نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دخالت والدین

1251
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39567
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دخالت والدین

با سلام خدمت همگی

مشکلی واسم پیش اومده که ممنون میشم از راهنمایی و نظرات شما دوستان استفاده کنم

۲۶ سن سال دارم و حدود یک سال هست که عقد کردم ولی هنوز خونه خودمون نرفتیم

همسرم اعتقاد داره که باید اطلاعات مالی مثل میزان حقوق و میزان کل سرمایه که دارم رو باهاش در میون بزارم..اما پدرم بسیار تاکید میکنن که مرد نباید همچین اطلاعاتی رو در اختیار زنش قرار بده چون ممکنه باعث مشکلاتی در آینده و ... بشود

این موضوع ذهنم رو بشدت درگیر کرده و نمیدونم چیکار کنم..احساس بدی مثل احساس گناه یا عذاب وجدان بهم دست داده که دلم نمیکنه

ممنون میشم راهنمایی های ارزشمند شما رو بدونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39797
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دخالت والدین

سلام.همسر منم همچین فکری رو میکنه ،با اینکار فقط باعث میشید همسرتون خودشو غریبه بدونه،اتفاقا توی زندگی زناشویی چیز مخفی نباید وجود داشته باشه. همسرتونم اگه زندگیشو دوست داشته باشه هیچوقت به فکر اسراف و ولخرجی نمیفته.اتفاقا روابطتونم بهتر میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دخالت والدین

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    زندگی مشترک یعنی شراکت در تمامی مسائل که مسائل مالی نیز شامل آن می شود . فردی که به عنوان شریک زندگیتان وارد زندگی شما می شود باید شرایط مالی شما را بداند اتفاقا زن ها مدیران موفقی هستند که می توانید در مورد امور مالیتان با او مشورت کنید . در دیدگاه های قدیمی این گونه پنهان کاری ها وجود دارد که متاسفانه گاهی باعث می شود زن نداند در چه شرایطی قرار دارد و یا زیاد از حد توقع داشته باشد و یا زیاد از حد به زندگی سختی بدهد که می تواند کسالت و یک نواختی زندگی را به همراه داشته باشید. زمانی که شما همسرتان را شریک شرایط مالیتان قرار می دهید در شرایط سختی زندگی بیشتر می توانید روی احساس همدلی و همچنین قناعت از او کمک بخواهید این کار ساده می تواند نشان دهنده این باش که شما به زندگی مشترکتان پایند هستید و همسرتان را نیز پایبند تر کند و اعتماد او به شما بیشتر می شود.
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد