نمایش نتایج: از 1 به 30 از 30

موضوع: رابطه با دوست

7557
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه با دوست

سلام
    من یه دوست دارم که مثل خودم پسره دوستی چندساله داریم اما این اواخر با در خواست اون و من که خودمم اشتباه کردم پذیرفتم با هم رابطه داشتیم دخول صورت نگرفت فقط دست زدن و بوس و..
    اما یبار تو خونشون بودیم این دوست احمقم گفت اینجا اون کار رو کنیم که یکدفعه مادرش اومد ما هم سریع خودمون رو جمع کردیم و اون موقع فکر کردم چیزی نفهمید و بعدشم مادرش گفت برید درس بخونید که منم گفتم اره بریم
    بعدشم عادی از خونشون رفتم چند روز بعد که رفتم خونشون دوستم سریع اومد گفت که مادرش فهمیده و گفته دیگه نباید با من بگرده !!
    احتمالا همه چیز رو گردن من انداخته !!
    دیگه بعد از اون زیاد باهام حرف نزده و منم محلش نزاشتم اما حالا اون تصادف کرده و پاش شکسته
    و از اون جایی که فامیل دورمون هم هست و تقریبا خانواده ها فکر میکنن ما خیلی دوستیم مادرم گفت بریم عیادتش اما میترسم مادرش به مادرم بگه که اینجور شده و همه چیزو گردن من بندازن و منم اگه بابام بفهمه دیگه باید خودکشی کنم !!
    حالا واقعا نمیدونم برم عیادتش و یا نه
    راستش خودمم دوست دارم دوباره باهم دوست باشیم اما این موضوع هم من و اون رو دو دل کرده !
    بنظرتون برم یا نه ؟ مادرش عکس العمل خوبی داره یا بد ؟
    راستی پدرم چند وقت پیش پدرش رو دیده بود
    اما پدرش چیزی به بابام نگفته بود فقط درباره تصادفش حرف زده بودن !!
    لطفا کمک کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : رابطه با دوست

اول اینکه کار به شدت اشتباهی مرتکب شدی چون وارد شدن در رابطه ی غیر نرمال، کم کم شما را از نرمال بودن خارج میکنه و خارج شدن ازین جور رابطه ها ممکنه به سختی و پیامدهای جبران ناپذیری رو بر سلامتتون بزاره
    نه اصلن به نظرم دیگه باهم روبه رو نشید بگو کار برات پیش اومده اصلا اونو از ذهنت و زندگیت حذفش کن
    و بهتره اصلا خانوادتو درگیر این قضایا نکنی
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط alijoon نمایش پست ها
    سلام
    من یه دوست دارم که مثل خودم پسره دوستی چندساله داریم اما این اواخر با در خواست اون و من که خودمم اشتباه کردم پذیرفتم با هم رابطه داشتیم دخول صورت نگرفت فقط دست زدن و بوس و..
    اما یبار تو خونشون بودیم این دوست احمقم گفت اینجا اون کار رو کنیم که یکدفعه مادرش اومد ما هم سریع خودمون رو جمع کردیم و اون موقع فکر کردم چیزی نفهمید و بعدشم مادرش گفت برید درس بخونید که منم گفتم اره بریم
    بعدشم عادی از خونشون رفتم چند روز بعد که رفتم خونشون دوستم سریع اومد گفت که مادرش فهمیده و گفته دیگه نباید با من بگرده !!
    دیگه بعد از اون زیاد باهام حرف نزده و منم محلش نزاشتم اما حالا اون تصادف کرده و پاش شکسته
    و از اون جایی که فامیل دورمون هم هست و تقریبا خانواده ها فکر میکنن ما خیلی دوستیم مادرم گفت بریم عیادتش اما میترسم مادرش به مادرم بگه که اینجور شده و همه چیزو گردن من بندازن و منم اگه بابام بفهمه دیگه باید خودکشی کنم !!
    راستش خودمم دوست دارم دوباره باهم دوست باشیم اما این موضوع هم من و اون رو دو دل کرده !
    لطفا کمک کنید

سلام این که با شخص مقابلت هم جنس بازی کردی کار اشتباه بوده
    برای این که بیماری مقاربتی هم نگرفته باشی بهتره بری آزمایش بدی ( به هر حال ممکنه از طریق آمیزش های غیر مطمن بیماری ها منتقل بشن )

پیشنهاد من اینه که حتی با وجود این که فهمیدن بزار یک مدت بگذره مثلا یک سال یا دوسال
    تو این مدت هم که خونشون میری یا خونتون میان ببین مثل قبل بهتون توجه میکنن و تحویلتون میگیرن ...

بعد کم کم برید خونشون ( البته خانوادگی )
    سعی نکنید ارتباطتون و قطع کنین
    از دوستت هم حلالیت بطلب
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

گفتی مادرش اومد؟
    مادرش اومد منظور این که وارد اتاقتون شما رو دید یا مادرش وارد خانه شد و چیزی رو ندید؟
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان بنظرتون پس امروز خانوادگی نرم پیشش ؟
    اخه رابطه اونجوری هم نبوده فقط لخت بودیم
    اون موقع هم که مادرش اومد خیلی سریع خودمون رو جمع کردیم فکر کردیم چیزیم ندید احتمالا مادره شک کرده این دوست منم همه چیز رو لو داده ! الانم خیلی پشیمونم کاشکی اصلا بهش میگفتم نه ولی اون موقع اوج بلوغم بود و.. هیجان جنسی داشتم
    تو دبیرستان ما با اینکه مدرسه خاص هست بچه ها خیلی انحراف جنسی دارن و واقعا بعضیاشون که حتا سیگار الکترونیکی و ... میکشن !
    البته من کاری باهاشون ندارم نزدیکشون هم نمیشم
    حالا فقط موندم برم عیادت یا نه ؟
    حدود 2 دوماه و خورده ای گذشته یعنی تو تابستون بود !
    ممنون بابات پاسختون 😘🙏

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

ببین نظر شخصی من اینه که نرو دلیلش اینه که با توجه به اینکه عنوان کردی که دوست داری بازم باهاش دوست بشی این یعنی بازم احتمال داره دوباره وسوسه بشی و خطا کنی . من عقیدم اینه که شما جایی نرو که حس میکنی بازم در معرض گناه قرار میگیری و یا یه درصد کم خانواده ها چیزی متوجه بشن. میتونی با یه تلفن احوالشو بپرسی دلیلی نمیبینم که بخای حتما حضوری بری. دیگه تصمیم باخودت
    ویرایش توسط eli2 : 10-19-2018 در ساعت 01:20 PM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

پیشنهاد من اینه که بری خونشون
    منتها حواست به مادرش باشه و این که خودت و یک قیاسی بزن با روزهایی قبل و امروز

ببین امروز رفتارش چجوریه گذشته چجوریه
    ایا مثل قبل رفتار میکنه یا نه

عیادتش که برو ...

نگران نباش اگه قرار بود بگن میگفتن .
    اما خیلی ریلکس برو و حواست به واکنش هم باشه .

حداقل عیادت رو میتونی بهانه ای برای این که بفمی فهمیده یا نه
    چپ چپ نگاهت میکنه یا نه ( مادر دوستت منظورمه )

و این که خود دوستت اصلا تمایل داره باهات راه بره و حرف بزنه یا نه
    امضای ایشان

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نظر دوست عزیزمان الی خانم را قبول دارم

چون برای ترک گناه تمامی پل هایی که از گناه درست شدن رو باید تخریب کنی

البته این حسی که الان داری یک تجربه و یک عبرتی باشه که دیگه رابطه غیر شرعی نداشته باشی
    امضای ایشان

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    گفتی مادرش اومد؟
    مادرش اومد منظور این که وارد اتاقتون شما رو دید یا مادرش وارد خانه شد و چیزی رو ندید؟
    ما تو حیاط بودیم داشتیم اول فوتبال بازی میکردیم بعد رفتیم گوشه خونشون و.. که مادرش اومد دوستمم سریع خودشو جمع کرد و چیزی معلوم نشد و شاید مادرش فقط یکمیش رو دیده ! یعنی نفهمیده ما دقیقا داریم چیکار میکنیم اما شک کرده که دوستم لو داده
    البته وقتی مادرش اومد چیزی نگفت تعجب هم نکرد گفت برید درس بخونید منم سریع گفتم بریم که گند قضیه جمع بشه شک نکنه اما انگار فهمیده
    الان برم عیادت یا نه ؟

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

ما تو حیاط بودیم داشتیم اول فوتبال بازی میکردیم بعد رفتیم گوشه خونشون و.. که مادرش اومد دوستمم سریع خودشو جمع کرد و چیزی معلوم نشد و شاید مادرش فقط یکمیش رو دیده ! یعنی نفهمیده ما دقیقا داریم چیکار میکنیم اما شک کرده که دوستم لو داده
    البته وقتی مادرش اومد چیزی نگفت تعجب هم نکرد گفت برید درس بخونید منم سریع گفتم بریم که گند قضیه جمع بشه شک نکنه اما انگار فهمیده
    الان برم عیادت یا نه ؟
    عیادت رو برو البته با خانواده

این بهترین فرصته که می تونی از روی رفتارهای مادر بفهمی که فهمیده یا نه
    ممکنه دوستت هم نگفته باشه و از روی ترسی که اون لحظه داشته اون حرف و زده ابا از اسیاب بیافته

بالاخره این فرصت و ا دست بدی شاید دیگه پیش نیاد
    امضای ایشان

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پیشنهاد من اینه که بری خونشون
    منتها حواست به مادرش باشه و این که خودت و یک قیاسی بزن با روزهایی قبل و امروز

ببین امروز رفتارش چجوریه گذشته چجوریه
    ایا مثل قبل رفتار میکنه یا نه

عیادتش که برو ...

نگران نباش اگه قرار بود بگن میگفتن .
    اما خیلی ریلکس برو و حواست به واکنش هم باشه .

حداقل عیادت رو میتونی بهانه ای برای این که بفمی فهمیده یا نه
    چپ چپ نگاهت میکنه یا نه ( مادر دوستت منظورمه )

و این که خود دوستت اصلا تمایل داره باهات راه بره و حرف بزنه یا نه
    ...
    .
    .
    .
    .
    .
    پس میگی برم پیشش ؟ چون دیگه باهاش اینکارا رو نمیکنم خودمم پشیمون شدم
    اما میترسم مادرش به مادرم یچیزی بگه و من دیگه فاتحم خونده بشه
    اما تا الان که چیزی نگفتن چون پدرش پدرم رو دیده بود و در باره اون مساله چیزی به بابام نگفته بود فقط درباره تصادفش حرف زدن

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

...
    .
    .
    .
    .
    .
    پس میگی برم پیشش ؟ چون دیگه باهاش اینکارا رو نمیکنم خودمم پشیمون شدم
    اما میترسم مادرش به مادرم یچیزی بگه و من دیگه فاتحم خونده بشه
    اما تا الان که چیزی نگفتن چون پدرش پدرم رو دیده بود و در باره اون مساله چیزی به بابام نگفته بود فقط درباره تصادفش حرف زدن
    این نشونه ی خوبیه

این یعنی این که پسره به احتمال زیاد ترسیده و برای این که ابا از اسیاب بیافته این حرف و بهت زده

اگه قرار بود بگن که میگفتن ( یعنی فرض کن به بچش تجاوز بشه بعد مادر بچه ( کسی که حاظر نیست کسی بگه بالای چشمت ابرویه ) این ماجرا رو با خانواده در میون نزارن و پیگیری نکنن )

نگران نباش اتفاقی نمیافته
    چون اگر قرار بود بیافته حتی خانوادش علاوه بر این که دوست نداشتن ببیننت دوست نداشتن پدر و مادرت و برای عیادت دعوت کنن

توبه کن و مسیرت و عوض کن ( دیگه هم تکرار نشه )
    امضای ایشان

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همگی پس امروز میرم عیادت اما خیلی مودبانه زیاد هم به دوستم نمیچسبم

خدا کنه چیزی نشه برام دعا کنید

خیلی خیلی ممنون از پاسخهاتون 😚

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نگران نباش اتفاقی نمیافته چون اگر قرار بود بیافته تا الان می افتاد و خانوادت مطلع میشدن
    امضای ایشان

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتم عیادت
    اتفاق خاصی نیوفتاد عادی بود همه چیز
    ولی احساس میکنم پدرش یخورده بدجور نگاه میکرد منم مثل بچه مثبت ها تو لاک خودم جمع شده بودم و با دوستم درباره مدرسه و یه بازی کامپیوتری حرف میزدیم
    من خیلی تلاش کردم خودم رو مثبت و پشیمان نشون بدم اما الان نمیدونم
    رابطمو باهاش میتونم ادامه بدم یا نه
    الان پدرو مادرش صد در صد نمیزارن ما دوتا تنهایی جایی بریم بخاطر همین نمیدونم چطور دوستیمون رو از سر بگیریم
    البته شایدم باهاش تا ابد قطع ارتباط کنم
    راهنمایی کنید ممنون میشم
    البته دیگه هیچوقت باهاش از اون کار های زشت و غیر شرعی نمیکنم
    ویرایش توسط alijoon : 10-19-2018 در ساعت 08:28 PM

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

رفتم عیادت
    اتفاق خاصی نیوفتاد عادی بود همه چیز
    ولی احساس میکنم پدرش یخورده بدجور نگاه میکرد منم مثل بچه مثبت ها تو لاک خودم جمع شده بودم و با دوستم درباره مدرسه و یه بازی کامپیوتری حرف میزدیم
    من خیلی تلاش کردم خودم رو مثبت و پشیمان نشون بدم اما الان نمیدونم
    رابطمو باهاش میتونم ادامه بدم یا نه
    الان پدرو مادرش صد در صد نمیزارن ما دوتا تنهایی جایی بریم بخاطر همین نمیدونم چطور دوستیمون رو از سر بگیریم
    البته شایدم باهاش تا ابد قطع ارتباط کنم
    راهنمایی کنید ممنون میشم
    البته دیگه هیچوقت باهاش از اون کار های زشت و غیر شرعی نمیکنم

این که میگید همه چیز عادی بوده و باهم قم دور هستید خیلی خوبه

حداقلش اینه که وقتی با دوستت صحبت میکردی اون ها گارد یا متلک بهتون ننداختن

نگران نباشید
    اگر مدرسه هم دیگر رو میبینید برو ازش معذرت خواهی کن

حداقل اینه که باید دل دوستتون و به دست بیارید تا محبتتون تو دلش جا بیافته

دیگه هم سمت این کارا نرید
    این کارها رو اگر می خواین انجام بدین به خانواده بگین براتون برن خاستگاری تا هم رابطتون شرعی باشه و هم این که به گناه کشیده نشید و یک رابطه ی خیلی تمیز و بدون و دردسر و مطمن هم داشته باشید.

شما چند سالتون هست ؟
    امضای ایشان

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حدود 15 سالمه !
    متاسفانه پسرای همسن من خیلی بچه هستن ولی فکر میکنن همه بزرگ هستن و همه چیز دان منم تقریبا همینجورم ولی سعی میکنم اینجوری نباشم
    منم اشتباه کردم
    البته تو این سن که نمیشه ازدواج کرد خخخ
    البته بزرگتر شدم هم خر نمیشم ازدواج کنم !
    تنهایی خیلی هم خوبه !
    .
    .
    متاسفانه اموزش جنسی درستی به ما نمیدن
    و همسن های من اکثرن خود ارضایی میکنن

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

حدود 15 سالمه !
    متاسفانه پسرای همسن من خیلی بچه هستن ولی فکر میکنن همه بزرگ هستن و همه چیز دان منم تقریبا همینجورم ولی سعی میکنم اینجوری نباشم
    منم اشتباه کردم
    البته تو این سن که نمیشه ازدواج کرد خخخ
    البته بزرگتر شدم هم خر نمیشم ازدواج کنم !
    تنهایی خیلی هم خوبه !
    .
    .
    متاسفانه اموزش جنسی درستی به ما نمیدن
    و همسن های من اکثرن خود ارضایی میکنن

آموزش های جنسی که هنوز زوده برای شما

ارضای نیاز های جنسی چیزی نیست که بشود اینکارش کرد چون به هر حال نیاز جنسی یک نیاز است که باید برطرف شود مثل تشنگی
    می شود تشنه باشی و آب نخوری؟ یا گرسته باشی وآب نخوری ؟

مسلماْ هم نمیشود
    نیاز جنسی یک همچین چیزی است
    پس بهتر است راه درستش را انتخاب کنید

ازدواج کردن برای تمام جوانان ما چه پسر و چه دختر یک نیاز است چون اگر این ازدواج به عقب بیافته اون شخص و یا جامعه به فساد کشیده میشه
    این که نمیخواهید ازدواج کنید ( ازدواج زوری نیست ) اما اتفاق هایی ممکنه براتون بیافته که در آینده با خودتون بگید ای کاش این حرف را امروز نمیزدم...

هر چیزی سختی خودش را دارد
    اگر بخواهی پول به دست بیاری باید سختی بکشی و اگر می خواهی نیاز های جنسی را برطرف کنی باید برای رسیدن به یک همسر خوب تلاش کنی
    پس بهترین گزینه و بهترین راه ها رو انتخاب کن

مثلا درمورد کنترل غریزه جنسی در کمی تحقیق کن تا کمتر به گناه بیافتی و به گناه افتادنت را به صفر برسانی
    تنها راهی که از الان باید شروع کنی ( چون این امر شدت خواهد گرفت ) همین است
    امضای ایشان

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود برادر کوچکم
    دوستی تان را حفظ کنید اما اگر دیدید هنوز آن حسها سراغتان میاید (میل جنسی) بدنبال پیدا کردن دوست دختر بروید.

20. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

آموزش های جنسی که هنوز زوده برای شما

ارضای نیاز های جنسی چیزی نیست که بشود اینکارش کرد چون به هر حال نیاز جنسی یک نیاز است که باید برطرف شود مثل تشنگی
    می شود تشنه باشی و آب نخوری؟ یا گرسته باشی وآب نخوری ؟

مسلماْ هم نمیشود
    نیاز جنسی یک همچین چیزی است
    پس بهتر است راه درستش را انتخاب کنید

ازدواج کردن برای تمام جوانان ما چه پسر و چه دختر یک نیاز است چون اگر این ازدواج به عقب بیافته اون شخص و یا جامعه به فساد کشیده میشه
    این که نمیخواهید ازدواج کنید ( ازدواج زوری نیست ) اما اتفاق هایی ممکنه براتون بیافته که در آینده با خودتون بگید ای کاش این حرف را امروز نمیزدم...

هر چیزی سختی خودش را دارد
    اگر بخواهی پول به دست بیاری باید سختی بکشی و اگر می خواهی نیاز های جنسی را برطرف کنی باید برای رسیدن به یک همسر خوب تلاش کنی
    پس بهترین گزینه و بهترین راه ها رو انتخاب کن

مثلا درمورد کنترل غریزه جنسی در کمی تحقیق کن تا کمتر به گناه بیافتی و به گناه افتادنت را به صفر برسانی
    تنها راهی که از الان باید شروع کنی ( چون این امر شدت خواهد گرفت ) همین است
    درود
    در کشورهای مدرن جهان آموزش مسایل جنسی را از مدارس ابتدایی شروع میکنند پس همینجوری "دیمی" نظر ندهید که زود است.

22. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    در کشورهای مدرن جهان آموزش مسایل جنسی را از مدارس ابتدایی شروع میکنند پس همینجوری "دیمی" نظر ندهید که زود است.
    حرفتان کاملا صحیح و متین است و برای همین است که آمار زنا زاده ها در حال افزایش است و خانواده ها دارند کمرنگ تر میشوند. ( می توانید نگاهی به آمار زنا زاده ها در کشور های اروپایی بیندازید‌ )

امضای ایشان

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه من دنبال دوست دختر نیستم اینبارم اشتباه کردم هر چند کنترل غریزه جنسی خیلی سخته
    ممنون از پاسخت

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    لطفا کمک کنید

اینکه تایپیک زدید و در خواست راهنمایی کردید که باید دوستی رو حفظ کنم یا نه نشانه این هست که زیاد به این دوستی پایبند نیستید و احساس خوبی (حداقل به خاطر کاری که انجام گرفته) ندارید. در اینده هم معلوم نیست وضعیت چطوری باشه ولی اگه بخواید دوستی تون رو ادامه بدید باید این حرکاتی که باعث ناراحتی شما شدن کنار بگذارید و یا اگه دیدید کنار اومدن با این مسله برای شما سخته به فکر دوستی دیگه ای باشید.
    ادامه دوستی یا قطع دوستی رو شما تعیین میکنید. گاهی وقتا قبلا در مورد یک چیزی تصمیم گرفتیم و فقط منتظر تایید هستیم و بعد از مدت ها کار رو عملیش میکنیم ولی با درد بیشتر(این رو در این باره گفتم که اگه احساس خوبی ندارید ممکنه بعدا "بیشتر" بشه و یا ممکنه کمتر بشه)

روند عادیت رو ادامه بده و سعی کن تمرکزت روی درس هات باشه شما 15 سالته. حساسترین زمان برای یک پسر. تصمیم الان شما رو کل زندگی اینده شما تاثیر داره. پیشنهادم برای الان(برای الانی که فقط 15 سالتون هست) اینه که به درس تمرکز کنین و فقط یه عده خاص که بتونن تو درس کمک کنن کنار خودتون داشته باشین.

برخی زمان ها هستن که اشتباه کردن توشون خطرناکه بقیه رو همه میدونیم ولی این سنی که شما توش هستی جهت دهنده هست. برای همین پیشنهادم این بود که تمرکز بر روی درس و فعالیت های مناسب باشه و تا حد ممکن تو انتخاب دوست دقت کنید.

فقط کافیه نگاه کنیم به وضعیت فعلی که هست و بنا به وضعیت تصمیم بگیریم. ببینیم ایا انجام دادن بعضی کارها واقعا لازمه؟ در وضعیتی که اینده معلوم نیست وضعیت این کشور چی باشه بهترین کار اینه که به اینده فکر کرد.
    یه دو سه سال دیگه میتونی کلی دوست چه همجنس چه جنس مخالف داشته باشی ولی وقتی که الان هست و فرصتی که برای ساختن اینده هست ممکنه دیگه پیدا نشه. از بقیه متمایز باش عمیق فکر کن.با ارزوی موفقیت.
    ویرایش توسط sese : 10-26-2018 در ساعت 02:02 PM

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

اینطور که از جمله هات معلومه
    همچین بدتم از این رابطه ها نمیاد هاااا
    از زندگی لذت ببر ولی مراقب رابطه هایی که توشی باش
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

حرفتان کاملا صحیح و متین است و برای همین است که آمار زنا زاده ها در حال افزایش است و خانواده ها دارند کمرنگ تر میشوند. ( می توانید نگاهی به آمار زنا زاده ها در کشور های اروپایی بیندازید‌ )

درود
    عکسها ربطی به سخنانتان نداشت؟!
    ضمنا حرام زاده بودن و این چیزها دیگر مهم نیست نگویید بهتان میخندند

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    عکسها ربطی به سخنانتان نداشت؟!
    ضمنا حرام زاده بودن و این چیزها دیگر مهم نیست نگویید بهتان میخندند
    عکس ها فقط نشان دهنده تبلیغاتشان در زمینه ی پورن و گرافی بوده .

وقتی تو احادیث و روایات گفته از طریق شرعی خودتون و ارضا کنین و خویشتن داری کنید همینه ...

زنا زاده به کسی میگن که مشخص نیست پدرش کی هست .

وقتی امار رابطه هایی نامشروع زیاد بشه و تبلیغات هم زیاد شود همینه که این جور امار ها میره بالا

برو تحقیق کن تو همین کشور خودمان چقدر امار سقط بالا رفته

تو کشور های دیگر چقدر قیمت قرص های سقط بالا و گران هست

دلیل این گرانیش هم اینه که چیزی به اسم خانواده داره تو کشور های غربی ریزش می کنه

کتاب های شهیدای اسلام را مطالعه کنید
    از جمله اقای اوینی / مطهری و ...

حتی یک آلمانی در کتاب خاطراتش نوشته بود که من میدیدم که جوان چندین و چند ساله از مرگ نمی ترسید و خودش و می نداخت روی میدان مین ...

بعضی از شهدا این قدر رتببه های بالایی داشتن که موقع دفن اون ها چنان بوی عطری به مشام همه میرسیده که در عمرشان همچین بویی را استشمام نکرده بودن

کمی تحقیق کنید

پس اگر برای شما این ارزش نداره فرض کن بچه ی خودت با یک نامحرم رابطه ی نامشروع داشته باشه
    عصبانی نمی شوی ؟ مخصوصا اگر دختر باشد ؟
    ناراحت نمی شوی ؟ مخصوصا اگر بفهمی از طریق رابطه نامشروع باردار شده است ؟
    امضای ایشان

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنونم از پاسخ همتون
    من دیگه پیش اون دوستم نمیرم شاید پدرو مادرشون خوششون نیاد
    چون اونم دیگه انگار حوصله منو نداره شاید بخاطر پدرو مادرش !
    به هر حال بدم نمیاد اگه دوباره خودش بیاد با هم بریم بیرون !
    ویرایش توسط alijoon : 11-01-2018 در ساعت 07:59 PM دلیل: نامناسب بودن

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    اینطور که از جمله هات معلومه
    همچین بدتم از این رابطه ها نمیاد هاااا
    از زندگی لذت ببر ولی مراقب رابطه هایی که توشی باش
    .
    .
    .
    .
    سلام
    دوست عزیز من تو هیچ رابطه ای نیستم و نخواهم بود !!!
    قبلا یه اشتباهی کردم
    به هر حال این میل جنسی جهان رو به فنا داده !
    البته دیگه اون دوستمو نمیبینم چون مدرسه شروع شده و اونم پاش شکسته
    و احتمالا هنوز به خاطر اون قضیه پدرو مادرش بهش اجازه دوستی با من رو نمیدن !
    ممنون از پاسخت

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

.
    .
    .
    .
    سلام
    دوست عزیز من تو هیچ رابطه ای نیستم و نخواهم بود !!!
    قبلا یه اشتباهی کردم
    به هر حال این میل جنسی جهان رو به فنا داده !
    البته دیگه اون دوستمو نمیبینم چون مدرسه شروع شده و اونم پاش شکسته
    و احتمالا هنوز به خاطر اون قضیه پدرو مادرش بهش اجازه دوستی با من رو نمیدن !
    ممنون از پاسخت

رفتی لب و لوچه رو از طرف گرفتی
    بعد زدی پاشو ش************دی
    بعد میای اینجا میگی دستش شکسته ؟

میل جنسی جهان رو به فنا نداده
    میل جنسی اگه درست تو مسیرش قرار بگیره خیلی بیماریا رو درمون میکنه
    تازه خیلیم لذت داره
    ژووووووووووووووون
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

32. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنونم از پاسخ همتون
    من دیگه پیش اون دوستم نمیرم شاید پدرو مادرشون خوششون نیاد
    چون اونم دیگه انگار حوصله منو نداره شاید بخاطر پدرو مادرش !
    به هر حال بدم نمیاد اگه دوباره خودش بیاد با هم بریم بیرون !
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    رفتی لب و لوچه رو از طرف گرفتی
    بعد زدی پاشو ش************دی
    بعد میای اینجا میگی دستش شکسته ؟

میل جنسی جهان رو به فنا نداده
    میل جنسی اگه درست تو مسیرش قرار بگیره خیلی بیماریا رو درمون میکنه
    تازه خیلیم لذت داره
    ژووووووووووووووون

فازت چیه عمو ؟
    میگم تصادف کرده و کلا پاش اینا شکسته !! برو صفحه اول کامل بخون
    بله میل جنسی لذت داره
    اما باید کنترل بشه نمیشه که مردم رو بدبخت کنی
    تو کشور های غربی به بعضیاشون مادرشون هم رحم نمیکنن وقتی جوونا بخاطر عشق ازدواج نمیکنن بخاطر *** ازدواج میکنن حالا تو بگو میل جنسی جهان رو به فنا نداده
    التماس تفکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)