نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: پوچی مطلق در زندگی

2516
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39835
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پوچی مطلق در زندگی

سلام فک میکنم رسیدم به اخر خط شایدم خط پایانو رد کردم ولی هنوز زندم. از بچگی با بقیه فرق داشتم تو اول ابتدایی دیوارای خونه رو مثل زندان خط زده بودم که چند روز از مدرسه مونده تمام زندگیم فوتبال بود. هر جا که تحقیر شدم تو میدون فوتبال تحسین شدم رسیدم به جنون طوری که با توپ حرف میزدم درد دل میکردم. از بچگی از ادما متنفر بودم حتی از مهربون ترینشون ، بزرگ شدم و از هر چی لذت آدمیزاده بیزار شدم از رابطه جنسی بگیرین تا پول و ماشین مدل بالا. 25 بار شکست خوردم تو دوران حرفه ای فوتبالم ولی ادامه دادم ، الان 2 ساله وقتی بازی میکنم چشام تار میشه بعدش 2 روز سرم درد میکنه
    ولی از وقتی رفتم دانشگاه (ترم اولم) دیگه نمیتونم بازی کنم. احساس میکنم تنفرم بیشتر شده ، از جنس موافق و مخالف به شدت بدم میاد، نمیخوام با ادما حرف بزنم این متنم به زور دارم مینویسم ، به خونوادم گفتم ازتون بدم میاد ، قبلا یه آهنگو 30 بار گوش میدادم الان اهنگم گوش نمیدم ، دلم میخواد گریه کنم ولی اونقدر گریه نکردم دیگه یادم رفته ،تو بچگیمم گریه نمیکردم، نمیخوام بخندم ، هیچی نمیخوام حتی به خود کشی هم فک نمیکنم مال شکست خورده هاس ، تا حالا سیگار و قلیون و دود و مواد و پارتی شبانه رو هم تجربه نکردم به نظرم خیلی مسخرس الان مشکلم اینه که احساس میکنم ادمای اطرافم ازم میترسن نمیخوام زجرشون بدم کجا خودمو گم گور کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39835
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پوچی مطلق در زندگی

Dozlr

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اینکه شما نسبت به مشکلات خودتان از بینش برخوردار هستید بسیار خوب می باشد و می تواند کمک زیادی در رفع مشکلاتتان به شما کند. مشکل تار دیدن چشمانتان اگر از نظر پزشکی رد شود می تواند بخاطر فشارهای روحی و استرس در شما ایجاد شده باشد. همانطور که خودتان نیز بیان کردید استفاده از مواد و فکر خودکشی متغلق به افرادی است که قدرت مبارزه با مشکلات خود را از دست داده اند و اینکه شما به این موضوع نیز بینش دارید می تواند کمک زیادی برای برطرف شدن مشکلاتتان کند. با توجه به اینکه از کودکی از این مشکلات برخوردار بوده اید نیاز به بررسی دقیق تر مشکلات و تفکرات بنیادین شما دارد تا بتوان با کمک خودتان به شما کمک کرد. شما می توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید که اطلاعات شما محرمانه باقی بماند و از یک اسم مستعار استفاده کنید .
    الان چند سالتونه؟
    در کودکی اتفاق ناخوشایندی برایتان افتاده است؟
    مشکلات خانوادگی در زندگیتان وجود داشته است؟
    آیا تا بحال به روانشناسی مراجعه کردید یا داروی خاصی مصرف کردید؟
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39835
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

الان 20 سالمه
    نه مشکلی پیش اومده نه چیزی شاید فک کنین مورد تجاوز یا آزار قرار گرفتم ولی نه هیچ اتفاق بدی نیفتاده
    مشکل خانوادگیم نداشتم همه صمیمی هستن
    به اصرار خانوادم به زور بردن روانپزشک 5 تا دکتر مختلف ولی هرکدوم یه دارو تجویز کردن چون هیچکدوم مشکلمو نفهمیدن، مادر بزرگمم افسردگی داشت بردن همون دکتر قرصای اون با قرصای من یکی بود ، عوارض شدیدی داشت مثلا بعد از مصرف یکی از قرصا احساس میکردم هیچ جارو درک یا لمس نمی تونم بکنم دیگه از اون وقت اصرار نکردن برم دکتر، بیخیال شدن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمتش ما دوست عزیز
    برای درک بیشتر مشکلتونو یک سری سوالات مطرح شد ممنون که پاسخ دادید . اما برای بررسی بیشتر لطفا به یک روانشناس مجرب مراجعه کنید تا مشکلاتتون از اول مورد بررسی قرار گیرند و نیازی به مصرف دارو تا زمانی که تشخیص گذاری خاصی نشود و روانشناستون شما را ارجاع به یک روان پزشک ندهند نیس . ممکن است تفکرات بنیادین یا طرحواره های شکل گرفته در شما در کودکی دچار مشکل باشند که نیاز به بررسی بیشتر و گذراندن طول مدت درمان می باشد. متاسفانه داروها در کنار مفید بود عوارضی را نیز به همراه دارند بعضی از مشکلات ممکن است برای مدتی با دارو برطرف شونند و باز به شکل دیگری نمایان شوند چون ریشه اصلی مشکل مشخص و از بین نرفته است .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Ic_booy نمایش پست ها
    سلام فک میکنم رسیدم به اخر خط شایدم خط پایانو رد کردم ولی هنوز زندم. از بچگی با بقیه فرق داشتم تو اول ابتدایی دیوارای خونه رو مثل زندان خط زده بودم که چند روز از مدرسه مونده تمام زندگیم فوتبال بود. هر جا که تحقیر شدم تو میدون فوتبال تحسین شدم رسیدم به جنون طوری که با توپ حرف میزدم درد دل میکردم. از بچگی از ادما متنفر بودم حتی از مهربون ترینشون ، بزرگ شدم و از هر چی لذت آدمیزاده بیزار شدم از رابطه جنسی بگیرین تا پول و ماشین مدل بالا. 25 بار شکست خوردم تو دوران حرفه ای فوتبالم ولی ادامه دادم ، الان 2 ساله وقتی بازی میکنم چشام تار میشه بعدش 2 روز سرم درد میکنه
    ولی از وقتی رفتم دانشگاه (ترم اولم) دیگه نمیتونم بازی کنم. احساس میکنم تنفرم بیشتر شده ، از جنس موافق و مخالف به شدت بدم میاد، نمیخوام با ادما حرف بزنم این متنم به زور دارم مینویسم ، به خونوادم گفتم ازتون بدم میاد ، قبلا یه آهنگو 30 بار گوش میدادم الان اهنگم گوش نمیدم ، دلم میخواد گریه کنم ولی اونقدر گریه نکردم دیگه یادم رفته ،تو بچگیمم گریه نمیکردم، نمیخوام بخندم ، هیچی نمیخوام حتی به خود کشی هم فک نمیکنم مال شکست خورده هاس ، تا حالا سیگار و قلیون و دود و مواد و پارتی شبانه رو هم تجربه نکردم به نظرم خیلی مسخرس الان مشکلم اینه که احساس میکنم ادمای اطرافم ازم میترسن نمیخوام زجرشون بدم کجا خودمو گم گور کنم؟
    سلام

شما همه درهای زندگیو رو خودتون بستین، پس توقع نداشته باشین حالتون خوب باشه.

سعی کنید از هر چیزی که خدا بهتون داده به جاش استفاده کنید تا حالتون خوب شه.
    ویرایش توسط Experience : 12-30-2018 در ساعت 08:01 PM

7. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    چه عجب یک نفر مثل ما حقیقت این دنیای نکبت وپوچ را درک کرد باشد که بقیه هم درک کنند!

9. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39835
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    چه عجب یک نفر مثل ما حقیقت این دنیای نکبت وپوچ را درک کرد باشد که بقیه هم درک کنند!
    حقیقت این دنیا اینه هرکسی حتی بهترین روانشناسا هم تو اواخر درمان و ویزیتشون به این نتیجه میرسن بقیه فقط خودشونو گول میزنن و صورت مسئله رو پاک میکنن جنگی که بدونی شکست میخوری شروع کردنش خودش یه باخت بزرگ

11. کاربران زیر از Ic_booy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39835
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

شما همه درهای زندگیو رو خودتون بستین، پس توقع نداشته باشین حالتون خوب باشه.

سعی کنید از هر چیزی که خدا بهتون داده به جاش استفاده کنید تا حالتون خوب شه.
    3 ماه قبل دوستام به من میگفتن دلقک نه اینکه تیکه بندازن نه از بس که میخندوندم همیشه اونی ک داغون تره بیش تر میخنده ولی به جایی میرسه ک نه میتونه گریه کنه ن بخنده

13. 2 کاربران زیر از Ic_booy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

3 ماه قبل دوستام به من میگفتن دلقک نه اینکه تیکه بندازن نه از بس که میخندوندم همیشه اونی ک داغون تره بیش تر میخنده ولی به جایی میرسه ک نه میتونه گریه کنه ن بخنده
    آره اینو قبول دارم

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39835
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

تا حالا دستاتونو با خندیدن تیغ زدین؟ نه به خاطر شکست عشقی . به خاطر عمق فاجعه ی بی عدالتی این مملکت نکبت

16. کاربران زیر از Ic_booy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39835
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    آره اینو قبول دارم
    انشاللا که نمیرسی به همچین نقطه ای

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

هیچ کس تو این دنیا بهت کمک نمی کنه غیر از خودت تا زمانی که خودت نخوای هیچ چیزی تغییر نمی کنه
    روش خودم اینه
    یک کاغذ بردار و هر چی تو ذهنت میاد بنویس بنویس چرا از بقیه بدت میاد بنویس چه چیزایی می تونه خوشحالت کنه بنویس خودت فکر می کنی دلیل حال الآن چیه و ...
    اینقدر بنویس که دیگه چیزی تو ذهنت نمونه ( یه حس آرامش نسبی بهت دست می ده )
    حالا برو بییرون قدم بزن یه چیزی بخور یه مقدار زمان که گذشت بیا سراغ برگه ها ، مشکلاتت رو دست بندی کن و براشون راه حل پیدا کن
    خود من برگه های قدیمی رو می سوزونم و برگه های جدید رو نگه می دارم توصیه می کنم این کارو بکنی
    حالا شروع کن به تلاش کردن ، چیزایی رو به دست بیار که لیاقتش رو داری

19. کاربران زیر از آقای فرهمند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آقای فرهمند نمایش پست ها
    هیچ کس تو این دنیا بهت کمک نمی کنه غیر از خودت تا زمانی که خودت نخوای هیچ چیزی تغییر نمی کنه
    روش خودم اینه
    یک کاغذ بردار و هر چی تو ذهنت میاد بنویس بنویس چرا از بقیه بدت میاد بنویس چه چیزایی می تونه خوشحالت کنه بنویس خودت فکر می کنی دلیل حال الآن چیه و ...
    حالا برو بییرون قدم بزن یه چیزی بخور یه مقدار زمان که گذشت بیا سراغ برگه ها ، مشکلاتت رو دست بندی کن و براشون راه حل پیدا کن
    خود من برگه های قدیمی رو می سوزونم و برگه های جدید رو نگه می دارم توصیه می کنم این کارو بکنی
    اگه به چشمت عینک دودی زده باشی همه چیز رو سیاه می بینی !
    این روش زندگی من رو تغییر داد ، امیدوارم برای شما هم جواب بده

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

تا حالا دستاتونو با خندیدن تیغ زدین؟ نه به خاطر شکست عشقی . به خاطر عمق فاجعه ی بی عدالتی این مملکت نکبت
    من دوتا دستامم جای تیغ داره
    نمیدونم دیگه چقدر دستام ظرفیتش داره واقعا

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط آقای فرهمند نمایش پست ها
    روش خودم اینه
    راه حل خوبیه واقعا من قبلا ازش جواب میگرفتم

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

لامصب تو فوتبال این مملکت خیلی بی عدالتیه
    بازیکن باشگاه فولاد مبارکه بودم هافبک
    دیگه ادامه ندادم
    میدونی چلا ؟
    چون یکی اینکه تو فوتبال یا باید خوشگل باشی و اهل حال به کادر فنی باشی تا بهت بها بدن
    یا پولدار باشه و بند پ بالا بالاهاااا بره ...
    20 سالمونه خداوکیلی
    اندازه یه پیرمرد غم و اندوه داریم
    توف تو گورت دنیا
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

...
    ویرایش توسط Armin_EM : 01-04-2019 در ساعت 05:43 PM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام

متنتو خوندم ولی میدونی چیه ؟ هیچ اخر خطی وجود نداره هیچ بن بستی نیست همیشه راهی هستش اما اگر ما راهی نمیبینیم دلیلی بر نبود راه نیست بلکه ما چشمامون رو با تاریکی ها مشغول کردیم و نمیتونیم نور و روشنایی ها رو ببینیم
    باید بدونی که تا وقتی در دل نفرت و کینه داریم تا وقتی که خودمون رو دوست نداریم نمیتونیم نه عشق رو ببینیم نه درک کنیم و به دیگران انتقالش بدیم

پس این خیلی مهمه که خودتو همینطور که هستی با همه گذشته خوب یا بدی که داشتی با همه چیزهایی که اکنون داری یا نداری , دوست داشته باشی دست از انتقاد از این و آن برداری و خودتو عامل و تصمیم گیر زندگی و اینده زندگیت بدونی ..شما عروسک خیمه شب بازی دست دولت دست خانواده دست دوست و .... نیستید شما یک انسانید که کاملا صاحب اختیار و انتخابید ..همونطور که میتونی بعد هرشکست دیگه به دنیای فوتبال وارد نشی کسی شما رو مجبور نمیکنه ولی هربار که بلند میشی و دوباره در زمین وارد میشی این نکته رو داری به خودت میگی که این توب نیست این نتیجه بازی نیست این زمین بازی نیست که مشخص میکنه من به بازی کردن ادامه بدم یا نه ...
    این من هستم که میگم و انتخاب میکنم و اینو بدون که دنیا با تموم عظمتش مثل همون زمین فوتباله و زندگی تو چیزی جز بازی کردن در این زمین نیست و بدون که هرقدمی که به سمت اینده به سمت فردا برمیداری کاملا اختیارش با خود خود توست ...پس حالا ازت میخام که بجای اینکه به فکر تغییر زمین بازیت باشی به فکر تغییر شکل بازی کردنت باشی تا به نتایج دلخواهت برسیو زندگی هیچ وقت پوچ نیست زندگی پر از گل های زده شده و زده نشدست که منتظرن توسط تو زده بشن پس از همین الان بلند شو و اونا رو بزن و به همه ثابت کن که تو به واسطه قدرتی که خدا در وجودت گذاشته حاکم شرایط و دنیات هستی نه کسی یا چیز دیگری ....
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)