نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تردید در قبول درخواست

1473
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1707
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید در قبول درخواست

من یه دانشجوی پزشکی هستم اواسط شهریور امسال به همکلاسیم پیشنهاد دادم عاشقش بودم موقعی که بهش پیشنهاد دادم اوایل تمایل نشون نداد اما بعدش گفت که قبل از من با یکی دیگه دوست بوده و قرار بوده که باهم ازدواج کنن چند سال دیگه اما بعدا دیده که اخلاقش مناسب نیست و همش ازش بد میگفت پیش من تا اینکه موقع شروع ترم بهم گفت اگه میخوای باهم باشیم این شرایطو دارم که من قبول کردم و فکر کردم به عشقم رسیدم چند وقتی گذشت بعضی وقتا بهم میگفت خیلی دوسم داره اما کم کم داشت باز یاد اون شخص میفتاد چندباری باهام بهم زد بنا به هر دلیل اما باز من ازش خواستمو برگشت.خیلی از این تموم شدنا و شروعا داشتیم و سر هربار رفتنش من با کریه میگفتم نرو.یبار بهم گفت که 1 ماه وقت میخوام که بهت جواب بدم که میخوام باهات باشم یا نباشم قرار بود فراموشش کنه چند روزی از ماجرا گذشت اما گفت نمیتونمو خداحافظ!من گفتم حالا یکماه که نشده بازم فکر کن آخر قبول کرد که فکر کنه.بم میگفت تو از اون خیلی بهتری منو مناسب خودش میدونست میکفت خیلی دوسم داری اما چند روز بعد با پسره صحبت میکنه و پسره میکه خانوادم با ازدواج با غیر همشهریم مشکل دارن و بیا یه دوست ساده باشیم که قبول نمیکنه و تموم میکنن.اونموقع به من زنگ زد و داشت با گریه ماجرارو تعریف میکرد کهآخرش گفت فکر نمیکردم عاشقش باشم....چند روز میگفت دارم فراموشش میکنم و من امیدوار میشدم یبار میگفت نه نمیتونم و گریه میکرد و میگفت میخوام منتظرش باشم و با کسی نباشم با هر کدوم از حرفاش من آتیش میگرفتم میومد و عشق و علاقه و دوست داشتناشو برا من میگفت منم چون عاشقش بودم دلدارش میدادم با اونکه خودم داغون میشدم الانم میاد فیسبومک پست میذاره براش بعد به من میگه بس که براش گریه کردم چشمام قرمز شده و منم دلداریش میدم میگم برمیگرده منی که خودم عاشقشم!!!!!به حد جنون دوسش دارم هر روز براش نامه مینویسم شعر مینویسم لحظه لحظه س زندگیم به یادشم نمیتونم فراموشش کنم اما اون فعلا منو نمیخواد میکه شاید در آینده منو بخواد اما دلسش الن باهام نیست از درس افتادم از زندگی افتادم خسته شدم من اگه باهاش باشم خوشبختش میکنم.فقط نگید فراومشش کن چون همکلاسیمه و هم زندگیم به اون بستگی داره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1682
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اگه نتونم کاری کنم خودکشی میکنم کمکم کنید

خب تو یا باید صبر کنی یا فراموشش کنی
    ولی به نظرم اگه دوسش داری فراموشش کن چون تو وقتی میتونی اونو خوش بخت کنی که خودش بخواد ولی وقتی تورو نمیخواد پس نمیتونه با تو خوش بخت بشه .
    اگرم انتخابت کنه بازم در زندگیتون همیشه یه کمبودی رو احساس میکنید البته این فقط نظر منه.

3. کاربران زیر از helia بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1696
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اقای محترم دخترا از یه چیز بدشون نیاد اینکه پسر خودشو زیادی کوجیک کنه و دنبالشون راه بیفته یکم متطقی و سنگین باش اگه دوستت داشته باشه میاد سمتت اگرم تیومد حتما دوستت نداره پس بزار بره با همونکه دوستش داره اگه واقعا دوستش داری

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1696
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من مثل شما بودم ولی طرفمو فراموش کردم بعصبا لیاقت دوست داشتنو ندارن الان ارامشمو دارم به دست میارم هیچوقت عشقو از کسی گدایی نکن اگه باهاش ازدواجم کنی اون دلش پیش اونه اون وقت کارتون به جدایی میرسه و این فاجعه است پس منطقی باش. .....

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1659
    تشکـر
    3
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزيز
    من خودم دوست ندارم ذخيره يکى ديگه باشم, تقريبا چه چيزى شبيه همين واس من اتفاق افتاد و الان که طرفم آمده و ميگه بى تو نميتونم خيلى مرددم که برگردم هر چند که ميگه هيچ نبوده و داشته خواستگرشو پشيمون ميکرده و تحت فشار خانوادش قبول کرده بياد خواستگاريش.
    در کل يه نظريه هست از مهدى ابراهيمى که ميگه: دخترا عاشق ميشوند و بعد از شکست عشقى, اين عشق را از بين نميبرند فقط از شخصى به شخص ديگر انتقال ميدهند.
    البته اميدوارم خانوما از اين جمله بدشون نياد چون اين فقط يه نظريه هست.
    تا بيشتر از اين به خودت صدمه نزدى اين خانومو فراموش کن.
    اين فقط يه پيشنهاده و نظر شخصى خودمه, اميدوارم هر تصميمى ميگيرى موفق باشى و سربلند.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش گلم میدونم نمیتونی فراموشش کنی ولی تنها راه چاره ت اینه که بهش فکر نکنی زندگی همیشه اونجور که تو میخوای نیست گاهی وقتا برای اینکه زندگی خوبی داشته باشی باید از چیزایی که میخوای بگذری، این حکایت رو بخون که متوجه شی ( تو زمانای قدیم، زمان حضرت عیسی یه پسره بوده که مادرزاد کور بوده پسره وقتی بادوستاش بازی میکرده خیلی زجر میکشیده یه روز دوستاش میان پیش حضرت عیسی و بهش میگن که دعا کنه پسره نابیناییش برطرف بشه. حضرت عیسی میره دعا میکنه و ندا بهش میرسه که این پسره کور باشه زندگی خودش و اطرافیانش بهتره ولی حضرت عیسی اصرار میکنه و نهایت خداوند میگه برای اینکه بهت ثابت بشه نابینایی برای این بچه بهتره چشم هاش رو خوب میکنم. بعد از چند روز دوستای پسره میان پیش حضرت عیسی و خواهش میکنن که پسره دوباره کور بشه چون همه دوستاش رو اذیت میکرده ) پس همه چیز اونطور که خدا بخواد خوبه نه اونطور که بنده خدا بخواد، شاید یه روز یه آدم بهتر وارد زندگیت بشه به این فکر کن که این دختره تورو دوست نداره، اگه تورو دوست داشت حتما میومد پیش تو و برای اون گریه نمیکرد. ولی گاهی وقتا همون دختر هم میتونه اشتباه کنه، اگه اونم اینجا بود و نظرش رو میگفت بیشتر میشد کمکت کرد.
    در کل تو دوراه داری: یکی اینکه امیدت به خدا باشه ( البته همیشه باید امیدت به خدا باشه ) و دیگه به دختره مثل یه دوست معمولی نگاه کنی یا اصلا دیگه بهش فکر نکنی.
    و دوم اینکه دختره هم بیاد اینجا و در این باره نظرش رو بگه، ینی راجع به تو...
    در کل آرزوی موفقیت دارم برات، ایشالله در زندگیت همیشه موفق باشی!
    امضای ایشان
    زندگی جاریست و در بین راه پستی بلندی هایی وجود دارد، اگر راه عبور خود را پیدا کنیم عبور از موانع بسیار آسان است....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)