نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: بدبینی به جنس مخالف

6317
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بدبینی به جنس مخالف

من ۲۴ سال دارم
    به دلیل روابط نا موفقی که داشتم و علتش هم طرف مقابلم بوده دیدگاهم راجع به مردها تغییر کرده.با هر کسی که میخوام آشنا بشم حس میکنم پشت اون لبخندش یه خداحافظیه و یه خیانته و حس میکنم بعد ازینکه لذت بردن از بودن باهام میرن سراغ بعدی. به نگاه و حرفای هیچچچچ کسی به هیچ عنوان نمیتونم اعتماد کنم. خواستگارهارو هم رد میکنم بدون اینکه بدونم چجور ادمی هست.احساس میکنم ازدواج کردن واسم غیرممکنه

2. کاربران زیر از Aysan.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بدبینی به جنس مخالف

نمی دونم روابط شما چجور بوده و بر پایه چی بوده ولی کلا روابط بی تعهد و دوستی اینجوری هستی و نباید هم انتظار داشت تا اخر و پایدار باشه!

شما هم بهتر با یک مشاور مشاوره کنید

ولی اگر یکم اطلاعات بدهید شاید دوستان بتون کمک کنند!

میزان تحصیلات

اعتقادات مذهبی؟

خانواده شما مذهبی و غیر مذهبی هستن؟

با چند نفر در ارتباط بودید نوع ارتباط و عمق ارتباط و دلیل جدایی....

احساسی هستید یا منطقی؟

امکان آشنایی با افراد متفاوت تر از اونای که بودن دارید؟

خواستگار دارید؟ سنتی و یا....

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ارشد معماری دانشگاه تهران
    خانواده معمولی ینی نه مذهبی نه متوسط
    روابطمم عاشقانه طور بوده اما بی سرانجام و شکست خورده
    اول عقلانی انتخاب میکنم اما احساسی میشم در رابطه
    با ۵ ۶ نفر اما کوتاه ...من خودمم کش میدادم ۳ ۴سال
    بله امکان آشنایی دارم اما فقط به چشم تفریح چون نمیتونم واقعا دیگه احساسی بشم دست خودم نیست.شاید خوشم بیاد اما در لحظه.زود یادم میره
    اما قبلا اینطور نبودم
    خواستگار هم زیاد دارم اما واقعا خنده داره واسم چون حس میکنم دارم آینده رو میبینم که داره با یکی دیگه همینکارو میکنه همین حرفارو میزنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    نمی دونم روابط شما چجور بوده و بر پایه چی بوده ولی کلا روابط بی تعهد و دوستی اینجوری هستی و نباید هم انتظار داشت تا اخر و پایدار باشه!

شما هم بهتر با یک مشاور مشاوره کنید

ولی اگر یکم اطلاعات بدهید شاید دوستان بتون کمک کنند!

میزان تحصیلات

اعتقادات مذهبی؟

خانواده شما مذهبی و غیر مذهبی هستن؟

با چند نفر در ارتباط بودید نوع ارتباط و عمق ارتباط و دلیل جدایی....

احساسی هستید یا منطقی؟

امکان آشنایی با افراد متفاوت تر از اونای که بودن دارید؟

خواستگار دارید؟ سنتی و یا....
    ارشد معماری دانشگاه تهران
    خانواده معمولی ینی نه مذهبی نه متوسط
    روابطمم عاشقانه طور بوده اما بی سرانجام و شکست خورده
    اول عقلانی انتخاب میکنم اما احساسی میشم در رابطه
    با ۵ ۶ نفر اما کوتاه ...من خودمم کش میدادم ۳ ۴سال
    بله امکان آشنایی دارم اما فقط به چشم تفریح چون نمیتونم واقعا دیگه احساسی بشم دست خودم نیست.شاید خوشم بیاد اما در لحظه.زود یادم میره
    اما قبلا اینطور نبودم
    خواستگار هم زیاد دارم اما واقعا خنده داره واسم چون حس میکنم دارم آینده رو میبینم که داره با یکی دیگه همینکارو میکنه همین حرفارو میزنه

خواستگار سنتی دارم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام دمت شما دوست عزیز
    در خیلی مواقع روابط دوستی که مدیریت درستی نداشته باشند و هرچیزی در آن مجاز باشد و طرفین این رابطه را با ازدواج اشتباه بگیرند آسیب هایی به همراه خواهد داشت که یکی از آنها بی اعتمادی می باشد.البته ممکن است ریشه این بی اعتمادی به دوران کودکی شما نیز برسد و همچنین وابستگی که در شما ایجاد شده است و باعث می شود روابطتتان را خودتان به مدت طولانی تری بکشید بهتر است قبل ازدواج به صورت حضوری به یک روانشناس مراجعه کنید تا با بررسی طرحواره های شکل گرفته در شما و تفکرات بنیادینتان ریشه این بی اعتمادگی و وابستگی ها شناسایی شود و تاثیرات آن در زندگی آیندیتان کاهش یابد.
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران کمک بگیرید .
    ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
    شاد باشید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39798
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام،
    ممنون از تاپیکی که ایجاد کردین.
    اساسا یکی از دلایلی که خیلی از بزرگان بر این تاکید دارند که قبل از ازدواج روابط دوستانه (احساسی) نداشته باشید همین موضوع است.
    پسر، که در اینجور روابط هیچ تعهدی ندارد خیلی راحت وقتی میبیند که از یک جا به بعد شما هیچ سودی برای او ندارید خیلی راحت شما را ترک خواهد کرد و شما خواهید ماند با" احساس شکست".
    در اینجور روابط (خصوصا در اولین روابط) احساس وابستگی شدیدی پیدا خواهید کرد که در همین مسیر بسیار از شما سو استفاده (در زمینه های مختلف) خواهد شد.
    ولی در بحث ازدواج این موضوع کاملا متفاوت است.
    معمولا مرد در این مرحله از زندگی احساس مسئولیت زیادی خواهد کرد.و تلاش خواهد کرد که همه چیز را در شرایط آرمانی قرار دهد.
    این حس بی اعتمادی شما تا حدودی اشتباه است .ولی یک جاهایی درست است.ولی نه به طور کامل.
    البته در مجموع مرد زمانی که میخواهد به چیزی دست پیدا کند از هر ابزاری استفاده خواهد کرد (چه بسا دروغ ! )
    بهتر است که خواستگار های خودتوت رو رد نکنید و ببینید که اگر امکانش هست با کسی خوشبخت بشد حد اقل قبل از رد کردنشون یه گفت وگو با ایشون داشته باشید ،بعدا تصمیم بگیرید.
    البته این نظر کاملا شخصی است .و به شما پیشنهاد میکنم که حتما با یک مشاور،این موضوع را درمیان بگذارید.
    موفق باشید
    امضای ایشان
    Away with you

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط suho نمایش پست ها
    با سلام،
    ممنون از تاپیکی که ایجاد کردین.
    اساسا یکی از دلایلی که خیلی از بزرگان بر این تاکید دارند که قبل از ازدواج روابط دوستانه (احساسی) نداشته باشید همین موضوع است.
    پسر، که در اینجور روابط هیچ تعهدی ندارد خیلی راحت وقتی میبیند که از یک جا به بعد شما هیچ سودی برای او ندارید خیلی راحت شما را ترک خواهد کرد و شما خواهید ماند با" احساس شکست".
    در اینجور روابط (خصوصا در اولین روابط) احساس وابستگی شدیدی پیدا خواهید کرد که در همین مسیر بسیار از شما سو استفاده (در زمینه های مختلف) خواهد شد.
    ولی در بحث ازدواج این موضوع کاملا متفاوت است.
    معمولا مرد در این مرحله از زندگی احساس مسئولیت زیادی خواهد کرد.و تلاش خواهد کرد که همه چیز را در شرایط آرمانی قرار دهد.
    این حس بی اعتمادی شما تا حدودی اشتباه است .ولی یک جاهایی درست است.ولی نه به طور کامل.
    البته در مجموع مرد زمانی که میخواهد به چیزی دست پیدا کند از هر ابزاری استفاده خواهد کرد (چه بسا دروغ ! )
    بهتر است که خواستگار های خودتوت رو رد نکنید و ببینید که اگر امکانش هست با کسی خوشبخت بشد حد اقل قبل از رد کردنشون یه گفت وگو با ایشون داشته باشید ،بعدا تصمیم بگیرید.
    البته این نظر کاملا شخصی است .و به شما پیشنهاد میکنم که حتما با یک مشاور،این موضوع را درمیان بگذارید.
    موفق باشید
    آخه من خیلی از مردهارو میشناسم که با وجود متاهل بودن به من ابراز علاقه میکنن.زیاد مواجه شدم با این مسیله.به خاطر همین دیدم نسبت به مردهایی که ازدواج کردن هم خراب شده

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39798
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام مجدد ،
    این ضرب المثل رو شنیدین که میگه :وقتی یه جنگل آتیش بگیره ، چه خشک و چه تر ،همه با هم میسوزن.
    شما با مرد هایی ارتباط داشتین که همون بخش خشک جنگل هستن.و الان اون جنگل برای شما کاملا سوخته .!
    درسته که خیلی از مردها دوست دارن با هرکی که دلشون میخواد رابطه داشه باشن (و اسم این کار پست خودشون رو "تنوع طلب" بودن میذارن!! )
    ولی نمیشه که همه رو با یه چوب زَد.!
    خیلی از مرد هارو هم داریم که بسیار متعهد و خانواده دوست هستن و حتی به فکرشون هم خطور نمیکنه که بخوان با زن دیگه ای رابطه داشته باشن (که البته این موضوع تا حدود زیادی به خانم ربط داره (که این موضوع برای بعد از ازدواج است.و فعلا کاری به اون نداریم)).
    مسلما اون مردی که متاهل است، داره به شما دروغ میگه .به نظر من حتی کنجکاو هم نشید که به حرف هاش گوش کنید.
    ولی قطعا در بین خواستگار هاتون گزینه مناسبی پیدا خواهد شد.
    که شما با چشم بسته اون هارو رد میکنین(که این کار فقط گزینه های انتخاب خودتون رو پایین میاره)
    شما که تا آخر عمرتون نمیتونین مجرد بمونین ،بالاخره باید یکی رو داشته باشید که به اون تکیه کنید.(و البته اون به شما).
    بهتره در اولین فرصت با یه مشاور صحبت کنید
    و درباره خواستگار هاتون با بزرگترای فامیل (بخصوص مرد ها) مشورت کنین.
    انشالله که انتخاب درستی داشته باشید و موفق باشید.
    ویرایش توسط suho : 12-25-2018 در ساعت 12:44 PM
    امضای ایشان
    Away with you

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48154
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم شما خودتون با هزار نفر بودید و خودتونم در نظر ما مردا عینن همون هستید که ما مردا تو نظر شما هستیم. یه لحظه خودتو ببین تا بفهمی ببینم بین تو واون مردا چه فرقی وجود داره.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39798
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aysan.m نمایش پست ها
    من ۲۴ سال دارم
    به دلیل روابط نا موفقی که داشتم و علتش هم طرف مقابلم بوده دیدگاهم راجع به مردها تغییر کرده.با هر کسی که میخوام آشنا بشم حس میکنم پشت اون لبخندش یه خداحافظیه و یه خیانته و حس میکنم بعد ازینکه لذت بردن از بودن باهام میرن سراغ بعدی. به نگاه و حرفای هیچچچچ کسی به هیچ عنوان نمیتونم اعتماد کنم. خواستگارهارو هم رد میکنم بدون اینکه بدونم چجور ادمی هست.احساس میکنم ازدواج کردن واسم غیرممکنه

سلام ، الان چند سالی از تاپیکی که ایجاد کردید میگذره و من بالاتر سعی کردم دید اشتباهتون نسبت به همه مرد هارو با جملاتی هرچند کوتاه ، عوض کنم .
    ممنون میشم اگه این پیام رو میخونید بهم جواب بدید که تا الان نظرتون همون بود؟ یا اقدامی برای ازدواج کردید؟
    امضای ایشان
    Away with you

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48055
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من هم همین فکر رو داشتم وعین شما بد بین بودم.. تا اینکه اتفاقی در یک شرکت سازنده معتبر تهران به اسم فرتاک استخدام شدم و همونجا همسر آیندم رو دیدم... الانم بعد گذشت چند سال همه چی خوبه.. دید منفی نداشته باش

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aysan.m نمایش پست ها
    من ۲۴ سال دارم
    این روش اصلا درست نیس

اگه خاستگار داری بهتره باهاش زیر نظر والدین رفت و آمد خانوادگی داشته باشین تا هم و بشناسین
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم دقیقا همین نظر رو دارم البته من پسرم ولی دیدم نسبت به دخترا خیلی منفیه و نمیتونم به کسی اعتماد کنم

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoj1 نمایش پست ها
    من هم دقیقا همین نظر رو دارم البته من پسرم ولی دیدم نسبت به دخترا خیلی منفیه و نمیتونم به کسی اعتماد کنم
    اگر دیدت منفی هست . حتما با یک روانشناس خوب صحبت کن

این دید منفی باعث میشه زندگی آیندت دوام نداشته باشه
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد