نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی میلی به رابطه جنسی با همسر

7791
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39220
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی میلی به رابطه جنسی با همسر

سلام خسته نباشید
    من32سالو همسرم 30ساله هستند چند ماهی هست که همسرم خیلی رابطه بدی با من خانوادم داره و به تبع مشاجراتمون هم بیشتر شده ی مسئله ای که هست اینه من شدیدا به رابطه جنسی با همسرم سرد شدم حتی گاهی به فکر خودارضایی هم میافتم و یا ارتباط با دختر دیگری اما تاالان مقاومت کردم که اوضاع بهتر بشه.کلا علاقه ای بهش ندارم.می بخشید که بی پرده گفتم چون واقعا دیگه خسته شدم.توضیح اکنه تا الان هیچ دختری ت زندگیم نبوده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بی میلی به رابطه جنسی با همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط hesiam نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من32سالو همسرم 30ساله هستند چند ماهی هست که همسرم خیلی رابطه بدی با من خانوادم داره و به تبع مشاجراتمون هم بیشتر شده ی مسئله ای که هست اینه من شدیدا به رابطه جنسی با همسرم سرد شدم حتی گاهی به فکر خودارضایی هم میافتم و یا ارتباط با دختر دیگری اما تاالان مقاومت کردم که اوضاع بهتر بشه.کلا علاقه ای بهش ندارم.می بخشید که بی پرده گفتم چون واقعا دیگه خسته شدم.توضیح اکنه تا الان هیچ دختری ت زندگیم نبوده

دوست عزیز این مشاجرات در زندگی مشترک زوجین همیشه بوده و خواهد بود .
    ولی اینکه از ایشون سرد شده باشید دلیل دیگه ای متوینه داشته باشه .
    به همین خاطر بهتره در این خصوص اول روی عادی شدن رابطه خودتون با همسر تلاش کنید .
    مسلما وقتی این کدورت ها و تنشها از بین بره تمایل شما به هم بیشتر خواهد شد .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی میلی به رابطه جنسی با همسر

سلام. دعوای بین زن شکهر همیشه بوده. و خیلی از این دعوا ها هم بین خانواده ی شو و خود عروس بود. این موضوع که کشور ما غوغا کرده و جوک هاشو همه جا می شه دیده. اما این به این معنیه که زرتی به زندگی و شریک زندگیمون سرد بشیم. این جوری که اصلا زوجی کنار هم نمی موندن. شما برو بشین فک کن ببین همون اول کار خانومتو دوس داشتی؟اصن می خواستیش؟ اگرنه دعوا هیچ ربطی بخه اینکه ز کل از ریشه همه چیز رو بخش************ی و دیگه به همسرت علاقه نداشته باشی نداره. مشکل جایی دیگست. اگه دیدی قبلا دوسش داشتی حالا دوسش نداری باز خودش چنتا موضوعه یا احساس زود گذر یا خانومتون ببخشیدا خیلی بیخوده یا شما دچار ناتوانی جنسی شدید و فک میکنی مشکل از خانومه. یا حتی می شه گفت شما ادم تنوع طلبی هستین. به نظر من شما لذت رابطه با خانومت رو یادت رفته برو بهش نزدیک شو یکم که حسش کنی فک کنم بتونین رابطه داشته باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)