نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شک و تردید با دیدن گوشی

815
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39747
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک و تردید با دیدن گوشی

سلام دوستان من با ی اقایی رابطه دارم ک قراره بعد از عید بیان خاستگاری البته از روز اولم میگفتن برای آشنایی هم شده بیان جلو ولی من مخالف بودم ک انقد زود کارو به خونواده نکشونیم البته قبلشم درحد کمی باهم آشنایی داشتیم وهمه جوره اوکی بود برام تا اینک‌ پری روز گوشیامونو عوض کردیم ک گوشی من‌ک خراب شدرو درس کنه گوشی خودش دستم بود به طور اتفاقی رفتم تو مرورگر چیزی دان کنم‌سرچینگ گوشیش پراز فیلمای ناجور بود البته این موضوع فک کنم برای اکثر اقایون وجود داشته باشه ولی مشکلی ک باعث شده من ۲روزه خوابو آروم‌نداشته باشم موردی بود ک سرچ میکرد باعرض پوزش س.ک.س خواهر و برادر.میخام فقط ی اقا بمن بگ اخه چطور ممکنه ی مردی همچین چیزی رو سرچ کنه اخه چطور.دلم داره ازجاش درمیاد .اون به خونوادش گفته جریانو و همه آمادگی دارن منم فعلا فقط به مادرم‌گفتم انقد مردد شدم‌ ک مرگو الان به زندگی ترجیح میدم از طرفی خیلی عاشقشم‌ از طرفی دلم ی جوری شده نسبت بهش نمیدونم چیکارکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : موندم چیکارکنم لطفا یکی راهنماییم کنه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    افراد فانتزی های ذهنی متفاوتی را دارا هستند ولی نمی توان تنها بخاطر سرچ در یک مرور گر که ممکن است بخاطر کنجکاوی یا حتی کپی شدن و غیره اتفاق افتاده باشد در مورد این آقا قضاوت کرد. بهتر است با دقت بیشتری به این موضع توجه کنید و رفتارهای این آقا را با خانواده و خواهرشان و مقدار حساسیتان را به آنها اندازه گیری کنید و همچنین در یک جلسه بدون اشاه به این موضوع در مورد س .ک.س و فانتزهای ذهنی این آقا صحبت کنید . در صورتی که بازهم شک و دودلی داشتید میتوانید از ایشان بخواهید که قبل از خواستگاری باهم به یک روانشناس مراجعه کنید تا نظر یک متخصص را نیز در مورد ازدواجتان جویا شوید تا موضوع به صورت جزیی تر و تخصصی تر بررسی شود .
    شاد باشید
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122689534

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد