نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: صابون ضدلک

4295
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1687
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation صابون ضدلک

با سلام
    صورت من جوش های سر سیاه و سرسفید داره و حتی جوش های عمیقی که بزرگترن ... مشکل من بیشتر با لکه هایی هست که از جوش های عمیق و بزرگ بجا میمونه من یه مدت از صابون کاپوس هفت ادویه استفاده میکردم خوب لکه ها رو از بین میبرد ولی متوجه شدم اون جوش های بزرگ وعمیق بیشتر شدن .... صابونم رو عوض کردم به no bacter جوش ها بهتر شدن ولی باز لکه بری این به اون نمیرسه
    حالا سوال اینجاس چه صابون ضد لکی استفاده کنم که هم لکه هارو خوب از بین ببره هم جوش رو تشدید نکنه و صورت رو هم پوسته پوسته نکنه

2. کاربران زیر از naghme1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : صابون ضدلک

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme1370 نمایش پست ها
    با سلام
    صورت من جوش های سر سیاه و سرسفید داره و حتی جوش های عمیقی که بزرگترن ... مشکل من بیشتر با لکه هایی هست که از جوش های عمیق و بزرگ بجا میمونه من یه مدت از صابون کاپوس هفت ادویه استفاده میکردم خوب لکه ها رو از بین میبرد ولی متوجه شدم اون جوش های بزرگ وعمیق بیشتر شدن .... صابونم رو عوض کردم به no bacter جوش ها بهتر شدن ولی باز لکه بری این به اون نمیرسه
    حالا سوال اینجاس چه صابون ضد لکی استفاده کنم که هم لکه هارو خوب از بین ببره هم جوش رو تشدید نکنه و صورت رو هم پوسته پوسته نکنه
    سلام عزیزم
    جوشهارو دستکاری میکنید که جاش میمونه؟ پوستتون از چه نوعی هست؟ ( چرب یا خشک؟)

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1687
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آره خوب آدم وسوسه میشه دیگه ... و لکه های بدی ام به جا میمونه پوستمم چربه ! خیلی .. به حدی که بعضی وقتها با اینکه چندین مرتبه با فواصل کم صورتمو میشورم بازم دانه های چربی (مثل دونه عرق) رو صورتم دیده میشه .... باز از طرفی وقتی زیاد میشورم که چرب نشه پوستم یه جوری زبر میشه که انگار کل ش زخم شده !!!

5. کاربران زیر از naghme1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme1370 نمایش پست ها
    آره خوب آدم وسوسه میشه دیگه ... و لکه های بدی ام به جا میمونه پوستمم چربه ! خیلی .. به حدی که بعضی وقتها با اینکه چندین مرتبه با فواصل کم صورتمو میشورم بازم دانه های چربی (مثل دونه عرق) رو صورتم دیده میشه .... باز از طرفی وقتی زیاد میشورم که چرب نشه پوستم یه جوری زبر میشه که انگار کل ش زخم شده !!!
    عزیزم این تجربه شخصی خودمه من چند سال پیش خیلی جوش میزدم پوستمم بدجور چرب بود محلول کلیندامایسین پاک دارو رو اوایل روزی دوبار به پنبه آغشته کنید و صورتتونو تمییز کنید باهاش فقط زیر چشم نزنید . وقتی از محلول استفاده میکنید زیر آفتاب نرید و شب تاصبح بهتره به نظرم اگه بمونه رو صورت . ناخنهاتونو بگیرین و جوشهایی که چرکی هستن و سرشون سفید شده رو با دو انگشت سبابه از اطرافش آروم فشار بدین نباید خون بیاد چون جاش میمونه فقط چرکش خارج شه . بعدها که جوشها بهتر شدن می تونین از ژل صورت مخصوص پوست چرب برای شستشو استفاده کنید صابون برای پوست صورت خوب نیست پی اچش خیلی بالاست. امیدوارم نتیجه مثبت بده این روش براتون .

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

در ضمن برای لکه ها از ماست استفاده کنین بیست دقیقه بزارین ماست بمونه بعد یا آب ولرم بشورید و به جز موردی که بالا بهتون گفتم جوشهارو دستکاری نکنین ممکنه دیگه جاشون نره...

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد