نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: نمیدونم چیکار کنم

1371
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چیکار کنم

با سلام
    دختری ام که همه بهم اعتماد دارن و هیچ وقت فکرشم نمیکردم کاری کنم که این همه مسخره باشه
    حدود 7ماه اینترنتی با پسرا به صورت مجازی دوست شدم همشون بعد از چت ازم خواسته بدی داشتن منم یلاکشون میکردم، تا اینکه یکروز یکیشون که از قبل توی یک گروهی بود میشناختم دایرکت میزاشت میدیمتا اینکه اومد تو دایرکت باهم چت کردیم از اول حرف های چرت زد و گفت که باهم باشبم دوست دخترمی اینا من همش به مسخره بازی کشیدم و خندیدم و خودش تعجب میکرد اخر نمیدونم چجوری شد خر شدم که فرداش رفتم مغازه اش و با این وجود که دیدم خیلی چرت میگه گذاشتم بهم دست بزنه و لمسم کنه فقط اون نشسته بودو من سرم رو پاش بود گذاشتم بهم دست بزنه ،خریت محض بود وقتی بهم دست زد یکجام گفت ببینم لباسم بالا بود و بعد از اینکه بهم دست زد و من بلند شدم گوشبش زنگ خورد تو جیبش بود ،بعدم برای خودشو دراورد نمیدونم چرا احساس میکتم ازم فیلم داره،بعد که اومدم خونه پشیمون شدم من اصلا باکسی نبودم که بخواد بهم دست بزنه ،شب که پیام داد گفتم پیاماتو مامانم دیده بعد چند روزم زنگ زدم گفتم بهش پیاماتو دیدن بعد از پنج و شش روز رفتم مغازه اش بهش گفتم مامانم دیده پیاماتو همون شب بلاکش کزدم تو اینستا بعد چند روز امد تو تلگرامم گفت سلام گروهتون برای یلدا برنامه نداره بعد دوروز دیگه پیامکی بهم گفت من از پیچوندن خوشم نمیاد درمورد گوشیتم الکی میگی میدونم من اونجام بااکش کردم تو واتس اپ اومد گفت که سلام من واتس اپمم پاک کردم بعد یک هفته چون همش فکر میکردم ازم فیلم داره چون چشمام بسته بودو دست راستشم نمیدونم کجا بود،چندبار خواستم خودمو بکشم قرص خوردم ،نشد ،خیلی کارای زشتی کردم بعد یک هفته دیگه خواستم برم از خونه بیرون که به دوستم یک چیزایی گفته بودم نمیدونم چجوری مامان و خواهرمو دیده بودنش و با اون رفته بودن دم مغازه اش دامادشون بوده و گفته که نیست منم دیگه توان نداشتم به خواهرم پیام دادم اونام خیلی ناراحت شدن خیلی که گفتم چی شده بعد اومدم دنبالم فرداش رفتن پیشش گفتن چی کردی که این داشته ميرفته گقته بیایین منو بزنین حق دارین من خودم خواهر مادر دارم ،ولی چیزی نگفته اونجا فهميد که پیامارو به مامانم نشون ندادم و مامانم گفته گوشیش دست منه ،الان دوسه هفته گذشته و مامانم میگه خیلی ترسیده بود گفت من ازون پسرا نیستم هر چی شما میگین راست میگین بیایین منو بزنین حق دارین چیکار میتونم بکنم ،من بهش گفتم دوست معمولی باشیم ،من فقط دوبلر ذیذمش ،خیلی دختر ساده ای ،چیکار میتونم بکنم که ازاین وصعیت دربیاد اگر بتونم همین جا گریه میکنم ،نمیدونم ازم فیلم داره یا نداره چون که اصلا بعد اون روز حرف نزدیم ،کلا نمیدونم چرا رفتم واقعا کاری که کردمو نمیدونم اسمش چیه نمیدونم خدا منو میبخشه همش نشانه های مختلف برام میاد که خدا کمکم میکنه و پشتم شاید این خ مسخره است و خودمم باور نمیکنم ولی نمیدونم چیکار کنم ،خودمو چجوری ببخشم خدا منو میبخشه
    ،شایدم نباید مینوشم و میفرستادم براتون نمیدونم این پیامو اصلا ارسال میکنم یا که نه ،خانواده ام اصلا شک شدن خودمم موندم چرا اخه انقدر ساده بازی درآوردم الان هم قشنگ اسم و فامیلمو میدونه هم تو گروهی که هستیم همگروهیامو میدونه کیا هستن ،دلم شور میزنه خواهشا پیامو نزارین تو پیج تون الان هیچ کاری نمیتونم بکنم ، باید چیکار کنم همش فکر میکنم که اون لحظه که گفت ببینم داشته فیلم میگرفته اصلا نباید میرفتم اینکه این همه چرت گفت شبش بهم الان این وصعیت نمیدونم چیکار کنم راهنمایی ایم کنین 😔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نمیدونم چیکار کنم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    هرکسی ممکن است اشتباهاتی در زندگی خود داشته باشد و این اشتباهات می تواند در دوره نوجوانی بیشتر باشد چون فرد هنوز احساسات خود را به خوبی نمی شناسد و بعضی اوقات ریسک هایی انجام می دهدکه می تواند برای او دردسر ساز شود . با توجه به صحبت های شما به نظر میرسد که اینکه ایشون از شما فیلم گرفته باشند یک خطای شناختی است و اگر این فیلمی وجود داشت می توانستند با شما آن را تهدید کنند یا به خانوادیتان نشان دهند. اگر ایشان نیز در سن نوجوانی قرار دارند گفتن این حرفها و این نوع واکنش ها در مقابل مادرتان کاملا قابل درک است.شما نیز بهتر است بجای تمرکز بر این موضوعات این رابطه را کنسل کنید و به بقیه اهدافتان فکر کنید هنوز مسیر زیادی پیش رو دارید. سعی کنید قبل از تصمیم گیری با مادرتان و یا کسی که به او اعتماد دارید مشورت کنید .
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه من 29سالمه و ایشونم 29ساله اش

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    رفتار شما برای این سن مقداری بدون تفکر انجام شده است اما خب امکان خطا برای هر فردی وجود دارد سعی کنید برای مشکلاتتان قبل از تصمیم گیری راحل های مختلف را یاداشت کنید و بهترین راحل با کمترین آسیب را انتخاب کنید . بهتر است تنها به دلیل احساس تنهایی وارد یک رابطه اشتباه نشوید و اگر رابطه ای را قبول می کنید رفتارهای پرخطر و ریسکی انجام ندهید . به این موضوع می توانید به عنوان یک تجربه برای ادامه مسیر زندگیتان و انتخاب های آینده استفاده کنید.
    شاد باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ذهنم درگیره چون اون روز واقعا نمیدونم چرا بهش اجازه دادم بهم دست بزنه حتی نمیدونستم که دارم چیکار میکنم میدونیتم که خیلی زشته و درست نیست ،سه هفته بعد فهمیدم که اسم کارم چیه داشتم داغون میشدم چون اپن نشسته بودو من سرم رو پاش بود نمیدونم دست راستش کجا بود ،وقتی خواست دستمو بردارم احساس میکنم که اونجا فیلم گرفته،چون لبایم که بالا بود و دست چپش هم بود و لمسم میکرد ،
    اینکه من همون روز که اومدم خونه تماسی بلاکش کردم و بعد از سه چهار روز براش زنگ زدم و یک هفته بعد رفتم مغازه اش گفتم که مادرم پیامارو دیده گفت چرا پاک نکردی خب مادرت چیزی نگفت اونا رو دید بعدم اومدم خونه بعد چند روز دیگه تو تلگرام پیام داد که گروهتون شب یلدا جشن ندارن ،بلاکش کردم دوروز دیگه پیامکی داد که من از پیچوندن خوشم نمیاد درمورد گوشیتم الکی میگی اونجام ترسیدم بلاکش کردم بعدم دو روز دیگه تو واتس اپ گفت سلام واتس اپمم پاک کردم ، یعنی اصلا فرصت تهدید کردن نداشت ،بعد سه هفته که از خونه رقتم ببرون و مامانم اینا رفتن دم مغازه اش با دامادشون صحبت کردن و من خواهرم اینا پیدا کردن ،که وافعا نمیدونستم کجا برم ،فرداش که رفتن باهاش صحبت کردن خواهرم میگه اولش داشت میگفت که من نذاشتم بگه همش معذرت خواهی کرده و گفته کاری ار دست من بر میمیاد باور کنین که منم دیشب خوابم نبرد و اگر کاری از دستم برمیاد انجام بدم ،ابنام گفتن هرکاری کردی یر خودت بیاد ،گفته من خودم خواهرمادر دارم همشم سرش پایین بوده ،الان ذهنم فقط تو اینه که چیزی داشته باشه ،چون اصلا امکان اینکه بهم بگه نبوده ،میخوامم برم مغازه اش با این بی زبونیم بدتر مبشه نمیدونم چیکار کنم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی نادونی کردم الانم نمیدونم باید چیکار کنم اصلا فرصت اینکه بهم بگه رو بهش ندادم دست چپش همش زیر شلوارم بود الان دارم دیونه میشم که چرا رفتم اصلا چون هبچ مشکلی ندارم و از خدای خودم شرمنده ام شبها خواب ندارم ،اگر چیزی داشته باشه یا نداشته باشه ابن شده همش برام کابوس اگرم داشت با مادرم اینا اینجوری حرف نمبزد،ولی بازم دو به شکم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام بانو
    دیگه کاریه که شده و غصه نخور که چرا رفتی و این چیزا چون این فکرا همش باعث آزار و اذیت روح خودت میشه
    تجربه بشه واست برا رابطه های بعدی که چنین پسرای حرومزاده ای هستن که اینطوری با چرت و پرت گفتن دختر رو خام میکنن و میکشونن مکان ...
    اینطور که از صحبت هات متوجه شدم تو دختر خیلی احساسی هستی و خیلی زود نسبت به چیزی واکنش نشون میدی
    نگران نباش بهت قول میدم هیچ فیلمی ازت نگرفته چون اگه گرفته بود توی این مدت که به قول خودت پیچوندیش علیهت ازشون استفاده میکرد
    هیچ غلطی نمیتونه بکنه
    اینا همش فکر و توهمه
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از شما کاش میشد خصوصی در این مورد باهاتون صحبت کنم چون حتی بعصی شبا که با خدای خودمم صحبت میکنم و خانم فاطمه زهرا رو با خانم نرجس خاتون واسطه قرار میدم تنم میلرزه ،من خنگ همه جا بلاکش کردم بهش فرست اینکه بخواد تهدید کنه ندادم چون چشمم بسته بود متل خنگها بخاطر ابن میگم چون لباسم بالا بود و گفت دستو بردار ببینم لهش اجازه دادم، ولی بازم نمیدونم چون خواهرم مبگه خودش ترسيده بود خیلی دکورش عوص کرده

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    اینکه شما خودتان به او بگویید اگه از من فیلم گرفتی پاک کن مانند این است که یک راحل به او بدهید برای اینکه به این فکر کند که می تواند شما را تهدید کند. سعی کنید با موضوعات دیگر خودتان را سرگرم کنید و این موضوع را تمام شده نگاه کنید چون هرچقد این موضوع را بیشتر ادامه دهید خودتان بیشتر اذیت می شوید. ایشون هم اگر قصد خاصی داشتند تا الان واکنشی حداقل از سمت دوستان شما انجام داده بودند.
    شاد باشید

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شماره ای نیست که با شما بتونم صحبت کنم

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

شما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید از مشاوره تلفنی استفاده کنید در آنجا همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود .
    متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم توی خونه دراین مورد صحیت کنم نمسشه صفحه چتی باشه

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

تماس بگیرید و درخواست مشاوره در تلگرام کنید

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چجوری میشه پیاممو از صفحه اتون پاک کنم یا خودتون پاک کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد