سلام خسته نباشید . من ازسال 92 به عنوان مترجم در یک شرکت بازرگانی کار میکنم و همزمان بعد از گرفتن لیسانس مشغول به تحصیل در زبان انگلیسی مشغول شدم و اخیرا فارغ التحصیل شدم من قبلا در دفتر بازرگانی شرکت مربوطه کار میکردم و حدود یک سال و نیم هست که در دفتر خود کارخانه کار میکنم . بعد از انتقال من به این واحد متاسفانه با توجه به جواینجا از طرف همکاران جدید خیلی اذیت شدم و حسادت آنها باعث شد پیشرفت خاصی از نظر مالی نداشته باشم و مدام در حال حسادت و زیر آب زدن ها هستن حتی با توجه به اینکه سابقه کاری من بیشتر از کارمندان اینجا میباشد ولی باز هم کار حسادت و زیر آب زدن باعث شده هم بی ارزش باشم ( در نظر مدیر عامل) و حتی درمبلغ عیدی من نیز تاثیر گذاشته ( سال قبل) الان مدیر بازرگانی ام ولی با یک کسی که سواد نداره برابرم البته همه شخصیت دارن ولی منی که خودم را به اینجا رسوندم باید یه فرقی داشته باشم . ضمن اینکه ساعات کاری من زیاد و تمام وقت هست و حقوقم اون جوری نیست که راضی بشم با توجه به متاهل بودنم و دو برابر شدن مسئولیتم هم نگران هستم هم اینکه چند وقتی هست هر موقع از خواب بلند میشم با خودم میگم وای بازم دارم میرم اونجا..... جای که اندازه یه تار مو ارزش ندارم ... و از محیط کاری و از همه چیزش احساس خستگی دارم
نمیدونم اگر شغلم را عوض کنم میشه اصلا برم یه جای دیگه نرم ... لطفا راهنمایی ام کنین