نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: چنین رابطه جنسی ای رو دوست ندارم

3948
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35927
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چنین رابطه جنسی ای رو دوست ندارم

مشکل من اینه که رابطه جنسی ای که شروع کننده اش خودم باشم رو دوست ندارم . حس میکنم همسرم کششی نداره و این منم که دارم اون رو به سمت رابطه متمایل میکنم.

حتی اینکه تحریکش کنم و اون رابطه رو شروع کنه هم دوست ندارم. چون بازم فکر میکنم من بودم که باعث شدم بیاد سمتم.

از طرفی حس میکنم همسرم خیلی گرم مزاج نیست. خیلی ازم رابطه نمیخواد. اما من به شدت تشنه و حساس رابطه باهاش هستم. تشنه اینکه مثل خیلی شنیده هام از مردهای دیگه مدام در پی رابطه با همسرشون باشن باشه.

اگر خودم برای تحریکش تلاشی کنم سریع تحریک میشه و وارد رابطه میشه و به ندرت پیش میاد که خسته باشه و بگه نه. اما باز هم مشکل خودم مطرح میشه که احساس خوبی از رابطه ای که من باعثش باشم ندارم.

همش دوست دارم لذت زندگی و رابطه ای رو بچشم که مرد دائم به دنبال رابطه با همسرشه . من اگر همسرم رو تحریک نکنم شاید یک ماه هم بگذره و اون ازم رابطه نخواد. من رو خیلی دوست داره و توی ابراز احساسات خیلی پرشوره . اگر بگم تمام تلاشش رو برای خوشحال شدن من میکنه اغراق نکردم و... اما توی روابط جنسی...

اینم بگم که ما همدیگه رو خیلی دوست داریم و زندگی آرومی داریم. مثل همه تلاش ها و مشکلاتی داریم اما اونقدر حاد نیستن که باعث بشن از زندگیمون ناراضی باشیم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39777
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چنین رابطه جنسی ای رو دوست ندارم

---
    ویرایش توسط MohadeseMoradi : 12-25-2018 در ساعت 09:51 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    گلم اینکه شما به راحتی میتونی تحریک کنی همسرتو پس همسرت سردمزاج نیست
    بلکه دیرتحریک میشه دقبقا برعکس منو همسرم من سردمزاج نیستم اما تا وقتی که همسرم پا پیش نزاره من
    پاپیش نمیزارم و انگار اصلا نیازی ندارم ولی وقتی پاپیش میزاره خوشم میاد و باهاش همراه میشم.

وقتی انقدر زندگی خوبی دارید وقتی پست نمیزنه سعی کن این اخلاقش رو هضم کنی
    و غیرمستقیم شروع کن به تحریک کردنش لباسای خوشگل بپوش حرکات تحریک امیز انجام بده
    تحریک امیز صحبت کن حتما لازم نیست رابطرو شروع کنی شما فقط تحریک امیز باش
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

4. 3 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35927
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    سلام
    گلم اینکه شما به راحتی میتونی تحریک کنی همسرتو پس همسرت سردمزاج نیست
    بلکه دیرتحریک میشه دقبقا برعکس منو همسرم من سردمزاج نیستم اما تا وقتی که همسرم پا پیش نزاره من
    پاپیش نمیزارم و انگار اصلا نیازی ندارم ولی وقتی پاپیش میزاره خوشم میاد و باهاش همراه میشم.

وقتی انقدر زندگی خوبی دارید وقتی پست نمیزنه سعی کن این اخلاقش رو هضم کنی
    و غیرمستقیم شروع کن به تحریک کردنش لباسای خوشگل بپوش حرکات تحریک امیز انجام بده
    تحریک امیز صحبت کن حتما لازم نیست رابطرو شروع کنی شما فقط تحریک امیز باش
    عزیزم . ممنون که اینجا هم راهنمایی کردی. دقیقا همینطوره که میگی. یعنی دقیقا برعکس شماییم .ولی آخه من یه زنم . دوست دارم اون مدام بهم توجه کنه . من این نیاز و تشنگی رو در خودم میبینم که اون دائم طالبم باشه .
    اگه من تحریکش نکنم تا یک ماهم ممکنه ازم نخواد
    و این موضوع داره کم کم روی روابط و احساساتم تاثیر میذاره . عصبی شدم و همش نقاط منفی زندگیمون میاد تو چشمم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sara222 نمایش پست ها
    عزیزم . ممنون که اینجا هم راهنمایی کردی. دقیقا همینطوره که میگی. یعنی دقیقا برعکس شماییم .ولی آخه من یه زنم . دوست دارم اون مدام بهم توجه کنه . من این نیاز و تشنگی رو در خودم میبینم که اون دائم طالبم باشه .
    و این موضوع داره کم کم روی روابط و احساساتم تاثیر میذاره . عصبی شدم و همش نقاط منفی زندگیمون میاد تو چشمم
    میدونم ادم بخودش شک میکنه باخودش میگه نکنه من خواستنی نیستم ؟
    بنظرم تویه وقت خیلی خوب و رمانتیک بشین باهاشون صحبت کن
    رک بگو ، ببین چه جوابی میده
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

7. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39777
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

-_-

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35927
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    میدونم ادم بخودش شک میکنه باخودش میگه نکنه من خواستنی نیستم ؟
    بنظرم تویه وقت خیلی خوب و رمانتیک بشین باهاشون صحبت کن
    رک بگو ، ببین چه جوابی میده
    صحبت کردم. میگه عزیزم اینقدر سخت نگیر. ما که مشکلی نداریم. خب ادم همیشه دلش رابطه نمیخواد. بعدشم خستگیا اینقدر زیاده که...! (خستگی زیادی نیست که)

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35927
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MohadeseMoradi نمایش پست ها
    -_-
    دوست عزیز چرا هی پست هامو ریپلای میکنید ولی حرفی هم نمیزنید؟!

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

صحبت کردم. میگه عزیزم اینقدر سخت نگیر. ما که مشکلی نداریم. خب ادم همیشه دلش رابطه نمیخواد. بعدشم خستگیا اینقدر زیاده که...! (خستگی زیادی نیست که)
    پس مسئله مهمی نیست براش که میگه سخت نگیر
    یعنی اصلا به اینکه شما همیشه پاپیش میزاری فکر نمیکنه فقط براش رابطه اهمیت داره
    پس شما این فکرو نکن که براش خواستنی نیستی،
    شما حتماااااااااااااا خیلی خواستنی هستی که با اینکه همسرت دیر تحریک میشه قدرت تحریک کردنش رو داری
    خودت رو دست کم نگیر،
    و فکر نکن غرورت خورد میشه
    گاهی تو زندگی ادم مجبوره از بعضی خواسته هاش بگذره بنظر منم سعی کن کنار بیای با این قضیه
    میدونم سخته ولی به این فکر کن که خیلی دوستش داری
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39777
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز چرا هی پست هامو ریپلای میکنید ولی حرفی هم نمیزنید؟!
    چون پیام های منو نمیخونی

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    متاسفانه در فرهنگ ما و خانواده ها اینگونه به زنان تلقین شده است که از ابراز نیازهای جنسی خود خوداری کنند و ابراز نیازهایشان همانطور که برای شما نیز رخ داده شده برایشان خوشایند نیست و احساس بدی را به آنها می دهد.که می تواند بخاطر تفکرات بنیادین شما باشد که در دوران کودکی و زندگی شکل گرفته است البته شما باید بدانید که این اصلا زشت نیست و جایگاه شما را در پیش همسرتان کاهش نمی دهد و تفکر منفی را در دیدگاه او نسبت به شما شکل نخواهد داد و یک هنر محسوب می شود که زن نیازهای همسرش را بشناسد و بتواند یک رابطه جنسی خوب با همسرش برقرار کند. بسیاری از مردان از اینکه همسرشان نیازهای جنسی خودش را ابراز نمی کند و برای رابطه جنسی درخواست نمی کند ابراز نارضایتی می کنند و برایشان بسیار خوشایند است و همسرشما می تواند جز افرادی باشد که دوست دارد همسرش ابراز احساسات و نیاز کند .
    سعی کنید زمان هایی که خود همسرتان درخواست رابطه جنسی می کنند را هرچند هم که کم باشد مورد تشویق قرار بدهید و رابطه جنسی متفاوتی داشته باشید تا این مورد در ایشان تشویق شود و در این مورد در یک محیط آرام با او صحبت کنید و بگویید که تمایل دارید همسرتان از نظر جنسی به سمت شما بیاید و برایتان رابطه جنسی را خوشایند تر می کند.
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران کمک بگیرید .
    ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
    شاد باشید

14. 3 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35927
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    متاسفانه در فرهنگ ما و خانواده ها اینگونه به زنان تلقین شده است که از ابراز نیازهای جنسی خود خوداری کنند و ابراز نیازهایشان همانطور که برای شما نیز رخ داده شده برایشان خوشایند نیست و احساس بدی را به آنها می دهد.که می تواند بخاطر تفکرات بنیادین شما باشد که در دوران کودکی و زندگی شکل گرفته است البته شما باید بدانید که این اصلا زشت نیست و جایگاه شما را در پیش همسرتان کاهش نمی دهد و تفکر منفی را در دیدگاه او نسبت به شما شکل نخواهد داد و یک هنر محسوب می شود که زن نیازهای همسرش را بشناسد و بتواند یک رابطه جنسی خوب با همسرش برقرار کند. بسیاری از مردان از اینکه همسرشان نیازهای جنسی خودش را ابراز نمی کند و برای رابطه جنسی درخواست نمی کند ابراز نارضایتی می کنند و برایشان بسیار خوشایند است و همسرشما می تواند جز افرادی باشد که دوست دارد همسرش ابراز احساسات و نیاز کند .
    سعی کنید زمان هایی که خود همسرتان درخواست رابطه جنسی می کنند را هرچند هم که کم باشد مورد تشویق قرار بدهید و رابطه جنسی متفاوتی داشته باشید تا این مورد در ایشان تشویق شود و در این مورد در یک محیط آرام با او صحبت کنید و بگویید که تمایل دارید همسرتان از نظر جنسی به سمت شما بیاید و برایتان رابطه جنسی را خوشایند تر می کند.
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران کمک بگیرید .
    ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
    شاد باشید
    متشکرم از راهنمایی خوبتون

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

شاد باشید

17. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکل من اینه که رابطه جنسی ای که شروع کننده اش خودم باشم رو دوست ندارم . حس میکنم همسرم کششی نداره و این منم که دارم اون رو به سمت رابطه متمایل میکنم.

حتی اینکه تحریکش کنم و اون رابطه رو شروع کنه هم دوست ندارم. چون بازم فکر میکنم من بودم که باعث شدم بیاد سمتم.

از طرفی حس میکنم همسرم خیلی گرم مزاج نیست. خیلی ازم رابطه نمیخواد. اما من به شدت تشنه و حساس رابطه باهاش هستم. تشنه اینکه مثل خیلی شنیده هام از مردهای دیگه مدام در پی رابطه با همسرشون باشن باشه.

اگر خودم برای تحریکش تلاشی کنم سریع تحریک میشه و وارد رابطه میشه و به ندرت پیش میاد که خسته باشه و بگه نه. اما باز هم مشکل خودم مطرح میشه که احساس خوبی از رابطه ای که من باعثش باشم ندارم.

همش دوست دارم لذت زندگی و رابطه ای رو بچشم که مرد دائم به دنبال رابطه با همسرشه . من اگر همسرم رو تحریک نکنم شاید یک ماه هم بگذره و اون ازم رابطه نخواد. من رو خیلی دوست داره و توی ابراز احساسات خیلی پرشوره . اگر بگم تمام تلاشش رو برای خوشحال شدن من میکنه اغراق نکردم و... اما توی روابط جنسی...

اینم بگم که ما همدیگه رو خیلی دوست داریم و زندگی آرومی داریم. مثل همه تلاش ها و مشکلاتی داریم اما اونقدر حاد نیستن که باعث بشن از زندگیمون ناراضی باشیم.
    سلام

البته سن وسال همسرتونو نفرمودید

من پست دیگه شما رو هم خوندم بنظرم واقعا زندگی عالی و غبطه خوردنی دارید

از نظر من شما که فرمودید "کمالگرا" هستید سر منشا همه مشکلات این هست

شما که میگید شوهرم همش قربون صدقم میره این خودش تحریک جنسی هست خب....همیشه به مردان توصیه میشه که زن ها نمیتونن به یکباره آماده س ک س بشن و باید در طول روز با جملات زیبا آمادشون کنید...شوهر شما هم اینکارو خوب بلده

در حین رابطه چطور هستند ایشون؟؟ آیا میتونن شما رو ارضا کنن؟ آدم سرد و بی توجه معمولا از به ارگاسم رسوندن خانمش غافل هست..شوهر شما چی؟؟

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35927
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

البته سن وسال همسرتونو نفرمودید

من پست دیگه شما رو هم خوندم بنظرم واقعا زندگی عالی و غبطه خوردنی دارید

از نظر من شما که فرمودید "کمالگرا" هستید سر منشا همه مشکلات این هست

شما که میگید شوهرم همش قربون صدقم میره این خودش تحریک جنسی هست خب....همیشه به مردان توصیه میشه که زن ها نمیتونن به یکباره آماده س ک س بشن و باید در طول روز با جملات زیبا آمادشون کنید...شوهر شما هم اینکارو خوب بلده

در حین رابطه چطور هستند ایشون؟؟ آیا میتونن شما رو ارضا کنن؟ آدم سرد و بی توجه معمولا از به ارگاسم رسوندن خانمش غافل هست..شوهر شما چی؟؟
    سلام. ممنونم از راهنماییتون
    همسرم هم سن منه. یعنی اونم 33 سالشه. ولی ا ز نظر خصیصه های مردانه قوی و قابل اتکا هست . مثلا مسئولیت پذیری بالا، حس سرپرستی قوی، حساسیت روی قدرت طلبی و مورد تشویق قرار گرفتن و...

راستی این حرفتون که فرمودید ممکنه کمال گرایی من مشکل اصلی باشه خیلی حساسم کرد. چون به نظرم حرفتون درسته . گاهی خودم هم احساس میکنم دارم توی هر مساله ای شورش رو درمیارم!! تو همه چی بهترین رو میخوام. یا در واقع دنبال به دست آوردن بهترین حالت هستم. انتظار بالاتر رو دارم. بالاتری که گاهی غیرواقع میشه و به تبع همسرم رو هم به عنوان همسفرم در این مسیر آزار میدم...

بله قربون صدقم زیاد میره . اصلا شاید برای خیلی ها غیرطبیعی باشه که نوازش ها و قربون صدقه رفتن ها یا توجه هاش به قدری زیاده که اگر کسی غریبه باشه فکر میکنه تازه ازدواج کردیم(البته قاعدتا بیرون روی رفتارش حساسه و منظورم از دیدن غریبه ه، مشاهده همون توجه کردن و مراقب من بودنه) . اما میدونم این رفتارها و توجه ها و نوازش ها و ابرازهای شدید رو از روی احساس زیادش انجام میده، نه مثلا پیش نوازشی برای رابطه جنسی. یا متمایل کردن من به رابطه. و اصلا نوع نوازش هاش هم جنسی نیستند . رابطه ما بیشتر شبیه دوست دختر و پسرهاییه که یه رابطه پاک و قصه مانند دارن!)

در حین رابطه هم تمام سعیش رو برای ارضا شدن من میکنه . اما اولا فکر میکنم خودم مشکلی دارم که اصلا ارضا نمیش. ثانیا احساس میکنم به قدری تحریک میشه که نمیتونه به راحتی خودش رو کنترل کنه تا رابطه طولانی تر بشه . سعیش رو میکنه . اما انگار یه جا دیگه نمیتونه خودش رو کنترل کنه . اون همیشه از رابطمون خیلی راضیه اما من نه . چون من تو رابطه بر خلاف شرایط عادی زندگی به معاشقه و نوازش های جنسی علاقه دارم تا بخش اصلی رابطه.
    چندباری هم بهش گفتم. ولی اگر بین رابطه هم یادش بره دوست ندارم خودم به این مساله متمایلش کنم یا ازش بخوام(همون موضوع اصلی تاپیکم)
    ویرایش توسط sara222 : 12-31-2018 در ساعت 09:08 AM

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35927
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

راستی باید یه موضوع دیگه رو هم بیان کنم . همسر من وسواس طهارت داره . یعنی روی نجاست حساسه . شدید هم هست . سه سال پیش پیش روانپزشک رفت و ایشون براش دارو تجویز کرد. روزانه: 2 تا سرترالین 100 و دو تا کلومیپرامین فکر میکنم 50

با همه اذیت های عجیبی که داروها براش ایجاد کرد مصرفشون رو قطع نکرد. مثلا میگپفت احساس میکنمچشام پشت سرمه . سرگیجه داشت. کابوس های شبانه وحشتناک . عصبانی شدن . هذیا ن در بیداری و...

حتی بعد از 3 هفته از خوردن داروها که دوزشون که از کم شروع شده بود وقتی به کامل رسید بدون هیچ سابقه قبلی تشنج کرد! به روانپزشکش مراجعه کردیم. گفت ربطی به این داروها نداره! بنابراین به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کرد و اون براش دپاکین تجویز کرد. با وجود دپاکین و مصرف همون داروهای قبلی روانپزشک دوباره 4 ماه بعد تشنج کرد. این بار دکتر علی رغم بدون مشکل بودن نوار مغز و ام آر آی و سایر ازمایشات، تشخیص صرع داد و از اون موقع که نزدیک به دو سال داره میگذره داره لاموتریژین میخوره و خدا رو شکر دیگه تشنج نکرد. نظر متخصص مغز و اعصابش هم این بود که دوز داروهای روانپزشک بالا بوده ولی گفت من نمیتونم نظری بدم که تشنج ها مال اون قرص های روانپزشکه یا نه

در هر صورت با همه این مشکلات به مدت یک سال داروهای روانپزشک برای درمان وسواس رو مصرف کرد. وسواسش تقریبا درمان شد. اما با قطع داروها رفته رفته و در طی زمان دوباره برگشت...

البته این وسواسش فقط در محدوده ی دستشوییه! یعنی فقط روی طهارتش وسواس داره. به ندرت دیدم توی سایر مسایل مشکل داشته باشه.

اما دیگه حاضر نیست به روانپزشک مراجعه کنه. چون داروهای اون یکسال عوارض زیادی براش ایجاد کرد. همین تشنج ها که من نمیدونم با این تفاسیرش ممکنه مال قرص ها باشه یا نه تبعات بعدی زیادی داشت. فراموشی های یک هفته ای. مشکلات کاری و اجتماعی و...

فقط با مشاور یا روانشناس حاضره صحبت کنه که بدونه قرص نمیده. همش میگه من منطقی ام و اگر روانشناس چیزی بگه میپذیرم.

راستی ممنون میشم اگر نظرتون رو در مورد اینکه آیا ممکنه این تشنج ها با فاصله 4 ماه مربوط به قرص های روانپزشک باشه یا نه هم نظرتون رو بگید.
    ویرایش توسط sara222 : 12-31-2018 در ساعت 09:22 AM

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40587
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چه جالب

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40587
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم موافقم طرفم اول باید شروع کننده باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)