نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی احترامی خانواده ام به شوهرم

1040
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39755
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی احترامی خانواده ام به شوهرم

با سلام،شوهرم مرد خیلی خوبیه،ما توی زندگی مشکلی نداریم ولی خانواده من مخصوصا پدرم هرجور بی احترامی که فکرشو کنین به شوهرم میکنن،وقتی که منم چند وقت نمیرم خونه پدرم،شوهرم میگه بچه هامون گناه دارن اونا به محبت پدربزرگ ومادربزرگ نیاز دارن،وقتی هم که میریم با برخورد اونا مواجه میشیم بعدش تا چندوقت سرزنش میشم،شوهرم میگه چرا بخاطر بی احترامیها برخورد نمیکنی ولی من اصلا نمیتونم چیزی بگم با اینکه میدونم حق با شوهرمه،دارم دیوانه میشم تورو خدا کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37176
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی احترامی خانواده ام به شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط somaiehbay نمایش پست ها
    با سلام،شوهرم مرد خیلی خوبیه،ما توی زندگی مشکلی نداریم ولی خانواده من مخصوصا پدرم هرجور بی احترامی که فکرشو کنین به شوهرم میکنن،وقتی که منم چند وقت نمیرم خونه پدرم،شوهرم میگه بچه هامون گناه دارن اونا به محبت پدربزرگ ومادربزرگ نیاز دارن،وقتی هم که میریم با برخورد اونا مواجه میشیم بعدش تا چندوقت سرزنش میشم،شوهرم میگه چرا بخاطر بی احترامیها برخورد نمیکنی ولی من اصلا نمیتونم چیزی بگم با اینکه میدونم حق با شوهرمه،دارم دیوانه میشم تورو خدا کمکم کنین
    شوهرتون مدارای شما رو میکنن که جوابی نمیدن حال اگر بهشون این اجازه رو بدید که برخورد کنن خیلی بهتره ، با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد حالا افراد خانوادتون باشه یا غریبه !
    ویرایش توسط Mr Hossein : 12-15-2018 در ساعت 08:37 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بی احترامی خانواده ام به شوهرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به این موضوع که خود شما نیز واقف بر برخوردهای اشتباه خانودیتان هستید. میتوانید در یک روز که همسرتان با شما نیستند به آنجا رفته و در مورد این موضوع و تاثیراتش بر زندگی شما با آنها صحبت کنید البته با احترام و به نوعی که خانوادیتان نیز ناراحت نشوند. شما می توانید در هنگامی که در بین خانواده همسرتان هستید با تعریف از همسرتان و تایید صحبت های ایشان و گاهی با طرفداری های کوچک و با لبخند مانند گفتن من که طرفدار شوهرمم تاثیرات برخوردهای آنها را کم تر کنید. با خانودیتان بگوید و نشان دهید که از زندگی با همسرتان راضی هستید و دوستش دارید .
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد