نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: فوت فتیش

5831
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    تشکر شده 42 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    6

فوت فتیش

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من ۲۱ سالمه و هموز ازدواج نکردم ولی از الان یه موضوع و فکری منو درگیر کرده و اونم علاقه به پا و جوراب دختراس و من موندم که این موضوع رو توی خواستگاری بگم یا نه؟ چون دوست دارم همسر آینده ام توی خونه برام جوراب شیشه ای بپوشه و اجازه بده پاهاشو ببوسم و نوازششون کنم حالا نمیدونم این موضوع رو بگم یا نه بعد از ازدواج کم کم بهش بگم
    نظر شما چیه ؟ و دخترا بگن واکنششون چیه و ایا دوست دارن توی خواستگاری بشنون این موضوع رو یا نه؟
    با تشکر از همگی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : فوت فتیش

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    این نوعی بیماری جنسی محسوب می شود که ممکن است از کودکی در فرد شکل گرفته باشد و یا فرد با دیدن فیلم های پورن یا داستان های جنسی و .. این تمایل را در ذهن خود شکل داده باشد . در مورد اینکه آیا بعدها در زندگی مشترک این موضوع برای شما آسیب به همراه دارد یا نه باید بگوییم که تمایلات جنسی شما بیشتر باید مورد بررسی قرار گیرد تا کاملا شناسایی شود گاهی فتیش ها از تحقیر شدن یا همان رابطه ارباب وبرده ای نیز لذت می برند و ... بهتر است اول با مراجعه به یک متخصص نوع تمایل جنسی خود را به صورت کامل شناسایی کنید و بعد در صورت ازدواج این موضوع بهتر است به کمک یک روانشناس به همسر آینده شما گفته شود تا برداشت اشتباهی از این موضوع شکل نگیرد و ایشان نیز اطلاعات کاملی از تمایلات جنسی شما دریافت کنند و با توجه به نیازهای خودشان که آیا برایشان این موارد قابل پذیرش است یا نه به شما جواب بدهند.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

نه جناب من از ارباب و برده و تحقیر شدن به شدت بدم میاد و فقط دوست دارم همسر آینده ام توی خونه جوراب شیشه ای بپوشه و بذاره پاهاشو ببوسم و در آغوش بگیرم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

چرا کسی نمیاد جوابی بده یعنی انقد سوالم بده؟؟!!

5. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MEA

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39666
    تشکـر
    31
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kash نمایش پست ها
    چرا کسی نمیاد جوابی بده یعنی انقد سوالم بده؟؟!!
    سلام
    عزیز دل مشکل شما هم عین مشکل منه
    این نه فتیش هست نه چیزی که اسم مریضی روش بذارن از دید من البته که مشاور نیستم
    من و شما علاقه خاص و حس خاصی نسبت به قسمتی از بدن خانم ها در پوششی خاص داریم و این به شخصه برای من فقط برای خانم خودم این حس رو دارم و شاید با دیدن پای زن دیگه ای بهش نگاه کنم اما الزاما این نیست که باعث تحریکم بشه
    فکر کنم به نوعی حس عشقولانه برای کسی هست که واقعا عاشقش باشی و دوست داری این تیپی ببینیش
    منم دیقیا همین مشکل رو دارم و همین مساله سر منشا خیلی ایرادهاس که در خانمم میبینم و اگه این مراعات بشه فکر کنم ایرادهای دیگه خیلی کم رنگتر میشه برام
    من از اول یه جورایی حالیش کردم بهش که این مورد رو دارم اما با گارد خاصی در این مورد مواجه شدم و با کلی کل کل و صحبت به تازگی به پیشرفتهایی در این مورد دست پیدا کردم
    مثلا شما مقایسه کن و فرض کن
    دقیقا این حرف رو زدم :
    اگه این فتیش باشه
    ممکن بود من علاقه مند باشم بعد از شلاق زدن زنم باهاش به اوج حس و حال برسم خوب بود ؟؟؟
    یات مثلا فتیش بستن دست و پا یا کتک زدن در حین ************ رو در نظر بگیر
    " نتیجه اخلاقی اینه که از دید من البته باز میگم من روانشناس نیستم این حسی که من و شما داریم ایراد و اختلال نیس اگه خودمون علاقه داشتیم بپوشیم اختلال بود دوست داریم عشقمون برامون بپوشه و این الزاما هیچ ایرادی نمیتونه باشه "
    من تو یه موضوع که همین مطلب رو داره نوشتم و دوستان و شما هم نظر دادین
    نترس
    اختلالی نیست
    به نظرم بهتر هست مدتی قبل از ازدواج و در یک رابطه به دور از ************ با کسی که دوست داری ازدواج کنی مدتی معاشرت کنی و صمیمی بشی و بعدش که موضوع برای هر دوتون جدی شد باهاش در میون بذاری که من این علاقه رو دارم و ازش بخوای برای این مسئله وقت بذاره و جدی باشه رو این
    من تو بحثی که برای خودم هست نوشتم که این موضوع تا اونجا پیشرفت کرده که مدتی پیش تو فکر طلاق و جدا شدن بودم و راهنمایی هایی که دوستان این سایت و مخصوصا چند نفر از خانم ها کردن این فکر رو از سرم بیرون کردم و بیخیال طلاق و جدایی شدم
    پس اگه مهمه برات با کسی که دوست داری ازدواج کنی جدی از اون اول صحبت کن و اینکه این جور مسائل ملاک رازداری طرف مقابل هست
    متاسفانه من نوشتم که حانمم این حرفها رو پیش خودش نگه نمیداره و به خیلی ها گفته و من هم اتفاقا چند وقت پیشها بهش گفتم
    که این کار رو کرده
    و اینکه بهتره از همون اول کار بگی که در رابطه بین شما ( البته از نوع جنسی ) بهتره فقط یک دکتر یا مشاور باشه نه خواهر و دختر عمو و دختر خاله و خاله و عمه و خواهر شوهر
    امیدوارم دقیقا بفهمی چیا برات نوشتم
    اونقدر ارزش داره این جریان و کمک به شما که دوست دارم برات مثل یک مقاله بنویسم
    امیدوارم خوشبخت بشی عزیز دل

7. کاربران زیر از MEA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    به نظرم این رو تو جلسات اولیه (منظورم یکی دوجلسه اوله )مطرح نکنید بهتره.
    ولی به نظرم حتما قبل ازدواج این موضوع رو مطرح کنید با اون دختری که قراره باهاش ازدواج کنید ونظرشو بپرسید چون ممکنه اون همچین چیزی رودوست نداشته باشه وخب بعد از ازدواج به مشکل برمی خورید
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

با تشکر از همه ی دوستانی که وقت گذاشتن و نظر دادن حالا میخوام بدونم به نظر شما واکنش اون فرد مورد نظر چی میتونه باشه و اصلا چجوری باید بیانش کنم که طرف مورد نظر بد برداشت نکنه

10. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MEA

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39666
    تشکـر
    31
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kash نمایش پست ها
    با تشکر از همه ی دوستانی که وقت گذاشتن و نظر دادن حالا میخوام بدونم به نظر شما واکنش اون فرد مورد نظر چی میتونه باشه و اصلا چجوری باید بیانش کنم که طرف مورد نظر بد برداشت نکنه
    این جور مسائل همونقدری که برای ما آقایون اینهمه گنگ و نا مفهوم و نامملموس هست برای خانوم ها هم هست یه چیزی هم که هست اینه که شما بین کلامت با رفتارت باید نشون بدی یه چیزایی رو براش
    یه اصل خیلی مهم هم وجود داره که ما هیچ کدوممون جای اون یک نفر نیستیم و نمیدونیم احتمالا چه رفتاری در قبال درخواست شما پیش خواهد گرفت اما اگه واقعا به شما ارزش بده و خواستت براش مهم باشه باید تن در بده و مشکلی نداشته باشه
    خیلی از خانوم ها میگن این درخواست سخت و غیر قابل درک و اجرایی نیس
    نگران نباش مثبت فکر کن
    انشالله که جواب خوب میگیری
    بازم میگم اگه فقط در مورد خانمت این مسئله و حس رو داشته باشی و باهاش صادقانه صحبت کنی فکر کنم مشکلی بینتون پیش نیآد و فقط تاکید کن به کس دیگه ای نگه در مورد خواسته ات

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

کلا جوراب شیشه ای تو پای خانما برای من جذابه ولی میخوام با خانمم این حسو تجربه کنم و تو پاهاش ببینم و بوس کنم ولی نگرانم نکنه یه وقت بدش بیاد کلا از اینکارا برام نکنه

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30613
    تشکـر
    116
    تشکر شده 75 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام بنظر من اصلا چیز عجیبی نیست هر مردی علاقه بیشتر داره به یک قسمت بدن همسرش
    و این مسئله چیزی نیست که شما بخواید تو مراسم خاستگاری بیان کنید
    بگذارید در زمان نامزدی و وقتی که کاملا بله رو گرفتید مطرح کنید این رو نگید که به پاهای خانوما علاقه مند هستید
    این حس بدی رو به طرف مقابلتون میده و همیشه وقتی پیشش نیستید احساس خطر میکنه که مبادا نگاه به پای خانوم کس دیگه ای بکنید
    قضیه رو انحصاریش کنید بگید علاقمند به پاهای تو هستم،و دوست دارم این چیزهارو برام بپوشی

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

خب میخوام جوری بیان کنم که نره تو سایتای مختلف بگرده دنبال این موضوع که نکنه من به پاهای دیگه علاقه دارم

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
    اهلا و صحلا ؟
    این موضوع رو ابتدا توی همون جلسه خاستگاری با پدر و برادران دختر مطرح کنید ببینید نظرتون چیه ...
    اگه اونا قبول کردن دختر هم قبول میکنه
    چون دختر نباس رو حرف خانوادش حرف بزنه
    و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

16. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)