نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چگونگی ابراز علاقه

2691
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39766
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونگی ابراز علاقه

سلام. من دختری 32 ساله هستم. در دو رشته مختلف تحصیل کردم و دو تا مدرک کارشناسی دارم و در حال ادامه تحصیل هستم. 3 سال پیش در کلاس زبان یک دوستی داشتم که در آن زمان متاهل بود. خودش و همسرش پزشک بودند و قصد مهاجرت داشتند. ولی همسرش جدا شد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرد و خودش الان در شهرستان در بیمارستانی مشغول به کار هست. من به او علاقمند هستم. الان یک سال هست که او در شهرستان است و من فقط خیلی کم باهاش ارتباطی در تلگرام و فضاهای مجازی دارم. زمانی که کلاس می رفتیم، چون مسیر رفت و برگشتمان یکی بود با هم زیاد در ارتباط بودیم و فکر می کنم که از علاقه من به خودش خبر داره. رفتار خیلی دوستانه و صمیمانه ای داره و رفتار من هم دوستانه است. 2 سالی هست که همدیگر رو ندیدیم.من قصد دارم باهاش وارد رابطه بشم. ولی نمیدونم چطور علاقه ام رو بهش ابراز کنم.
    ویرایش توسط karbar1 : 12-16-2018 در ساعت 06:53 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : چگونگی ابراز علاقه

سلام عزیزم

خیلی ها بد میدونن ابراز علاقه و پیشنهاد دادن از طرف دختر رو و خیلی از مردها هم نمیپسندن دخترها بهشون این پیشنهاد رو بدن.

بنظر من اگر خیلی ایشون رو دوست دارید و ایشون هم همونطور پیگیر شما هستند ازشون درخواست کنید ببینیدشون

بعد از دیدارتون ببینید دوباره پیشنهاد میدن برای دیدار بعدی یا نه ؟

اگر به شما تمایل داشته باشن پیگیرتون میشن و قرارهارو ادامه میدن و ابراز علاقه میکنن

اگر نکردن و متوجه شدید این علاقه فقط یکطرفست کلا فکر ایشون از سرتون بیرون کنین.

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد