نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: از بین رفتن عشق در نامزدی

5293
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39888
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از بین رفتن عشق در نامزدی

سلام روزبخیر ، دختری هستم 23 ساله که از 21 سالگی با پسری اشنا شدم و ایشون بهم ابراز علاقه کرد . چون منم تقریبا دورادور ازش خوشم میومد تصمیم گرفتیم مدتی دوست باشیم تا ببینیم به درد هم میخوریم یا نه . خیلی تفاهم داشتیم و هیچ مشکلی نبود . تا اینکه پدر من متوجه رابطه پنهانی من با اون پسر شد . چون اینکار من تو خانوادمون پسندیده نیست و به دوستی قبل ازدواج اعتقاد ندارن ، پدرم خیلی بد با هردومون رفتار کرد و یک هفته از هم جدا شدیم . بعد از اینکه پدرم فهمید حتی منم زیر سوال برد . خیلی برام سنگین بود شنیدن حرفای پدرم برای همین کاملا بدون فکر و از روی خشم به اون اقا پسر هر چی از دهنم درمیومد پیام دادم . بعد از اون پیاما خشمم فروکش کرد ولی دیگه نتونستم پاشون کنم و ایشونم پیامامو خوند.... بعد از اون هر چی عشق بود نابود شد و بی احترامیاش شروع شد . ازش عذرخواهی کردم ، میدونم مقصرم ، مشکل اینه اون آدم خیلی کینه ای هست و به این راحتیا نمیبخشه . خودمم خیلی پشیمون ام که اینکارو کردم .
    حالا هردومون میخوایم اون عشق سابقو دوباره ایجاد کنیم . الان خونواده هامونم از رابطمون خبر دارن .
    ولی بینمون دیگه عشق و احترام و فداکاری خیلییی کمرنگ شده ، میخواییم دوباره عشقو برگردونیم ، به نظرتون چه کاری باید بکنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30613
    تشکـر
    116
    تشکر شده 75 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : از بین رفتن عشق در نامزدی

عزیزم این که دورا نامزدی نیست دوستیه
    دوستی که خانوادت باهاش مشکل دارن
    اینکه کاری کردی که متوجه اشتباهت شدی خوبه معذرتم خواستی خوبه بعد از مذرت خاهی زمان بده تا ببخشتت
    و برای خاستگاری اقدام کنه ، نکرد الکی وقت و احساست رو حروم نکن پای کسی
    سن کمی داری اخه برای ازدواجت هم خیلی زوده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39888
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    عزیزم این که دورا نامزدی نیست دوستیه
    دوستی که خانوادت باهاش مشکل دارن
    اینکه کاری کردی که متوجه اشتباهت شدی خوبه معذرتم خواستی خوبه بعد از مذرت خاهی زمان بده تا ببخشتت
    و برای خاستگاری اقدام کنه ، نکرد الکی وقت و احساست رو حروم نکن پای کسی
    سن کمی داری اخه برای ازدواجت هم خیلی زوده
    سلام و درود بر شما دوست عزیز .
    بهش زمان دادم ولی هر بار خودش یادآوری میکنه و بحث ایجاد میکنه . بهم بی احترامی میکنه و دلیلشم اینه چون قبلاتو بهم اون حرفارو زدی الان دلم میخواد اینجوری باشم .
    من تصمیم گرفتم کاملا رابطرو قطع کنم چون خودشو اصلاح نمیکرد . بهش گفتم ولی گفت دوستم داره و نمیخواد جدا بشه فقط الان فشار روشه و بزارم حجم فشارش کم بشه تا بعدااا دربارش حرف بزنیم . ولی بازم بی احترامی میکنه .
    و خودشم میگه میخوام دوباره مثل قبل بسازیم همه چیو .
    موندم بمونم یا کمک کنم دوباره بسازیم .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30613
    تشکـر
    116
    تشکر شده 75 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط setare_esmani نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما دوست عزیز .
    بهش زمان دادم ولی هر بار خودش یادآوری میکنه و بحث ایجاد میکنه . بهم بی احترامی میکنه و دلیلشم اینه چون قبلاتو بهم اون حرفارو زدی الان دلم میخواد اینجوری باشم .
    من تصمیم گرفتم کاملا رابطرو قطع کنم چون خودشو اصلاح نمیکرد . بهش گفتم ولی گفت دوستم داره و نمیخواد جدا بشه فقط الان فشار روشه و بزارم حجم فشارش کم بشه تا بعدااا دربارش حرف بزنیم . ولی بازم بی احترامی میکنه .
    و خودشم میگه میخوام دوباره مثل قبل بسازیم همه چیو .
    موندم بمونم یا کمک کنم دوباره بسازیم .
    عزیزم آبجی گلم
    یچیزی رو از ته دلم و خواهرانه بهت میگم یچیزی که کاش یکی وقتی من سن تو بودم بهم میگفت
    متاسفانه که خودم به این قضیه رسیدم بعد سالها
    ببین تو اول جوونیته تازه از نوجووونی رسیدی به سن جوونی یهو دچار تغییرات هورمونی شدی
    یهو احساس نیاز میکنی به جنس مخالف به دوست داشته شدن من همه اینارو درک میکنم
    ولی ولی اگه الان خودت را بازیچه پیشنهادات دوستی پسرها کنی
    تهش هیچ چیزی برات نداره جز یک مشت خاطرات که تا ابد تو ذهنت خواهد موند
    یه مشت خاطرات که همیشه وادارت میکنه به مقایسه به گریه به غم...
    شاید حتی شیطون گولتم زد وارد رابطه جنسی هم بشی که دیگه بدتر بعدها دچار عذاب وجدان شدید میشی
    و فقط و فقط لذت لحظه ای برات داره.

مثل یه خواهر بزرگتر بهت میگم رابطه رو قطع کن و خودت رو مشغول موفقیت و اینده پیش روت بکن
    درستو بخون با جدیت تمام دنبال کار برو ورزش کن و تا میتونی به خودت برس
    و اجازه نده پسری فقط به قصد دوستی وارد زندگیت بشه و دل و احساست رو به بازی بگیره
    و صبر کن واسه خاستگار جدی
    خاستگاری که اونقدر برای تو احترام قائل باشه که از طریق خانوادت وارد رابطه باهات بشه به قصد ازدواج

برای روحت و جسمت ارزش قائل شو ازشون مثل یه جواهر گرانبها نگهداری کن

من اینکارهارو زیاد کردم وارد رابطه شدم تو سن کم میگفتم یه سرگرمیه اما خب ازون چندتا پسر
    تیکه هایی در من مونده تیکه خاطره هایی که هیچوقت نمیتونم پاکشون کنم تبدیل شدم به یک ادم عصبی
    تا اینکه توبه کردم و بعد دوسال شدم اینی که پیشنهاد دادو تو بشی
    انقدر اروم شدم و بخودم افتخار کردم که نگو الانم فقط به خاستگارهای جدیم فکر میکنم

امیدوارم از حرفام ناراحت نشی و ازین رابطه بیای بیرون

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39888
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    عزیزم آبجی گلم
    یچیزی رو از ته دلم و خواهرانه بهت میگم یچیزی که کاش یکی وقتی من سن تو بودم بهم میگفت
    متاسفانه که خودم به این قضیه رسیدم بعد سالها
    ببین تو اول جوونیته تازه از نوجووونی رسیدی به سن جوونی یهو دچار تغییرات هورمونی شدی
    یهو احساس نیاز میکنی به جنس مخالف به دوست داشته شدن من همه اینارو درک میکنم
    ولی ولی اگه الان خودت را بازیچه پیشنهادات دوستی پسرها کنی
    تهش هیچ چیزی برات نداره جز یک مشت خاطرات که تا ابد تو ذهنت خواهد موند
    یه مشت خاطرات که همیشه وادارت میکنه به مقایسه به گریه به غم...
    شاید حتی شیطون گولتم زد وارد رابطه جنسی هم بشی که دیگه بدتر بعدها دچار عذاب وجدان شدید میشی
    و فقط و فقط لذت لحظه ای برات داره.

مثل یه خواهر بزرگتر بهت میگم رابطه رو قطع کن و خودت رو مشغول موفقیت و اینده پیش روت بکن
    درستو بخون با جدیت تمام دنبال کار برو ورزش کن و تا میتونی به خودت برس
    و اجازه نده پسری فقط به قصد دوستی وارد زندگیت بشه و دل و احساست رو به بازی بگیره
    و صبر کن واسه خاستگار جدی
    خاستگاری که اونقدر برای تو احترام قائل باشه که از طریق خانوادت وارد رابطه باهات بشه به قصد ازدواج

برای روحت و جسمت ارزش قائل شو ازشون مثل یه جواهر گرانبها نگهداری کن

من اینکارهارو زیاد کردم وارد رابطه شدم تو سن کم میگفتم یه سرگرمیه اما خب ازون چندتا پسر
    تیکه هایی در من مونده تیکه خاطره هایی که هیچوقت نمیتونم پاکشون کنم تبدیل شدم به یک ادم عصبی
    تا اینکه توبه کردم و بعد دوسال شدم اینی که پیشنهاد دادو تو بشی
    انقدر اروم شدم و بخودم افتخار کردم که نگو الانم فقط به خاستگارهای جدیم فکر میکنم

امیدوارم از حرفام ناراحت نشی و ازین رابطه بیای بیرون

ممنونم از پاسخ کاملتون که از سر صداقت بود
    متاسفانه آیندم یه قسمتیش وابسته اس به این آقا .
    حرف شمارو در ذهن خواهم داشت ، من که دیگه اصلا احساسی ندارم تقریبا . مثل اینکه اقا پسر احساس دین میکنه و وابسته شده .
    بعد از اینکه به هدفم رسیدم رابطرو تموم میکنم . واقعا زندگی با کسی که نمیتونه دوتا حرف کوچیکو تحمل کنه و از سر لجبازی بدترین بی احترامی ها و بکنه ، شکنجه اس .
    این که تموم کنم باهاش همه اطرافیانم بهم متذکر شدن فقط میخواستم ببینم کسی از بیرون که بی طرف هست چه حرفی میزنه .
    حرفتون خیلی سنجیده و قابل احترامه دوست عزیز. بسیار سپاسگزارم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اینکه شما در آن زمان با یک تصمیم ناگهانی به ایشون توهین کردید شکی نیست اما اگر واقعا این علاقه دوجانبه باشد ایشون موقعیت شما را کمی که زمان بگذرد و آرام تر شوند درک خواهند کرد.شما با عذرخواهی و توضیح رفتارتون به ایشون وظیفه خودتونو انجام بدید و بعد به ایشون فرصت بدید تا کمی از ناراحتیشون کاسته شود بعد از آن با توجه به شرایط پیش آمده یک تصمیم جدی برای رابطه خود بگیرید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39888
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام سلامت باشید
    بسیار ممنونم از راهنماییتون .
    انشالله در موقعیتی مناسب تماس میگیرم . فعلا باید روی هدفم تمرکز کنم .
    یقینا بهترین همراه برای حل مسائل ، مشاوری خوب و با تجربه خواهد بود.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

مطمنن تو زندگی هر کسی همیشه فرد با چالش هاو مشکلات مختلفی روبه رو هست که هر لحظه ممکنه که فرد کنترل خودشو از دست بده و یه رفتاری از خودش نشون بده و طرف مقابل باید این درکو داشته باشه که شرابطه فردو به حساب اون بحران روحی بذاره نه اینکه بخات به دنبال بهونه و تلافی باشه . به نظرم درک متقابل، تفاهم و... باعث میشه که افراد به هم ارامش بدن. خب شما بالاخره باید این شخصو بشناسید ایا این فرد این درکو داره که گاهی در زمان هایی که مشکلی برای شما پیش میاد همدم و همراه خوبی براتون بمونه یا برعکس حس تلافی جویانه درش شکل میگیره . به نظرم بهتره به این موضوع فکر کنید که ایا با این شخص به تفاهم میرسید.
    نه اینکه صرفا در روزهایی شادی و خوشی کنارهم هستید و در سختیها مقابل هم .
    حتی به نظرم گاهی لازمه تو این دوران افراد همو امتحان کنن اگر فرض یه روز شما ناراحت باشید عکس العمل طرف مقابلتون با وجود اینکه شما را شناخته چگونه هست ؟
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

9. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39888
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    مطمنن تو زندگی هر کسی همیشه فرد با چالش هاو مشکلات مختلفی روبه رو هست که هر لحظه ممکنه که فرد کنترل خودشو از دست بده و یه رفتاری از خودش نشون بده و طرف مقابل باید این درکو داشته باشه که شرابطه فردو به حساب اون بحران روحی بذاره نه اینکه بخات به دنبال بهونه و تلافی باشه . به نظرم درک متقابل، تفاهم و... باعث میشه که افراد به هم ارامش بدن. خب شما بالاخره باید این شخصو بشناسید ایا این فرد این درکو داره که گاهی در زمان هایی که مشکلی برای شما پیش میاد همدم و همراه خوبی براتون بمونه یا برعکس حس تلافی جویانه درش شکل میگیره . به نظرم بهتره به این موضوع فکر کنید که ایا با این شخص به تفاهم میرسید.
    نه اینکه صرفا در روزهایی شادی و خوشی کنارهم هستید و در سختیها مقابل هم .
    حتی به نظرم گاهی لازمه تو این دوران افراد همو امتحان کنن اگر فرض یه روز شما ناراحت باشید عکس العمل طرف مقابلتون با وجود اینکه شما را شناخته چگونه هست ؟
    سلام .سلامت باشید
    خوشبختانه شناختم و رابطرو تموم کردم

11. کاربران زیر از setare_esmani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

21، فکر، چه، چون،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد