم کنید. میخوام زندگیم روبراه بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عمل بکارت

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    مشاوره روانشناسي تلگرامي:
    http://t.me/kanonmoshaveran_bot

ترميم پرده بکارت به روشهای متفاوتی در دنیا انجام میشود.
    • روش ترميم بكارت alloplant: که یک روش ترمیم پرده بکارت به طور کاملا موقتی ست که ۱هفته قبل از ازدواج صورت میگیرد

• روش ترميم بكارت STID: در جدیدترین متد ترمیم پرده بکارت روش STID میباشد.
    که روش بخیه سه لایه ای لبه های بکارت میباشد. (بخیه سه stratums سراسر introitus)
    در این روش لبهای باقیمانده پرده بکارت با میکرو بخیه قابل جذب به هم فیوز میشوند.
    ترمیم پرده بکارت یک عمل تهاجمی نیست بلکه برداشتن لبه های پاره شده و ایجاد یک لایه ثانویه برای پوشش واژن خواهد شد.
    بازسازی پرده بکارت هیچگاه خودبخود صورت نمیگیرد مگر در اطفال یا دختران کم سن باشند.

در بحث باقی ماندن جای عمل ترمیم بستگی به نوع عمل و چگونگی بخیه زدن و نوع پوست بیمار دارد ولی معمولا در انواع پرده بکارت ارتجاعی نتیجه خوبی بدست نمیاید.
    معمولا مدت زمان ترمیم بکارت بین ۴۵دقیقه تا ۱ساعت و با یک بی حسی موضعی انجام میشود و جزو عملهای سرپایی میباشد.
    بیمار براحتی میتواند به منزل خود برگشته و نیازی به استراحت مطلق در منزل ندارد.
    تا چند روز بعد از ترمیم بکارت نیاز به استفاده مسکن هست و ممکن است کمی لکه بینی جزیی وجود داشته باشد.
    یاداور میشوم ترمیم پرده بکارت در هیچ دانشگاهی درکشور ما تدریس نمیشود و در بیشتر موارد با اجازه پزشک قانونی انجام میشود.
    هر پزشکی که این عمل را انجام میدهد درواقع بنوعی تجربه کاری خود پزشک جراح میباشد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39163
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترخدا دکترمعرفی کنید اگه میشه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من نمی خوام برات بگم که چجوریه و چه قدر هزینه داره و این حرفا. اولا کارت فوق العاده اشتباه و خریت محض بوده. دوما خودت یکم فکر.ون پسر دایی از همه نظر مناسبتدوس داره همسرش دست مال نشده باشه. تو داری بهش دروغ میگی. من نمی خوام شعار بیخودی بدم که برو راستشو بگو.اما تو در حق اون پسر ظلم کردی. چطور تونستی بدون توجه به آیندت این کارو بکنی. از همه مهم تر برای عمل بکارت از نوع قانونی گواهی طلاق یا برگه پزشک قانونی بابت تجاوز لازمه. باید بری تو این جاهایی که یواشکی و زیر ابی می رن. می دونی چقدر خطر داره.عزیز من ره من ربطی نداره که چرا رفتی خیلی راحت ************ کردی اما تو میدونی چقدر گندی که بالا اوردی بزرگ تر از این حرفاست. حداقل اگه بخای بری به دکترای بدون مجوز بدی عمل کنن باید یکی از اعضای خانوادت باشن تا خود دکتر بلا ملایی سرت نیاره. اخه چقدر بی فکری قربونت شم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد